Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Kaminoánci měli co dělat bylo to tu hodně zdevastované.Trochu se zahanbený
...Děkuji.
Odcházím nazpět na oštřovnu.Mohlo mně to napadnout naštvaný sám na sebe jdu rychlým krokem zpět.Když se mtam došel panoval tam ještě větší zmatek než při začátku bitvy.Bylo slyšet úpění klonů.Viděl sem známého z vícviku Alphu-60, který měl tehdy problémy s protiletadlouvou baterií.Dostal to do ramene a ted tam seděl a čekal na nějakého lékaře, ale ti měli dost jiné práce s těžšímy zraněními.Konečně sem uvyděl 88čku a zamířil k ní.Byl v pořádku.Zavalila mně vlna úlevy.
Ne mám všechny prsty.Jdu náhodou okolo a vzpomenu si že by to měl ležet jistý Alpha-88 neznáš ho?Je to můj dobrý známý.
Řeknu rozesmátě když si sundám helmu abych se mohl 88čce podívat pořádně do očí.
No nic.Musím jít podat hlášení jinak mně ušlapou.Zase někdy.
Nasadím helmu a vyrazím do zbrojnice kde smedostali rozkazy a kde se mám hlásit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Díky, a uvidíme se na bojišti.
odpoví ti Alpha-88 a pousměje se. Je vidět, že tvoje návštěva mu udělala radost. Počkáš si na vhodnou chvíli a rychlým pohybem se pokusíš proplést mezi spoustou lákřů, mediků i dobrovolníků. Někde jsi snad zahlédl nejspíš i nějakého Jediho. Když jsi se vymotal o ošetřovny, tak jsi s úlevou vydechl a zamířil ke zbrojnici. Nebylo tu mnoho lidí, u stolu opět seděl Alpha-26, který měl vedle položenou svoji přilbu a o bok stolu opřenou svoji DC-15ku o které jsi věřil, že byla ještě teplá od střelby. Jeden z ARC zde přítomných, teď živě diskutoval na výdeji zbraňí s obsluhou, no spíše se o něčem hádali.
Áá, Alpha-63. Rád vidím, že jste v pořádku. Takže stručné hlášení, že ?
pronese unaveným úsměvem a vyzve tě k hlášení samotnému.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Propletl sem mediky a dostal sem se z ošetřovny bylo to o nervi ale šlo to.Proběhl sem koridori až ke zbrojnici měl sem to tak tak ale zvládl sem to.Ti dva hádající jen rušili klid který tady byl.
Ano pane.Také vás rád vidím.
Řeknu v pozoru.Sundám si helmu.A začnu ze sebe sypat informace.
Takže poodchodu odsud jsme s 17ckou a s 88čkou vyrazili zabezpečit malé klony.Oblast byla zabezpečena skoro bezeztrát i když padlo několik mladých klonů i normálních vojáků.Doprovodili jsme je do bezpečí a vydali se k přistávacím plošinám.Na křižovatce byl zraněn 88čka.Odešel do laborek na ošetření a my se vydali dál.Střet sdroidy už neproběhl a někdo přerušil koridor proto jsme se vydali do laborek kdyby potřebovali pomoct.Nepotřebovali proto jsme se vydali ke generátoru který mezitím vypadl.Tam na nás nachystal trandoshan kterého sme zajali past.Dopravili sme ho na zabezpečené místo a poté jsme se vydali na pomoc s dobíváním přistávací plošiny jedimu Loo Raelovi.Plošina byla úspěšně dobyta i když se ztrátami protože droidi byli zabarikádovani za kusy lodí.Po té jsme se s jedním droidím transportérem dostali blíž k ošetřovně abysme rychleji pomohli zraněným.To je asi tak ve stručnosti vše pane.Omlouvám se za případné nepřesnosti mám toho za sebou takže jestli sem na něco zapoměl tak se omlouvám.
Vysypu a čekám co na to 26ska.Byl sem už dost unavený stejně jako on.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Alpha-26 si něco poznamená a pak se na tebe podívá.
Solidně odvedená práce, Dashi. Teď si můžete jít odpočinout. Zítra vás v 10:00 očekávám při vyhodnocení mise. Zkuste něco udělat s tím brněním, přinejhorším vyměnit. To je vše, můžete jít.
pronese závěrem a propustí tě. Ty uchopíš svoji helmu do podpaží a zajdeš na svoji ubykaci, kde si nejdřív dopřeješ sprchu a pak pohlédneš na poškozené a začmazené brnění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Děkuji pane.Budu se snažit.zítra tam budu.
