Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Po Naskovi hodím již jen jeden letmý úsměv, které měl vyjádřít mé "sympatie" k němu a potom se vrhnu na odpověď Gavodusovi.

No víte, vždycky jsem hodně cestoval. Jen tak nalehko a sám..

Na chvilku se odmlčím, abychod dodal slovu sám jasnou důležitost, a pokračuji dál sevědomým, snad až trochu chvástavým hlasem.

.. a vždy jsem vezl něco, na co někdo jiný čekal a vždy pěkně zaplatil. Nikdy se totiž nestalo, že bych selhal či neodvedl svou práci přesně tak, jak jsem měl. Ale víte co? už mě moc nebaví dělat každý měsíc pro někoho jiného a strachovat se, zda se dostanu ke kreditům, které mi byly za mou práci slíbeny. A proto jsem tady. Věřte, že kdybych nebyl tak dobrý, jak tvrdím, nevěděl bych o vás.

Po skončení se podívám na Gavoduse. trochu se ušklíbnu a znovu labužnicky upiju kapku alkoholu ze skleničky před sebou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Nask se už rozhodne ignorovat veškerou vzájemnou provokaci mezi váma dvěma a jenom tiše naslouchá, stejně jako Gavodus. Ten však má narozdíl od svého kolegy nyní více zaujatý výraz.
Říkáte cestoval ? Človek by se mohl, že jste pracoval ... řekněme jako pašerák, že ? Ale to by mě potom zajímalo, kde máte loď ? Vzhledem k tomu, že pracuju pro vlivné lidi, tak vím o provozu na přistávací ploše a nějakou dobu sem nic nepřiletělo a ani jsem vás tu doposud neviděl. A to, že jste šel přímo za mnou není tak překvapující. Přecejenom platím své lidi dobře a mohu si dovolit více než ostatní v Taraxu a jeho dost širokém okolí.
odpoví klidně Gavodus a podotkne to, co již stihl předtím zmínit wookijský barman.
A pokud bych s vámi měl jednat o vašem zaměstnání, tak by se slušilo znát i vaše jméno, když už jsem představil.
podotkne ještě Gavodus a lehce s jistým náznakem arogance se pousměje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu

Gavodusova gorilka se umoudřila a již na mě nehodlá mít žádné kecy, což mě potěšilo, protože tak rychle jsem jeho ztichnutí nečekal. Apoň jsem se mohl v klidu věnovat jednání, které by mi mělo přinést práci a tak i místo jak se dostat k informacím, které jsou odemě žádány.

No, nepoužil bych zrovna slovo pašerák. Zní to tak trochu.. no neseriózně, řekněme. Já jsem spíš něco jako kurýr.

Přitom se na Gavoduse samolibě usměju a pokračuju ve vysvětlování.

Měl jsem loď, ale při průchodu atmosférou jsem byl sestřelen a dopadl jsme nedaleko sirného jezera pár hodin tady od města. Udělal jsem si potom velice pěknou procházku.

Ironicky se ušklíbnu a nakonec dodám:

mé ctěné jméno je Dako Trillan, možná už jste o mě slyšeli.

Ušklíbnu se v žertu a klidně čekám, co bude dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Gavodus si neodpustí malé pozdvižení obočí, když mu řekneš, že jsi ušel cestu od sirného jezera pěšky. Zajímavé, že ho tolik nepřekvapilo tvoje sestřelení, jako fakt tvé cesty.
Říkáte od sirného jezera ? No to není zrovna blízko a okolo občas pobíhají takové větší potvůrky. Nask by mohl vyprávět, občas si s nima hraje. Ale vaše bezpečná cesta do města potvrzuje, že by jste nemusel být špatný kurýr, i když jsem o vás doposud neslyšel. Ale galaxie je veliká že ?
pousměje se nakonec Gavodus a upije ze sklenky, kterou mu až ke stolu přinesl wookijský barman, jenž pooku zkontroloval situaci a ujištěn, že nehrozí žádné nebezpečí opět odešel.
Ale zajímala by mě ještě jedna věc, drahý Dako. Proč jste na Lok a konkrétně do Taraxu přiletěl ? Přecejenom Lok je odlehlá planeta a nelétá se sem bez nějakého důvodu.
porkačuje ve svých otázkách Gavodus a je jasné, že každá chyba by mohla být osudnou, v tomto směru jsou však tyto otázky také pokládány.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Bez váhání odpovím tak, jak jsem si to promyslel již dřív, protože jsem čekal podobné otázky, které mají prověřit mou důvěryhodnost.

Ano ano, byla to pěkná procházka, ale naštěstí jsem nepotkal žádné zvířátko. A co se týče toho, že jsem přijel právě sem, je taková nemilá věc. Možná existují někteří lidé, kteří... no dejme tomu, že by mě v centrálních světech někdo mohl nemít v lásce.

