Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Po tvém zvolání se na tebe wookie otočil mávnul tlapou, což mělo znamenat něco jako, aby jsi chvíli vydržel a začal ve svém rodném jazyce nadávat na jednoho štamgasta před sebou, který strachy ucouvnul, hodil na bar několik kreditů a radši z baru odešel. Teprve poté zamířil k tobě.
A co by to mělo být ?
pronesl lámaným basicem, ale přesto dost srozumitelným. Mezitím našel pod barem nějaký hadr a několikrát lehce přetřel bar ve své blízkosti, aby si potom pro sebe něco zavrčel ve wookijštině. A ty jsi vycítil, že to směřoval ke svém barovému pultu. Během tohohle všeho dorazil do baru další host, který vypadal běžně oblečený a zamířil k jednomu stolu, kde doposud jeden člověk seděl. Vycítil jsi z něj, že by mohl být nebezpečný, dokonce snad, že by mohl mít nějakou vazbu na Sílu. Což tě na tomto místě opět překvapilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Nechtěl jsem na wookie spěchat, a tak jsem ho nechal v klidu si leštit bar. Tu chvilku času jsem věnoval úplně něčemu jinému a to zpozorování člověka, který přišel do baru a rozvířil mé cítění. Náhle jsem věděl, že by mohly být problémy, a tudíž jsem musel být opatrný a nenápadný. Samozřejmě jsem se směrem k muži neotočil, ale pro jistotu jsem zbystřil své smysly ve vnímání v Síle.

Ani takováto trochu podivná a nezvyklá událost mi však nemohla vzít můj klid a tak jsem znovu, po krátké chvilce, promluvil na barmana.

Na tom nezáleží příteli. Potřeboval bych od vás však ještě nějaké informace.

Řekl jsem to klidným, nenuceným a tichým hlasem, přičemč jsem se podíval wookiovi do jeho očí a na stůl položil kredity, které by měly bezproblémů pokrýt cenu drinku i nějaké to slušné dýžko pro barmana, ale ne příliš, přeci jen informace, po které jsem toužil, nemusel být tak drahá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Wookijský barman schoval špinavý hadr zase za bar, mrknul na položené kredity a našel nějakou skleničku, která dokonce vypadalo jako čistá. Pro jistotu ji ještě trochu opláchnul, než vytáhl jednu z lahví, které měl za sebou a nalil do půlky skleničky. Už na první pohled tedy bylo jasné, že se jedná o tvrdší alkohol.
Kdo dobře platí, zaslouží si i dobrý pití.
usměje se wookijský barman, což vypadá trochu nezvykle a položí sklenku přímo před tebe a nakloní se k tobě, tak aby to vypadalo, že jste se zapeřdli do běžného rozhovoru, jaký může vést barman se zákazníkem.
A o jakou informaci se jedná, co se týká místa tak můžu s něčím poradit. Co se týká lidí, tak tady bych byl na vašem místě opatrnější.
zapředne do rozhovoru a přímo tě vyzve, aby jsi přešel k věci, ale zároveň si také dal pozor na to, nač se budeš ptát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Úsměvem barmanovi poděkuji za pití, kterého se však zatím radši ani nedotknu. Jeho další počínání bylo totiž to, co jsem právě potřeboval. Zdálo se, že je ochotný mi poskytnout některé informace, tkeré by se mi mohly hodit. Trochu mi mé nadšení schladil svou výzvou, které naznačovala, že o lidech by moc sdílný nemusel být, ale to mě v tu chvíli zrovna netížilo. Byl jsme si vědom, že špatně zvolená otázka by mohla v celku příjemnou a téměř snad i příátelskou diskuzi rychle ukončit. Proto jsem začal z lehka a do noty k tomu, co sám navrhl.

Můžete mi říct něco o tomhle městě? Co se tu děje, co se tu dá dělat, jak to tu funguje a tak.. Nějaký zajímavosti? Jsem tu nový a chtěl bych se něco dozvědět.

