Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Zařízení vedle mne se díky mému zásahu začne rozpohybovat a minimálně jedno je vyřazeno mimo provoz. Můj protivník z toho není očividně nadšený a něco dle všeho upustí na zem. Zauvažuju zda-li má cenu ještě vyčkávat a zkoušet protivník deptat, nebo přejít k akci. Nakonec se rozhodnu pro druhou variantu a nejprve uvolním svou mysl a své tělo, abych mohl jasně a silně vnímat Sílu. Když se cítím dostatečně připravený, tak si prohlédnu vršek zařízení u mě a odhadnu nejstabilnější místo nahoře, na kterém se mi bude nejlépe stát, zaktivuju svůj světelný meč a několika skoky přistanu na stroji hned u protivníka na dříve vybraném místě. Jsem připraven čelit případné blasterové střelbě a držím se tedy v postoji pro Soresu.
Dost otloukání se, docela by mě zajímalo, co to tady vyvádíš. Stěhováky jsem si opravdu nepozval a ani o ně nemám zájem. Samozřejmě pokud budeš spolupracovat, tak ti zaručím slušné zacházení a mírné výslechové metody.
pronesu dost jasně a výrazně, aby mě muž slyšel a snažím si ho trochu více prohlédnout, i když je vidění poněkud oslabené. Jsem však také připraven odrazit jakýkoliv výstřel, který by na mě dotyčný mohl poslat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Protivník se napřímil a zíral na čepel tvého meče. Zhluboka se nadechl, dal ruce v bok a spustil
Schovejte si tu zářivku, než někomu vypíchneš voko voe! To jako za prvé a za druhé co na tomto vraku sakra děláte? Člověk si sem přiletí pro nějaký šrot a hned mu chtějí vypíchnout voko. Kam ta galaxie spěje!
nevěřícne zavrtí hlavou
Letím si tak okolo a najdu poničenej vrak a řeknu si, jo z něj bych mohl něco zpenežit a tak na něj vlezu. Nikde ani živáčka a když si schromáždím pár turbolaserů, objeví se zde maník se zářivkou a "já si sem stěhováky nezval!"
snaží se ironicky napodobit tvůj hlas a znělo to dost podobně
Pche, na akrobacii v županu, máchání světýlkem a otřepanou frázi o slušným zacházení abys vypadal jak jedi ti neskočím. Mě vodsaď nevystrnadíš! Tahle loď je dost velká, najdi si jinou kajutu! Já beru turbolasery, ty vem třeba holoprojektor! Za kus vojenské třídy bys mohl dostat pěkný balík. Tak se pakuj a najdi si jiný kus šrotu!
rozohnil se tak, že ti začal tykat a potém se ti podíval přímo do očí a zařval
Huuuš! Ať už jsi pryč! Tohle je moje!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Čekal jsem toho dost, ale tohle opravdu ne, rozhodně jsem tu nečekal vrakaře a rozhodně ne tak brzo potom, co jsem měl menší jednání s 'malou' vyjednávací skupinou mandalorianů.
Je tu moc rychle na to, aby to byla jen pouhá náhoda ... musím být obezřetný. Ale se stavem téhle ... no ono vrak je opravdu lepší označení ... tohohle vraku má pravdu a když přiletěl vlastní lodí, tak by mi mohl odsud i pomoct.
zauvažuju rychle, abych poté seskočil z turbolaseru a napřáhnul ruku e světelným mečem k vrakaři.
Mám dojem, že jsi asi nepochopil, co tu dělám ... tohle byla moje loď na níž jsem si vesele letěl na Coruscant, když jsem potkal pár mandíků. Po menším přátelském jednání se rozhodli konečně odletět a takhle jsem tu zůstal. A pak obhlížím škody, když tu najednou najdu někoho, kdo má už rozmontováno dost turbolaserů a prohlašuje o sobě, že je obyčejný zloděj šrotu. Ano zloděj, protože tahle loď pořád patří mě a ty jsi sem vniknul bez mého povolení.
pronesu klidným hlasem a pozorně sleduju jeho končetiny, všechny jeho končetiny. Občas se pokusím Silou zapátrat, jestli tu náhodou nemá komplice.
