Mise pro Lukin13 - Silvie!?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Našli jsme různé obleky, některé vypadaly zajímavě, jiné naprosto osuntele, dalsi by na Kesselu podle Derkových slov vyčnívaly víc než ty naše roucha.Pak jsme vyhrabali jakýsi podivný plášť.
Všechny převleky, které mohli padnout v úvahu jsme si vyzkouseli, a některých kusů jsem zapoměl na svoji stísněnou náladu a zasmál jsem se tomu pohledu do zrcadla, ale připadal mi nejlepší, nejvíc se tam asi hodil.

Myslím, že tohle bude docela dobré, vypadáme dost jako idioti na to, abychom se podobali těm, co doprovázejí ty tlusté slizouny.

Řekl jsem svůj názor na tohle oblečení.Ty diplomatické obleky byly moc nóbl, a ty pláště se mi taky moc nezdály.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantoine - Derkův krám

Oba jste se oblékli do odpudivých kožených a smradlavých obleků, připnuli si spousty kovových doplňků a když jstese navzájem prohlédli, museli jste se smát. Vypadali jste skutečně jako doprovod nějakého velkého gangstera. Derk byl trochu nesvůj, ale brzo to překonal a schoval svůj meč pod oblečení, potom odpověděl:

Jo tohle bude dobrý. Ale chtělo by to ještě nějakéj ten blaster, i když ty snad budu mít v lodi, takže můžeme vyrazit?

Přitom vyšel zpět do krámu a začal si balit spoutu chlastu, kuřiva a jídla na cestu, aby se nenudil.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Připadal jsem si jako stromek na Felucii, ozdobený a vyšňořený, ale gangsterské gorily se tak opravdu oblékaly.Potom jsem odpověděl:

Pravda, vypadali bychom divně bez blasterů.

Chvíli jsem se ještě přehraboval v těch krámech a našel jsem dvě E-11 a taky dva obyčejné ruční blastery.Meč jsem si schoval pod oblek, blaster jsem si dal na opasek a E-11 jsem držel v ruce.Pak jsem se koukl na Derka a řekl jsem:

Tak kam teda půjdem?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk už skončil se svým vybavováním se a vzal si od tebe blastery, které jsi pro něj vzal. Pak odpověděl na tvou otázku:

No teď přece půjdeme šlohnout ňákou skořápku, protože svou milovanou loď na Kessel nepotáhnu!

Jeho hlas zněl na jednu stranu vesele, avšak vycítil jsi v tom i vážnost, a tak jsi nepochyboval nad tím, že chce opravdu ukrást nějakou loď. Derk pak pokračoval:

Jenže kde seženeme nějakou takovou loď, jakou by lítaly takovýhle gorily?

Zamyšleně se na tebe podíval a čekal, že mu snad řekneš, kde hledat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Kde tak sehnat nějakou loď ?

Zčal jsem přemýšlet a přecházel jsem z místa na místo.Moje mysl byla jako nepromazaná ozubená kolečka, skřípala, vrzala a sténala, jako by ji přemýšlení už unavovalo.

Máme mít loď , která by byla na Kesselu nenápadná, tak proč ji třeba nevzít právě těm gorilám?

Napadlo mě a hned jsem svůj plán řekl Derkovi.Čekal jsem na jeho reakci a zatím jsem kontroloval svoji výstroj.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk si vyslechl tvůj logický plán, a pak odpověděl:

Hm, to bychom mohli, jenže tady ukrást loď něko,mu takovému je dost nebezpečné a navíc ani nevím, kde takové lidi hledat, ty snad ano?

S těmi slovy si přihnul z jedné z placatek, která už se mu nechtěl vejít do kapsy a čekal, co z tebe vypadne.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Chvíli jsem zase skřivil tvář, ale potom jsem si vzpoměl:

Zdá se mi, že jsem jeden takový hangár viděl cestou k tomu obchodníkovi se součástkami.Stáli tam dva týpci oblečení podobně jako my, třeba to bude to co hledáme.

Potom jsem ještě zapřemýšlel.

A jak se k sakru zbavíme těch strážných?Mám nápad!

