Mise pro hráče Kowman(Jacen Solo)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro hráče Kowman(Jacen Solo)

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Meditoval jsi v jedné z chrámových místností, které k tomu byli určeny, když jsi v Síle vycítil blížící se osobu. Její signatura v Síle ti byla natolik známá, že jsi ani nemusel otvírat oči, aby jsi zjistil o koho se jedná. Už od malička jste spolu totiž sdíleli zvláštní pouto v Síle, které je jinak velice neobvyklé.
Jacene ? Promiň, že tě ruším, ale strýček Luke si nás přeje vidět.
pronese svým jemným hlasem Jaina a čeká metr za tebou na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Yavin 4
Ano Jaino, hned půjdu.
Vztal jsem a následoval jsem svou sestru aby mě dovedla za Lukem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Opustili jste místnost a procházeli chodbami chrámu směrem k Lukovo komnatám.
Nevím, oč přesně se jedná, ale máme společně letět na jednu misi. Akorát škoda, že s námi nepoletí Lowbacca a Tenel Ka.
pronese během cesty Jaina a zamyslí se.
Jinak jsem dostala zprávu od matky, ptala se jak se nám daří a žádala nás, aby jsme byli opatrní. Ještě jsem neposlala odpověď, mám něco zmínit ?
vzpomene si Jaina a pousměje se.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Yavin 4
Ano to je škoda že s námi nemužou jed. Já nevím myslím že se máme dobře tak ji napiš at si nedělá starosti, že nás povede síla a že otce pozdravuje Boba Fett, ale myslím, že to byla od něho ironie.
Zamyslel jsem se, ale už mě nic nenapadlo, najednou mě ze zamyšlení vytrhlo zaklepání, to byla Jaina, která už klepala na strýcovu komnatu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Nevím, třeba by se mohli setkat v přátelském duchu.
zasměje se Jaina, aby následovaná tebou vstoupila do Lukovo komnaty, jakmile jste byli vyzváni.
Jsme zde, jak jsi si přál strýčku.
pronesla Jaina za vás za oba, zatímco Luke přerušil svoji meditaci a zamířil k vám dvěma.
Mám pro vás dva úkol. Dostali jsme informace od republikové rozvědky, že v okolí planety Phu se objevili Yuuzhan-Wongové. Potřebuju, aby jste to prověřili a provedli případná protiopatření. Nerad vás tam posílám samotné, ale Jediů je stále více potřeba po celé galaxii. Máte nějaké dotazy ?
pronesl Luke a čekal, jestli jeden z vás dvou něco namítne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Yavin 4
Já žádné otázky nemám, jsem připraven odletět a co ty Jaino?
otočil jsem se na sestru a čekal jestli chce něco dodat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Taky ne, prošetříme to.
přitaká souhlasně Jaina.
Potom vás provázej Síla.
ukloní se lehce Luke a vy mu jeho pozdrav opětujete, aby jste poté zamířili ven z místnosti. Bez jakékoliv domluvu jste oba automaticky zamířili do svých pokojů, aby jste si připravili některé věci s sebou, jež by jste mohli upotřebit.
Dnes jsi nějaký mlčenlivý Jacene, čím to ?
zastaví se Jaina, když dorazíte ke dveřím jejího pokoje, který je hned vedle tvého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Yavin 4
Jsem ještě trochu unavený, ale neboj nic mi není.
Pousmál jsem se a vešel do svého pokoje, těsně než jsem vlezl do pokoje jsem ještě dodal.
Kdy se sejdem v hángáru? a čím poletíme?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Jenom si zabalím pár věcí s sebou a můžeme letět, takže asi hodinku. Jinak ještě jsem moc nepřemýšlela čím poletíme. Napadá, že by jsme mohli vzít K-Wing, který tam je, nebo si můžeme vzít toho pathfindera. Nebo jestli budeš mermomocí chtít taky pilotovat, tak si vezmeme jednoduše X-wingy.
začne nahlas přemýšlet Jaina a ty v ní vypozoruješ rysy společné s vaším otcem - Hanem Solo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Yavin 4
No já bych letěl K-wingem, pilotovat se mi zrovna dvakrát nechce, tak za hodinu v hangáru.
Zalezl jsem do pokoje a zbalil si věci, hodina uplynula rychle tak jsem vyrazil do hangáru, kde na mě čekala Jaina a dělala něco na lodi, trochu jsem z ní cítil znepokojení.
Co se děje Jaino?
Zeptal jsem se poněkud s obavou v hlase

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Dvě věci, někdo si vzal náš K-Wing, takže poletíme tímhle pathfinderem.
pronese Jaina a ladně seskočí z letounu, který je pro vás připravený, aby stanule těsně před tebou.
A za druhé, jsem se dolechla něco o tom, že Vongové zamíří na Corellii nebo Bothawui.
dodá ještě Jaina a na tváři se jí objeví zachmuřený výraz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Yavin 4
Myslím, že Vongové terorizují pomalu skoro všechny mírumilovné národy a proto bychom měli jednat rychle nemyslíš?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Souhlasím, proto mi přijde trochu scestné letět mimo centrum dění, je přece hloupost, aby tam vongové byli, když se chystají na planety na jiné straně.
zachmuří se Jaina a začne nastupovat do lodě, která měla převážně úzký profil.
Ale nebylo by od věci na vongy tvrdě zaútočit, kdyby útok vedl stýček Luke a my jsme rovnou zasáhli jádro jejich velení, tak by se brzo rozsypali.
dodá ještě Jaina, zatímco ji následuješ do lodě a usedneš do pozice navigátora, zatímco Jaina bez rozpaků zaujme pozici pilota.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Yavin 4
Jistě Jaino, ale strýček nás tam neposílá jen tak pro nic za nic a nezapomínej i kdyby chtěl strýček zautočit tak bez nás nejsme ještě zdaleka připraveni na takové boje.
Nastavil jsem kurz Phu a ted stačilo, aby nás tam Jaina dopravila.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit, Yavin 4:
Škoda, že nemáme k dispozici Sokola.
dodá před přechodem do hyperprostoru Jaina a vzpomene loď vašeho otce, kterou jsi už také nesčetněkrát mohl letět.
No, teď budeme mít nějakou chvilku volna, než tam dorazíme, takže budu chvilku meditovat o Vonzích, celé tohle se mi nelíbí.
dodá Jaina a po překontrolování všech systémů vstane z křesla pilota a zamíří dozadu do loďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“