Mise pro Lukin13 - Silvie!?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Když mě objala, projela mnou další vlna onoho horka, které bylo už pro její dotyky tak charakteristická.Zdálo se mi, že mě má taky ráda, možná, že jsem si to jen namlouval, možná ale taky ne.Jednou rukou jsem ji pohladil po vlasech a potom jsem jí řekl:

Už to dusím příliš dlouho, i když jsem se tomu bránil, nepotlačil jsem to, asi...asi jsem se do tebe zamiloval.

Zčásti jsem to řekl od srdce, ale taky jsem chtěl tímto způsobem zjistit, jestli ke mě taky něco cítí.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Po vém vyjádření svých citů se od tebe trošku oddálila, aby se ti podívala znovu do očí a její výraz mluvil za vše. V jejích očích jsi poznal, že si tajně přála, abys tohle řekl. Pak se znovu naklonila blíž k tvému obličeji, ale pak její výraz znejistěl a zase ucukla zpět. její ruce jsi stále cítil na svých zádech, ale z jejího výrazu jsi náhle vypozoroval trochu nejistoty. Navíc stále nic neříkala.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Potom, co jsem jí vyjádřil své city, cítil jsem v ní, že je ráda, že jsem jí to řekl, ale potom jsem taky poznal, že se něco děje, nějak znejistěla.

Děje...děje se něco?

Zeptal jsem se jí a potom jí pevně sevřel dlaně.V duševních Sílách jsem se zas tak moc nevyznal a nebyl jsem sto poznat, co se jí děje.

Něco mi na jejím chování už nějakou dobu nesedí, předtím nepřijala práci a ubytování u Derka, potom utekla, než jsem se stihl probrat a to jsem vstával hodně brzy, když jsem se jí na to zeptal, jen odbočila.Co se děje?

Hlavou mi najednou vrtala spousta otázek, ale nebyl jsem schopen si na ně odpovědět.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Když ses jí zeptal, jestli se něco děje, zahlédl jsi v jejím oku lesknout se slzu. Rychle si ji hřbetem ruky otřela a zřejmě aby tě umlčela, nebo prostě proto, že chtěla, tě rychle a dlouze políbila. Povášnivém a žhavém polibku, který jsi ještě nidky v životě dříve nezažil, rychle vstala z postele a potichu se slzami v očích řekla:

Taky tě miluju, ale už.. už nikdy nebudu moct přijít.

Přitom otevřela dveře a chystala se odejít, předtím však ještě dodala:

Zapomeň na mě, bude to tak lepší.

Pak rychle vyšla ze dveří a mizela v chodbě směrem ke vchodovým dveřím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Poté, co mě políbila jsem chvíli stál jako opařený, ale potom mi všechno zase docvaklo:

Taky tě miluju, ale už.. už nikdy nebudu moct přijít...Zapomeň na mě, bude to tak lepší.Né, to nedopustím!

Jakmile opustila můj pokoj, rychle jsem si navlékl své oblečení a přehodil přes sebe svůj plášť, hlavu jsem si zakryl kápí, na opasek si připnul meč.

Zjistím pravdu.

Všel jsem z pokoje a hodil na stůl v hlavní místnosti svůj holoprojektor se správou pro Derka:

"Dnes ráno mě nečekej Derku, musím si něco vyřídit."

Potom jsem vyrazil ven z Derkova krámu a pomocí mé sice slabé, ale přesto už použitelné Síly vidění jsem vypátral její stopu.Poté jsem okamžitě rychlým krokem vyrazil ji sledovat a zjistit o tom celém pravdu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Rozrušený a poblázněný ses rychle oblékl, vzal svůj meč a Derkovi nechal zprávu. V návalu strachu, že o Silvii přijdeš a adrenalinu z toho, žej i musíš najít a zjistit pravdu, jsi zapomněl na to, že jsi vlastně hodně unavený a tak jsi rychle vyrazil ven z krámu. Silvie byla samozřejmě už dávno pryč a ty ses jí snažil vypátrat pomocí Síly. Bohužel však tvé rozrušení a neschopnost koncentrovat se v Síle tě doslova srazilo nakolena, protože jsi nebyl schopný propojit se se Silou a tak zjistit, kam tvá jediná milované zmizela.

Obklopovala tě hluboká tma a naprostá bezmocnost. Brzy potom na tebe začala dolehat únava, stesk a žal a také beznaděj, kterou byl nasycen vzduch v okolí. Pocity, které jsi nikdy příliš nevnímal a nebyl na ně zvyklý.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

NE!NO TAK!!!

Zrovna když jsem je potřeboval, mě mé schopnosti zradily.Silvie už byla dávno v tahu a já neměl tušení, kde bydlí.Byl jsem bezmocný, a toto pomyšlení mě srazilo na kolena.Veškeré štěstí bylo to tam a já se celý zničený vrátil do krámu.

Neschopen použít Sílu jsem si vzal holonahrávku a odešel do pokoje.Tu noc jsem nespal, rozhodl jsem se pro jediný uklidňující způsob meditaci.

