Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Dohromady čtyři vržené granáty doletěli k prvním droidům v řadě, což byli B-1ky a většina jich byla smetena první vlnou. Agresivní B-2ky, kterých bylo víc jak deset minimálně, odhazovali B-1ky, co jim stáli v cestě a začli vás kropit těžkou palbou. Ale to už se prudce otevřeli dveře a Jedi Loo Rael hbitě vyskočil a Sílou hodil po čtvřici u sebe stojících B-2jek kus zničené loďi a okamžitě je vyřadil z provozu. Následovali ho zbylí kloni, kteří okamžitě zahájili palbu na další B-2ky a dali vám tak prostor vylézt z krytí před palbou, kam jste se museli při smršti B-2jek uchýlit.
V paměti sis rychle vybavil scénu bojiště a doplnil ji o aktuálních průběh. Barikáda v půlkruhu byla okolo vysadkové lodě droidů. Sestávala se převážně z kusů plátování loďí, takže ji nešlo prostřílet běžnými blastery. V první vlně stáli B-1ky a za nimi něco okolo 20 B-2jek. Při útoku už padlo nejmíň pět B-2jek a dost B-1ček. Taky Jedi narušil pravou část bariéry tím, že jí kus odhodil na B-2ky. Zbylé se rozdělil do několika skupin, jednu ostřelovali klony, druhé se snažili mířit na tebe s Alphou-17 a zbylé dvě zaměstnával se vším vypětím Jedi, ale nemohl k nim přistoupit. V kapse se ti válela poslední trojice granátů a Alpha-17 měl už jenom poslední.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Je to špatný musím něco vymyslet a to tak že rychle.Zapnu vysílačku a zavolám.
Velení nemáte volnou aspon jednu jedinou stíhačku?Potřebujeme podpořit na přistávací ploše na SV.Je tu dost rušno.B2ky se tu zabarikádovali za pláty lodí a nemáme čím se tam dostat.
Palbou donutím několik droidů aby se ukryli a trefím jednu B1čku.
Máčkám spoušt Dc-15 ale nestřílí.Uvědomím si že my došli náboje a už nemám žádné zásobníky.Odložím DC-15ku a vytasím Dc-17ky.Vemu jeden z granátů a vší silou ho mrštím na droidy s trochou štěstí je to donutí se sehnout a já pak budu moct pomocí jetpacku se dostat blíž a hodit jim za barikádu další.Přemýšlím nad dalším způsobem řešení této situace ale žádný mně nenapadá.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Skupinka klonů dole byla nucena se přeskupit a jeden z klonů rychle odtáhnul právě zasaženého kolegu zpět do chodby.
Pokusíme se, ale nic nezaručujeme.
ozve se ti mezitím z velení skrz vysílačku a ty jenom unaveně vydechneš. Shlédneš, že i skrz Jediho bariéru světelného meče proniklo několik ran, přičemž jedna jej zasáhla do nohy, ale stále se držel a odolával a snažil se střely odrážet zpět, když mohl. Jakmile si Alpha-17 všimne, že chystáš k akci, tak těsně po tobě vrhne svůj granát a po výměně zásobníku začne zuřivě pálit, jak jen to jde. Ty už mezitím odkládáš DC-15 a s jednou DC-17kou v každé ruce pomocí JetPacku slítáváš na přistávací rampu do vší té vřavy. Mezitím granáty udělají své a několik B-2jek se odporoučí do křemíkového pekla. Tvůj druhý granát, dokonce trochu provalil bariéru a vytvořil v ní druhou díru. Jenže, chvilkový úspěch opomine, když padne další z klonů a Jedi je nucen ustupovat. A i k tobě se začne snášet těžká palba. Rychlým pohybem míříš k Jedimu.
