Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Kroužil jsi s lumou okolo strojů, ale ty jako bazilišky nevypadaly. Taky jsi nikdy neviděl baziliška v nebojové poloze. Všechny zprávy byly plné bazilišků snašející se k zemi či v bitvě, ale aby někde byl zaznamenám bazilišek při opravě či jen tak to nikdy. Zjistil jsi, že všechny stroje jsou úplně stejné a jsou zde vyrovnány v řadě podél stěny. Vypadaly jako zbraně, velké zbraně, ale něco na nich bylo špatně.
Když tvá luma kroužila kolem čtvrtého stroje uviděl jsi na stěně obrys postavy napřahující se s něčím velkým a zřejmě i těžkým. Máchnutí, zvuk dopadu kovu na kov, zvuk drceného kovu a světlo zhaslo.
Blbá světluška
zaznělo ze tmavé místnosti

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Kroužení s lumou mi ukázalo stroje trochu víc, a neprozradilo mi to, jestli se jedná přímo o bazilišky. Ze záznamů, které jsem mohl vidět, bylo možné je spatřit pouze ze vzduchu a nikdy ne v pohotovostní pozici, ale i tak by mělo jít poznat z některých detailů, jestli jsou to ony nebo ne. Podstatné však bylo, že přede mnou bylo docela dost zbraňí, sice se nezdály úplně v pořádku, ale to bylo vedlejší a hlavně, věděl jsem, že tu je někdo s něčím velkým.
Hmm, skočit tam nebude dobrý nápad, zkusíme to po Jediským ...
pomyslím si a přichystám se. O svém protivníkovi vím pouze to, že má k dispozici něco velkého a těžkého, čím moji lumu rozbil. Taky jsem tušil jeho pozici podle zdroje hlasu a mohl jsem si přivolat Sílu, abych si to ověřil. Ale chtěl jsem si ho vylákat do takové pozice, abych jej mohl zajmout. Ponořil jsem se do Síly a snažil se oné postavě vsugerovat, že zaslechla něco v místech kousek ode mě, tak abych se k němu mohl přiblížit zazadu. Jakmile by se tak stalo, tak bych k němu přistoupil a přiložil mu ke krku světelný meč se slovy, aby se nehýbal a odzbrojil se. Zároveň však budu připraven, kdyby se pokoušel vzdorovat, přecejenom ho chci v pořádku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Zkusil jsi vsugerovat oné osobě, že něco zaslechla poblíž tebe. Osoba se vskutku rychle otočila ale místo toho, aby si tam došla na dané místo posvítila svoji svítilnou. Když se osoba ujistila, že tam nic není zkontrolovala pro jistotu dveře a fascinovaně zírala na pootevřené dveře a tebe se skafandrem na zádech. Ty jsi naopak o osobě moc nezjistil, protože její svítilna tě oslnila a ty jsi viděl jen svítilnu
Heleme se, škodná a otevřela si dveře
řekla postava mužským hlasem a kolem tebe proletěla střela z pušky. Protivník však po několika ranách zjistil, že držet v jedné ruce svítilnu a v druhé pušku přesnosti moc nepřispívá a tak světlo vypnul, vystřelil pár ran na slepo a přesunul se tebou neviděn, protože jsi byl před chvíli oslněn a teď zase oslepen náhlým přechodem ze světla do tmy, či spíše do pološera.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Zatra !
syknu si pro sebe, když jsem nejprve oslněn a hned poté málem zasažen vesměs náhodným výstřelem. Tomu nepomůže ani, když o něco později svítilnu zhasne a z oslnění se zase octnu hned v tmě. Instinktivněse stáhnu mimo dostřel a začnu se soustředit, abych co nejrychleji zahnal nepřesný zrak a zároveň pomocí Síly napínám ostatní smysly, především sluch a trochu i čich. Nejsem si jistý, kam přesně se teď přesunul, ale to by měla být jenom otázka času, tedy pokud bych se dostal na druhou stranu dveří bez nějakého zranění.
