Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Ruplikon)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Záhrady

Vy ste Jedi? A hľadáte náš stratený exemplár? spýta sa žena v huttštine. Z batohu, ktorý ležal na zemi, vytiahla datapad.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ano paní nemáte se čeho bát jsem tady abych vyšetřil krádež toho zvířete.
řekl jsem a podíval jsem se na datapad který mi žena podávala díky jeho světle jsem se mohl trochu porozhlédnout po místnosti ale nic zvláštního jsem nenašel.
Ano to je to zvíře které hledém můžete mi říct kdo jste a co tady děláte?Hrozí vám nebezpečí nebo něco?

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Záhrady

Ja som Tanyel, som tu jedna zo správcov. Starám sa o faunu a flóru. Ale vďaka nebesám, že ste prišli. Ak sa o toho lyleka budú zle starať, umrie. Je to veľmi vzácny exemplár... vysvetľuje žena a schováva si datapad naspäť do batohu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth zahrady

No konečně teď když znám vaše jméno tak se mohu představit i já jsem Ruplikon učeník řádu Jedi prosím vás uklidněte se a řekněte mi vše co se tady stalo
řekl jsem a ucítil poruchu v síle Můj MISTR řekl jsem si

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Záhrady

Prišla som sem spraviť bežnú kontrolu. Ale vyrušili ste ma. Čo sa týka toho zmiznutého lyleka, započula som niečo v miestnej kantýne pre zamestnancov.

//Až na to, že ona je už odvtedy čo si na ňu prehovoril, úplne klidná. :wink:

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady

Z uvah o mistrovi me vyrusila opet zena.
Dobre takze myslite ze bych se tam mel jit podivat??Opravdu se nic vic nestalo kdyz jsem prisel vipadala jste velmi rozrusena jako kdybych vas vyrusil u neceho mnohem jineho nez u bezne kontroly.
Zeptal jsem se a opět jsem cekal na odpoved

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Záhrady

No isteže, že som bola trochu prekvapená. Veď sem okrem mňa nikto nechodí. A zrazu sa tu objavíte vy, ako nejaký duch... povie a zbalí si svoj batoh. Vykráča von a nasadne na speeder. Ako som už povedala, bežte do kantýny pre zamestnancov. Ak im poviete kto ste, podelia sa s vami o infomrácie. povie, naštartuje a zdvihne sa za ňou prach a lístie.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

[img]Ryloth-Zahrady[/img]
Zajímave
Ještě jsem se porozhledl po mistnosti ale vipadlo to ze ta zena skutecne nelhala.
O duvod vic proc bych se mel do te kantyny podivat rekl jsem si a vysel ven.
Stale jsem mel starosti o mistra,prolezl jsem dirou a opet jsem se ocitl na chodniku kde jsme se rozloucili rozhledl jsem se kolem sebe a vidal jsem se smerem k budove která vipadala ze by mohla byt kantyna.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ulice Rylothu

Beusova fialová čepeľ prerazila hustý vzduch Rylothu. Zahnal sa ním a odrazil salvu blasterových výbojov. Transport mu mal každú chvíľu odletieť, ale on nemal hangáre ani na dohľad. Útočníkom sa síce stratil v dave, ale stratil drahocenný čas. Ľuďom akoby bolo ľahostajné, že sa na ulici strieľa. Len pobúrene zdvihli hlavy. Konečne dorazil k transportnej zóne. Loď sa už odlepovala od zeme. Beus skočil a rukami sa zadrapil do pravého motoru. Potom vyskočil a Silou si otvoril tlakové dvere.

Záhrady

Na budove žiaril nápis: Bistro Klamný lylek.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady
Když jsem došel ke kantyne musel jsem se pri pohledu na nazev zasmat.
POrozhledl jsem se kolem zkontroloval jsem svetelny mec a vesel do baru.
uvnitr sedelo mnoho lidi ale vetsina byla zabrana do rozhovoru se svymi prateli nebo spolupracovniky.
Dosel jsem k barmanskemu pultu a objednal jsem si Alderanske pivo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Rád bych porosil nějakého dobrodince aby si vzal tohoto osamělého chudáka který zůstal po Todriasovi

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“