Budeme muset ustoupit.
pronese vyčerpaně a ty vidíš, že už se blíží k hranici svých sil. Letmo přeletnéš vaše zbylé síly, dva kloni leželi bezvládně na zemi, jeden zraněný v chodbě, odkud vás kryli další dva kloni, pět se jich snažilo krýt za nějakým genrátorem, nebo něčím podobným a další tři leželi na zemi, kde se neustále převalovali a snažili střílet. Vítězství se zdálo být dost vzdálené, když jsi zaslechl povědomý zvuk ze vzduchu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Podívám se na celou tu spoušt klonů už padlo dost.Zvuk přilétající lodě jako by my dodal novou sílu.
Letí sem podpora udržme je ještě chvíli a připravit se na útok na tu bariéru.
Vytáhnu i druhou DC-17ku a začnu pálit do skupiny která pálila na jediho abych je aspon trochu zaměstnal.Jednu B-2jku sem škrábnul ale nic vážného.Několik centimetrů vedle mně dopadlo několik střel od droidů.Odskočím kus dál a opětuju palbu.Je to sice nepěkné ale ted potřebuju přežít.Lehl sem si za tělo jednoho klona a pálil do bariéry a snažil se trefit droidy.Čekání na přilétající lod bylo skoro nekonečné.Nárameník my štrejchla střela a nechala tam černou spáleninu.Cítiul sem lehkou bolest podbrněním.Nic vážného a nijak omezujícího.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Zrovna jsi si rychle dobíjel jednu ze svých DC-17tek, když jsi mohl loď zahlédnout. Byla to jediná stíhačka typu Delta-7 Aethersprite zbarvená stříbrno-modrými pruhy. Vše to vypadalo až moc hezky na to, aby to byl bojový stroj, ale t se změnilo, když jeho přesná palba prohnala bariéru při jejím kraji, včetně okolo stojící droidů. Sice to byl jediný přelet, ale počet droidů zredukoval víc než dost, navíc někteří se slepě obrátili za novým nebezpečím, což vám dalo prostor pro útok. Na místě zůstalo ještě asi pět B-2jek a devět B-1ček, ale jedi nedaleko tebe se nadechnul a taky se chystal k finálnímu útoku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Stíhačka podle typu ovládaná jedim proletěla nad plochou a zkropila droidy kteří nás drželi u země.Palba byla přesná jak bych čekal od jediho.Někteří droidi se otočili a my už se zvedali k poslednímu útoku který rozhodne.
Do útoku.
Zařvu a vyrazím kupředu rychle zasunu jednu pistol a vemu poslední granát a až sem na dosah tak ho hodím.Vyndám druhou pistol a běžím dál.Doběhnu k bariéře a krytý za ní začnu střílet po droidech.Alpha-17 se mezitím snesl pomocí jetpacku taky ze střechy a ted po mám boku pálí do droidů.Ještě má munici v Dc-15.Takže je jeho palba efektivnější.Kloni nás následovali a jedi sice pomaleji ale skoro stejně rychle běžel za námi.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Granát dopadne mezi tři B-1čky, které se okamžitě rozletí všude okolo a trosky z jedné překotí na zem i jednu B-2ku. Kterou tvoje palba dodělá. To už se konečně dostane ke slovu i Jedi Loo Rael, který Sílou odhodí jednu z B-2jek tak, že zasáhne jinou další zrovna při výstřelu. Následný výbuch vypaří obě dvě. Zbytek droidů padne o chvilku později pod soustředěnou palbou útočící Alphy-17 a zbylých klonů. Po chvilce utichne blasterová palba a bzučení světelného meče taky utichne. Jedi unavený, zraněný na několk okrajových místech, se vyčerepaně zapře o nejbližší stěnu a vydechuje. Alpha-17 si prochází zbylé trosky a ještě uštěďří pár zasáhu troskám droidů, které vypadali živě.
Co uděláme s tím transportním letounem ? Odpálit ?
pronese, když k tobě dorazí a hlavní své D-15ky zamíří na loď, která teď byla bez ochrany.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Pohlédnu na jediho a pak na transport na který ukazuje 17cka.