Škodná ? Netušil jsem, že je tohle tvoje loď ... tedy, to co z ní zbylo. A nic proti, ale jestli máš problém s otvíráním dveří, tak bys měl taťkovi říct, ať tě to naučí, tak těžký to zase není. Každopádně, čemu vděčím za tvou návštěvu ?
pronesu nahlas, aby ve zvuku svého proslovu skryl svoje přesunutí na opačnou stranu dveří, kterou provedu několika lehkými skoky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Ale, řekl jsem si že se skočim podívat co je to tu vesmír hyzdí za vrak apodívam se, zda li tu něco nebude zajímavého a našel jsem jen pár věcí. No a nebyla by to republika, kdyby se tu někdo neobjevil.
řekl a posvítil si pod dveře kde tě předpokládl tím reflektorem co na tebe použil a když tě neviděl zařval
Hledat po lodi tě nebudu!
Zařval tak mocně, že udělal i ozvěnu. A když ozvěna ztichal, uslyšel jsi jak se něco valí podlahou ke dveřím. To něco bylo podle rychlosti relativně těžké a hladké, se vší pravděpodobností kovové. A do zvuku valícího se předmětu se ozval tichý chechot.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Nový zvuk doprovázený mohutným chechotem muže zpoza druhé strany dveří znamenal jediné - a to že ke mě hodil pravděpodobně nějaký granát. Pokud byl výbušný, tak svoji frázi o hledání mě po celé lodi nemyslel vážně, protože se mnou chtěl dle všeho vymalovat, pokud byl omračující - no každopádně jsem to tak nechtěl nechat. Rozvzpoměl jsem si na svoje padawanská(nedávná) léta, kdy jsem se jednou dostal ke hře Pool(prostě kulečník) při obchodování s Estebanezem, jež mi nakonec vyneslo krátkodobý trest. Ponořil jsem se do Síly, zaměřil jsem onen kulatý objekt a ladným obloučkem jsem jej přibližně natočil ke zdroji smíchu, čímž se mi můj soupeř poněkud hloupě prozradil. Nechtěl jsem ho přímo zabít, postačilo by mi, kdyby ho jeho vlastní zbraň zranila natolik, aby byl ochromen či paralyzován. Odpočítám tři vteřiny a rozhodnu se pro druhý bod svého plánu, kdy chci využít oné exploze kulatého 'asi-granátu' a proklouznout co nejtišeji, skryt ve zvuku granátu a následné exploze, na druhou stranu a přitisknu se k boku nejbližšího stroje. Pokud možno vzdáleného na opačné straně od exploze, s rukou připravenou na světelným meči a v Síle vnímajíc všechny známky života.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Pokusil jsi se nasměrovat explozi granátu na toho, kdo jej na tebe hodil, či spíše "přikutálel"tím, že jej přesuneš. Byl to totiž klasický střepinový granát se všesměrovou "vyzařovací" charakteristikou a u toho lze zabránit střepinám v cestějediným způsobem a to pevnou překážkou. Ale exploze přišla dříve než jsi čekal. Jediný plus kterého jsi dosáhl, byl ten že ti neexplodovalo před obličejem.
Místo toho to explodovalo někde ve středu místnosti, přibližně uprostřed mezi vámi dvěma. Teda tam kde jsi byl ty a kde jsi tušil granátníka, ale i tak na tobě nezpůsobila žádné větší zranění. Jako dárek od svého nepřítele jsi dostal několik odražených střepin do nohy ale jinak nic. Žádný dort, květiny ani píseň, jen těch pár střepin.