Znovu se trochu tajemně usměju a čekám na Gavodusův verdikt znova upijíc ze sklenky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Gavodus si s očekáváním vyposlechne tvou odpověď a poté se na chvilku zamyslí a probere si všechny informace, které jsi mu doposud poskytnul.
No pane Trillan, je pravda, že pro jednoho kurýra bych pracovní pozici možná měl. A zatím jste se prokázal, řekněme, dost kvalitně, tedy o vás uvažuju. Ale ještě než vám předložím finální nabídku, tak musím zařídit několik dalších záležitostí, aj co se vás týká, ale i dalších věcí, kterými vás momentálně nebudu zatěžovat.
odpoví nakonec po chvíli, takže jsi podle všeho postoupil do dalšího kola výběrového řízení, které jsi sám zinicializoval.
A to samozřejmě nějaký čas potrvá, takže ... řekněme, že bychom se tu zítra po třetí hodině odpolední, místního času samozřejmě, sešli a promluvili si o detailech. Mezitím můžete požádat Rrwoochirra o informace o možném přespání nebo ubytování, samozřejmě, že pokud bychom se dohodli, tak by se zařídilo něco ... řekněme trvalejšího. Ale nyní mě omluvte, mám ještě nějaké věci na zařízení.
ukončí váš rozhovor Gavodus a zvedne se od stolu stejně jako Nask, ale narozdíl od něho ti podá přátelsky ruku, což je jen další z jeho fint, jak si udržet jednání slušného a férového člověka.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Gavodus následně vypustí ze svých úst mnoho strojených slov, která zní velice dobře, ale vlastně znamenají jen jedno. Tudíž jsem mu klidně odpověděl.

Dobrá, děkuji vám za čas, který jste mi věnoval a jsem rád, že budete přemýšlet o místě, které byste mi mohl dát.

Na chvilku se odmlčím a pak pokračuji s lehkým úsměvem.

O mě se nebojte, já se o sebe dokážu postarat, takže vám přeji, aby to proklepnutí mé osoby nebylo příliš namáhavé a složité, aby nezabralo příliš vašeho jistě cenného času. Nebo se o to postará snad tady stríbroočko?

Usměju se na nebezpečně vypadajícího chlápka a přitom slušně podám Gavodusovi ruku. jeho finty jsou mi dobře známé, a tak po podání ruky zvednu svou sklenku a zamířím zpět k baru na barovou stoličku, kde si snad zase pokecám s barmanem. O ony dva muže se již nestarám, teď mi totiž jistě neublíží ani mě jinak neohrozí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Rrwoochirro, tedy jak se podle Gavodusových informací wookijský barman jmenoval zrovna doobsloužil dalšího z hostů a dorazil k tobě. Nejdřív si tě celého prohlédl, aby zkontroloval, které části těla ti chybí, ale když nic nenašel, tak jenom zakroutil hlavou a něco zažbrblal ve wookijštině.
Divím se, že jsi z toho vyvázl bez jediného škrábance, zvlášť při jednání s Naskem. Gavodus volí většinou diplomatický přístup, ale Nask nechodí pro ránu daleko. Navíc na tebe bude mít dost velkej vztek a nebýt Gavoduse, tak se po tobě už jistě několikrát vrhnul. Musíš si buď hodně věřit, nebo být šílenej.
okomentuje ze svého hlediska tvůj střet s duem Gavodus a Nask Rrwoochirro, až si rozhodne nalít si další skleničku, samozřejmě se jedná o tu z čístších a stejně jako předtím i tahle slouží jako velice krátkodobé skladiště alkoholu, jež se orpavdu rychle přemístí do wookieho útrob.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Pohodlně se uvelebím na barové židličke a následně si lehce zavdám ze své nádoby, která je potomto vydatném loku již téměř prázdná.

Tak to bychom měli první kolo za sebou, Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

Na barmanův údiv zareaguji s úsměvem:

Na Gavoduse jsem zřejmě udělal dojem a Nask pracuje pro něj, tudíž si nemohl dovolit mi skřížit vlásek. Nicméně máš pravdu, že vypadá nebezpečně a já dost možná jsem trochu šílený, avšak už po mě šli i větší ranaři a vždycky jsem ji dokázal uniknout.

Hraně se trochu chvástám a znovu se usměju. Sklínku položím s jasným gestem, že už nehcci aby mi dolil a znova se rozhlídnu po baru než se dostanu k tomu, co jsem vlastně chtěl.

Hele, nevíě náhodou, kde bych tu sehnal pokoj na jednu noc?