Nevím co s ním už pro nás nepředstavuje hrozbu vše co měl již vypustil.Jedi co vy myslíte?
Podívámn se na jediho který sotva oddechuje.Ukážu na dva klony.
Vy dva jděte to prozkoumat.Ale dávejte pozor.
Zasunu pistole do pouzder a jdu k nejbližšímu klonovi a a pomocí své polní lékárničky se mu snažím trochu aspon pomoci.Dostal zásah do břicha ale není to nejhorší.Píchl sem mu něco proti bolesti a zavázal ránu a čekal co jedi odpoví nebo co se dozvím od těch klonů co šli k lodi.Zatím můžu zavolat šéfům.
Velení tady Alpha-63 oblast přistávací plochy SV zajištěna.Ztráty nemalé....
Pohlédnu na těla clonů roztroušených po zemi.
...třeba lékařské pomoci.Jaký je jinak stav?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Tady velení, nepřítel ustupuje. Výsadky jsou vesmě zastaveny a probíhá likvidace posledních droidů. Zajistěte oblast. Lekářskou pomoc není možné poslat, nedostatek lidí. Nutno přepravit zraněné do hlavního lékařského střediska.
ozve se ti z vysílačky a zpráva tě potěší pouze z části.
Cesta do lékařského střediska je dlouhá a vzhledem k poškozením komplexu náročná, musíme použít jiný způsob. Ale možná je tu jiný způsob ...
pronese Jedi Loo Rael, který vstane a dojde k tobě už mnohem jistější a zahledí se na loď ze které právě vystoupí dva kloni.
Prázdná, pane. Sice je v plné pohotovosti, ale nic v ní není.
pronese jeden z klonů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Velení přepravíme naše raněné v droidím transportéru který jsme zajali tak nás nesestřelte.
Podívám se po raněných klonech a i po těch zdarvích.
myslím že se mnou bude jedi souhlasit,dopravte raněné do transportéru.Doufám že to umíte řídit jedi já pilot nejsem.Zbytek klonů zajistí oblast.Já s Alphou-17 poletíme s Jedim.Už by neměl být problém nepřítel ustupuje.

Sám dojdu k jednomu zraněnému a pomůžu mu stát.Podepřu ho a společně se dostáváme k lodi.Alpha-17 mně napodobil a několik klonů nám pomohlo.A my už jen čekali na jediho aby sme mohli letět.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Jedi se podívá na mohutné C-9979, které sem přivezlo droidy a kam jste zatím naskládali zraněné.
Snad to budu schopný pilotovat, ale musím vám připomenout, že nejlepší piloti jsou teď nahoře.
ukáže Jedi Loo Rael směrem k orbitě, kde dohořívali zbytky vesmírné bitvy.
Já vám snad budu moci pomoct.
nabídne se ještě jeden klon a oba nastoupí do tranposrtu a zamíří k ovládacím panelům, po chvilce zkoumání a několika pokusech se plavidlo trochu neohrabaně zvedlo a opustilo tuto platformu. Od moře vanoucí vítr s C-9979kou trochu házel, ale jedi s pomocí klona transport jakžtakž drželi ve správné poloze. Po chvilce pomalejšího letu už vidíte přistáváací platformu, kde čeká šestice klonů s nosítky. C-9979 pomalu klesne a dosedne docela ladně, jak už si dvojice pilotů zvykne na ovládání. Hned na to už se otvírá rampa a za chvilku už jsou zranění přenášeni na ošetřovnu, u C-9979ky zůstaneš pouze ty, Alpha-17 a Loo Rael.
No, já se půjdu podívat po svém zajatci.
pronese se skrytým úsměvem pod helmou Alpha-17 a opustí vás.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Na stylu nezáleží hlavně nás tam dovezte.
