Mise pro hráče Kowman(Jacen Solo)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Kývnul jsem a šel se poohlédnout, zašel jsem hned ke stolu vedle, tak hráli Ithoriani a lidé, creditů tam nebylo málo, ale potřebujeme něco jiného, šel jsem ke stolu, který byl v rohu blíže k hospodě, tak byl zabrakové a v pozadí to vypadalo jakoby to pozoroval nějáký mladý Hutt, přiblížil jsem se ke stolu a viděl nemálo creditů a na hře se mi něco zdálo, jedna dvojce měla nestále dobré karty.
To by mohlo být něco pro nás.
Vrátil jsem se ke stolu kde hrála Jaina a vypadalo, že si za tu chvíli opšt polepšila, vyčkal jsem dokud nebyla další přestávka, poté jsem se naklonil k Jaine a řekl:
Vidíš ten stůl v rohu jak v pozodí sedí ten Hutt, to vypadá slibně, hodně creditů a hodně intrik.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Jaina se tam nenápadně podívala a rychle přehlédla situaci jak zrakem, tak i dotekem Síly, jak jsi pocítil.
Máš pravdu, to je náš příští cíl, jen si nejsem jistá jestli mám vyhrávat, nebo odhalit jeho podvody. Obojí nám jistě přinese pozornost, kterou potřebujeme, ale otázka čemu máme dát přednost.
odpoví Jaina, pronese u stolu, že končí a schrábne hezkou sumu kreditů, která byla mnohonásobně vyšší než s čím jste přišli. Nikdo nic nenamítal a u dvou členů u stolu jsi pocítil i jistou úlevu. Jaina se pousmála, protože to vycítila taky a vyrazila směrem k novému stolu, stále však čekajíc na tvůj názor nebo případné další nápady.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Možná by se to dalo něják skloubit ne? Chvíli by jsi jim ukázali, že to umíš a hraješ dobře a poté by jsi mohla odhalit možného podvodníka, co na toříkáš?
pronesl jsem tiše tak aby nás nikdo neslyšel

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Anebo tak. Jdeme na to.
pronese sebevědomě Jaina a zamíříte k onomu stolu, kde právě skončila další partie dalším vítězstvím toho, který měl u sebe nejvíc kreditů doposud. Když si přisedala, tak Jaině nevěnovali takovou pozornost, což se po hodině hraní změnilo, když promýšlenou strategií a s trochou Jediského šťěstí získala nemalou sumu kreditů.
Hlavně nevytahuj světelný meč.
ucítíš v hlavě Jaininu myšlenku, čímž poznáš, že se chystá odhalit podvodníka. Mezitím je váš stůl pozorně sledovaný, mimojiné i mladým huttem v pozadí. Právě se rozdávají karty, když Jaina rychlým pohybem zastaví ruku protivníka a z ní vypadnou tři pečlivě schované karty.
Podvodník !
vykřikne Jaina a muž kterého chytla za ruku prudce vstane od stolu, vyškubne se jí a začne šmátrat po blasteru schovaném pod vestou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Zařval jsem na celý bar, aby bych přitáhl pozornost, ale hlavně pozornost Hutta.
Podvodník, vidíte jak si schovával karty?
uviděl jsem jak začal šátrat po blasteru, měl jsem nutkání vytáhnout meč, ale uklidnil jsem se a tiše stál co se bude dík, ale hlavně jsme se díval jak zareaguje Hutt.
Skvělé divadlo Jaino, snad to vyjde.
Vyslal jsem svou myšlenku k Jaině.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Většina lidí se od stolu snažila odskočit, jak nejrychleji to šlo, ale většinou to dopadlo tím, že se pouze překotili v židlích. Potom se snaží odvalit co nejdál, ja je to jen možný. Hutt se pobaveně pousměje a s napětím hledí na situaci očekávajíc, co z toho vzejde. To už má ale podvodník vytažený blaster a začne ho směřovat na Jainu. Tý však odkočení ostatních židlí jenom nahrálo do ruky, takže silně kopla do nohy stolu, který se zarazil útočníkovi do břicha, vychýlil jeho blaster z něhož vyžehl výstřel. Jaina teď musela balancovat na hraně židle, jak prudce kopla do stolu a věnovala ti letmý pohled.
Teď je tvůj bráško, já už na něj nedošáhnu.
pronese k tobě myšlenkou, aby jsi si uvědomil, že další osud vašeho plánu je v tvých rukou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Rychle jsem přiběhl, ke chlápkovi s blasterem, chvíli jsem s blasterem cloumal, dokud jsem ho nevytrhl, poté jsem hodil blaster Jaině, která ležela na podlaze, ruchle jsem shodil chlápka se židle a přetočil ho na záda a chytil mu ruce za zády.Čekal jsem co se bude dít dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Bez nějakých problémů rychle zneutralizuješ podvodníka, který než se naděje se už válí na zemi v tvém zajetí. Jaina uchopí hozený blaster a míří jím přímo na podvodníka. Celou situaci se zájmem sledoval dál sedící Hutt, vedle kterého nyní stojí nějaký žoldák. Trochu tě zarazilo, že jste si ho až doposud nevšimli, ale většinu pozornosti jsi věnoval svému zajatci.
Podvodník a ještě agresivní. Člověk si už nemůže ani trochu zahrát sabacc.
postěžuje si Jaina potěžkávajíc v ruce právě získaný blaster. Nyní zaregistruješ pohyb ve směru od mladého hutta. Zbytečně se neukvapíš a všimneš si, že se velice rychle k vám přiblížil onen žoldák.