Klidným a rozvláčným tónem jsem započal naprosto nevinnou a bezpečnou konverzaci. Měl jsem dále v plánu se okruhem dostat k člověku, kterého sháním nebo aspoň k někomu, kdo by mi o něm mohl pomoci, ale kdo ví, jak se to vivine, tudíž jsem nechtěl předbíhat ani ve svých myšlenkách a vyčkával jsem tak na odpověď wookie, přičemž jsem si vzal skleničku s alkoholem, přičichl a potom jen velice opatrně a lehce upil. Nechtěl jsem zhoršovat své smysli, ale na druhou stranu by vypadalo divně ani se té skleničky nedotknout.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Po tvé otázce se wookie zamyslel a chvilku sipro sebe shrnoval informace, než se rozhodl ti je předat.
No, tady není mnoho co na vidění. Taková díra na zapadlé planetě o který nikdo neví, a není tu ani nic vyjímečného. Teda krom toho, že se tu schází různá sebranka, ale to vždy jenom dočasné. Brzo zase zmizí a umě si nepořádek nedovolí udělat. Navíc za to je Tyrrick ani neplatí.
odpoví ti wookijský barman, aby na něj někdo zařval žádost o drink. Wookie na ně zakřičí nějakou wookijskou nadávku, rychle mu naleje do nejbližší skleničky, o jejíž čistotu se ani nezajímá a s varovným pohledem mu ji položí na bar a v basicu ho varuje, ať se schová slušně nebo mu urve jednu z končetin. Po vyřízení této žádosti se vrátí zpět k tobě.
Ale když jsi zmíil, že jsi tu nový, jak jsi se sem dostal ? Dva dny totiž v přístavu nepřistála žádná loď a po povrchu sem z jiných měst jezdí někdo málokdy.
zeptá se barman a uchopí do ruky nějakou skleničku, kterou se rozhodl vypucovat, nejspíše pro lepší zákazníky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Wookie jsem zřejměv dobrém slova smyslu upoutal, a tak mi ochotně odpověděl a navíc mi dokonce věnoval víc pozornosti, než jsem čekal. Příjemně mě to překvapilo a vycítil jsem, že bych se toho mohl dozvědět ještě víc. Výhružka pro neslušného zákazníka mi přišla celkem legrační, ale usmát se tomu by asi nebylo to pravé. Proto jsem počkal, až se mi bude zase věnovat, při čemž položil otázku, kterou mu velice rád zodpovím podle instrukcí a krytí, které mi poskytl můj neznámi přítel Jedi.

To je právě to, mířil jsem sem do Taraxu, ale při sestupu atmosférou mě někdo sestřelil a přistál jsem s velkými obtížemi kousek od jednoho ze sirných jezer nedaleko odsud.

Pokusil jsem se o poměrně popuzený a nechápavý tón, aby bylo jasné že jsem to ztrokotání neplánoval.

Že bych se ho rovnou zeptal i na toho Tyrricka? To by třeba mohla být cesta až tam, kam chci nebo by se se mnou možná taky moh přestat bavit. Zatím to nebudu pokoušet a budu udržovat nastálou situaci. Jako barman se určitě taky bude zajímat, co chci dělat na týhle zapadlý planetě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Wookie si vyposlechne, jakým způsobem jsi se dostal na povrch a něco si pro sebe ve wookijštině zavrčí a vyzní to jako nějaké postěžování si.
Sestřelil ? Hmm, tak to ti asi neřeknu, kdo by to mohl udělat, protože kandidátů by tu mohlo být dost, ale zase Tyrrick by to nenechal jen tak. Nemáš s ním náhodou nějaké kšefty ?
zauvažuje barman a vypadá chvilku zamyšleně a tlapou se drbe na hlavě, což vypadá poněkud komicky. Poté se však pokrčí svými velkými huňatými rameny a pokračuje v mytí skleničky, kterou se mezitím na chvilku odložil.
A co tu máš v plánu dělat ? Nepředpokládám, že jsi měl v plánu tu původně uváznout. A navíc ... ty jsi šel celou cestu sem pěšky ?
zarazí se barman, když si uvědomí, jak jsi se vlastně dostal sem do města a překvapeně se na tebe podívá očekávajíc tvoji odpověď, zatímco jsi si uvědomil, že nedávno příchozí člověk s citem pro Sílu tě společně se svým kolegou pozoruje, otázkou jestli přímo tebenebo ho zaujala tvá konverzace s barmanem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Konverzace s barmanem se čím dál tím víc zdá být něco prospěšná a tak odpovím.

Tyrrick?

Zeptám se trochu nechápavě s hlasem, který nadhazuje, že by mi mohl říct, o koho jde. Dál ještě odpovím na jeho další otázku.

Měl bych se tu setkat s jedním člověkem, myslíš, že bys mi mohl poradit, kde ho najít, když ti řeknu jeho jméno?

Při těch slovech ztiším hlas a nakloním se blíž k barmanovi, aby to měli muži, kteří mě pozorují, ztížené. Nemusí přece slyšet věechno, o čem se s barmanem bavím. pak ještě, již normálním hlasem dodám.