Začal jsem se zase přehrabovat v krámech a začal jsem hledat tlumiče.

Á tady jsou.Tohle bychom si mohli přimontovat na tyhle pušky a potom prostě odstřelit ty strážné.Nebo bychom to mohli udělat postaru mečem.Taky by to nemuselo trvat dlouho.Hlavně se jich zbavit co nejrychleji a pokud možno nenápadně.I když to jsou zločinci, asi by to způsobilo pozdvižení.

Vyjevil jsem svůj plán na dobytí hangáru.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk si vyslechl tvůj návrh a potom jen souhlasně přikývl a dodal:

Fajn, klidně je rozsekáme, ať s pocvičíme. Stejně to jsou mizerové a navíc, dlouho tu asi nebudem a za tu dobu se snad zapomene. A navíc nás v tomhle převleku snad ani nikdo nepozná.

S těmi slovy rozhodně vyrazil ven z krámu a znovu pečlivě zamkl, když jsi vyšel i ty. Potom tě vyzval:

Tak kudy to je, kluku?

Přitom se usmál s notnou dávkou provokace a čekal, až vyrazíš nějakým směrem.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Potom, co Derk vyslechl a odsouhlasil můj plán, jsem za ním vyšel ven a počkal jsem, až zamkne.Potom jsem se rozhlédl a odpověděl:

Tudy.

Vyšli jsme směrem k hangárům a při tom jsem se rozhlížel.Nakonec jsme se dostali k dokům.Nebylo těžké najít správný hangár, protože byl jediný hlídaný a tak jsem jenom řekl Derkovi:

To jsou oni.Beru si toho vpravo.

Potom jsem si vytáhl svůj meč, ale ještě jsem ho nezapl, přilákal by nechtěnou pozornost.Potom jsem šel jako by nic k jednomu ze strážců, aktivoval jsem meč a usekl jsem mu ruku s blasterem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Oba strážci na vás docela zle vyhlíželi, avšak nic nedělali. Tudíž useknout jednomu z nich ruku pro tebe nebyl žádný problém. Ten se skácel k zemi a začal řvát ukrutnou bolestí. Derk následoval tvého příkladu, avšak daleko efektnějším vstupm na scénu, kde doslova přiletěl saltem k druhému z nich a jedním krátkým sekem ho zbavil hlavy. Přitom se škodolbě zasmál a v klidu dopadl na nohy za k zemi klesající tělo strážce. Derk hned potom deaktivoval svůj meč a s klidným výrazem pozoroval svíjejícího se chlapa na zemi. Dost tě překvapil jeho agresivní a zbytečně krutý přístup, avšak pak sis uvědomil ,žeuž vlastně není jedi. Potom Derk promluvil:

Moc se s tím sereš mladej, ale co už. Jdem dál?!

Přitom nakoukl dál, zda na váš čekají nějaké problémy či ne, ale zatím jste nezaznamenali žádný další pohyb, zvuky ani střelbu.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

V tak krátkém okamžiku jsem byl překvapený hned dvakrát.Nejprve oním velkolepým "nástupem na scénu", kdy Derk udělel velké salto, a potom taky krutostí toho zakončení.Já jsem nechtěl strážce zabít, stále je to proti mému přesvědčení a tak jsem zmenil směr meče na ruku, ale Derk si žádné servítky nebral a jednoduše mu usekl hlavu.

Co to sakra...tohle že byl Jedi?Neuvěřitelné.

Pomyslel jsem si.Potom jsem omráčil přeživšího a podíval se znovu na Derka.Po jeho poznámce mi mírně zrudly uši, ale to jsem za chvíli zahnal.
Rozhlédl jsem se dovnitř, ale nevšiml jsem si nikoho.

Až po tobě Derku.

"Galantně" jsem dal přednost staršímu, při tom jsem se ale zubil, měl jsem z toho spíš legraci.S mečem stále ještě v ruce jsem pomalu procházel hangárem.Loď tam byla, tak jak jsem doufal, ale ještě jsem se rozhlížel, jestli tu někdo není, v jejich zájmu, část by to bolelo, ostatním by to nevadilo.

