Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Vzácný kov ve slitině? Na republikové válečné lodi? Ááá, to je jako jinotaj? Hmmm, když jsem k ní letěl, přiznávám že jsem čekal těla vojáků. Moc těl od mnoha vojáků, známky po boji by tomu odpovídali ale nic takového sem tam nenašel. Jen tebe a droidy.
na chvíli se zamyslel
Když nad tím tak uvažuju, moc kloudných záznamů o působení lodě jsem nenašel. Jen obecná hlášení, co byla dobrýho půl půl roku stará a jinak nic. Žádný starý oběžníky, ani palubní noviny. Trošku podivné, vím že v palubních počítačích se dá najít fůra starých dokumentů, ale tam sem nenašel nic kloudného. Jen cíl cesty, Rendili.
zamračil se
Jo, určitě Rendili.
pilot se odmlčel na delší dobu a ticho v kokpitu se protahovalo. Ticho v lodi však nebylo. Loď byla plná zvuků charakteristických pro frachťáky a její hyperpohon nebyl zrovna nejtižšší.
No, k pití tu něco bude. Třeba voda, ředidla, olej ale pokud bys něco fajnovějšího tak...
pilot přemýšlel kam tě nasměrovat
... tak v almaře ve strojovně je v šedivé almaře s nápisem "pozor jed" bleděmodrá krabice od motivátoru a v ní plechová dóza nahydroklíč. A v ní je flaška whisky, tak si posluž. Ale nevypij mi to celé!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Pilot se rozhodl zkusit odpovědět na některé z mých otázek a postupně ze sebe dostával rozdílné informace. Přesto toho nebylo mnoho, zajímavá byla až zmínka o tom, co našel, spíše nenašel v počítači lodi. Zauvažoval jsem nad názvem planety, kterou zmínil - Rendili a nad tím, kde zhruba se tato planeta nachází.
Díky za informace. A víš co, dojdu pro tu lahev whisky a přinesu ji sem, abychom si dali panáka dohromady. Po tom dnešku to nebude na škodu.
udělal jsem rychlé rozhodnutí a vyrazil podle instrukcí, které mi zadal. A cestou tam a zpět jsem mohl přemýšlet o tom, kde vlastně se Rendili nachází, když jsem si uvědomil, že se tam nacházejí významné loděnice. To už jsem stál před almarou, kam jsem byl naveden a začal jsem hledat bleděmordou krabici od motivátoru a v ní flašku whisky ukrytou v plechové dóze na hydroklíč. Když najdu, co jsem hledal, tak zamířím zpět do kokpitu, abych si cestou uvědomil, že Rendili jsou poněkud z cesty pokud letíte z Dantooine na Coruscant nebo Onderon.
To je rozhodně podivné ...
zastavil jsem se na vteřinku, abych zamířil zpět do kokpitu, kde jsem měl v plánu otevřít lahev a nabídnout ji jako prvnímu pilotovi, zatímco jsem mohl položit další otázku:
Ohledně toho Rendili jsi nic dalšího nenašel ? Nebo si ten záznam nestáhl ? Docela rád bych se na to podíval ...
zeptám se ho a počkám si na své kolo při sdílení lahve whisky. Alkoholu jsem obecně moc neholdoval, ale své zkušenosti jsem s ním již měl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Pilot si od tebe vzal láhev a dál sledoval nějaký panel. Pak láhev ve své ruce jakoby by mimochodem potěžkal v ruce. Tekutina v láhvi lehce zažbluňkala a pilot jen cosi zamumlal. Pak se podíval na chronometr a pak konečně na poloprázdnou/poloplnou láhev. Nějakou dobu ji zamračeně sledoval a když se později podíval na chronometr, tvářil se stále se stále zachmuřeněji a zachmuřeněji. Aniž by z láhve upil obrátil se k tobě a když tě spatřil, zarazil se a po tváři mu přelétl náznak úsměvu.
