Mise pro hráče Kowman(Jacen Solo)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Ale i když jsi si to řekl jenom pro sebe, tak to Jaina díky vašemu sourozeneckému poutu vycítila a podívala se na tebe s trochu zamračeným pohledem.
Kdyby tě slyšel táta, sám víš moc dobře, že chodí v něčem podobném a nedá na to dopustit. A světelný meč si schovej třeba do nohavice, nebo do náprsní kapsy u vesty, od čeho má asi tolik kapes ne ?
pokárá tě s náznakem ostrého tónu v hlase, ale přecejn vycítíš, že je v tom cítit trocha té sourozenecké škodolibosti, kterou společně sdílíte. Jaina si rozepne hnědou koženou bundu, kterou si vzala na tmavě zelené tričko a to vše doplnili kožené kalhoty ve stejné barvě jako bunda. Celé oblečení zdůrazňovalo Jaininy dobré křivky, které nejenom zdědila po své matce, ale také vypilovala tréninkem se světelným mečem. Zároveň si připomeneš, že Jainino oblečení tak trochu připomíná oděv ženy vašeho strýce Mary Jade Skywalker, která byla Jaininou učitelkou.
Vyrazíme, Vongové taky nebudou čekat věčně, teda jestli tu jsou.
pronese povzbudivě Jaina a opustíte obchod s oděvy a zamíříte na adresu, kde je Zyggovo doupě. Dorazíte tam za chvilku a když zaklepeš na dveře, tak se otevře pouze škvíra ve dveřích a zpoza ní zahlédně trojici granských očí.
Jméno, důvod vašeho příchodu.
ozve se pouze stručně, aby nastalo ticho v čekání na vaše odpověďi, které se ti rozhodla Jaina přenechat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Jsme Jacen a Jaina Solovi, byli jsme pozvání Huttem Zyggem, důvod naší návštěvy je hraní, žádáme o puštění.
Myslí jsem poslal Jaině.
Doufám, že nebudou dělat problémy, tihle tvorové nejsou moc chytří a nerad se s něma setkávám.
Čekali jsme na to co se bude dít, vypadalo to, že se tam na něčem domlouvají, ale vypadalo to, že nás pustí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Když si nahlas vyslovil vaše jména, tak se Jaina neudržela a i přes veškerý výcvik, nebo právě díky svému výcviku, který absolvovala u vaší tety Mary Jade, ti uštědřila kopanec do nejbližší části tvého těla, což byla tvoje levá noha. Ale než jsi mohl cokoliv na to odpovědět, tak tě přerušil hlas vrátného.
Solo ? Je mi to povědomé, ale nemohu si vybavit odkud. Nicméně na listině zakázaných vstupů tohle jméno nefiguruje, takže můžete jít dál.
pronese a otevře dveře a ty vycítíš, jak se Jaině ulevilo, ale když se otevřeli dveře, tak vám gran stále stál v cestě.
Málem bych zapoměl, pozvánky.
pronese a namíří na vás blaserovou pušku, kterou svírá v ruce. Jaina ti radši nedá možnost cokoliv říct a vytáhne pozvánky z tvé kapsy, aby je jasně ukázala stráži, ten skloňí pušku a ustoupí.
Teď je vše v pořádku.
dodá, zatímco spolu s Jainou projdete okolo něj dovnitř. Chvilku jdete úzkou chodbou, která je ponuře osvětlena, aby jste zahlédli v dáli osvětlený sál, kde jste už nyní mohli spatřit několik stolů s hráči.
Co tě to napadlo použít naše skutečná jména ? Bohatě by stačili pozvánky, co kdyby nás někdo poznal ? Víš jaký by to mohl být problém ?
vyhubovala tě tichým tónem Jaina, když si ověřila, že vás nikdo nemůže slyšet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Hele Jaino myslím, že ten Hutt stejně ví kdo jsme, takže to nemělo cenu zapírat a vidíš stejně nám to vyšlo a ten kopanec sis mohla uštědřit ne?
Sáhl jsem si na pohmožděnou nohu, která začala modrat, ale nebylo to vůbec nic vážného, byla to stejná modřina jako za mlada, když jsmesi hráli s Jainou na Jedi a pašeráky. Šli jsme dál hodbou, čím jsme byli blíže tím víc stolů jsme viděli, každý stůl byl obsazen různými hráči, místnost nebyla tak velká jako v kantýně, ale stačila, zdálo se, že tato místnost je určena pouze na hraní karetních her. Stoly byly uspořádány do kruhu a uprostřed tohoto kruhu byl větší stůl, vypadalo to na hlavní hrací stůl a v pozadí celé místnosti seděl, nebo spíše ležel Hutt i s otroky, kteří ho krmili, před ním na zemi byla klasická mříž.