Třeba se mi povede vycítit ji, nebo mi Síla poskytne vizi.

Sedl jsem si do meditačního sedu začal se na ni soustředit.
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 10.6.2008 19:34:39, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Ve svém pokoji ses po dlouhém přesvědčvání se a uklidňování se dokázal dostat do meditačního stavu, který ti však nedokázal pomoci v tvém hledání, avšak k odpočinku to byl nejlepší způsob. Z tohoto rozpoložení tě vytrhne až ťukání na dveře a Derkův přívětivý hlas:

Múj mladý příteli, vím, žes měl asi náročnou a veselou noc, ale je čas vstávat!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Vidím pouze šedivou mlhu v temnotě.Ať se snažím, jak chci, nemůžu z této meditace nic, kromě odpočinku vytěžit.Potom mě vyruší Již dobře známý hlas Derka.

Ví, že jsem měl náročnou a veselou noc?No jistě, musel nás slyšet snad celý Dantooine.A teď je to pryč, stejně tak rychle, jako to přišlo.

Potom vstanu a se stále zničeným výrazem otevřu Derkovi.

Dobré ráno Derku.

Pozdravím Derka.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

jakmile jsi otevřel dveře, spatřil jsi před nima Derkův rozzářený úsměv, který mu však velcie rychle zmizel ze rtů, když viděl tvůj zničený a utrápený výraz. Rychle projistotu nahlédl dovnitř a když se přesvědčil, že tam nikoho nemáš, zeptal se dost udiveně a nechápavě:

Co se stalo? Kam ti ta holka utekla příteli?

Přitom dal ruce v bok a zatvářil se podivně až vyčítavě a zdálo se, že by ti rád něco vytknul, jen zrovna nějak nepřišel na to, co, a tak vyčkává, co mu k tomu řekneš.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Z rána byl Derk docela veselý, doslova zářil, ovšem jen do chvíle, kdy před sebou viděl místo svého přítele chodící kakabus.Když se mě zeptal, co se děje, odpověděl jsem:

Odešla, řekla, že mě miluje, ale že na ni musím zapomenout.Rychle jsem se zakryl pod kápi pláště a vydal jsem se ji hledat, ale moje schopnosti mě zklamaly, nebyl jsem sto se soustředit.

Svěsil jsem hlavu a odešel do kuchyně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk si tě tiše vyslechl a jen pokejval hlavou, vypadal zamyšleně a uhnul ti, abys mohl v klidu jít do kuchyně. Na několik minut zmizel a tebe aspoň trochu potěšila připravená snídaně, která pro tebe čekala na na stole. Po několika minutách se Derk vrátil ve svém starém plášti rytíře Jedi, s mečem za opaskem a hlaholivým hlasem prohlásil směrem k tobě:

Tak sakra co tu sedíš jak mrtvola?! Já myslel, že ji milujš a chceš ji najít! Tak jdem sakra hledat!

Přitom si právě sbalil placatku a trochu matroše do dýmky a jen čekal na tebe, jestli se ujmeš jeho výzvy.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Seděl jsem tam jak bez ducha a jen jsem se bezmyšlenkovitě nimral ve své snídani, když v tom se Derk vrátil, ale oblečený ve svém starém rouchu, mečem za opaskem a s dýmkou v puse.Chvíli jsem jen koukal s otevřenou pusou, byl jsem překvapený, že mě takhle vede do akce, ale potom jsem se bez hloupého vyptávání seskočil ze židle, vzal si meč a plášť, přehodil jsem přes sebe kápi a vyrazil za Derkem.
Za tohle jsem mu byl nskonale vděčný, dokázal mě v tom podržet, to byl, co si pamatuju první člověk v mém životě.

Tak tedy pojďme.

Řekl jsem již s o poznání veselejším hlasem a vyrazil jsem za Derkem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Společně jste vyšli z krámu a Derk ho ještě předtím, než jste vyrazili, zamkl. Potom jste se otočili vstříc náměstí, které bylo teď krásně osvíceno již dávno vyšlým sluncem. Pohybovalo se tam mnoho lidí a Derk se tě zeptal s lehkým optimizmem v hlase:

Takže, kdepak začneme? Půjdem se porozhlédnout nebo máš nějaké lepší řešení?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - náměstí před krámkem

Byl nádherný den, slunce ozařovalo celé náměstí a Derk se rozhlížel, stejně jako já okolo.Ačkoli jsem ani nedoufal, že ji tady uvidím, jsem byl trochu zklamaný.Potom se ale ozval Derk.Na jeho plánu jsem neviděl nic špatného.Byl jednoduchý a, v jednoduchosti je síla.

Jistě, porozhlédnem se kolem.

Řekl jsem Derkovi.Procházeli jsme po náměstí a vyptávali jsme se lidí okolo, jestli ji někdo nezná.Postupně jsme prošli celým náměstím, potom jsme pokračovali dále a sbírali jsme informace.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“