Granátník zřejmě vyvázl bez zranění, páč kromě komentáře
Jej, to byla perda
nebylo od něj nic slyšet. Z vás dvou jsi na tom byl nejhůře ty a hůře než ty na tom byla místnost kde byl ten granát odpálen. Jeden z těch strojů byl naplo zasažen střepinami granátu a vyšlehl z něj ohromný blesk, který skončil ve stěně a zničil všechna světla poblíž, jenž v oslňujícm záblesku a spršce jisker zřejmě navždy potemněla. Střepiny místnost a odražene střepiny chodbu poničili, ale šlo spíše o kosmetické škody až na střepinami přeťaté kabely ve dveřích jenž se proto zavřely.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Hangár(?):
Jakmile jsem se zraněn octli na místě, tak jsem se přinutil nevydát ani hlásku a pomocí Síly si zmírnil bolest, která se začala rozléhat v mé levé noze.
Skvělý, teď při každým kroku ucítím tisíc bodnutí v noze ... alespoň se zdá, že o mě neví ...
probleskne mi okamžitě hlavou a porychlém utlumení bolesti se začnu soustředit na jeho pozici a případně se přesouvat tak, aby mě nespatřil. Zároveň se zkouším porozhlédnout, abych získal lepší představu o strojích okolo, přičemž mi tma tolika nevadí díky možnosti posílení smyslů Sílou.
Hmm, pokud by si myslel, že je v bezpečí ...
napadne mě a zaměřím se opět na onoho muže s tím, že se pokusím ho polehounku pomocí Síly přesvědčovat o tom, že už je v bezpečí, protože je ode mě oddělený stěnou a o tom, že říkat si své myšlenky nahlas pomáhá při myšlení. Doufám tak, že poleví a mohl by mi něco sám od sebe prozradit, než se rozhodnu pro jiné metody rozhovoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, místnost blíže neurčeného významu

Choval si se tiše a snažil se "vyslechnout" svého protivníka aniž by o tom věděl. Trvolo to dlouho a podstatně déle než jsi předpokládal. Už jsi to chtěl vzdát, když se protivník rozkecal. No, nejprve si zívnul a až pak se rozkecal
Takže já su tady a on je tam. On chce sem a ví že po dobrém to nepůjde. Ale myslím, že to stejně zkusí. Hmmmm ...., kudy tudy pudy dudy, hmmm já sem všechny možné i nemožné cesty zajistil a pojistil. Takže kudy eh ..
zmlkl jako když utne
Proč já si to říkám? Já sem nikdy netrpěl samomluvou. Leda že by já tu mluvím a on vedle poslouchá a proč mluvím? Páč na mě zkouší blbý jediiský TRIKY!
poslední slova doslova řval pak se ozvalo pár plesknutí jak si sám nafackoval. Nafackoval si ještě jednou a vydal se do rohu místnosti. Do roju místnosti, který byl ze všech rohů místnosti vůči tobě nejdál, že to být dál ani nemohlo.
Já ti dám ... já mu ukážu, všivákovi jednomu
supěl, když přelézal přes jeden z těch strojů. Zapadl za něj a zařval
HEJ, TY TAM! PŘILEZ NEBO SE NAŠTVU!
řval to několikrát po sobě a v pauzách, když se nadechoval, byly slyšet zvuky jakoby mačkal nějakou konzoli
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Muž s nímž jsem byl zavřený v téhle místnosti se nezdál natolik psychicky vyrovnaný, jak jsem původně očekával, což mohlo mít dobré, ale i spíše špatné následky. Rozhodně ho bude třeba ujistit, že jsem tam, kde nejsem a nejsem tam, kde jsem. Soustředím se na jeho mysl a zkusím mu do ni vložit zprávu, nevěřím, že by to k něčemu vedlo, každopádně by to mohlo utvrdit přesvědčení, že jsem na druhé straně.