To vede asi k rancorovi, pokud si dobře pamatuji Luke nám o tom vyprávěl.
Tuto myšlenku jsem vyslal i Jaině, aby si toho také všimla.
Tak kde začnem? Asi by se to chtělo dostat k tomu hlavnímu stolu a vyhrát to tam a získat důvěru toho Hutta, zdá se mi, že by toho mohl vědět víc než tady ti hráči.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
To, že všichni znají našeho tátu, neznáme, že musí znát i nás.
podotkne stroze Jaina, aby se i ona začala rozhlížet po okolí, zatímco si to k vám teméř nespatřen zamířil onen žoldák, který vám doručil pozvánku do tohoto místa.
Jsem rád, že jste sem zavítali a dokonce i včas, protože za chvíli začne soutěžní turnaj, o který jistojistě slečna nebude chtít přijít, že ? U támhletoho stolu je ještě jedno volné místo, tak by jste neměla příliš váhat, protože vše co nevidět začne.
pronese a jemně popostrčí Jainu směrem k volnému místu u stolu, takže ti nestihne už nic extra říct, jenom ti v Síle pošle myšlenku, aby jsi byl opatrný.
A co se vás týká, chtěl jsem vás varovat, aby jste tu netasil svůj blaster bez rozvahy. Mohlo by se vám to stát osudným, protože tu je mnoho dobrých střelců. Ale pokud se budete chtít napít, tak tamhle je bar, vše samozřejmě zdarma, protože jste tu hosty, proto věřím, že nebude naší pohostinosti příliš zneužívat. Pokud budete chtít sledovat počínání vaší sestry, tak je tamhle několik stolů, odkud hru sledují další ... střelci. Během hry se držte prosím dál od soutěžních stolů. A ještě něco ... přeji hezkou zábavu.
pronese žoldák a zase se rychlým krokem vzdálí, což tě jen upozorní na to, že tenhle člověk je hodně nebezpečný.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Jistě a děkuji.
odpověděl jsem poněkud stroze.
takové frajírky mám fakt rád.Jaino půjdu se nejdříve podívat do baru co se tam děje třeba tam na někoho narazím.
Vyslal jsem k Jaině.
a hlavně všechno nevyhraj.
Pronesl jsem trochu posměšně.
Vydal jsem se do vedlejší místnosti, která byla barem, nic extra pár stolů, bar, v pozadí nějáký automat, vydal jsem se k baru, u baru obsluhoval vysoký Twilek a zrovna čistil sklenice, přisedl jsem si a objednal.
Jednou pivo prosím.
Koukal jsem kolem sebe, ale moc lidí tu nebylo, jenom pár chlápků u automatu a jedna žena která seděla sama u stolu a něco popíjela, vypadala jako zdejší, když jsem se na ni podíval bedlivě mě sledovala, tak jsem se rychle otočil a už jsem měl před sebou pivo.
Moc děkuju.
Pomocí síly jsem zbystřil smysly a stále cítil pohled té ženy.
Proč mě pořád pozoruje? Zdá se, že mě zná.
Tak a mám toho dost.
Vzal jsem do ruky pivo, otočil jsem se a vyšel ke stolu u kterého seděla žena, zastavil jsem u jejího stolu a řekl.
Je tady volno? Můžu si k vám přisednout?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Barman se na tebe podíval otráveným pohledem, aby ti poté bez docela ležérně načepoval pivo a položil ho na bar, takže se trocha z něj přelila přes okraj a cákla na barový pult, který, i když byl často mytý nevypadal už zrovna nejlépe. Tvé díky jakoby už barman ani neslyšel a věnoval svůj pohled obrazovce, kde se promítala hra, bohužel na ní však nebyl Jainin stůl. Mezitím jsi však na sobě neustále cítil pohled oné ženy, kterou sis předtím prohlédl a rozhodl se zjistit, co za oním pohledem vězí a to přímou návětěvou jejího stolu.
Ale jistě, čekala jsem tě tu mnohem dřív.
odpoví s úsměvem a pohledem si tě prohlíží.
Víš, někoho mi dost připomínáš, a i když vím, že by měl být nyní o dost starší, tak to nemůžu pustit z hlavy a přemýšlím, jestli spolu nemáte něco společného. Myslíš, že by jsi mě mohl poctít svým jménem ?
pronese přímo žena, která by mohla být asi o deset let starší jak ty a zvědavě čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... uzavřeno vzhledem k další NEEXISTENCI(autor byl buď smázan systémem, nebo se smazal sám) osoby pro níž byla mise zahájena.
*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“