Ano, šel jsem od vraku až sem pěšky, musím teda říct, že to byl pěknej kousek cesty.

Přitom si nenápadně a poočku prohlédnu muže, kteří mě nejspíš sledují, nijak se tím však nevzrušuji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Wookijský barman vycítí, že jsi zpozoroval, jak jsi upoutal pozornost těch dvou můžu a při vyslovení Gavodusova jména so zachová chladnou tvář, ale vycítíš, že trošku znejistěl.
No, člověk kterého hledáš nemusí být tak přístupný. A Tyrrick ? to je něco jako neoficiální správce města, díky němu sem přiletají lodě a já mám kšeft. Díky němu lodě taky odlétají a tvůj přítel pro něj pracuje. Ale fakt, že jsi se dostal celý až do města z místa tvého ... řekněme přistání, je docela obdivuhodný. Když si vezmu, že tu jsou docela nepříijemní predátoři.
odpoví ti barman, položí perfektně vyleštěnou skleničku na pult a sám sobě si nalije stejný alkohol, který dal i tobě. Jakmile lahev uklidí, tak bez prodlení vyprázdní obsah skleničky a přikloní se opět k tobě.
A co mu vůbec potřebuješ ? Víš, Gavodus není typ člověka, kterého by někdo hledal dobrovolně.
pronesl tišším hlasem s náznakem zvědavosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Jeho odpověď mě vyloženě potěší, protože to je to, co jsem potřeboval. Sám jsem myslel, že bude obtížnější dostat se až na tohle téma, ale zdá se, že barman je velice sdílný a přátelský. Jeho informaci o Tyrrickovi už jsem přešel, protože to bylo asi tak všechno, co jsem teď potřeboval vědět a co jsem moh zjistit, abych nebyl nápadný, k jeho údivu, že mě nic nesežralo dodám jen pár slov:

Naštěstí jsem žádnou takovou potvoru nepotkal příteli.

Usměju se a k další větě opět ztiším hlas:

Gavaduse sháním, protože sháním práci a bylo mi řečeno, že on je ten, kdo mě zaměstná. Víš tedy, kde ho najdu?

Dál se nakloním ještě blíž k němu a ještě potišeji se zeptám:

Nevíš kdo jsou k sakru ti chlápci co na mě tak divně čuměj?

Pak se vrátím do normálního posedu a upiju opět ze své skleničky, která obsahuje alkohol, který by skolil kde koho.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Barman si vyslechne tvoje odpověďi a začne mezitím mýt skleničku, jejíž obsah do sebe před chvilkou obrátil. Mezitím si ho přivolá jeden ze zákazníků, takže k nmu na chvíli přiskočí, aby mu nalil a mohl se zase vrátit k vašemu rozhovoru.
Co se týká těch dvou, tak jeden z nich je právě Gavodus. Je to ten se zelenýma očima, ten druhý, co má stříbrné oči je Nask Trius. Na toho si dávej taky pozor, nikdo o něm sice nemluví, ale to samo o sobě je důvod být ostražitý.
pronese tišším tónem wookie, jakmile se k tobě vrátí a předkloní se, aby ti stihl dolít do tvé sklenky a to tak rychle, že jsi neměl možnost nic namítat.
Ale co se týká tvé informace, tak je nejspíš pravda, že je jediný, kdo ti může nabídnout nabídnout nějakou slušně placenou práci, která si ti bude určitě hodit, jestli tady na Loku nechceš zkejsnout.
podotkne barman a ty si uvědomíš, že Gavodus byl v baru po celou dobu, co jsi tu i ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Když jsem se dozvšděl od barmana, že Gavadus je mi teď blíž,l než kdy jindy, byl jsem z toho samozřejmě nadšen a ani jsem nicnenamítal na to, aby mi dolil.

Tedy ti děkuji příteli, třeba se ještě někdy setkáme. Nyní mě ale omluv, půjdu složit příjmací pohovor.

Přitom se na wookie usměju a položím na bar ještě pár dalších kreditů, abych mu přilepšil. Potom vezmu plnou skleničku, ze které se bojím upíjet, zvednu se z barové stoličky a přistoupím o púár kroků blíže ke Gavadusovi a jeho společníkovi, který působí poměrně nebezpečně. Začnu se vžívat do své role, a tak se poměrně sebevědomým a ne příliš vlezlým tónem zeptám směrem hlavně ke Gavadusovi.

Měli byste tu místo navíc pánové? Myslím, že jednoho z vás právě sháním.

