Mise pro hráče Kowman(Jacen Solo)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Orbit, Yavin 4
Jistě to je dobrý nápad.
odpověděl jsem a přidal se k Jaine, usedl jsem kousek od ní a meditoval stejně jako ona. Ponořil jsem se do síly a meditoval spíše o podstatě síly než o Vonzích.
Může být opracdu síla tak mocná a vlastně neomezená? Kde se vlastně odhalily počátky síly?
Takové otázky mi vyplanuli, ale sám jsem na ně nemohl odpovědět tak jsem se začal soustředit na Vongy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita, Phu:
V meditaci vám cesta uplyne rychle jak nic a tak se není co divit, že se brzo vynoříte nad orbitou planety, kterou máte podle pověření vašeho strýce a zároveň mistra Jediho Luka Skywalkera prověřit. S Jainou se z meditace probudíte téměř současně, což by mohl být jeden z mnoha důsledků toho, že jste dvojčata citlivá na Sílu.
Jsme tady a nikdo nežádaný nás neočekává. Takže co teď ? Přistát někde v ústraní ? Protože pochybuju, že ve městech by se jen tak procházeli Vongové.
nadhodí Jaina, když se sklání nad palubním počítačem a navádí váš pathfinder na oběžnou dráhu planety.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Orbita, Phu
Myslím že by nebylo od věci přistát ve městě třeba místní někde něco viděli což by nám usnadnilo pátrání nemyslíš?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita, Phu:
Je to možné, zkusíme to tedy nejdřív tam.
odsouhlasí Jaina a zamíří s vaší loďí do nejbližšího města s kosmickým přístavem.
Kde se chceš zkusit zeptat ? Ve městě je spousta míst, kde by se mohli dát sehnat informace, otázka je, které by mohlo mít ty naše informace, jež hledáme.
pronese Jaina, zatímco bezchybně navádí vaši loď na přistání, které proběhne aniž by jsi to pocítil. Samozřejmě díky znalosti Síly to poznáš, ale nebýt toho, tak by jsi rozpoznal,ž e jste přistáli až poté, co Jaina vypne motory.
-----------------
Zkoušej se trochu rozepsat, jeden-dva řádky nejsou zrovna moc.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár, Phu
Já bych asi zkusil nějákou kantýnu, tam bývá hodně lidí co vědí o všem co se na planetách šustne a když nic nezjístíme tak se vydáme sami do okolí, co na to říkáš? máš jiný plán?
podíval jsem se tázavě na Jainu, ale po chvíliu jsem si začal odepínat bezpečnostní pásy, abychom mohli vyrazit

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Phu:
Pravda, tam se toho zaslechne nejvíc, a občas tam je i docela zábava, což by si naše matka nemyslela.
podotkne Jaina a vstane ze sedadla pilota, kde jako obvykle nebyla připoutaná, protože jestli jsi se na něco mohl spolehnout, tak to bylo, že vždy bude skvěle pilotovat a že se nebude poutat, pokud nebude v jednomístném stíhači uprostřed bitvy.
Společně vystoupíte z loďi, aby k vám jeden z místních se zelenou kůží, menší postavou oproti vám a zlým pohledem v očích.
Důvod vašeho příletu ?
pronese výstražným tónem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Přistávací plocha, Phu
Pomocí síly jsem vyslal k Jaine, že to vyřídím, aby nedošlo k nedorozumění.
Jsme tady kvůli radě jedi, která nás poslala splnit jeden ukol.
Myslím, že mu to stačit nebude, ale myslím, že věci republiky ho nemusí zajímat, ale zase bychom s pátráním mohli začít hned.
Jaine jsem prostřednictvím našeho pouta zdělil na co se chystám.
Ale mohl byste nám pomoci.
Pronesl jsem a trochu jsem stišil hlas.
Máme ukol najít zde, at už tady jsou nebo nejsou, nějáké Vongy, náhodou o nich nic nevíte?
podíval jsem se do mužových očích, ze kterých se vytrácelo odhodlání