Let probíhal celkem klidně byli sme jen trochu nachýleni ale naši zdatní piloti zvládli řízení celkem dobře.Na platformu se trefili přesně doprostřed a my mohli vynášet raněné.Mrknu na alphu-17.
Nezapomen ho odemně pozdravovat,já potom skočím za Alphou-88.Podívám se na jediho a trochu na něj změním svůj pohled je to docela dobrý chlapík.
Děkuji vám jedi Raeli.Za bratry.Změnil sem na jedi názor.Potřebujete pomoci se dostat někam kde vás ošetří???
Řekn ua čekám co jedi.Konečně si ho pořádně prohlédnu.By lto mladý rytíř vypadal že je chvíli po povášení na rytíře.Nechoval se tak povýšeně jako ti ostatní.Pro ně sme jen loutky.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Až nyní jsi si konečně mohl Jediho prohlédnout. Chvilku jsi tápal jaké je rasy, než jsi si vzpoměl, že se jedná o Quermiana, který byl základní stavbou těla tak trochu podobný kaminoáncům.
Nemáte mi za co děkovat. V téhle válce jsme společně a společně ji musíme vyhrát pro dobro republiky. Sice dávám přednost diplomatickým misím, ale doba si žádá jinak.
odpoví ti a prohlíží si svůj proděravělý plášť.
Co se zranění týká, tak si nemusíte dělat starosti. Síla mi pomůže. Ale nebudu vás již déle zdržovat, musím podat hlášení a vy máte jistě také spoustu práce. Provázej vás Síla.
pronese ještě Jedi, ukloní se ti a odejde z přistávací platformy, kde jsi zůstal sám ve svém čmouhtém brnění od zásahů. I ty jsi musel podat hlášení na velení, respektive na místě, kde jste dostávali rozkazy, ale ještě jsi měl trochu času.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Dobře jedi.Někdy třeba opět.
Jedi mně opustí a já zůstanu na platformě sám bičovaný kaminským deštěm.Sám sebe prohlédnu ale nic vážného ty zásahy nejsou.Mám čas než podám hlášení ted tam stejně bude nával všech,protože zbrojnice kde sme dostávali rozkazy je dosti vytížené místo.Zamyslel sem se co budu dělat.Vzpoměl sem si že sem chtěl jít za Alphou-88.Takže sem se rozešel k poslední známé pozici 88čky a tot jsou laboratoře.Pochodbách sem sledoval co tady droidi napáchali.Těla mých mrtvých bratrů ležela promíchána se součástkami droidů.Cestou sem potkal i jednoho mrtvého kaminonana.sjedu turbovýtahem do laborek a začnu se poohlížet po 88čce nebo 2ce,který by my mohl říct kde 88čka je.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
V laboratoři však najdeš pouze několik kaminoánců, kteří začínají s úklidem. Slučnš jsi se optal, kam se přemístili tvý ARC kolegové, aby se ti dostalo nečekané odpověďi, že zamířili na ošetřovnu. Musel jsi se pro sebe pousmát a zamířil jsi zpět k ošetřovně. Zde panující zmatek byl pro tebe až neuvěřitelně zarážející, doposud jsi byl několikrát v ošetřovně, ale takhle plnou a přecpanou jsi ji ještě neviděl. Všude se váleli pláty brnění, jak byli sundány z klonů i některých ARC vojáků, aby se dalo dostat k jejich zraněním. Vzduchem se šířila směsice různých medikamentů, občas jsi zaslechl nějaké zaúpění. Zde se odehrávali spousty dalších bitev, mnohdy i o život. Rychle jsi se rozhlédl a na protější straně místnosti jsi zahlédl Alphu-88. Rychle jsi se k němu propletl a zjistil jsi, že vypadá už v pořádku.
Co ty tady ? Neříkej, že jsi zapoměl zahodit granát.
pousměje se, když si tě všimne a ty na jeho tváři vidíš ještě nějaké náznaky bolesti a jisté otupení po různých medikamentech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“