Klidný a celkem drsný tón podpořím zkřivením obličeje, které by mužům mohlo říct, že sebou nenechám zametat a tak z části dokázat, žebych byl dobrý kandidát na místo, které se v jejich zločinecké organizaci právě uvolnilo. Nicméně při čekání, na výzvu k posazení se nebo popřípadě navýhružku abych zmizel, upiju ze své sklínky, ale opět ne příliš a jen tak nachuť, protože alkoholi jistě smysl Jediho nezbistří.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Muž se stříbrnýma očima na tebe vrhne nepříjemný pohled, aby hned jeden tázavý poslal ke Gavodusovi, ale ten k němu jen zakroutil hlavou. A směrem k tobě ukázal rukou na prázdnou židli u jejich stolu.
Posaďte se. Předpokládám, že nejspíše sháníte mě, dovolte mi se představit, jmenuji se Gavodus a po pravdě jsem docela zvědav co mi chcete, tedy pokud opravdu sháníte mne.
pronese jemným zdvořilým tónem z něhož okamžitě poznáš, že jednání s lidmi je denním chlebem tohoto člověka a má v tom nezměrné množství zkušeností, což bylo vidět i na jeho naprosto vyrovnané tváři, kde nebylo ani stopy po nějaké nervozitě nebo něčem podobném.
Ale měj se na pozoru, že jestli se pokusíš o něco ... zlého, tak budeš mít co dělat se mnou.
sykne Nask Trius a vycítíš v jeho hlase dost zloby, z čehož ti vyplyne, že není radno tohoto může provokovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Gavodus působil až překvapivě klidně a též se prokázal jako zkušený rétor, který jistě dokázal už řadu lidí zmanipulovat k obrazu svému. Já však nejsem jen tak někdo, tudíž se mu snad svým klidem a řečnickým uměním budu moci vyrovnat. Nejdřív se však ohradím proti výhružce od Gavodusova společníka, protože má role by se možná dala hrát líp, kdybych do sebe nenechal jen tak kopat. Tudíž předtím, než se posadím a zareaguji na otázky mi položené, nakloním se trochu blíž k Triusovi a naprosto klidným, trchu tišším hlasem řeknu:

Kdybych chtěl udělat, něco jak vy říkáte zlého, již dávno byste to pocítil na vlastní kůži.

Trochu úsečně se na něj podívám a změřím si ho. A doufám, že není příliš vznětlivý na to, abych ho tímto lehkým štouchnutím dokázal vyprovokovat k nepříčetnosti. Při sedání na židli již normálním hlasem dodám:

Musel bych být hlupák, abych ublížil člověku, který mě může zaměstnat a dobře zaplatit zvlášť, když by pro mě za jeho smrt neplynula žádná provize.

Klidným hlasem chci mužům naznačit, že nepatřím k těm, kteří by si nechali vyhrožovat nebo manipulovat sebou, ale ani nechci mít nějaké nepříjemnosti. Nakonec se podívám na Gavoduse a také se ho změřím, jeho strojen tón mi uvízl v hlavě a já musím přemítat nad tím, jak může nějaký mizera tak dobře mluvit. Rychle jsem se ale ještě vrátil k odpovědi a promluvil na Gavoduse.

Ano, opravdu sháním vás pane Gavodusi. Jak už jsem se zmínil, dozvěděl jsem se, že vy byste mě snad i mohl zaměstnat a slušně zaplatit. Nesháníte náhodou schopného člověka?

Následně se ledabyle opřu o opěradlo židle a položím si svou sklínku před sebe, ze které je upito jen o pár malinkých ločků.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Naskovi se tón, kterým sním mluvíš moc nelíbí, ale Gavodus jej gestem zatrhne a lehkým úsměvem na tváři se i on uvolní.
Je pravda, že mám na starosti záležitosti se zaměstnanci pro naši společnost. A tady Naska si příliš nevšímejte, dělá jen svoji práci mezi níž patří i starost o mé bezpečí.
pokračuje klidným vyrovnaným tónem Gavodus a levou rukou ukáže k wookijskému barmanovi, že si dá sklenku pití. Wookie na nic dlouho nečeká a začne s přípravou, kdy si dá opět záležet na kvalitě připraveného drinku, z čehož může vyplynout, že Gavodusmá pod svoji kontrolu i slušnou moc.
Ale nezaměstnávám jen tak někoho. Musím přiznat, že nevypadáte nijak neschopně, ale vzhled vždycky může klamat. Povězte v čem jste dobrý a proč bych vás měl zaměstnat ?
přejde Gavodus přímo k věci, přesto neupustí od svého tónu, který může dávat pocit jeho dominance v tomto rozhovoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“