Postavím se do pozoru a jdu již pomalých krokem na ubikaci.Uklidoví droidi uklízí koridori a není tu už skoro žádný mrtvý.Dojdu do své ubikace kde je ve tak jak sem to opustil.Droidi tímto koridorem jen prošli.Odložím všechno brnění a jdu si dopřát sprchu.Jen stojím a nechám na sebe téct teplou vodu.pochvíl ise umyju a jdu se podívat na své brnění.Vezmu si čistící sadu a vyblískám helmu tu nevyměním za nic.Ramení plát kam mně zasáhla střela se bude muset vyměnit zbytek sem vyčistil a dal do pořádku.Dojdu si pro něj ráno než půjdu na hodnocení ted sem na to již moc unavený.nastavím si budím na 7,00 abych se stihl najíst a dojít do zbrojnice.Absolutně stahený ulehám do postele a usínám.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Pípání budíku tě vzbudí zrovna, když se ti zdál pozoruhodný sen. Neměl nic společného s tvou vojenskou službu, právě naopak - vůbec se jí netýkal. Ale na přemýšlení o tomhle budeš mít dost času později, teď jsi se obléknul a zamířil na snídani. Jako obvykle to nemělo žádnou významnou chuť, ale především obvyklé energetické hodnoty. Proto jsi se s jídlem dlouho nezdržoval a za chvíli jsi si vyzvedával ramenní plát. Výdejčí ve zbrojnici utrousil něco o tom, že kde je má pořád brát a tak podobně. Zanedlouho po tom jsi vcházel do strategické místnosti, kde už seděli tvý kolegové - Alpha-88, Alpha-17, Alpha-2 a ještě jeden, kterého jsi nepotkal ale zahlédl jsi jeho označení jako Alpha-25.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Procházel sem se po jedné z ulic Coruscantu.Neměl sem na sobě brnění ale normální civilní šaty.U pasu se my houpal blaster a já šel do jedné kantýny.Sedl sem k baru a dal si alderánské pivo.Když mně probudí pípání budíku.Obláknu se jen do šatů které nosím když nenosím brnění.ke snídani byla nějaká neurčitá kašovitá hmota dala my ale dostatek energie.naházel sem to do sebe a vydal se do zbrojnice.Byl tam obvyklí protivný klon.Na jeho řeči sem neragoval vzal sem si ještě munici do DC-15ky a DC-17tek.Došel sem k sobě a oblékl sem si brnění.Vzal sem si Dc-17tky a šel do strategické.Prošel kolem starých známých které sem pozdravil pokývnutím hlavy.Sednu si k 17ce a 88čce.
Zdravím hoši jak se máte?
Řeknu jen tak aby řeč nestála.A čekám co se bude dít.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Skoro všichni ti mávnou rukou na pozdrav, zatímco se usadíš vedle Alphy-88 na jediné zbývající volné místo.
Věřil bys, že líp než včera ?
usměje se 88čka a lehce se poplácá po hrudi, zatímco do místnosti vejde Alpha-26. Všichni se postavíte do pozoru a zasalutujete, aby jste si na pohov zase sedli.
Takže nebudu vás zdržovat dlouho, pánové. Ještě musím obejít pár skupin. Takže vy všichni jste splnili své povinnosti a rozkazy dle možností. Společně jste pomohli ochránit nejen klonovací zařízení, ale i klony, jež jsou stále ve výcviku. Také jsme zasadili úder do nepřátelských sil. Nejenom zdejší obyvatelé a já, ale celá republika vám tímto děkuje. Nyní jmenovitě, Alpha-2 - i přes zranění splnil své povinnosti a vedl si dobře při ochraně zraněných a zajištění styčného bodu. Alpha-88, i přes brzké zranění pomohl v zajištění bezpečnosti třídy mladých klonů. Alpha-25 úspěšně sabotoval jednu lávku a společně s ní odpálil i jednu invazní četu a zabránil dalšímu přístupu nepřítele do své sekce. A nakonec Alpha-17 a Alpha-63, který zajistili třídu klonů, obnovili generátor, zajali jednoho z nepřátel a více než jen asistovali při osvobození jedné z přistávacích platforem. Osobní pochvalu jsem obdržel od Jediho, který vedl útok. Doufám, že si povede dobře i v dalších misích, protože po malé regeneraci nastupujete do služby.
přednese svoji řeč Alpha-26 a když odcházíte, tak si tě ještě zastaví.
A ty Dashi, pokračujte v těhle výkonech a budeš si muset přestříkat brnění na vyšší hodnost.
pronese k tobě osobně a plácne tě přátelsky do zad.
----------------------
Tímto je tato mise úspěšně uzavřena, doplním hodnocení a připravím novou misi. Případné dotazy směřuj sem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Pro tebe to už musí být rutina, proto jsou skoro vždy správně, v téhle misi se mi líbila i délka všech příspěvků, takže mi přijde taková - bohatá.
Chování charakteru: Plnění rozkazů, vojenské myšlení, to je vše je v pořádku. Ale občas mi přijde, že trochu odchyluješ od předlohy - ne že bych neměl nic proti laskavosti, vřelosti a přátelskosti, ale Jango Fett těmito emocemi šetřil - takže dvě možnosti: zJanguj se nebo se zaměř na rozvoj vlastní osobnost(různé sny, touhy, pocity - popisuj)
Postup v příběhu: Až na občasné menší předbíhání není co vytknout, ale většinou jej posouváš dle mých předpokladů.
Reakce na podněty: Zde snad nemám co vytknout a až na pár detailů si všimneš všeho, ale teď jsem si vzpoměl na situaci, kdy jsem popsal, že jeden z tvých kolegů střílel(dal rozkaz) do určitého místa - mělo to účel, bohužel jsi přehlédl. Ale to bylo snad jenom jednou, takže si všímej těhle popisků, dávám je tam schválně a bude to ještě zajímavější.
Takže celkově shrnuto, kvalitní mise až na pár drobných detailů, kdy jsme si jednou nerozuměli, takže i hodnocení bude vysoké, dávám tedy 94 procentům.

LOCK
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“