Mise pro uživatele Todrias Falco

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Arves Jace

Mise pro uživatele Todrias Falco

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu-Výcviková místnost 3:

Padawan přišel do místnosti, kde už na něj čekal Mistr Zez-Kai Elih. Mistr meditoval. Mistr Kavar přišel po chvíli také.
Mistr Kavar:Omlouvám se byl jsem v hangáru vypravit padawana na misi.
Mistr Zez-Kai Elih:Nečekáme dlouho. Tak padawana proč jsme tě zavolali je ti asi jasné. Ale jsi připraven?

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Chrám Jediov - Výcviková miestnosť 3

Orlin sa nepokojne ošil na mieste. Pohľadom upretým na stále zamračeného majstra Kavara mu nebol príjemný. Samozrejme, majster Zez-Kai Ell. a zdvorilo sa ukloní.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu- Výcviková mistnost č.3:
Mistr Kavar:Výborně a teď můžeš jít padawane. Budeme tě čekat zítra ve 3hodiny v místnosti rady.
Mistr Zez-Kai Elih se otočil a i s mistrem Kavarem odešly.[/b]

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Chrám Jediov - Výcviková miestnosť 3

Orlin chvíľu pozoroval ich odchod a neprítomne prikývol. Po chvíli sa vydal von. Najprv chcel ísť do ubikácií, ale potom sa rozhodol, že si pomedituje vonku. Sadol si kúsok od Akadémie na trávu, chvíľu pozoroval húfy študentov a zavrel oči.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Kousek od Chrámu jediu:

Padawan byl velice vyrovnaný a klidný, meditace ho vždy uklidňovala. Avšak tentokrát tomu tak nebylo padawan cítil nějaký divný pocit. Otevřel oči a před ním stál člověk v kápy.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Vonku

Orlin vstal a prívetivo sa usmial. Zdravím. Vitaj v tomto kúte galaxie. Kto si? Bol však veľmi opatrný. Sledoval každý mužov pohyb.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Kousek od Chrámu jediu:

Muž se na padawana podíval a odhalil svoji tvář, padawan ho ihned poznal. Byl to Revan.
Revan:Mě jistě znáš.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Vonku

Orlin zdesene cúvol o krok dozadu. Revan? Nasucho preglgol. Zdesede pozoroval temnú postavu.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Kousek od Chrámu jediu:

Revan:Neboj se, chci ti jen položit několik otázek.
Otočil se Revan na padawana a usmál se. Padawan nevěděl jak se má cítit.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Vonku

Orlin sa trochu uvoľnil. No dobre, čo by ste potrebovali vedieť? Možno by ste mohli zájsť za majstrom Kavarom, alebo Vandarom. povedal pokojnejšie, ale stále si udržiaval odstup.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Kousek od Chrámu jediu:

Revan:Ne!! Nehraj si se mnou. Já chci mluvit s tebou . Chci aby jsi se ke mě přidal musíme porazit Mandaloriany, kteří ničí republiku a zabíjejí nevynné. Pojď se mnou musíme zastavit zlo, které se rozšiřuje po celé galaxii.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Vonku

To sa mi zdá ako nedosiahnuteľný cieľ. zapochyboval Orlin. Ale až príliš dobre vedel, že musia byť zastavení.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Kousek od Chrámu jediu:

Revan:Nevadí dám ti čas na rozmyšlení. Za sedm dní jsem zpět na tomhle místě a v tento čas. Budu tu na tebe čekat.
Revan se otočil a odešel.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Vonku

Orlin kývol. Tak za týždeň. Za týždeň ti poviem, že idem do toho. Počul o tom, ako Onderon pomaly padá.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Kousek od Chrámu jediu:

Orlin si zameditoval a odešel zpět do chrámu. Nikomu z mistrů ani padawanů o svém setkání neříkal.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“