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přístávací plocha, Phu:
Vo-vongy ? Co by tu dělali ? Budou snad na nás útočit ? to né, to přece není možné...
začne panikařit phuan a nervózně se začne rozhlížet okolo.
Ale vy nás před nimi ochráníte, že ? Jste přeci Jedi ? Chci říct máte ten meč a ...
koktá dál Phuan, zatímco Jaina těžko skrývá pobavení, což tobě samozřejmě nemůže uniknout, ale taky musíš vzít v potaz, že pokud začal tento phuan hloupě panikařit, tak by to mohlo mít špatné následky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Přístávací plocha, Phu
Klid jistě že vás ochráníme proto jsme tady, jenom jsem se zeptal jestli náhodou nevíš o tom něco nic víc, nemusíš hned panikařit.
uklidnoval jsem muže
Myslím, že musíme zajít do té kantýny.
pomyslel jsem si a zároven jsem vyslal svojí myšlenku Jaimě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Phu:
Už jsem se lekl, že nám hrozí invaze, tedy můžete hned jít.
pronesl uklidněně Phuan a doprovází vás několika úklonami pryč z přístaviště. Teprve po chvilce chůze pod jeho pohledem jste s Jainou konečně samy.
Máš přirozený talent pro jednání s lidmi.
pronese pobaveně Jaina a začne se smát, aby se po chvilce uklidnila.
Ale teď vážně Jacene, myslím, že by jsme se neměli ptát přímo na vongy. Spíš na podezřelé věci, které se tu mohli ukázat, vyskytnout nebo tak nějak podobně. Určitě víš jak to myslím. Je jasné, že Vongové se sami nebudou zbytečně producírovat, proto musíme hledat neobvyklé věci, než jestli tu po sobě zanechali vizitku.
dodala Jaina, aby jste poté během chvilky dorazili do největší kantýny ve městě. Bylo tu několik hojně obsazených stolů a vy jste našli dvě volná místa u baru, okolo nichž se vyskytovalo tak hodně návštěvníků. Většinou tu byli phuané, ale našli se tu i jiné druhy, včetně Rodiánského barmana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Přistávací plocha, Phu
Pronesl jsem tiše aby mě slyšela pouze Jaina
Nemyslím si, že by se Vongové něják skrývali přece jenom je to národ dobyvytelů jak se o nich povídá a chtějí obsazovat planety, ale opatrnosti není nikdy dost, vidím tady hodně lidí, ale kde začnem Jaino?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Phu:
Jaina zakroutí hlavou a začne tě popichovat prstem.
Jacene, Jacene, to se mě ty opravdu ptáš na tohle ? Nebo to je zase jeden z těch tvých hloupých žertů, kterým se nikdo nesměje. Je přece jasné, že nejdřív se pošlou průzkumníci, aby se vědělo jak se dá nejlépe zaútočit, občas by neuškodilo, kdyby jsi si s tátou zahrál sabacc. I když použiju Sílu, tak mám problémy ho porazit, protože si nejdřív přečte soupeře, než začne skutečně hrát.
pronese Jaina a přestane tě popichovat prstem, aby se pousmála a otočila se na barmana.
Barmane, chceme něco k pití a informace.
objedná drink a zároveň rozhodne, kde se začnete ptát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Kantýna, Phu
přiznávám máš pravdu a přestan mě poučovat víš že to nemám rád.
mezitím barman přinesl pití naklonil jsem se k barbanovi a zeptal se
Trochu by nás zajímalo jestli se tady na planetě neděje něco neobvyklého?
Vysla jsem k Jaine at vnímá jeho emoce, kdyby nám náhodou lhal

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Phu:
Něco neobvyklého vy říkáte ?
pronese rodian, naleje skleničku a odnese ji na druhou stranu baru, aby se po chvilce vrátil a očividně mezitím přemýšlel.
Já nevybavuju si nic neobvyklého, ale tamhle v rohu sedí Kallim. Jestli někdo něco ví, tak je to tady Kallim.
dodá pouze rodian a přejde na jinou pozici v baru, kde podá další drink jednomu z mnoha žíznivých zákazníků tohoto baru. Jaina zatím narychlo dopije svoji sklenku a seskočí ze židle.
Jdeš ?
podotkne pouze, zatímco ještě svíráš svoji skleničku v ruce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Kantýna, Phu
Dopil jsem skleničku a šel za Jainou, došli jsme ke stolu, kde seděl Kallim, který klidně popíjel své pití a pozoroval nás jak se přibližujeme.
Dobrý den, máte tady u vás volno? Chtěli bychom se jenom na něco zeptat jestli vám to nebude vadit.
Zeptal jsem se a čekal na toho neznámého Kallima co na to řekne

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“