Mise pro Pear(Gerry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Senátorovo obydlí, Coruscant:
Dorazil jsi k vozu, kde už na tebe čekal senátor se svým asistentem usazení vevnitř. Tentokráte jste měli jako dopravu zařízený čtyřmístný speeder s krytou střechou, takže jste při cestování nebyli tolik nápadní jako v oficiálním politickým transportu. Za řízením seděl velitel ochranky, který společně s tebou tvořil jediný dnešní doprovod při cestě na univerzitu. Zanedlouho jste dorazili k univerzitě a měli jste možnost absolvovat dvouhodinovou prohlídku univerzitou a jejími zařízeními včetně odborného výkladu, který byl dosti unavující. Poté jste se přemístili do přednáškové místnosti v níž se shromáždilo na dvěstě studentů různých ras, kteří přišli na přednášku senátora. Ten ji zahájil uvítacé řečí, když jsi zaregistroval nepřirozený pohyb v zadní části místnosti. Vyslal jsi Sílu a pocítil jsi až nepřijemně chladnou emoci, která toliko vybočovala od ostatních. Veděl jsi, že ten člověk nebyl jedním ze studentů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Universita, Coruscant:

Nechci dělat nic co by mohlo narušit program, přerušit přednášku, rozhodit posluchatele, nebo vystrašit možnou hrozbu. Proto si jenom lehce stoupnu tak, aby přes mně ten utočník neviděl senátora. Přednáška mně nudila, tak jsem se poddal meditaci, ale s otevřenýma očima aby mně nikdo neviděl.
--------------
Opět chybka v nadpise, kontroluj si to po sobě prosímtě !
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Snažíš se, co nejméně nápadně postavit tak, aby domělý útočník nemohl mít volný prostor pro střelu, ale přesto stojíš tak, aby byl senátor dobře vidět ostatními v místnosti při svém přednášení. Bylo pravdou, že jeho přednáška byla unavující a uspávající, protože mluvil pořád monotónním hlasem, ale nakonec ji přecejenom něco oživilo. Útočník prudce vstal a k senátorovi vrhnul granát, zatímco on sám rychle zamířil ke dveřím z místnosti. Měl jsi dvě mžnosti, zachránit senátora nebo zastavit útočníka ještě v místnosti, ale volba se zdála být jasná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Granát letí vzduchem.
Senátoré!!!
Pomocí síly se sanžím odhodit granát, tak aby se vyhl lidem i senátorovy, a neohrozil nikoho.
POZOR!!!
Odhodím granát do dveří ze kterých vyběhl utočník, a nechal je otevřené.
Doufám že nikdo nebyl na chodbě.
Pomylsím si. Vytáhnu komlink
Tady Akesu, z university uniká utočník, který chtěl spáchat atentát na senátora. Prosím postarejte se o jeho nalezení.
Jdu k senátorovy.
Všechno v pořádku?
____________________
Eh...já jsem myslel že už dopadl...ani jsem nepochopil jestli ten terorista vyšel ze dveří za senátorem nebo před senátorem, taky ani nwm jak vlastně ta universita vypadá...Sorry...asi jsem to blbě pochopil...!
Naposledy upravil(a) Pear dne 21.3.2008 10:49:13, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Po štouchnutí silou granát vyletí dveřmi, kde exploduje. V místnosti náhle propukne panika, zatímco senátor s asistentem se skryjí za katedrou, která tu byla k dispozici.
Nikdo ještě neopustil budovu.
ozve se ti z vysílačky velitel ochranky, který čekal venku. K senátorovi se dostaneš rychle, protože jsi nestál daleko od něj.
Ano jsem. Neměl by jste běžet za tím útočníkem ? Co kdyby se o to pokusil znovu někdy ?
pronese trochu otřeseným hlasem senátor, zatímco zůstává skrčený za katedrou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Universita, Coruscant

Utíkat za ním by bylo jako utíkat za vodou, která teče proti hrázi. Stejně se bude muset zastavit.
Povím, a usměju se uklidňujícím usměvem.
Všechno bude v pořádku. Stejně už má těďka velký náskok, a tím že se mu to nepovedlo je určitě rozrušen. Už jsou o něm uvědomněni všechni bezpečnostní složky, atkže je jen otázkou několika minut kdy ho dostanou.
Těďka už se tak neusměji, protože jsem si vzpoměl, na konec mé vize. Hned se vzpomatuji, a na senátora pronesu klidným slovem.
Jinak jste v pořádku? Měli bychom se možná pomalu vydat do transportu. Říakl jsem že vás ochráním.
Mrknu na něj okem, seberu ze zemně senátora i asistenta, a pamalu s nima jdu do transportu.
________________________
Jenom to Auto-Transport říkejme tomu auto, ať to není zbytečbé dlouhý :)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Corsucant:
Chvilku vyčkátě, než se panika uklidní a poté následován senátorem a asistentem opustíte přednáškovou místnost a vejdete do chodby. Dojdete do poloviny chodby, když tě tvé Jediské smysly vyšlou varování. Otočíš se za sebe, ale záhadný atentátník už v tu dobu vystřelí a zasáhne asistenta do oblasti ledvin, zatímco senátor skočí k zemi. Druhou ránu už odrazíš světelným bičem, když se konečně dostaneš před senátora, aby jsi ho neohrozil ty sám. Atentátník je však zkušený a střílí tak, aby jsi nebyl schopen vykrýt všechny jeho střely(rozprostřívá je po celém prostoru a bič v tomhle není tak rychlý jako meč).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Corsucant:

Říkal jsem ať ho zadržítě ne!
Křikl jsem do vysílačky. Mezitím jsem dál odrážel střely bičem, který se pod ním trochu kroutil, ale mně se ho stále dařilo ovládat. Přestal jsem odrážet střely, které šly uplně mimo, a soustředil jsem na střely, které škly přímo na mně a senátora. Ten byl za mnou, tak jsem mohl odrážet už jen ty střely co šly na mně. Jen tak při odrážení se zeptám senátora.
Jste v pořádku?
________________________________________
Opraveno, chtěl jsem ještě použít sílu na to abych ho odhodil, ale radši ne!
Naposledy upravil(a) Pear dne 24.3.2008 09:10:50, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Já ano, ale můj asistent potřebuje okamžitě doktora.
pronese senátor, jakoby se bál víc o život svého asistenta, než o ten svůj. Útočník si všimne tvé změny obrany a i on sám změní styl útoku, tentokrát se však zaměří na rukojeť tvého biče a začne soustředěně střílet po ní, zatímco sám trochu mění pozici pohybem do stran, aby jsi na něj nemohl odrazit zpátky žádný z výstřelů. U rukojeti se ti odráží střely nejhůře a je ti jasné, že to dlouho neudržíš, proto je potřeba něco udělat. Ale útočník stojí v chodbě vzdálený možná i sto metrů a má opravdu dobrou mušku, takže se nejedná o nějakého amatéra a senátorův asistent dostal nepříjemný zásah a nevypadá to s ním nejlépe.

--------
Poznámka pro později - úprava příspěvku, příliš sebevědomé počínání a nadnesení schopností.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Odrážím střely. Vytáhnu komlink.
Muže sem někdo z ochranky přijít? Už to nějak přestávám zvládat. Potřebuji pomoc!
Dále odrážím střely. Dodám.
A potřebuji pomoc pro asistenta.
Odrážím střely ale už těžko.
_________________
Jaký nadnesení schopností?
Jen si představ, jak musíš ovládat normální bič tak, aby jsi odrážel kamínky, které po tobě někdo hází.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Bude mi chvíli trvat než dorazím, bezpečnostní složky jsou na cestě.
ozve se ti z commlinku od velitele ochranky, který doposud čekal celou dobu venku, připraven kdykoli rychle někam odjet se speederem. Ty jsi se zatím vrátil k rozvíjejícíc bitvě. Útočník si všiml tvých počínajících problémů s odrážením útoků na jílec tvého světelného meče a udělal několik kroků blíž, aby zpřesnil svoji střelbu. I když jsi se snažil co jsi mohl, tak jedna z jeho střel našla svůj cíl. Pocítil jsi palčivou bolest ve své pravé ruce a i když ses přemáhal, tak jsi upustil vypínající se světelný bič na zem. Útočník, zatím rychle nabíjel nový zásobník své zbraně a chystal se na finální útok na druhou stranu chodba, kterou nelemovalo nic kromě několika nástěněk a dveří do různých místností. Do své pravé ruky jsi nemohl bič uchopit, protože byla znecitlivělá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

-----------------------
Ale útočník stojí v chodbě vzdálený možná i sto metrů
... tohle jsem napsal asi o dva příspěvky víš, takže jsem ti dal údaj o jeho vzdálenosti, takže když k němu vyrazíš, tak stihne reagovat. Kde je ? Na druhém konci chodby než ty ... a o co mu jde ? Já myslel, že tohle je dost jednoznačný - přeci atentát na senátora. Jinak malá nápověda, ty nástěnky jsi zatím nepoužil nejvhodněji ... takže pls přepracuj a nechci vidět příspěvek, kde popíšeš, že k němu přiběhneš a praštíš ho ... spíš očekávám něco jako, využiju živoucí Sílu a zrychlým pohyb svého metabolismu a rychlým tempem vyrazím k útočníkovi, abych na něj zaútočil nezraněnou levou rukou ... takhle mi de facto uzavíráš souboj, ještě než začne ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Využiju živoucí Sílu a zrychlým pohyb svého metabolismu a rychlým tempem vyrazím k útočníkovi, abych na něj zaútočil nezraněnou levou rukou.
_________________________________________-
Takže jsem to napsal jak jsi chtěl, a píšu to do novýho, aby jsi si toho všiml...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Rychlým pohybem vyrazíš prudce směrem k útočníkovi a snažíš se vyhýbat všem jeho střelám, což se ti až do poloviny vzdálenosti mezi váma daří, poté si útočník uvědomí, že takhle proti tobě nebude mít šanci a začne náhodně střílet po celé šířce chodby, takže ti nedá prostor kam by jsi uniknul jediné co ti nyní zbývalo bylo schovat se do nejbližších dveří, což byl nějaký malý sklad věcí. Až teď sis uvědomil, že jsi úplně zapoměl na svůj bič a letmo ji pohldél tím směrem, kde jsi ho opoměl. Ležel tam uprosteřd chodby. Senátor zatím odtáhl asistenta dál, aby je tolik neohrožovala střelba. Od útočníka jsi byl vzdálený zhruba 40 metrů, ale měl tvoje dveře na mušce a v nepravidelných intervalech je ostřeloval. V úseku chodby mezi vámi, toho moc kromě jedné nastěnky, dvou dveří nebylo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Ve skladu věcí najdu nějákou věc připomínající klacek, a letmo jsem vykoukl ze dveří načeš on mně zasypal salvou s blasteru. Rychlo jsem vykoukl ven, a vyhodil jsem dveřma ten klacek, co nejblíž k němu. Pak jsem použil sílu k tomu, bay spadly nástěnky. On se ohlédl, a já jsem rychle vyskočil ze dvěři, a sílou jsem po něm hodil ten klacek, mířil jsem mu na ruku, aby jsem mu vyrazil blaster.
________________________
Přizpůsobíš se???
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“