Mise pro uživatele Rublikon

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Padawan se zvedal z odpadku a zapínal světelný meč. Já se mezi tím bránil stale většímu tlaku sitha vyvíjeným jeho světelným mečem. Zrovna když jsem odvracel jeho útok na moji hlavu padawan vyskočil do vzduchu, aby sitha ze zadu napadl, ten to však vycítil ještě dříve než padawan zaútočil a postavil mu proto do cesty povalující se kámen.
Padawan byl asi dva metri nad zemí, když se předněj postavil kámen vysející volně ve vzduchu padawan se mu už nestačil vyhnout a kámen ho jemně udeřil do nohy. To však stačilo,aby padawana vychýlil natolik, že při dopadu upadl a ocitl se náhle v ohrožení.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Co nejrychleji jsem vstal podíval se na ránu.
Nevypadalo to nijak zvláštně ale možná nějaké vnitřní zranění, ale na to teď není čas.
Tohle nevypadá dobře
Pomyslel jsem si a koukal se na Sitha a doufal že mi mistr přijde na pomoc dříve než abych se musel bránit proti přesile.Cítil jsem se bezbraný věděl jsem že nemohu bojovat proti přesile a jediné na co jsem se zmohl bylo zdvihnutí meče před můj obličej.
Čekal jsem
Sand zaútočí první mistr

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Díval jsem se jak padawan skáže do vzduchu a snaží se sitha překvapit ze zadu, pak jsem však v síle pocítil jak se kámen zvedá proti padawanovi. Který do něj narazil a potom upadl kousek od sitha.
Sith věděl, že má šanci a proto ode mě odskočil k padawanovi, aby ho zabil. Padawan nevěděl co má dělat a tak reflexivně zvednul meč, aby si kryl obličej proti útoku.
Jedinné co mě napadlo bylo vzít padawana silou a drstrčit ho asi o dva metry dále. Přitom jsem se snažil o rychlé provedení SAI. Což je skok s pomocí síly při útoku na nohy. Sith se však stihnul obrátit včas, aby mohl odvrátit můj útok. Padawan byl v dočasném bezpečí dva metry od sitha, který se prozměnu snažil zabít mě.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

pro jistotu jsem udělal kotoul vzad abchs e vyhnul pozdějšímu maléru.
Vyskočil jsem a poháněn silou jsem se rozeběhl na sitha který se snažil oddělat mého mistra.
Meč jsem dal do polohy tvrdého útoku a pokusil se setnout sithovy nohu.
Byl jsem stále pod vlivem síly a moje útoky byli tedy poháněné něčím rychlejším než sithovi temné myšlenky a zloba která z něj pršela.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Padawanuv útok na sitha vypadal slibně až na to, že sith těsně uhnul a padawan málém setnul moji nohu. To však nic neměnilo na sithově odhodlání nás zabít. Jenom co jsem se vzpamatoval už jsem musel vykrývat další příval sithova útoku. Tentokrát už jsem nebyl sám, protože padawan už mi nyní mohl pomoci bojovat se sithem. A souboj to byl vyrovnaný já jsem měl pouze svůj jeden světelný meč, neboť jsem si druhý nechal v chrámu kvůli novým úpravám. A padawan tak též. Zatím co sith využíval obo čepelí své světelné tyče. Teď už to byl souboj, který měl rozhodnout o našich dalších osudech. Byl to souboj síly a umění šermu se světelným mečem, ale i přes naši přesilu dvou myslí sith stále bojoval s nekonečnou nenávistí a urputností nás zničit.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Je příliš silný na to že bychom se s ním mohli prát.
Mistře nedalo by se s ním promluvit o světlé straně
Pokusil jsem se silou navázat spojení s mistrem které byl přes tu temnou magii kolem velmi těžké ale myslím že se mi to povedlo.
Mezitím sith udělal otočku a já se pokusil setnout ho do zad tvrdým škrábancem.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Bylo těžké soustředit se jak na padawanova slova,tak na boj se sithem, ale většinu jsem pochytil. A zrovna jsem odrážel dotírající útok sitha když se padawan rozhodnul zaútočit. Byl to dobrý pokus až na to, že sith o něm věděl také a bez sebe menších problému mu zabranil. Já se pokusil JUNG MA, což je otočka o 360° , která zvětší razanci útoku. A sith na to také pečlivě zareagoval můj útok zablokoval svojí světelnou tyčí a potom ihned ustoupil a uděl výpad na moji levou nohu, který jsem obratně odvrátil avšak s odvrácením druhého útoku už byl jistý problém sith totiž okamžitě po útoku na moji nohu zaútočil na moji hlavu svojí odvrácenou čepelí. Jestli bude boj pokračovat tímhle tempem za chvíli mě sith skolí. Proto jsem poknyl padawanovi a společně jsme szačali vykrívat sithovy útoky znovu a znovu. Po pár minutách sith uskočil a nám se dostalo chvílu oddechu. Na mysl mi vyvstala padawanova slova, ale při pohledu na sitha a jeho nenávist jsem je okamžitě zavrhl a dal jsem to padawanovi pomocí síly patřičně najevo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Okamžitě jsem pochopil mistrovi úvahy a uskočil dozdu.
Zde jsem si mohl konečně užít trochu volna nebyl jsem na tyto boje stavěný a tak jsem ztěžka oddychoval a sledoval jak mistr v pořádku jen lehce dýchá.
Pak jsem se odhodlal a aktivoval meč který jsem měl po dobu klidu vypnutý.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Sledoval jsem padawana při zapnití jeho světelného meče. Ale nebylo mi zcela jasné co chce dělat. Tak jsem si přivolal sílu abych se do ní mohl ponořit a připravit se tak na sitha. Ale ten byl pořád vzadu v uličce¨. stál tm bez hnutí a já nnedokázal přesně určit co dělá. Proto jsem pokleknul a nechal jsem se prostoupit silou. A čekal až přijde útok. Vytlačil jsem všechny nepříjemné vjemy ze svého nitra a snažil jsem se soustředit všechnu sílu a načerpat tak novou energii.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