Chceš mi otevřít deře, mandaloriane. Nebojíš se přeci všivého Jediho, nebo snad ano. Otevři dveře a postav se mi ...
snažím se do té myšlenky vložil i přesvědčivost a podnítit jeho touhu otevřít dveře. Zároveň se vyhýbám přímému rozkazu či vyloženému vnucování, což je v jistém smyslu i v rozporu s učením řádu. Kromě tohoto myšlenkové ovlivnění se pokusím trochu přesunout, abych získal jasnější představu o velikosti místnosti, velikosti jednotlivých strojů a jejich počtu. Samozřejmě dávám pozor na cokoliv, o čež bych mohl zavadit a samozřejmě se držím v takové pozici, aby mě nemohl nijak přímo zahlédnout, naštěstí jsem se často plížil ven z enklávy na Dantooine a procvičoval si jej tak před těmi, jež by mohli být obezřetnější než on, každopádně jej však nehodlám podcenit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Přes svou snahu jsi se nedočkal žádné reakce, neznámý dále mačkal svoji konzoli a ty stroje začali po jednom ožívat. Ty stroje se začali postupně otáčet a natáčet. Většina zůstala sice ve stejné poloze, ale i u nich došlo k jakému si pohybu do stran a návratu do výchozí pozice. Jen jeden z těch strojů se otočil o 180° stupňů a byl tedy otočen úplně opačným směrem.
Když se stroje přestaly hýbat ztichly a vydávali jen jakési hučení a i mačkání tlačítek na konzoli utichlo. Občas něco zašramotilo něco v koutě kde byl neznámý, jak se občas pohnul aby si udělal větší pohodlí, či aby vykouknul zpoza stroje.
Jedi, asi tě zklamu, ale ty dveře ti neotevřu. Ne však proto, že bych se tě bál, ale proto že jsou poškozeny explozí. Pokud tedy chceš sem, budeš si muset vyřezat cestu mečem.
zařval najednou
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Pohyb strojů mě donutí ještě více zbystřit smysly a pravé ruce pevně sevřu rukojeť svého světelného meče. Nechám jej však vypnutý, protože jeho světlo by jasně prozradilo můj malý trik, který s ním hraju. Zkusím si prohlédnout stroj u něhož stojím a co nejvíce se z této prohlídky dozvědět, jeho primárná účel, výzbroj, zóny do kterých může případně střílet, jeho pohyblivost, zároveň však musím pokračovat ve své hře.
A když si otevřu, budeš chtít hovořit nebo na něm začneš střílet tím, co tam máš ? Přeci nepolezu do pasti, tak hloupého Jediho jsi snad ještě nepotkal ...
doručím tento vzkaz opět stejným způsobem a doufám, že nepojme podezření, trochu podpořit by to mohl i hluk z aktivujících se strojů. Tentokrát se navíc nesnažím o žádný přesvědčovací tón, jenom lehce ovlivnit jistotu svého soka o němž toho doposud moc nevím. Neopomíjím si ani hlídat jeho pozici a dávat si pozor na aktivní stroje, které by po mě mohli každou chvíli něčím začít střílet, což se mi rozhodně nezamlouvalo. Tak jsem si zhruba odhadnul vzdálenost, která mě dělila od onoho muže a začal zvažovt případný útok, kdyby toho bylo zapotřebí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Neznámý si začal hrát s nějakým senzorem a čas od času vykoukl zda se skrz stěnu nevynořuje nějaká zářicí věc, avšak nic neviděl a ty sis mohl nerušeně prohlédnout stroj u kterého stojíš.
Stroj u kterého jsi stál byl objemný, v nejvyšším bodě měl 1,75 metrů na výšku. Nejvyší bod nebyl vrchol nějaké pomyslné pyramidy, ale panel z nějakého kovu o rozměrech 1,5 metru na délku a 0,75 metrů na šířku, na kterém byly patrné známky po nějakých výstupcích, nyní odvařených či ustřelených. Na konci "střešního" panelu konstukce klesala v 45° úhlu 0,35 metrů a těleso objektu pak končilo ostrou linií skoro až k podlaze. Přední část panelu byla zakončena ostrou hranou klesající skoro až k podlaze. Po stranách
Z ohromného kvádru, jenž střešní panel zakončoval vycházela směrem dopředu soustava několika válců, kuželů, polokoulí a krychlí.
