Drongar - Medstar 1 (Arves Jace)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Todrias Falco

Drongar - Medstar 1 (Arves Jace)

Příspěvek od Todrias Falco »

Drongar - Bojové pole

Luminara Unduli sa šikovne vyhla blasterovému výboju. Na tejto planéte mali spolu s jej padawankou Barris Offee pomáhať uzdravovať republikové klony. Prebehla k narýchlo postavenému stanu a okamžite aktivovala komlink. Adresát - Coruscant, Rada Jedi. Prosím, pošlite na Drongar zásoby. Zdravotnícky materiál nestačí. Nemáme Silu oživovať každého vojaka. Prosím, pošlite posily! Rýchlo odoslala správu a vybehla do hluku bitvy. O niekoľko sekúnd neskôr bol stan zrovnaný so zemou...

Coruscant - Rada Jedi

Windu si zamračene pozeral západ na Coruscante. Za ním sa otvorili dvere a Windu vedel, že je tá osoba, po ktorú poslali. Yoda pobúchal za ním po podlahe paličkou.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant - Rada Jedi:

Došel jsem co nejblíže k mistům poklonil jsem se a promluvil
Poslali jste pro mě?
Díval jsem se na mistry, mnoho jich tu už nesedělo.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant - Rada Jedi:

Windu sa otočil, ale majster Mundi odpovedal za neho.
Mundi: Mnoho z nás odišlo bojovať do každého kúta galaxie. A preto je potreba našu ďalšiu pomoc.
Yarael Poof: Obdržali sme kódovanú správu z Drongaru, kde sa nachádza majsterka Luminara a jej padawanka Barris Offee. Pomáhajú ošetrovať zranené klony v boji. Avšak po správe sa nám s nimi nepodarilo skontaktovať.
Windu: Poletíš tam so zásobami a s rytierkou Jedi Aaylou Securou. Musíš im byť nápomocný, lebo lekárska starostlivosť v boji je kľúčom k víťazstvu.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant - Rada Jedi:

To co mi řekl mistr Windu mě zarazilo. Všichni věděli, že v uzdravování mě jde, ale uzdravovat v boji? Začal jsem mít trochu pochyby.
Ale mistře já nevím jestli jsem dobrá volba. Jsou tu i jiní mistři nebo padawani.
Mistr mě však rázně zastavil.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant - Rada Jedi

Yoda: O schopnostiach tvojich, my pochybovať nemôžme. Na Drongare tvoju pomoc potrebujú. Sám však nebudeš. Poletia Obi-Wan Kenobi a mladý Skywalker s tebou.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant - Rada Jedi:

Jistě mistře, kdy odlétáme?
Přemýšlel jsem nad mistrovými slovy, které mi dodaly moji odvahu zpět.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant - Rada Jedi

Pošleme pre Obi-Wana a Skywalkera. Zatiaľ sa choď pripraviť. Až budú pripravení, zavoláme ťa. povedal Windu. Nech je Sila s tebou.
Yoda prikývol. Opatrný na tejto ceste musíš byť. Tu na Coruscante sa budú diať zlé veci. My sa pokúsime vyriešiť ich. povedal tajomne.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant - Rada Jedi:

Znovu jsem se uklonil a odešel do svého pokoje. Po cestě jsem přemýšlel co tím mistr Yoda myslel. Vešel jsem do pokoje a začal si balit potřebné věci. Pouzdro s blastrem a světelným mečem bylo nejdůležitější.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant

Padawan so pobalil všetky veci a sadol si na posteľ. O pár minút začul, ako sa k nemu niekto blíži.
Anakin Skywalker: Majster, vážne si myslíte, že to majster Yoda zvládne? Nemali by sme tu ostať a pomôcť im?
Obi-Wan: Teraz je hlavnou prioritou pomôcť majsterke Luminare a jej padawanke. Alebo snáď pochybuješ o úspešnosti tejto misie? Musíš sa naučiť veriť Rade...
Anakin Skywalker: Áno majster. Jerec ani Obi-Wan netušili, či povedal áno o svojich pochybách, alebo pritakal majstrovi. Potom niečo zamumlal, čo Jerec dobre nepočul. A potom sa ozvalo klopkanie na dvere.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant - Rada Jedi:

Dále.
Stoupnul jsem si a čekal kdo vejde.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant

Vstúpila dvojica Jediov. Anakin a Obi-Wan. Zdravím, padawan Jace. Povinnosti zase volajú, však? prehodil Obi-Wan a Anakin len namrzene kývol rukou na pozdrav.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant:

Jistě mistře Kenobi.
Anakinovi jsem odpověděl na pozrav vzal věci a vyrazil za Mistrem Kenobim a Anakinem.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant

Obi-Wan sa po ceste bavil s Jerecom, len Anakin bol nezvyčajne tichý. Prišli do hangáru. Tak, nastupovať, panstvo. povedal Obi-Wan a narovnal si svoj vak. Anakin sa vyšteral do jeho modrého starfightera a Obi-Wan do svojho. Ostala jedna žltá a do nej nasadol Orlin.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant:

Okamžitě jsem si vzpoměl, že jsem dlouho nelétal a jak mě létání baví. Zapnul jsem všechny systémy a čekal až poletí ostatní.
[/b]

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant:

Obi-Wan prevetral komlink a všetci sa mu zahlásili. Všetci zapli repulzory a o chvíľu vyleteli z hangáru.
Anakin: Kam to vlastne letíme?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“