Hledání zrádců (Mise pro Eldara Draco)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Ithor
otocim sa k Shade a hovorim
Jediovia maju techniky ako cestovat vesmirom aj bez pocitaca ten skok by som mohol naplanovat .....hned ako sa objavime pri lodi pouzijeme tazni paprsok na zachytenie a hned spravime dalsi mikro-skok

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada: O téhle technice jsem nikdy neslyšela.
Otočila se při těchto slovech na důstojníka, který pokrčil rameny. Bylo zřejmé, že taky o této technice nic neví. Musela tuto možnost zvážit. Možnost, že pro posadku malé lodi, kterou ani nezná, bude riskovat životy své posádky Interdictoru.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
No ..wsmejem sa .....jediovia maju tiez svoje tajomstva toto je jedno znich ....pozriem sa na takticky displey ....dokazeme pomocou sily vypocitat kratsiu cestu hyperpriestorom ako keby ju pocital pocitac ,neviem ci si pametate na tu prihodu ked solo uniesol Leiu na Dathomir a mistr Skywalker s spolu s hapanskym princom predbehli celu Hapansku flotilu skoro o 7 dni ....no osobne som to neskusal s vacsou lodou ako je moja stihacka

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ithor
Shada: Né, nic jsme o tom neslyšela. přiznala popravdě Shada.
V té době ještě nepracovala pro Karrda. Jestliže předchozí chvíle byla napjatá a na můstku bylo ticho, nyní to bylo ještě horší.
Shada: Dobrá tedy. Veďte nás, Jedi Draco.
Řekla nakonec.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Ithor
Pristupim k navigacnemu pocitacu a zdvihnem nad nim ruku priviriem oci a neham sa prestupit silou, pod mojou rukou sa roziaril navigacny pocitac ako zacnem pomocou sily do neho zadavat prikazi...vrastim tvar od napatia takto to pokracuje celych 5 minut a potom od vycerpania padnem do kresla navigatora ,utriem si pod z cela a hovorim
Je to nastavene ,preprogramoval som niektore subory a cely mikroskok a zachytenie lode by nemalo trvat dlhsie ako 15 sekund pozriem na shadu
Staci uz len vydat rozkaz

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada přikývla a otočila se směrem k důstojníkovi.
Shada: Důstojníku....
Nebylo za potřebí dalších slov, aby bylo zřejmé, co má udělat.
Důstojník předal rozkaz dál a v momentě se hvězdy protáhly v čáry a opět vrátily do svých bodů. Před Interdictorem se objevila ona malá záhadná poničená loď.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
Pocitac automaticky zameral lod 3 taznimi lucmi zachytil neznamu lod o dalsich 5 s lod skocila do dalsieho mikroskoku

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ithor

Důstojník: Jsme tady, pane. Zahlásil důstojník.
Shada: Analyzujte situaci, důstojníku. V tom se od jednoho z komunikačních panelů otočil voják - Veliteli, ta loď se pokouší o spojení.
Shada jakoby měla tušení se otočí na Eldara.
Shada: Vy tu loď znáte?

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Ithor
Nie tu lod vidim prvy krat vzivote nikto koho poznam by nebol taky blazon aby cestoval hyperspriestorom v takomto srote odpoviem Shade bez toho aby som sa na nu pozrel a stale sledujem takticky displey.
maly by sme primut ziadost o kontakt otrhnem zrak od obrazovky a pozriem na Shadu[/b]

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ithor
Shada se otočila k příslušnému člověku a odvětila:
Shada: Spojte nás.
Shada byla napjatá více než kdy jindy. Kolem byly lodě nepřátel, na které měla útočit, ale neútočila, protože jich bylo přespříliš mnoho. Lodě měly útočit na ni, ale neútočily. Neútočily pro ní z neznámého důvodu.
Nyní čekala na spojení, když v tom již bylo spojení zajištěno.
Shada: Tady velitel Shada, slyšíme vás.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Ithor
Priviem oci a ponorim sa do sily a snazim sa nieco vycitit z cudzincov na lodi

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ithor

Eldar vycítil něco, co nebyl schopen popsat. Lépe řečeno "byl", ale bylo to natolik neuvěřitelné, že tomu důvěřovat nechtěl. Ucítil přítomnost Síly. Rozhodl se proto, že se ujme komunikace s cizí lodí.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Ithor
u vadera co to citim v sile?Nejaky Jedi,alebo niekto kto bby nim mohol byt?zatvarim sa zmatene
Skor ako sa Shada odhodlala k prvemu slovu pristupil som tesne vedla knej a naklodnil som sa k mikrofonu
Pilot neznamej lode udajte svoje meno ako aj mena pasazierov,ktory su svamivystiem sa a cakam na odpoved

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“