podíval jsem se ze Sitha na mistra a z mistra na Sitha.
Poté jsem meč sklonil do pozice abych mohl případný útok alespoň odrazit.
Dále jsem očekával kdy už konečně zaútočí.
to nesnesitelné čekání je na mne moc musí něco udělat..ne musím čekat
Myslil jsem si a podíval se na meč.
Jeho Zelená barva zářila jako samotný krystal uvnitř rukojeti.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Stále jsem čerpal energii ze síly když se mi dostalo v síle upozornění několik sekund než sith zaútočil. Okamžitě jsem vstal a zapnul světelný meč. Padawan stál vedle mě připraven vykrýt sithuv útok. Sith udělal parakotoul a zautočil jednou čepelí na mě a hned na padawana. Pomalu jsme ustupovali a přitom blokovali sithovy pokusi nás zabít. Zablokoval jsem jeden útok a padawan už otočil, ale bez úspěchu. Sith byl velice dobrý s používaním světelné tyče. A já byl sám na sebe naštvaný, že jsem si nevzal i druhý světelný meč. Ale nyní nebyl čas přemýšlet nad minulostí nyní jsem se musel zabívat budoucností a přitomností.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Spodní patra

Tohle trvá...příliš dlouho..
Pomyslel jsem si a odběhl do zádu do uličky odtamtud jsem se rozeběhl po zdi a pokoušel se přeběhnout nepozorovaně z druhého konce aby mě Sith nespatřil ani na chviličku.
Mistr byl možná překvapen ale já na nic jiného nepřišel.Už se blížila ta ulička ze zadu a já měl stále připraven meč.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Stále mě jsem byl překvapen padawanovým uprkem, ale věděl jsem co chtěl udělat a tak jsem se snažil proti sithovi bránit sám. Ale bylo to velice obtížné. Obrana byla čím dál těžší a sith jako by nademnou získaval převahu. Musel jsem se pořádně soustředit a vnořit se do síly jak jen to blo možné. Takže jsem vůbec nevnímal okolí ani padawana. Ale sitha jsem zato vnímal až moc a jeho útoky ty pořád pokračovali bez jakékoliv zastávky se mě sith snažil zabít a čekal až udělám chybu. Tak jsem radši uskočil. To mi dalo asi dvě sekundy navíc. Proto jsem pomocí síly zhodnotil okolí a skočil na bákonek za mnou, který byl asi dva a půl metru zamnou. Skok se mi málem nepovedl, ale vše naštěstí dopadlo dobře. Tím jsem získal nad sithem jistou výhodu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant Spodní Patra

KDyž jsem uviděl co se stalo dostal jsem nápad.
KDybych na sebe upoutal pozornost mohl by ho mistr zabítt.
Můj bláznivý nápad jsem začal ihned realizovat.
Ustoupil o dva kroky a zavřel oči.
Ty smradlavá kopo temné strany
Řekl jsem a skočil na něj skokem pomocí levitece jsem letěl a blížil se k Sithovi.
Ať se otčí prosím.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Spodní patra:

Sith se však neotočil pouze ustoupil a jak vedle něj padawan dopadnul už se do něj pustil a vedl si slibně rozsekl padawanovy kus pláště a málem se mu ho podařilo překvapit náhlým výpadem na dolní část těla. Avšak i tak mi to poskytlo jistou výhodu a já tedy skočil dolů ze střechy, abych pomohl padawanovi. Udělal jsem salto a s pomocí síly jsem se nechal vést můj meč skončil sice na sithově čepěli, ale tu musel okamžitě odvrátit, aby se bránil dobře vedeněmu útoku ze strany padawana. To mi poskytlo asi dvě vteřiny na víc a já mohl na sitha ze zadu zaútočit. Což ovšem sith nečekal a já ho probodl svým světelným mečem. Padawan potom dokonal svůj útok a usekl sithovy ruku i se světelným mečem. Byl to konec, konec sitha, který bojoval s početní převahou a vedl si více než výborně. Ale já věděl, že síla stála na nač straně.
Podíval jsem se na sitha a zkontroloval jestli je opravdu mrtvý, byl. Potom jsem zkontroloval své zranění, několik jemných škrábanců od světelného meče, ale nic vážnějšího. Potom jsem se podíval na padawana, který oddechoval trošku více ztěžka než já, ale to nebylo důležité protozě jsme oba přežili.
Jseš v pořádku.
Zeptal jsem se padawana a sebral ze sithovy useknuté ruky jeho světelnou tyč.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“