Takže, teď mi laskavě vysvětli, jaktože jsi sem dorazil tak rychle, nebo myslíš, že Republika bude shovívavá k někomu, kdo obchoduje s mandaloriany na úkor Republikových jednotek ? Ale pokud by jsi mě opravdu dokázal přesvědčit, tak by jsme se mohli domluvit na pro tebe hodně výhodném obchodu ...
dodám ještě, pousměju a přidám k tomu náznak obočí, aby věděl, že zatím nemám agresivnější úmysly. Nyní už trpělivě vyčkávám na jeho odpověď či případnou reakci, každopádně musím být opatrný, protože rychlost jeho brakování byla až moc vysoká.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Jo jistě, tvoje loď ale tohle je můj sektor, takže mám navrch!

přisadil si po tvé zmínce o vlastnictví lodě. Porozhlídl se po místnosti a nevěřícně se tě zeptal
Tohle je dost turbolaserů? Bože, kde žiješ? V chrámu jedi? Tímhle bys vyzbrojil leda tak korvetu a tohle je křižník! Křižník je větší než korveta, takže jich tu ještě hafo zbylo. Sice je jich dost poškozených, ale to nic nemění na tom že je to zhruba pětina až třetina celkového počtu, co tu sou. A ani nemysli na to, že mi ty zbylé a funkční vyfoukneš!
chvíli si tě bojovně prohlížel a pak lehce naklonil hlavu doleva a začal se lehce smát
Jak jsem se tak dostal tak rychle? Chlape, tys měl teda z prd*le kliku, že si sem přiletěl zrovna teď. Jak asi? S mandy, ne? Či spíše za mandy. Stačí sledovat flotily a máš velkou šanci že narazíš na něco super. Přesně tak jak lovci sledují svoji kořist, i když já sem prd lovec a mandové jsou všechno jen ne kořist.
potřásl hlavou a pak rozhodil rukama
Chlape, podívej se kolem sebe! Myslíš že republika bude někoho honit kvůli tomuhle šrotu? Pro námořnictvo je tahle loď odepsaná, je prostě kaput, i když o tom ještě neví. A myslíš si, že mandi budou kupovat republikovou výzbroj, když maji svoje vlastní výrobce plus průmyslové kapacity podrobených světů? U všemohoucího, najdu loď s ucházející kořistí a na ní malomyslného. To se může stát jenom mě!
a unaveně se posadil na zem
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Velkohubý a arogantní mužík přede mnou se nechtěl turbolaserů vzdát a dle jeho sebevědomí mi bylo jasné, že má určitě nějakou pojistku, tedy kromě explosiv po celé lodi.
Tenhle sektor nepatří nikomu a pochybuju, že máš nějaký doklad, který tvrdí opak. A jestli se nepletu, tak jsou jistá pravidla i mezi vrakaři a jedním z nich je, že se nevrakují lodě se známkami života, většinou se čeká v ústraní, než ty známky ... zmizejí.
odpovím bez delšího váhání a rozhodnu se mírně čepel sklonit, řpesto však zachovávám přísný výraz ve tváři.
Slovíčkaření, největší zbraň podobných typů lidí jako je on, pašeráci a další, hlavně se v tom neztratit ...
probleskne mi, než se rozhodnu ještě přidat další odpověď.
A jestli se nepletu, tak je tohle ještě Republikový prostor, to znamená,ž e tu platí Republikové zákony a ... kdože tu žije někde v jeskyni ? Ano, Jediové jsou zástupci Republiky, takže tě Republika nemusí honit, protože Republika už tady je ... ale dost těhle zbytečných keců, ty chceš pár těhle rezavejch turbolaserů a mě by se hodila cesta odsud. Takže, co takhle, kdybych si nevšímal toho, že si bereš tyhle turbolasery a ty jsi mě svezl na nejbližší Republikovou planetu, hm ? Přecejenom mě jsou tyhle turbolasery k ničemu, zvlášť na tomhle, nyní již vraku.
odpovím mu a lehce se natáhnu po Síle, abych svého protějška uklidnil a udělal svolnějšího k mé nabídce, stejně jako jsem se mu pokusil vystavit pocit, že ta nabídka je pro něj výtečným řešením situace, aniž by musel řešit nějaké nechtěné problémy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Muž se podíval ke stropu a sepnul ruce jako by se modlil. Potom přesunul svůj pohled na tebe a ušklíbl se
Myslíš že sem spadl z rampy nebo co? Sme tu jen my, ve volném prostoru vzdádleni světelné roky od obyvatelné planety a ty chceš, abych tě "majitele" této lodi odvezl do republikového prostoru abys mě mohl obvinit z loupeže, krádeže, pirátství a ponechat tak si zboží a mou loď? Nenene, použij svoji loď, či si di pěšky.
