Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, Orbita:
Ještě než droidovi poskytnu odpověď, tak si znova pohledem letmo přehlédnu všechny přítomné droidy, abych se posléze otočil zpět na hlavního řídícího droida.
Můžeme vyrazit, přejděte na standartní hyperrychlost této loďi, nemusíme nijak výrazně spěchat.
odsouhlasím pokyn ke startu a usadím se do křesla, které je nejspíš vyhraženo pro kapitána, ale vzhledem k tomu, že jsem tu byl jediný lidský důstojník a tedy i nejvýše postavený, tak jsem jej zabral pro sebe. Chvilku jsem pozoroval práci droidů, alespoň dokud loď nespustila svůj hyperpohon a okolní, mě toliko známé hvězdy se protáhli do jasných čar.
HF-01 ? Ještě před tím, než se hodlám ponořit do meditace bych rád věděl, jaké jsou vaše rozkazy, co se této loďi týká. Tedy za předpokladu, že jste obdrželi nějaké dříve před mým příchodem. A ještě bych rád věděl, kdy mohu očekávat přílet do naší destinace za běžné rychlosti.
otočím se k jednomu ze dvou droidů, kteří mě provázeli od hangáru a podali mi nějaké základní informace o loďi, jež mi byla poskytnuta pro moji cestu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Hyperspace, cesta ke Kashyyyk:

HF-01:Jelikož musíme udělat zastávku kvůli doplnění paliva a jelikož máme pokažený jeden vzduchový filtr, tak budeme muset koupit i několik součástek. Velitelství vybralo jako cíl naší zastávky Kashyyyk. Potom budeme pokračovat přimo na Onderon. Na Kashyyyk dorazíme přibližně za 3 dny.
Potom se ozvala siréna HK-42 okamžitě přešel k jinému droidovy který dosluhoval konzoli vpravo vzadu. Začali mezi sebou hovořit a pak HK-42 promluvil.
HK-42:Pane Jordi někdo na naši loď umístil neidentifikovatelné sledovací zařízení. Co máme dělat?
Droid přešel od konzole k Jordimu a stál už přímo před ním.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, cesta ke Kasyyyku:
Po tom, co mi sdělil droid jsem se zarazil.
Kashyyyk ? Onderon ? Vždyť mají špatný koordináty.
problesklomi hlavou, abych vstal a došel blíže k oběma droidům.
Přerušte let v hyperprostoru, musíme si ujasnit několik věcí. Za prvé, kdo naplánoval naši cestu ? Nejenom, že naším cílem má být Coruscant a ne Onderon, ale rozhodně je blbost letět přes Kashyyyk, který je dost z cesty a ještě k tomu asi stejně vzdálený jako Coruscant samotný. Chci tedy vědět, kdo zadával plán cesty popřípadě všechny detaily o tom. Za druhé, jak závažná je porucha daného vzduchového filtru ? Předpokládám, že tento křižník má více jak jeden vzduchový filtr, tak by mělo být dostatečné sekci s ním prostě uzavřít a s opravou počkat až dorazíme do cíle. A za třetí, co všechno víte o tom sledovacím zařízení a máte nějaké tušení, kde je ? Rád bych se po něm osobně podíval, abych zjistil, co je to zač.
přednesu svoji dlouho řeč a očekávám, co nejvěcnější odpověďi, které objasní celou situaci, jež se stala poněkud zmatenou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Hyperprostor, cesta ke Kashyyyku:

HF-01:Pane tuto cestu vam zadal mistr Vrook. A jelikož tato místnost je odposlouchávána tak vám jen mohu doporučit, abychom pokračovaly v kurzu. Pokažený vzduchový filter je umístěn v bočním hangáru. Kde jsou umístěny dva automatické stíhací letouny. A pokud mi funguje moje pamět tak si pamatuji, že cílem naší mise je diplomatická schůzka na Onderonu. Cesta na Corruscant není v našem plánu pane Jordi to jste si musel splést.
Droid se otočil a začal vydávat pokynu k znovu obnovení daného kurzu.
HK-42 se mezi tím snažil vystopovat aspoň přibližné místo lokace sledovacího zařízení. Aby se toto zařízení mohlo odstranit.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 16.11.2008 12:41:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:
Podívám se na droida HF-01 a na tváři se mi objeví kyselý výraz.
Buď je to nějaký vtip, nebo je nějakej porouchanej. Ale jedno po druhým, nejdřív ten odposlech.
zamyslel jsem se a podíval se opět na HF-01.
Cíl cesty vyřešíme poté, teď přerušte let hyperprostorem na nejbližších bezpečných souřadnicích. Co se týká vzduchového filtru, tak nalezni v registru loďi jiný v části loďi, kterou do které nebudu muset vstoupit a zaměňte je. Sekci loďi, kam přijde špatný filtr poté uzavřete. Droidi kyslík nepotřebují a já do ní nebudu muset jít. Co se týká odposlechu, tak ono zařízení by mohlo fungovat i jako lokátor, proto chci mít připraveny obranné systémy loďi. V cestě budeme pokračovat po záměne filtru a odstranění odposlechového zařízení. Jakmile budete mít lokaci toho zařízení, tak mě neprodleně informujte. Já nyní použiju jednu Jediskou paměťovou techniku, abych si ujasnil rozkazy.

Ponořil jsem se do Jediského transu a nechal se prostoupit Sílou, abych si vzpoměl na své předvolání k radě, začal jsem si jej postupně vybavovat. Nezdržoval jsem se přesným vybavováním detailů, ale zaměřil jsem se pouze na udělení úkolu od rady.
Mistr Vrook Lamar:Tento úkol je nebezpečný a proto musí zůstat v utajení. Do hlášení rady bude zapsáno, že jsi budeš vyslán na diplomatickou misi na Onderon.
Mistr Vandare Tokar:Ty zvolen radou si byl, aby jsi chránil diplomata Trespina. Dozvěděli jsme se, že mu někdo usiluje o život. Tvůj úkol bude jej chránit. Schůzku s ním máš za týden na Coruscantu. Jeho velitel stráží ti vysvětli zbytek.
Slova mi zněla jasně a byl jsem si jistý, než poletím na Onderone, tak se musím s diplomatem setkat na Coruscantu, i proto mi přece mistr Tokare radil letět veřejnou linkou, protože kdybych měl letět přímo na Coruscant, tak by mi takovou radu nedával.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:

HK-42 stále poletoval kolem třech droidu a pořad s nimi komunikoval, upozorňoval je a chvílemi to připadalo Jordimu, že i řve. Asi po deseti minutách toho stále se opakujícího koloběhu to HK-42 nevydržel a vystrnadil jednoho z trojce droidu z jeho místa a zabral ho. Potom na panelu něco neustále přepínal a vypínal. Až asi po dalších pěti minutách vykřikl.
HK-42:Našel jsem to! Pane Jordi našel jsem sledovací zařízení. Je umístěno někde zde na můstku. A zdá se že vysílá údaje o naší trase každou započatou hodinu. Když se nám jej podaří zničit do patnacti minut tak budeme moci vystoupit z hyperprostoru, abychom opravily filtr a nikdo nebude vědět kde.
Droid okamžitě za úkoloval ty zbylé tři droidy v hledání ani by čekal na Jordiho odpověď. A sám se snažil hledat cokoliv neobvyklého.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 16.11.2008 12:43:24, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:
Po hlášení, které mi droid předal, jsem se rozhodl taky zapojit do hledání, i když s vzhledem můstku lodějsem nebyl příliš seznámen, natož křížníku třídy Hammerhead, kterým letím prvně. Určitě to zařízení bude vypadat, jako by sem mělo patřit, aby se nedalo tak lehce najít, což mi práci neusnadní. Ale kdyby loď řídila lidská posádka, tak by si toho jistě všimla. A droidům by to mělo přijít taky divné.
Ledaže ...
zamyslím se a popojdu blíž k droidovi HK-41.
Jsi schopen určit, jestli je zařízení umístěno pevně ? Nebo řekněme se pohybuje po určitém prostoru na můstku ? Třeba v blízkosti nějakého z kontrolních panelů.
pronesu k droidovi a zbystřím své smysly a instinktivně vycítím přítomnost svého světelného meče u svého pasu, kdyby se podezření, že se nejedná jen o zařízení, ale celého droida, jež by mohl být vybaven i nepříjemnými zbraněmi potvrdilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:

HK-42 se po Jordiho slovech zastavil, zamyslel. A potom se přesunul ke konzoli. Zadal postupně všechny údaje. A chvíli čekal, než mu počítač vydá potřebné udaje. Potom se otočil k Jordimu a začal chrlit množství informaci avšak pro Jordiho bylo důležité to konečné.
HK-42:... Sledovací zařízení je pevně umístěno. Za celou dobu se nepřesunulo a podařilo se mi zjistit, že je v těsné blízkosti vašeho křesla.
Droid tam okamžitě povolal zbylé tři droidy. A začli hledat. Jordi se k nim také přidal.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 16.11.2008 12:43:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:
Otočil jsem se směrem ke svému křeslu a na tvář nasadil kyselý výraz, protože jsem byl až nečekaně blízko toho, co hledáme.
Musím se poté zeptat mistra na techniky, kdy mohu využít Sílu k interakci se stroji a různými mechanickými zařízeními.
zamyslím se, než se přidám k droidům k prohledávání prostoru okolo křesla, kde toho kromě zadního panelu za ním příliš věcí není. Podíval jsem se na křeslo a zhluboka vydechnul.
HK-42, nech ty droidy ať se podívají na ten panel támhle u stěny a pojď mi pomoci s křeslem. Byl by to obrý vtip, kdybych na tom zařízení celou dobu seděl.
podotknu směrem k droidovi a prohlédnu si křeslo, abych určil odkud začít s rozebíráním, abych si určil, že nejjednodušší to bude od polštáře hloubějc.
Jedi si nemá tvořit vazby k předmětům ... ale sedělo se na něm tak pohodlně.
pomyslím si, ještě než začnu s rozebíráním, aby se ke mě HK-42 brzy připojil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:

Droidi prohledávali panel na stěně a hledali cokoliv neobvyklého. Jordi s HK-42 prohledávali křeslo a hledali cokoliv nápadného.
HK-42 se věnoval panelu křesla zatím co Jordi hledal cokoliv neobvyklého v polstrování křesla. Avšak po chvíli oba skončili a oba bez úspěchu.
Avšak droid pak uviděl středový panel držáku křesla. A napadlo ho rozdělat i ten. Jordimu se ten nápad moc nelíbil, ale nakonec to udělali společne. A uvnitř našli vysílač s mikrofónem.
HK-42: Našli jsme to. Okamžitě to zničíme a potom můžeme vyskočit z hyperprostoru a opravit filtr pane Jordi.
Droid ani nečekal na Jordiho odpověď a zařízení odpojil od zdroje a pro jistotu ješte rozdupnul.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 16.11.2008 12:45:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:
I když se mi nápad s opěradlem příliš nezdál, zkusit se muselo všechno a ke svému překvapení to bylo právě ono místo, kde se ten proklatý vysílač nacházel. Jistý pocit radosti však okamžitě vystřídalo brzké zděšení, když jsem viděl, jak rychle se HK-42 se zařízením vypořádal, aniž bych stihl cokoliv říct.
HK-42, můžeš mi vysvětlit proč jsi to hned zničil ? Nechceš mi snad tvrdit, že se ti zkratovali tvoje logické obvody něco podobného ? Teď už těžko něco zjistíme o tom, co přesně to zařízeno bylo zač a nebo ... a to především, kdo ho tam mohl umístit, protože jediný důkaz byl jaksi zničen.
vyčiním droidovi chybu, které se dopustil a zhluboka se nadechnu, abych rychleji uklidnil emoce, které se objevovali. Nikdy jsem s tím neměl problém, ale mistr Tokare vždy říkal, že je hloupé přehlížet něco, co by se ti mohlo stát osudným.
Teď přikročte k přerušení letu a výměně filtru, ty prozkoumáš záznam svých optických čidel, kdy bylo ještě zařízení na odposlech vcelku a budeš hledat jakékoliv podobnosti. Navíc mi zhotovíš záznam, který mi předáš na nějakém médiu, abych to mohl případně nechat prověřit později.
pronesu opět klidným hlasem a pokrčím se u zničeného zařízení, abych se podíval jestli v jeho troskách přecejen nenajdu něco, co by mi poskytlo nějaké vodítko.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:

HK-42 stál jako zaražený a počkal až Jordi domluví, aby mu mohl své počínání vysvětlit. A když Jordi dokončil poslední větu droid začal vysvětlovat.
HK-42:Ale pane Jordi já jsem to zařízení musel zničit, protože podle mých propočtů chybělo přesně 3,3459 sekund do odvysílání naší pozice. A pokud nás chce někdo sledovat má k tomu důvod a ten důvod by se vám třeba nemusel líbit.
Droid ani nestihl domluvit a přerušil ho HF-01.
HF-01:Pane výpočty HK-42 nejsou v pořádku přesné výpočty jsou 3,4356 sekund.
Mezi tím však už loď vystoupila z hyperprostoru někde v půli cesty na Corruscant. Dva techničtí droidi odešli vyměnit vzduchové filtry. A zbytek kovové posádky zůstal na můstku a zabýval se přesně danými úkoly, ke kterým byli stejně naprogramováni.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 16.11.2008 12:46:50, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, cesta neznámo kam:
Jenom jsem rezignovaně sklonil hlavu a zhluboka se nadechnul, protože slovy se těžko dali vyjádřit moje pocity ohledně těchto droidů.
No dokud jsme byli v hyperprostoru, tak by jim to vysílání bylo stejnak k ničemu, ale tohle teď nechdi řešit, stejně jako jestli ten odhad byl o nějaké desetitisícny sekundy nepřesný, protože to už nehraje výraznou roli.
obhájil jsem si svoje stanovisko a utnul dohady o přesnosti odhadu obou droidů, takže nyní mlčeli, konečně.
A teď se vraťte ke své práci, já si dopřeju chvilku meditace a jakmile bude dokončena oprava, tak mě nějak elegantně probuďte. Teď mě omluvte.
zakončím diskuzi a znaveně si sednu na křeslo, kde si sednu do příjemné meditační polohy, před tím si však ještě urovnám polštář, který nebyl vrácený na své místo ideálně.
A to jsem si myslel, že mám k droidům pozitivní vztah.
prohnalo se mi ještě hlavou, než jsem se oddal proudění Síly kolem sebe a přešel do meditace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

V půli cesty na Corruscant:

Droidi se okamžitě přestaly hádat o desetiny a začali poslouchat Jordiho. Když skončil okamžitě odešli, aby každý splnil své úkoly. Jordi se mezi tím usadil ve svém nové zabraném křesle a začal se svojí meditací.
... O hodinu později.
Droidi už měli vyměněný vzduchový filtr a vracely se na můstek. Když na můstku zapraskal reproduktor a z něj se ozvalo
Tady loď Kartes zautočily na nás tři Kandosii, dreadnaughtry mandalorianů. Jsme bez mocní a potřebujeme nutně pomoc. Slyší nás někdo. Opakuji republiková loď Kartes potřebujeme pomoct...
Volání o pomoc se ještě několikrát opakovalo.
HK-42 začal vysílání nahrávát a okamžitě se vydal vzbudit Jordiho.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 16.11.2008 12:47:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

V půli cesty na Coruscant:
Meditaci jsem přerušil, ještě předtím než ke mě dorazil HK-42 a vyšel jsem mu naproti. Bylo to menší zavlnění v Síle, jež mě vyrušilo dříve a jakmile jsem k droidovi dorazil okamžitě mě informoval o záznamu. Tohle byla nemilá komplikace a třídá Kandosii nebylo nic lehkého, natož tři.
HK-42, jak jsou na tom zbraňové systémy této loďi ? Respektive bych rád znal odhad schopnosti boje proti dvěma mandaloriánským loďím třídy Kandosii ? Přesněji, jak dlouho budeme schopni vydržet než nám odejdou některé systémy.
promluvím ihned a žádám si surová data, která by droidovi neměla dělat větší potíže.
Tahle mise bude náročnější, než jsem čekal.
povzdechnu si a ještě, než mi droid stihne odpovědět, tak se na něj podívám.
A máme nějaká data o tom, co je ta Kartes zač ? Přesněji, jestli jsme schopni je chytit do vlečného paprsku nebo je nacpat do hangáru a zmizet.
doplním svoji otázku o další informace a začínám v hlavě střádat plán, jak bych mohl onu loď zachránit s posádkou plnou droidů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“