Opřu se o bar a počkám na jeho odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Rrwoochirro si vyposlechne tvoji odpověď na jeho udivený proslov a pak si jenom povzdechne, než se ho zeptáš na nocleh. Chvilku se zapřemýšlí, než se konečně dostane k odpověďi.
No je tu sice hotel Siran, ale to už je lepší přespat na ulici. Kdo ví, kdy tam naposledy byla nějaká kontrola čistoty a co všechno by se tam mohlo dostat do kožichu.
odpoví nahlas Rrwoochirro a dal pokračuje v přemýšlení, aby se i trochu podrbal na svém huňatém kožichu, který jak sis všiml až nyní, byl velice dobře udržovaný, nejspíš pravidelně kartáčovaný.
Bude asi nejlepší, když se zeptáš u madam Huelle. Není to nic jako hotel, ale je to milá starší bothanka a poskytne ti dobré ubytování. Často ubytovává slušné piloty a jedince. A když řekneš, že tě posílá Rrwoochirro, tak nebudeš mít problém. Její dům je kousek od trnaposrtního úřadu, má jasně zelenou barvu, takže jej nemůžeš přehlédnout.
pronese nakonec Rrwoochirro nejlepší možnost, ke které osobně dospěl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Vyposlechni so wookiovy rady, kde bych mohl přespat a potom mu s úsměvem odpovím:

Tedy děkuji. Hned se vyám za tou milou dámou, jsem totiž značně unavený po cestě.

Dopiju svůj drink a zvednu se ze židle. Potom pomalu s pozdravem zamířím ven z kantýny a podel toho, jak mě barman navedl, zamířím směrem k transportnímu úřadu, kde bych brzo mohl zahlédnout zelený dům a u kterého mám v plánu zazvonit a dozvonit se až na bothanku, která by tam snad měla žít.

Už se těším, až si zase jednou lehnu do pořádný postele a chvíli si odpočnu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Dům se příliš neliší od ostatních, tedy kromě té výrazné zelené barvy a toho, že v zadu má i nějakou menší zahradu. Chvilku po tvém zazvonění dorazí ke dveřím starší bothanka, která přesně odpovídala popisu, který ti poskytl Rrwoochirro. Nejdřív si tě zvědavě prohlédla od hlavy k patě a nazpět, než se ti podívala do očí.
Zdravím vás mladíku, mohu vám nějak pomoci ? Nebo co vás přivádí k mému domu, jež je jen jedním z mnoha dalších v této ulici ?
zeptá se takovým neutrálním tónem, který ti toho moc nepoví, tedy až na to, že je prozatím poměrně opatrná. ale u toho se není čemu divit, protože kdo by nebyl opatrný, když mu u domu zazvoní neznámý člověk.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Před domem musím chvilku čekat, než mi paní domu přijde otevřít. Po chvíli přijde a vyzve mě, abych ji řekl, co jsem zač. Usměju se na ni a odpovím ji.

Posílá mě barman Rrwoochirro, říkal, že necháváte přespat slušné piloty ve svém hezkém domě. Přišel jsem tudíž prosit o přístřeší na jednu noc, pokud by to bylo možné. Rád vám dobře zaplatím.

Dál už mi nezbývalo než čekat na reakci ženy. byl jsem už unavený, takže jsme doufal, že mě nevyžene, protože bych rád složil hlavu na měkkou postel. Na únavě se jistě podílela i ta trocha alkoholu, kterou jsem v baru vypil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Stará Bothanka si tě ještě jednou přeměřila pohledem, aby se pak pokusila o něco, co se dalo přirovnat ke stařeckému úsměvu.
Tak to řeknu hned, že tě posílá Rrwoo, ten starej chlupáč vždycky pozná dobrého člověka, tak pojďte dál, pojďte dál, připravím vám hned pokoj.
pronese vřele a plná úsměvu tě lehce dopošťouchá dovnitř svého domu, který je útulně a pro oči příjemně vybaven. Na stole byli nějaké domácí upečeniny, protože jsi na první pohled nerozpoznal oč se jedná, ale hezky to vonělo.
Klidně si vemte, pekla jsem je sama. Starý rodinný recept, ale povězte mi, jak se jmenujete a co vás na tuhle zapadlou planetu přivádí mladý muži ?
pronese madam Huelle a ukáže rukou na stůl, zatímco otevře dveře do nejbližšího pokoje, aby ho pohledem zkontrolovala, zda-li bude vyhovovat pro ubytování.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Taky jsem se na ni pěkně usmál, když mě táhla do svého domu a byl jsem za to rád, protože spát na ulici by se mi v tomhle neznámém městě rozhodně nechtělo a dost možná ani nevyplatilo. Plná úsměvu mě dotlačila až ke stolu, kde leelo cosi, co jsme nikdy dřív neviděl, ale krásně to vonělo a mě se hned začaly sbíhat sliny. Měl jsem po cestě přeci jen už docela hlad, a tak jsem se nenechal dvakrát pobízet, když mi navrhla, že si klidně můžu vzít. Šáhl jsem po jednom kousku, ale ne nenažraně, abych ji neurazil, ale spíš tak zvědavě jsem ochutnal. Ještě předtím jsem však odpověděl na její otázky:

Jmenuji se Dako a jsem tu tak trochu za prací. I když spíš hodně cestuji.

Potom už mi nic nebránilo v tom ochutnat dobroty, které čekaly na stole a také nahlédnout do, pro moje poměry, luxusně zařízeného pokoje, kde mě zřejmě chce ubytovat.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“