na chvíli se zamyslel a pak se usmál jak měsíček na hnoji a řekl
No, jestli deš pěšky, měl bys vyrazit. Čím dřív vyjdeš, tím dříve budeš v cíli. K nejbližšímu systému je to tuším tudy
a mávl rukou v náhodném směru a zasmál se
Bež, mám tady něco na práci. Musím něco naložit a taky splašit pár nových kousků jako náhradu za ty co se ... eh, rozbily.
hledal to správné slovo. Pak se zarazil a omluvně dodal
Err, vlastně ty nemůžeš jít, když se ty zdrbané dveře zasekly. Tak to sme tu uvězněni oba. V pasti na opuštěné, těžce poškozené lodi bez žádné naděje na pomoc. Bože, my tu umřeme! Ale na to sjem ještě moc mladý! Vždyť já si ještě neužil.
začal najednou hysterčit a pak řvát na celé kolo
POMÓC! TADÝÝ SMÉÉ! POMÓÓÓÓC!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Podle poslední chvil jsem měl pocit, že muž přede mnou není buď úplně mentálně v pořádku, nebo to hodně hraje, aby se mě pokusil obalamutit. Každopádně ani jedno nebylo to, co bych si přál, jenže kdyby se splnilo vše, co bych si přál, tak tu ani nejsem.
Každopádně v tomhle stavu mi tu je k ničemu ...
probleskne mi a věnuji hysterčícímu muži skeptický pohled, když se rozhodnu, jak řešit tuhle situaci. Vypnu světelný meč a uklidím ho na jeho patřičné místo na opasku, než se natočím směrem k hysterčícímu muži.
Vím, že tohle se ti nebude líbit, ale i pro tebe to bude v současné situaci nejjednodušší ...
pronesu k němu před tím, než se ho pokusím rychle a pevně udeřit do zátylku a poslat ho tak do bezvědomí. Protože předpokládám, že se pokusí bránit, tak provedou matoucí úder levou na opačnou stranu, než vystřelím pravicí. Pro znásobení svých úderů samozřejmě využiju Sílu, což by mi mělo poskytnou klíčovou výhodu. V případě úspěchu se pokusím najít něco, čím bych mohl omráčeného muže svázat a pokud se tak stane, tak se poohlédnu po nějakém lepším osvětlení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Povedlo se ti praštit hysterického muže trošku silněji, než jsi zamýšlel a ten se skácel k zemi jako podťatý. Jen tak tak jsi jej zachytil, aby si při pádu nenamlátil ještě více. Nicméně povedlo se a muž ti bezvládně ležel v náručí. Byl však těžší, než jsi předpokládal a přestože jsi se snažil jej rychle položit, nebylo to nic platné a upadl ti.
Tělo spadlo a muž se uhodil hlavou o podlahu, až to zadunělo. Muž však stále dýchal a tak jsi se soustředil na hledání nějakého zdroje světla. Trvalo to dlouho a než jsi našel nějakou svítilnu vypadalo to, že se budeš muset spokojit s tyčí a na ní namotaným a zapáleným kusem hadru. Nakonec se přece jen poštěstilo a našel jsi svítilnu. Zapnul jsi ji a zjistil že má svítivost 3, až 3,5 polochcíplé světlušky.
Udělal jsi pár kroků k bezvládně ležícímu muži a se světlem zjistil, že pád nezůstal bez následků. Při pádu na hlavě vznikla rána, která vydatně krvácela. Nebyl to sice tepenný vodotrysk, ani krvácející žíla, ale i tak to udělalo pěknou kaluž. Muž tiše krvácel, ale naštěstí pro něj měl dobrou srážlivost krve a krev se po ránu po chvíli zakryl mohutný strup z něhož trčely vlasy slepené krví na všechny strany. Přestože kaluž byla docela velká, muž nevykrvácel a zřejmě po nezanechalo žádné větší následky, protože začal zlehka a tiše chrápat. Asi tak, jako když někdo řeže dřevo.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
I když se mi povede trochu tvrdší úder a jeho následkem je krvavý následek, tak se naštěstí nejedná o nic hrozného a přinejhorším bude zasažený trochu otřesený s bolestmi hlavy. Nalezená svítilna se však bohužel svou svítivostí vyrovnala sotva osvětleným tlačítkům na ovládacím panelu stíhacích strojů. Každopádně mi to alespoň trochu pomohlo a já si snažil vybavit lekce mistra Tokareho.