No jo, vždyť jsme jen dva...
a konečně z láhve upil. Trošku a podal ti ji, zatímco si ji vychutnával. Když s koštováním skončil konečně odpověděl na tvoji otázku
Ne, co bych s tím dělal. Nejsem špión. Jedna věc je plenit opuštěné lodě a druhá krást tajné informace.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Při zmínce, že jsme jenom dva, se pobaveně pousměju a věnuju svůj další pohled skrze průzor do vesmíru. Létání mezi planetami rozhodně nepatřilo mezi mé oblíbené činnosti, protože jsem se nemohl spoléhat jenom na sebe nebo své kolegy z Řádu, ale ještě na techniku pro toto cestování. Po dokončení tohoto zamyšlení se ke mně dostane flaška, stejně jako odpověď.
Za zeptání nikdy nic nedáš.
odpověděl jsem s pokrčením ramen a také jsem si jednou loknul, abych nechal tekutinu rozležet na jazyku, než jsem ji poslal do útrob. Lahev jsem bez delší prodlevy podával zpět.
Opuštěné ? To jsi trochu přestřelil, vždyť jsem byl ještě na palubě.
poznamenal jsem pobaveně na to, že si trochu protiřečil a pořádně jsem se zapřel do křesla kopilota. Možná nepatřilo k nejpohodlnějším, ale pořád lepší, než sedět Sithovi na zádech.
Co to vůbec pijeme ?
zauvažoval jsem a začal si pohrávat s myšlenkou, jak se pokusit pomocí Síly a svých smyslových vjemů rozpoznat onen alkohol. Rozhodně jsem ho chtěl při dalším napití v Síle více vnímat a to tak, že jsem chtěl zevrubněji sledovat, jak Síla mnou procházející, reaguje po napití, jak se zavlní a co přesně v ní pocítím.
Meditovat se mi ostatně nyní moc nechtělo a na pár vteřinek jsem chtěl pozapomenout na povinnosti, které se mi během této mise tak zkomplikovaly. Nakonec mi z toho vycházelo, že jsem se mohl spolehnout snad opravdu jen na Sílu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Kolik členů osádky má mít ta loď? A kolik měla? Hmmm? Nepřipadal sis tam třeba takový opuštěný? Samotinká opuštěná loď ve vesmíru s opuš... samotinkým jedim na palubě?
řekl pilot a mocně si lokl. Natáhl flašku k tobě, ale pak si všiml, že se uvelebuješ v křesle kopilota a napil se ještě jednou.
Copak chceš spát? Moc vzrušení?
zeptal se tě posměšně.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Rýpavý a pro mě dosti nejapný humor i příliš humorem nepřišel, a tak jsem na to pilotovi ani nijak nereagoval. Lahev se ke mně dostala až po jeho dvou loknutích a ještě k tomu s komentářem na možnost únavy.
Vzrušení ? Ne, jen to bylo ... otravné, zdlouhavé, bizarní natolik, že snad ani Sith by nic takového nevymyslel.
problesklo mi hlavou a podíval jsem se do hrdla lahve, hlouběji do ni, než jsem si pořádně přihnul a chvilku nechal alkohol vyválet na jazyku, než spadnul hezky do mých útrob.
Spát ? Ne ... sice to bylo všechno únavné a dlouhé, ale pořád jsem zažil náročnější ... akce ? No, to je asi nejbližší označení. A vzrušení je špatný výraz, Jediové se nikdy příliš neřídí svými emocemi, je to značně kontraproduktivní.
odpovím mu, podám flašku jeho směrem a protáhnu si postupně obě ruce, než se k němu znova otočím.
Navíc, byl jsem chvilku zavřený v docela těsně skříňce před nějaký droidem, musel jsem tě tahat až do lodi a to nahánění s tebou u těch kradených turbolaserů taky nebylo zrovna příjemné. Ale když už jsi se rozebíral, tak jsi je taky mohl rozebrat všechny, aspoň by po nás neměli čím střílet, když jsme odlétali.
doplnil jsem ještě část svého příběhu ohledně pobytu na lodi a rozhodl jsem se drobnou výtkou zakontrovat, že on tam svou práci neodvedl zrovna nejlépe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Pfff, nejprv ti vadí, že jsem to udělal a později ti vadí, že jsem nějaký nestihl. Jste vy jediové normální? Vám se jeden asi stěží zavděčí, že?
zpražil tě pohledem
Prohlédl sis dobře moji loď? Všiml sis nákladového prostoru? Kolik myslíš, že asi pojme nákladu? Si myslíš, že turbolasery jsou nějak moc skladné? Kolik lidí si koupí ohnutej turbolaser? A zakolik?
pilot se zamračil ještě víc a sebral ti flašku z ruky, napil se a, pohlédl na tebe, napil se ještě jednou a flašku pak položil do stojanu mezi pilota a kopilota.