Válce z tohoto bloku vycházely čtyři, umístěné ve třech řadách nad sebou. Nejnižší válec byl nejmenší, vyčuhoval z bloku jen 0,5 metru dopředu a měl průměr jen 0,24 metrů. Druhý válec v druhém "patře" byl nejdelší, přesahoval první válec o 1,93 metrů a měl průměr 0,70 metrů po 1,75 metrů délky válce. Na konci válce byl jakýsi druhý válec, který zvětšoval průměr tohoto válce o 0,1 metrů, tedy na 0,8 metrů. Poslední dvá válce byly umístěny v jedné řadě. Tyto válce byly stejně dlouhé, jejich délka dosahovala 0,8 metrů, ale průměr levého válce byl 0,30 metrů a průměr pravého 0,40 metrů. Tyto válce byly symetricky rozmístěny v mohutném bloku. Každý z nich byl 0,50 metrů od pravého, či levého okraje. Jelikož měly tyto válce různou velikost, byl dojem z jejich rozmístění značně nesymetrický. Povrch těchto válců byl jako u jediných válců zvlněn a každé 0,2 metru byly tyto válce spojeny malýmy kvádry.
Tyto válce vystupovaly z tohoto bloku a ze předu byly mezi jednotlivými válci rozmístěny kruhové výdutě a oba nižšší válce spojovala na jednom místě dvojice kovových pásů ve tvaru písmene L, každý z jedné strany. Toto spojení bylo v polovině menšího válce.
Dno bloku bylo tvořeno větším množstvích, krátkých jehlanů, jejichž spice svíraly tupý úhel. Tyto jehlany dosahovali stejné délky 0,08 metrů a byly rovnoměrně rozmístěné po celém dnu bloku.
Boky bloku byly většinou holé a nápisy na nich otlučené, seškrábané či začouzené. Na bocích bylo rovněž míst pro připojení tohoto zařízení k většímu stroji či zařízení. Také zde dříve byl minimálně jeden panel, který byl teď serván. Ze spodní části se podlahy dotýkalo celkem šest robotických noh, na kterých toto zařízení stálo. Nohy byly pokrčené a takto zařízení stálo 0,35 metrů nad zemí, ale vypadalo to, že kdyby byly nohy plně napnuté, stálo by zařízení ve výšce 0,86 metrů.
Zadní část byla holá a doslova očesaná, i zde měl být nějaký panel. Ten by tu i byl, ale doslova rozmlácený na milión kousků. Panel pokrýval větší část horní poloviny zádě bloku a spodní část byla vyčleněna napájecím či jiným kabelům. Těchto kabelů zde bylo přivedeno šest, dva byly tlusté 0,54 metrů a končili skoro úplně dole. Tři další kabely měly průměr 0,40 a jejich vývody končily ve třech konektorech přesně uprostřed vertikální osy zádě. Tyto konektory byly umístěny nad sebou a konektory pro ty dva tlustší kabely byly přivedeny do konektorů po stranách zádě vedle sebe. Polsední konektor byl ze všech nejmenší, měl půměr jen 0,05 metrů a byl zapojen přesně uprostřed mezi dva větší konektory pro kabely o průměru 0,54 metrů v ose horizontální a dvakonektory o průměru 0,40 metrů (respektive nejnižším a prostředním). Bylo zde zvoleno specifické umístění konektorů, kdybychom zvýraznili osy středů konektorů čárou, jedna čára pro čtyři konektory ve vertikální ose a druhá čára pro další tři konektory v ose horizontální získali bychom podobu obráceného kříže. Za povšimnutí stojí rovněž to, že nejmenší konektor je umístěn přesně ve středu těchto dvou os a to, že kvůli rozdílným rozměrů kabelů a konektorů nebyly dva největší typy konektoru vedle sebe či nad sebou.
Celé zařízení je tmavé barvy, které přerušují jen úzké bílé čárkované linie na válcích.