... světlo ? Kde je Síla, tam světla netřeba ...
vybavil se mi komentář mého mistra a já se ponořím do Síly a snažím se jí nahradit svůj zrak. Pokud by se mi to nepovedlo, tak pořád můžu použít techniku ke zbystření smyslů a čerpat z toho mála. co mi nalezená svítilna dopřává. Každopádně se rozhodnu podívat po něčem, čím bych nyní chrápajícího muže svázal a také obhlédnout vrata, kterými jsem se dostal dovnitř. Dále se pokusím spojit s droidem na můstku pomocí kapesního komlinku, jedné ze základních věcí ve výbavě Jediů.
HK-42, slyšíš mě ? Rád bych nějaké hlášení a potřeboval bych zjistit, kde k nám dokuje nějaká menší loď, mám tu jednoho zajatce a podle něj s náma neletěl od začátku.
zavolám droida, kterému jsem nechal na starost opravy a případné miny okolo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Na svázaní by jsi mohl použít nějaké kabely, které vedly všude po podlaze, nebo lepící pásku, co měl neznámý na svém opasku. Obhlídka dveří však taková positiva nepřinesla. Byl to solidní kus slitin bůhví čeho, na spodní části trošku poškrábaný od granátových střepin. Vzhledem k hloubce rýh, které po sobě střepiny zanechaly to vypadalo, že ty slitiny, ať se jmenují jakkoliv jsou pěkně tvrdé a odolné. Navíc na nich nebyly patrny žádné větší úchyty, kdyby ses to snažil zdvihnout silou svých svalů.
Pane Jordi
ozval se HK-42
Nemohu přesně konstatovat, zda je nějaká loď k nám zadokovaná či nikoliv, ale podle senzoru jsou otevřeny dva dokovací průlezy. Přítomnost tlaku v daných oblastech nasvědčuje tomu, že na druhé straně trupu není vakuum.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Droid mi potvrdí, že je k nám připoutána jedna loď, co však prozradí navíc je údaj o dvou dokovacích průlezech, což mi přijde podivné. Ještě než mu odpovím, tak pevně svážu svého 'zajatce', aby nedělal zbytečné problémy a neupomenu mu svázat i nohy.
Říkal jsi dva dokovací průlezy ? Jak jsou od sebe vzdáleny ? A případně mi napověz cestu z mé lokace, jde mi o to, jestli se jedná o jednu nebo dvě lodě.
zareaguju na současné hlavní téma k řešení, ale palec z tlačítka pro vysílání ještě nespustím.
A ještě bych rád hlášení o průběhu oprav, které jsem zadal před odchodem z můstku. Stejně jako to s těma minama, už o tom víš něco víc ? Nerad bych, aby mi to tady vyletělo pod zadkem.
připomenu droidovi, že jsem po něm chtěl ještě nějaké další informace mimo těch o zadokované lodi, nebo lodích.
No a teď využiju jednu z tisíce variantm jak používat světelný meč.
pronesu si sám pro sebe a pousměju se, protože mám v plánu si vyřezat díru skrz vrata ven. Předtím ještě pro jistotu zapátrám Sílou směrem za ně, zda-li se nechystá nějaké nepříjemné překvapení. Během prořezávání také občas mrknu po svém zajatci, abych zkontroloval jeho stav.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Pane Jordi, ty průlezy jsou od sebe vzdáleny pětatřicet metrů. A ohledně cesty od vás k nim, bych potřeboval vědět kde jste. Snažím se vás pečlivě zaměřit, ale vychází mi, že jste tady na můstku, nebo venku mimo trup lodě. A jsem přesvědčen, že byste mi oznámil, kdybyste opustil loď. Ale možná by to bylo vhodné. Droidi co odstranili nálože se později vrátili a narazili tam na ty miny znovu. Sice v menším počtu, ale byly tam. Což by mi připadalo děsivé, kdyby mi mé programovaní umožnovalo cítit takové pocity. Ohledně oprav však nemám žádných zpráv. Droidi co je měli vykonat prostě zmizeli. To je další věc, co by mi mohlo připadat děsivé.
odpověděl ti droid, zatímco ses prořezával skrz dveře. O pár desítek sekund už měly dveře ve svém středu pořádný otvor a ty jsi nakoukl ven. Venku tě však nečekalo žádné překvapení, což tě nepřekvapilo, jelikož v síle nebyly o něčem takovém naprosto žádné známky. Avšak o tvém zajatci ano, ale ten vytrvale spal jakoby tobě napříky.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Hlášení od droida mi moc radosti neudělalo, obzvlášť záhadné mizení dalších droidů a především obnovování náloží po celé lodi, i když v menším počtu.
