Mise do Chřtánu (Úkol pro hráče Stealer)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
A rogue sqvadron to asi nepoletí jenom potrvdit? dovtípil jsem se. Jak bych měl znát nějaká známá jména, když je lepší se někde prohánět galaxii, než šrotit do sebe informace typu kdo je kdo!?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Wedge: Přesně tak, jsme jako konvoj větší flotily, kterou tam Nová republika posílá.
Wedge očekával reakci.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
A kdy se odlétá?
zareagoval jsem. Dělat konvoj? snad se nebudu nudit.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
To už se dal ale Wedge do pomalé chůze.
Wedge: Zítra ráno se o tom rozhodne, každopádně buď v pohotovosti.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Jistě, generále. řekl jsme když už byl ke mně zády. Co teď? začalo se mi v hlavě ozývat, neboť teď už budu celý den nažhavený na odlet.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Zbytek dne strávil Klerik v úvahách nad nadcházející akcí. Nemohl se nabažit představ bitvy, několikrát zkontroloval svého astromecha, se kterým většinou létával a samotný stroj ještě víckrát. Den ubíhal pomalu, vlekla se každá minuta.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
X-wing jsem kontroloval a trošku šteloval až do večera. Můj astromech, R4 trylkoval až k zbláznení, že už to tu kontroluji po dvanácté. Jistota je jistota zněla pokaždé má reakce na jeho trylkování. Nakonec jsem usnul na sedadle lodi.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Časně z rána probudil Sernse hluk kolem. Když otevřel oči, spatřil spoustu pilotů, jenž nastupovali do svých stíhaček. Bylo časně ráno a už to začalo. Hangár začalo odněkud prostupovat světlo, ve vzduchu se mísila vůně boje.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Pohotově jsem na sebe hodil novou kombinézu pilota, na hlavu si nasadil helmu. Pokynul jsem astreomechovy ať zaleze do lodi. Sám jsem pak nasedl do Kocápky, jak jsem svůj x-wing pokřtil, a začal zapínnat lodní systémi.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Během chvíle to ve vysílačce zachrastilo a ozval se hlas.
Sernsi, slyšíte mě? Tady je delta 7, odpovězte.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“