Tak, myslíš, že se to bude na Kesselu vyjímat?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Polorozpadlými vraty jste vešli do hangáru. Nejdřív velká, silná a robustní postava bývalého jediho, který oplýval mnoha zkušenostmi, ale i notnou dávkou podivínství, psichopatie či dokonce krutosti. Avšak působil velice klidně a vyrovnaně a ty, jako jeho společník, jsi mohl jenom odhadovat, co všechno prožil, čím si prošel a co musel vytrpět a proč vlastně jedná tak, jak jedná. Druhý vstoupil do hangáru mladý učedník, zůstávalo v něm ještě mnoho z toho, co se naučil v akademii a možná to bylo i dobře, protože dost možná či téměř jistě ještě nebly schopen ovládnout své emoce a svůj charakter tak, jako jeho nový zkušený mistr. Před nimi se teď objevila postarší, dost odpudivě vypadající loď, která uprostřed liduprázdného hangáru stála naprosto opuštěně, ovšem jen na první pohled. Na ten druhý hangár totiž nebyl liduprázdný, z poza několika beden a barelů, po celém hangáru, na vás mířilo aspoň půltuctu hlavní.
Při tom pohledu Derk potichu zaklel:

K sakru, proč chtějí všichni umřít?

Hned po této jeho poznámce už vaším směrem proudilo prvních šest výstřelů z blasterů.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

V okamžiku jsem aktivoval meč a začal odrážet.Střel bylo ze začátku jen pár a nebylo to o moc těžší, než odrážet výstřely z remotů, přesto jsem se raději držel blízko Derka a snažil jsem se odrážet střely přímo na útočníky, smůla byla, že jsem se na akademii neudržel tak dlouho, abych se to pořádně naučil.Potom jsem skočil asi dva metry k jednomu útočníkovi a pokračoval v odrážení.Taky jsem se pokoušel pomocí Síly zrychlit svůj pohyb, ale bylo toho moc, tak jsem se spoléhal na to, co mě naučili mistři na akademii a Derk.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Docela dobře se ti dařilo odrážet střely, avšak odrážet je tak, aby se vraceli k jejich původcům se ti ještě nedařilo. Chvíli jsi postupoval s Derkem, ale když jsi od něj odskočil směrem k jednomu z pašeráků, velice rychle se rozeběhl a zahlédl jsi, jak prolétl vzduchem a v tu ránu setnul hlavy dvoum útočníkům, což po krátké chvilce potvrdilo dvojité chutnutí jejich těl na zem. Derka jsi teď už ztrati lze zorného úhlu a přiblížil ses až k jednomu z pašeráků. V jeho očích jsi zahlédl zděšení a když jsi byl jenom dva až tři kroky od něj, v pancie zahodil zbraň a začal utíkat co nejdál od tebe. Asi na něj dost silně zapůsobil nástup Derka na scénu, který musel zpozorovat. Zbylí tři pašeráci se teď krčili za stálé střelby u jedné velké bedny. Derka jsi zahlédl, jak se schovává za podivný barel, který na sobě měl ne příliš bezpečně vypadající značky. Po tobě právě nikdo nepálil, všichni se soustřelili na střelbu po tvém "mistrovi".

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Derku!!!Ty za těmi bednami bych nestál být tebou!

Měl jsem ne příliš příjemnou předtuchu a tak jsem nepřemýšlel a skočil mezi Derka za bednami a střelce, ale věděl jsem, že to nemůžu pokrýt celé.Proto jsem zrychlil a odrážejíc výstřely jsem se hnal na ty tři útočníky.

Kvůli mě nesmí zemřít nikdo jiný.

Zastavil jsem se asi metr a půl před střelci a začal jsem odrážet.

Okamžitě přestaňte s tou palbou nebo vás ani tyhle bedny nezachrání!!!

Vykřikl jsem a v srdci se mi začal hromadit hněv, nemohl jsem mu bránit a ani jsem v tu chvíli nehodlal, pokud mi to mělo pomoct porazit ty střelce, uvítal jsem i jej.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“