Můj pán, mocný hutt Tenzygg, nástupce velmocného Zygga, viděl váš počin a vaše schopnosti ve hře ... i mimo ni.
zahájí svoji řeč žoldák a pohlédne na Jainu, aby po odmlce spočinul i na tobě.
A rád by vás pozval k přátelské partii Sabaccu do sídla svého otce, kde se pravidelně scházejí nejlepší hráči v kraji.
pronese žoldák a ty si všimneš jak Hutt zvědavě očekává odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Zdá se že naše málá lest vyšla.
Poslal jsem Jaině zprávu, ale pak jsem dodal.
Ted nás čeká to nejhorší.
Řekl jsem si v duchu a pak klidně řekl:
Budeme poctěny navštívit palác Vašeho pána.
Pronesl jsem diplomaticky a uklonil jsem se.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Nikdy neodmítnu dobrou hru.
zasměje se vřele Jaina a praští podvodníka pažbou blasteru, takže jej okamžitě omráčí, načež dojde vedle tebe a pečlivě si prohlédne žoldáka, který vám přinesl zprávu od Tenzygga.
Tak tedy ujednáno, hra započne dnes večer. Zde jsou vaše pozvánky. A ještě jedno varování, pokud by jste byli náhodou také podvodníky, tak mocný Zyg pro takové nemá slitování. Do večera vám můj pán přeje hezkou zábavu.
pronese žoldák a předá vám dvě identifikační karty, které vás oprávní ke vstupu. Pokusíš se soustředit na jeho emoce, nebo cokoliv co by si z něj mohl pomocí síly vyčíst, ale nic se ti nedařilo zjistit. Poté jsi sledoval jak žoldák doprovázející hutta opouštějí místnost, zatímco Jaina posbírá ze stolu výhru a po vybídnutí gestem vyrazíte ke směnárně.
Takže k Zyggovi bychom se dostali, máš nějaký další plán, co tam ? Získat informace, a pokud možno nenápadně, může být záludné.
podotkne Jaina, tak aby jsi ji mohl slyšet jenom ty a podívá se na tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Myslím, že by tam mohlo být hodně hráčů, když to třeba lehce natuknem, někdo nám něco řekne nemyslíš? A nebo další možnost je, že zvítězíme a náš Hutt si nás oblíbí a my se budeme moct ptát na cokoliv, co si myslíš ty? Snad se nám podaří něco zjistit.
Díval jsem se na svoji sestru jak přemýšlí a co mi o tom řekne.
Zdá se, že Vongové jsou dobře ukrití nebo tady nejsou vůbec, no uvidíme.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Ve směnárně si vše Jaina přemění na republikové kredity, které přepočítá a schová na večerní hru, kde jich určitě bude chtít využít. Na váš rozhovor naváže až, když se za vámi zavřou dveře a octnete se sami na ulici.
Budeme solidní hráčská základna a já se zkusím poptat mezi nimi, když budu hrát. Ale jestli jich bude většina mimo planetu, tak to nemusí vést k cíli.
odpoví Jaina a ještě se zamyslí, aby se mezitím zastavila a podívala se na tebe.
A zatímco já budu hrát, ty se budeš moct taky okolo pozeptat. A aby to nebylo tak nápadné, tak musíme vymyslet vhodnout historku a možná ti sehnat jiný oblečení. Protože doposud si vystupoval jako moje ochranka, průvodce, nebo tak něco, to znamená, že nemají přehled o tvém rádoby povolání, takže co tě napadá bratříčku ?
usměje se vesele Jaina a tobě hned dojde, že si už představuje, jaké různé oděvy by se na tebe hodili pro zvýšení úspěchu vaší mise.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Věřím, že bys mě nejradši vydělala nacpaného v Wokieském obleku, ale to ani náhodou, chce to něco učinného, ale ne moc viditelného, co třeba jako nějáký obchodník nebo pašerák? Proč něco nevymyslíš taky ty?
po této otázce jsem se pousmál a podíval se na Jainu, co z ní vypadne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
No, musím přiznat, že jako wookie by jsi vypadal rozkošně. A ani nevíš, jakou by jsi Chewiemu udělal radost, kdybys ses před ním objevil v něčem podobném.
zasměje se nahlas Jaina a v mysli si tě snaží představ jako dvoumetrového chlupatého wookieho.
No, ale teď mě napadlo, za koho by jsme se mohli vydávat. Sourozenecké dvojice nájemných žoldáků, já ve volných chvílích obírám soupeře v sabaccu a ty dohlížíš, aby se mi nic nestalo. Co se týká naší práce v týmu, tak ty máš na starosti především to střílení, zatímco já pilotuju a nabourávám počítače. To znamená, že tě musíme obléct do něčeho užitkového, co nepřekáží při boji a dobře se nosí a zároveň ti umožňuje nést dost vybavení.
dodá Jaina, zatímco dorazíte k obchodu s oblečením a ty jsi nekompromisně zatažen dovnitř, když s tebou Jaina skončí, tak máš na sobě tmavě hnědé kalhoty z pevného, ale lehkého materiálu, pobledlou bílou košili a černou vestu s několika kapsama. Samozřejmě nachybí jasně hnědý pásek s příchytem na blaster.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
Ach jo co to mám za věci jaino a kam si mám podle tebe dát světelný meč? Cítím se bez něho jako kdybych byl nahý a ty to dobře víš, ale doufám že to aspon k něčemu bude, mužem už vyrazit ne?
vypadám jako blbec, prostě si nemůžu pomoct snad to v těch hadrech vydržím, přece jenom ty jediské věci nejsou zdaleka nejhorší.
řekl jsem si pro sebe, ale tak aby to Jaina nepostřehla.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“