Nemáš teď meditovat, či tak něco?
zeptal se tě.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Pilota se moje poznámka očividně dotkla a jasně tím dal najevo, že na rozdíl od pošťuchování jiných sám pošťuchování moc dobře nesnáší. Typický obraz lidí, které jsem často potkával mimo Řád, občas však i v Řádu samotném. Povzdechl jsem si a sledoval, jak si před svou poslední uštěpačnou poznámkou dvakrát přihnul z lahve.
Tamti dva možná mohli být lepší volba ...
napadlo mě bezděky, ale myšlenku jsem zahnal, protože bylo potřeba se zabývat přítomností, která hrála tu hlavní rolí a také budoucností.
Drobné rýpnutí a ty se naježíš jak kathský pes. Tak potom promiň, nechtěl jsem se tě dotknout.
řeknu značně defenzivním tónem a nastavím před sebe v obranném gestu ruce.
Možná ta meditace nebude až tak špatný nápad ...
prožene se mi hlavou a podívám se na pilota. Rozhodnutí bylo jednoduché a v zájmu co nejklidnější a co nejrychleji uběhnuvší cesty, jsem se rozhodl přece jen si meditaci dopřát.
A mimochodem, nikdo neřekl, že bys to nemohl vléct za sebou - vesmírný prostor turbolaseru neuškodí a kořist by sis jenom schoval někde na nějakém měsíci a odvozil po částech. Ale to už je na tobě, nyní mě omluv ... jdu si dáchnout.
dodal jsem ještě, rozhodl se pro poslední lok z jeho flašky, abych ji následně uklidil tam, kam byla usazena a zamířil hlouběji do lodi. Najít volnou kajutu by neměl být nějaký extra problém, obzvlášť, když dvojice původních pasažérů zůstala tam, odkud jsem já unikl. Neměl jsem však v plánu žádnou hlubokou meditaci, nýbrž lehčí, při níž bych měl být ochoten vnímat i okolí a především možnou hrozbu, protože svému společníkovi jsem pořád úplně nevěřil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Když ses mu omluvil, ani se na tebe nepodíval a řekl jen
O prachách se nežertuje
Když jsi mu nastínil svůj návrh, jak by jsi to vyřešil ty obrátil se k tobě s doslova vyvalenýma očima
Co? Jak? Kam? Eeee...
zanechal jsi ho v kokpitu zoufale se snažícího pochopit jak to provést. Na horní palubě, kde se nalézal i kokpit bylo několik zavřených dveří, jedenáct. Respektive dvanáct i s dveřmi do kokpitu za tebou . A pro snazší orientaci u některých z nich byly i popisky. Trojice dveří napravo měly na sobě nápisy "Jídelna", která podle vzdálenosti mezi dveřmi vypadala na celkem velikou místnost, "Hygienický blok", "Skladiště". Poslední, čtvrté a nejvzdálenější dveře od kokpitu na sobě žádný popisek neměly. Dveře nalevo nesly popisky "Droidí centrum", "Já", "Elyn & Eryn" a jedny dveře bez popisku, "Hygienický blok", dveře bez popisku a "Dílna". Chodba před tebou končila schodištěm na dolní palubu.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Zmatení pilota nad mou poslední poznámkou jsem přešel pouze s lehkým úsměvem a pokračoval jsem dále do lodi. Dveří do různých místností tu bylo opravdu dost a mohl jsem si prakticky vybrat, kde se rozhodnu odpočinout si.

Na to abych riskoval obsah jídelny jsem se ještě necítil dostatečně připravený a hygienické bloky jsem nyní navštěvovat nemusel a opravdu to nebyla vhodná místa pro spánek. Podobně na tom byla i dílna nebo droidí centrum. Jistou útulnost by mohlo možná poskytovat skladiště, ale kdo mohl tušit v jakém bylo stavu, takže jsem se rozhodl si vybrat dveře bez popisku před "Dílnou" a pokusil se je otevřít. Pokud by se mi nepovedlo otevřít tyto, tak bych se zaměřil na ty za pokojem označeným "Elyn a Eryn". Pokud by se neotevřely ani tyto, tak bych se šel podívat na dolní palubu.

