Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Ruplikon)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady

Stál jsem kousek od té zamaskované díry otočil jsem se abych se ujistil že mě nikdo nevidí když sem si nikoho nevšiml ani pomocí síly nejistým krokem
jsem přešel plot a vešel do díry.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ulice Rylothu

Beus pozrel na chronometer. Presne včas. Transport prišiel a zviezol majstra o kúsok ďalej na dráhu. Načo si drať nohy...

Záhrady

Za dierou bolo pomerne husté krovie a Ruplikon sa sťažka dostal do ohrady. Dodatočne si všimol, že v plote bola elektrina. Ale teraz už nie je.. V piesku objavil jednu stopu duroskej nohy.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady

Kleknul jsem si ke stopě a začal jí zkoumat....Byla ppoměrně čerstvá usoudil sem tak 3-4 dny chtěl jsem zavolat mistrovi ale když jsem sáhl po vysílačce něco se za mnou v díře pohnulo.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Záhrady

Z krovia vyskočila malá nuna. Ruplikon sa musel usmiať. Nuna odskákala s piskotom ďalej. Ruplikon pokračoval v ceste, teraz sa krovie uvoľnilo a on mohol pokojne vstať a kráčať.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth Zahrady

Byl jsem rád že vyskočila taková neškodná věc.
Šel jsem dal a prodiral jsem se křovím dál po stopě za chvíli křoví povolilo a mohl jsem jít opatrně dál.
Stopa se klikatila a někdy bylo těžké ji neztratit z očí.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ulice Rylothu

Majster bez problémov prešiel cez kontrolného droida. V pozadí hučali všelijaké prístroje. Speedre, vznášadlá a dokonca aj tatooinske eopie. Zamieril naprieč chodbou do jednej z kantýn pre VIP...

Záhrady

Stopa viedla k nízkej budove, kde bol zaparkovaný speeder. Okrem neho však nikde neboli známky života.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady

Došel jsem ke speedru a zjistil sem že byl docela nedávno v provozu to se mi nelíbilo rozhlédl jsem se kolem sebe a pořádně jsem omrknul budovu.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Záhrady

Všade bolo ticho. Dokonca ani hmyz nelietal. Hluchý hluk... len kvapkanie paliva zo speedra na lístie.

Ulice Rylothu

V kantýne bolo dosť dymu na to, aby zamaskovalo celú jednotku bojových droidov spolu s neimodiánskou obchodnou loďou. Majster sa posadil do kúta a čakal na obsluhu. Všetko samé twilečanky...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady

Nelíbila se mi cela ta vec kradez stopa ted nedavno jezdici speedr.
Došel jsem ke dverim plotu otevrel sem je pomoci sily a vesel za plot.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Záhrady

Začul slabé zasyčanie, akoby niekto pustil plyn, alebo ako vodný had z Naboo. Inak všade vyselo zlovestné ticho.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady

TAk todle už je vážne pomyslel jsem si když jsem uslyšel to syčení pro jistotu jsem si nasadil dýchací masku kdby to syčel plyn.
Opatrně jsem se přiblížil ke dverim a potichu jsem se je snazil otevrit nechtel jsem pomoci Sily kdyby tu byl nekdo jiny citlivy k Sile mohl bych se prozradit mozna jsem to uz udelal u plotu.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth - Záhrady

Zrazu počul mechanické zaškrípanie a v budove sa zažalo svetlo. V kúte sa triasla mladá twilečanka. Zrejme ošetrovateľka.

Kantýna

Ďakujem, dám si neskôr. Beus bol mrzutý. Zatiaľ nič nové pod slnkom. Informácie, ktoré si prečítal v Holonete alebo sa dozvedel v Rade. Nervózne poklopal prstami po stole a zvažoval návrat do Záhrad.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth Zahrady

Stál jsem přikrčen u dveří a díval na wilečanku která byla ve slabém světle které sem šlo špatně vidět.
Pomocí Síly jsem se pokusil vycítit jestli tady nikdo není ....
Nikoho jsem necítil narovnal jsem se a doběhl ke Twilečance.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth - záhrady

Keď dobehol k žene, tá začala niečo rozprvávať po huttsky. Bola asi vystrašená, keď zbadala, že Ruplikon patrí k Jediom.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth-Zahrady

Nebojte se nechci vám ublížit řekll jsem když se žena trochu uklidnila
POtřebujete pomoct jste zraněná ??vyptával jsem se dál ale ta žena mi zřejmě nerozuměla.
Zapátral jsem trochu v mysli a huttsky jsem se zeptal znova.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“