Zhodnocení tohoto stroje bylo obtížné, usoudil jsi že hlaveň je namířena směrem ke dveřím, pokud to je zbraň. Nenašel jsi žádné otočné části, takže pokud to bude střílet musí se to natočit celé. Pohyblivost se ze začátku zdála být malá, ale nakonec jsi došel k závěru že ty malé jehlany na dně mohou být jedině malé repulsory a omezení vyplívající a mechanické nohy plní jen funkci stojanu a lafety. Pokud je to tedy vskutku zbraň, také to mohly být unikové modulu, nějací droidi či něco podobného.
Ach jo, to tu budem hodně dlouho
řekl si pro sebe a minutu si hrál se senzorem a svým dalším vybavením. Když si s ním pohrál už dost, vstal a zařval
Polez, nemám na tebe celej den! Jedi co vleze do pasti může být blbej, ale i odvážnej, Jedi co neudělá nic je pěkná sketa!
praštil pěstí do stěny
Vylez, nebo se naštvu!
a vztekle kopl do stěny místnosti, až jeho zbraně co jimi byl ověšený zachrastili
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Muž, jehož jsem doposud sledoval začínal být značně nervózní, což potrzovala slova mého mistra, že trpělivost často vede k úspěchu. Navíc mi svým pohybem prozradí, že je ověšený značným množstvím zbraní a tedy se rozhodl obětovat pohyblivost.
No, když mi řekneš, před co ti polezu, tak to možná zvážím.
doručím mu další vzkaz a snažím se, aby působil co nejklidněji a vzbudil dojem, že se nehodlám nikam hnát, zvlášť když vím, jak ho to osobně štve. Zároveň se však rozhodnu využít faktu, že tyto stroje využívají ke svému přesunu repulzorů a pomocí Síly udeřím do špičky stroje, abych jej natočil směrem k neznámému. Ale hlavně, aby narazil do stroje vedle a přinejmenším došlo k nějaké reakce. Nerozpakuju se nějakým mířením mého úderu, protože chci, aby to působilo co nejhruběji a nejlépe jako úder naslepo. Během toho se snažím vypozorovat reakci stroje, dalších strojů a hlavně si hlídat pohyb neznámého. Doufám, že by mi to pomohlo odhalit, k čemu tyto stroje doopravdy slouží a taky by to mohlo snížit pozornost muže, který nejspíš tyto stroje ovládal a otevřít mi prostor pro další možnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Jeden z těch strojů se stočil směrem k protivníkovi, ale nedokončil svoji otočku, protože svými válci vrazil do strojů vedle a pohl s ním o kousek. První stroj měl však válce skloněné k podlaze a při kolizi s druhým strojem nejen že jej lehce vychýlil, ale podařilo se mu dostat své válce pod jeho nohy to se neobešlo bez následků. Tebou dodaná hybná síla byla tak velká, že válce zničili několik z jehlanů, urvaly jednu nohu s klasickým skřípěním kovů a oblakem jisker a jednu nohu vykřivivily.
Z pahýlu po urvané noze sršely jiskry a a druhý stroj se začal sklánět k zemi částí, jenž byla zbavena jehlanovitých výběžků a jelikož se pod tou částí nacházely válce prvního stroje, vzal je sebou a uvěznil je na podlaze svji váhou. Podle dunivého zvuku, který se ozval při dopadu na podlahu značně veliké. Obas troje se svorně při dopadu otřásly a z prvního se ozvala hasité prasknutí a z druhého se vyvalila oblaka dýmu a snížili už tak dost mizernou viditelnost v místnosti. Dým sebou nesl charaketrisktý pach spálené elektroinstalace a ještě nečeho jiného.
Echhh
povzdechl si protivník a upustil něco na zem. Jeho hlas nezněl, jako když mluvil zády k tobě, ale spíš že se postavil a zíral na dílo zkázy pěkně zpříma a ve stoje.
Jak může republika bojovat, když ve svém arzenálu nemá nic co by stálo za řeč. Ani její turbolasery nestojí za nic! Hrom aby do ní uhodil a čert spral všechny její výrobce zbraní! Jak máme dosáhnout cti, když do její lodě stačí praštit kladivem a ona se rozpadne!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“