Kdyby se některé ze dveří otevřely a místnost v nich by byla vhodná pro klidnou meditaci, tak bych si sundal svůj plášť, poskládal bych si ho pod sebe a posadil se na něj. Následovala by z počátku jednoduchá meditace na uklidnění těla, orgánů a celkového uvolnění se, než bych postupně upadal do hlubší meditace, především regeneračního smyslu, která by na uvolněné tělo měla působit o to rychleji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Pár kroků rovnou chodbou a zastavil ses za úsekem s hygienickými bloky. Po stranách chodby se nacházely nalevo jedny z neoznačených dveří a napravo byly dveře do skladu. Stisknutím tlačítka po pravé straně dveří jsi otevřel dveře nalevo.
Dveře se s lehkým zaskřípáním zasunuly do stěny a tobě se naskytl pohled do prázdné ubytovací kóje. Dvě skříňky po stranách, za nimi dvě palandy a u protější stěny na konci místnosti jeden stůl, který měl patrně sloužit jako noční stolek pro oba ubytované. Na palandách a veškerém nábytku v kóji byla patrná větší vrstva prachu, avšak na podlaze ne. Na podlahu jsi položil svůj složený plášť, uvelebil se na něm a pustil ses do meditace. Meditace byla po perném dni jako balzám na tvoji duši a tvé potýrané tělo.

Salin, Loď kovošroťáků:
Za pár hodin tě z meditace vyrušil hlas pilota, který tě volal přes interkom.
Haló haló, hovoří k vám kapitán letu. Let z hlubin temného vesmíru do Salinu proběhl úspěšně. Žádáme všechny cestující, aby se přesunuli do pilotní kabiny a připravili se k opuštění stroje. Víme, že jste služeb jiného dopravce využít nemohli a za všechny potíže minulé, současné i budoucí se vám personál omlouvá.
Došel jsi do pilotní kabiny a tam tě přivítal rozveselený pilot a ukázal na místo kopilota, pod kterým se válela prázdná láhev od whisky. Kratičký pohled z kabiny ukázal planetu celou zahalenou do mraků. Vaše loď oblétávala Salin a mířila k nějakému bodu, který byl momentálně skryt na odvrácené straně planety. A podle senzorů loď udržovala stálou orbitu.
Posaď se, ať nám nevyneseš spaní.
Vyzval tě, ať si sedneš.
Salin je teda pěkná díra, lodní provoz nula, frekvenční provoz až na automatické majáky taky nula. Ale to ty asi nechceš slyšet. Teda na místě budeme asi tak za půl hodiny. A to místo bychom měli mít za dohled za pár minut.
Těch pár minut jste strávili mlčky koukáním se ven, do černé nicoty vesmíru. Asi tak za tři minuty sis všiml stanice na orbitě planety. Teda všiml sis ji na senzorech a o pár minut později si postřehl její poziční světla. Když jsi přiletěl blíž, uviděl si, že jde o malou stanici o několika málo patrech. Stanice byla obdélníkového tvaru a z každého jejího rohu vyrůstal nad a pod stanici menší hranatý kvádr.
Jak jsem říkal, díra. Vždyť ta stanice má jen čtyři sta metrů na délku a sto padesát na šířku. A obsluha tam vyloženě chrápe. Ale užij si to. Za chvíli přistaneme
Řekl ti pilot vesele

------------
Konec mise
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

-----------
... díky ti za to, že jsi mi domoderoval tuhle misi. Rád bych ještě předem podotkl, že s tímto charakterem si nepřeji dále pokračovat a můžeš si mě tak zatím škrtnout za seznamu svých hráčů. Postava Jordiho si v téhle misi vytrpěla všechny možné bizarnosti a šílenosti, ale hlavně se to celé pomíchalo a táhlo hodně dlouho. Mám pocit, že i tobě se trochu uleví, byť ono převzetí bylo samo o sobě nejhorší :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“