A ještě ty dva průlezy - buď tu kotví dvě lodě, anebo tenhle lovec šrotu přiletěl se sakra velkou lodí a není tu sám. To by vysvětlovalo ty nálože - chce rozcupovat loď na kus šrotu a ten prodat a předtím samozřejmě vyplenit vše, co by se dalo prodat za vyšší cenu než šrot.
míhaly se mi hlavou myšlenky a pravděpodobné vysvětlení zdejší situace, přesto jsem to nebral jako stěžejní řešení, protože jsem si zatím nemohl ověřit jak tomu doopravdy je. Bylo mi ale jasné, že to je nejspíš jediné řešení cesty odsud už kvůli úbytku pracovních sil droidů.
Tyto zprávy jsou znepokojivé, proto zruš veškeré snahy o opravu a stáhni ty jednotky droidů. Řekni mi zároveň, jestli jsou tví droidi schopni přesměrovat ovládání těch výbušnin, abychom je mohli odpálit my a ne nikdo jiný. A ještě jedna poslední věc - můžeš dát dohromady dva, tři přepadové týmy a poslat je k těm dvěma průlezům ? A nezapomeň je případně informovat, aby neútočili na mě a mého zajatce, za jiných okolností ať se snaží o omráčení protivníka, zabití jen v případě ... nejhorším.
odpovím droidovi na můstku a zamyslím se, jak bych mohl svého zajatce odsud přepravit, aniž bych se s ním musel extra vláčet a neomezoval se příliš v pohybu, když můj zrak skončí na suspenzorech, které držely vymontované turbolasery a zkusím určit, jestli by z toho nešlo nějak rychle udělat menší pojízdné suspenzorové lůžko pro mého zajatce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Krýtký pohled na repulzory vypověděl mnohé. Když se ti podaří nezničit reulsory a oddělat turbolasery, mělo by to fungovat. Avšak výsledné lehátko nebude pro člověka dost velké a asi ani moc pohodlné. Otázkou však zůstalo, zda-li se ti podaří nezničit repulsory. Z přemýšlení tě vytrhl droidův hlas
Ano pane Jordi, přesměrování výbušnin by nemělo být nemožné. Avšak až na vyjímky naši droidi nedokažou ovládat zbraně. Jejich ...
Droid zmkl uprostřed věty a slyšel jsi jak jeho servomotory zapracovaly. Nicméně komunikační kanál, až na statický šum mlčel.
Droidi, cenní
ozval se najednou tluměně nějaký hlas a skrze komlink jsi uslyšel střelbu a exploze a po kratičké chvilce komlink utichl. Co se dále dělo na můstku ses mohl jen domnívat.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Celá situace se začíná stále více zhoršovat a moje myšlenky na pracování repulzorů do čehokoliv jiného jsou v mžiku ta tam. A navíc přerušení komunikace z můstku, které značí to nejhorší.
Tolik k padesáti droidům vybaveným vražedným programováním ...
pomyslím si skepticky a pohledem spočinu na svém zajatci. Zmoženě si vydechnu a rozhodnu se jej probudit, protože by mohl mít nějakou odpověď, jež by mi mohla pomoct. Pokleknu si před něj a zkusím zjistit, jestli svůj spánek pouze nepředstírá ve snaze mě zmást, ať už tak či onak následuje nepříliš silné proplesknutí obličeje.
Tak vstávej ospalče, nebo chceš, aby tě ten rancor, co se k nám blížil snědl za živa ? To by opravdu nebylo příjemné, nemyslíš ?
připojím patřičný akustický doprovod ke vzbuzení a snažím se pomocí Síly zdůraznit některá slova - rancor, snísz zaživa, nebylo příjemné. Možná to nepatří mezi zrovna nejetičtější řešení, ale na to stejnak není čas. I když pokud se oni útočníci chtějí tahat se všemi droidy, tak mi to poskytovalo dostatek času, ale lepší se nijak zbytečně nezdržovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“