Mise pro Pear(Gerry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Jakmile jsi vyskočil ven a zahlédl násadu od koštěte, kterou jsi si předtím vyhodil, tak jsi na ni co nejvíce s pomocí Síly zatlačil a mrštil s ní po útočníkovi. On mezitím stihl po tobě ještě několikrát vystřelit, ale ty jsi zvedl nejbližší nástěnku a Silou jsi ji držel před sebou, než z ní nic nezbylo, ale hlavně že utlumila střely z blasteru. Ale to už nasáda dorazila ke svému, jenže jak jsi původně zamýšlel zamířit na ruku, tak jsi se trefil pouze do hrudi útočníka, ten se ohnul v pase dopředu a nahlas zaklel. Ty jsi zatím ležel asi 40 metrů od útočníka a měl jsi pouze několik vteřin, než se vzpamatuje. Ohlédl jsi se za sebe, kde byl tvůj světelný bič, sice docela daleko, ale možná by jsi ho stihl přitáhnout, než se útočník vzpamatuje, bylo poteřba rychle se rozhodnout a jednat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Využiju živoucí Sílu a zrychlým pohyb svého metabolismu a rychlým tempem vyrazím k útočníkovi, abych na něj zaútočil jedijským chvatem, kterým bych ho zneškodnil! Když tak běžím, tak máchnu rukou, abych si bič přitáhl k sobě, a jak hodím rukou, tak bič vyletí, a spadne pár metru od uročníka. Já běžím, běžím běžím, a už jsem blízko cíle...
______________________
Přizpůsobíš se?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant
Tep tvého metabolismu se zrychlí, stejně jako tvůj pohyb, zároveň vyšleš Sílu ke svému světelnému biči, který zamíří k tobě. Z počátku překročíš některé z popadaných nástěnek aniž by jsi ztrazil na rychlosti. Mířil jsi přímo k útočníkovi, který pozvednul hlavu a všimnul si tě. Zatímco světelný bič byl ještě daleko za tebou, tak jsi se před útočníkem odrazil a chystal se mu zasadit úder hranou ruky, ale útočník tvůj pohyb předvídal a stihnul uhnout, aby do místa, kam jsi doskočil vystřelila jeho pěst a tvrdě dopadla do tvého obličeje. Zapotácel jsi se a spadnul na záda, zatímco útočník se otočil a začal utíkat chodbou pryč. Teprve nyní s kovovým cinkotem dopadl vedle tebe tvůj světelný bič.
-------------
Mimochodem co máš na mysli pod výrazem Jediský chvat ?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant

Odrazím se od země a vstanu, a kouknu se za utíkajícím uročníkem
Do sithu! Tady Gerry Akesu, doufám že sou uzavřeny všechny východy, okna a ostatní věcí, čím by mohl utéct.
Oznámím ochrance, silou si přitáhnu bič do ruky, a du směrem k senátorovy a jeho asistentovy.
Stejně se mi něco nelíbí a já vím co. Těďka na to nebudu myslet
Jste v pořádku pánové?
Optám se, abych se ujistil jestli jsem něco jak jsem byl v té místnosti nezameškal. Pomohl jsem senátorovy se zvednout, a mířil jsem k východu, kde už na nás čekal speeder...
______________________
Nic určitýho, ale něco co se učí, abych mohl zneškondit utočníka tak aby nebyl mrtvý, a přece aby na dlouho nevstal. Takej kombinovanej piledriver :)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Musíme jej ryhle dostat do lékařské péče, jinak bude vše zhaceno.
pronese senátor k tobě a snaží se, nyní i s velitelem ochranky, dělat vše, aby co nejlépe provizorně ošetřili zraněného asistenta, hlavně zastavili krvácení a pokud možno jej stabilizovali. V tu dobu ke vchodu přijeli dva swoopy a landspeeder s bezpečnostní složkou Coruscantu a zamířili okamžitě k vám.
Co se tu stalo ? Kde je ten, co to způsobil ?
zeptá se člen bezpečnostní složky, jakmile k tobě dorazí a ohlédne se po zraněném asistentovi, ke kterému přikročil i jeden z bezpečáků s medikitem, který měl na svém swoopu. Odpověď na to, kam se poděl útočník přišla záhy, zaslechl jsi řev swoop motorky a ze střechy univerzity seskočila motorka s oním útočníkem, který se vydal na útěk. Celou tu dobu, tam měl tu motorku připravenou, bezpečácí jenom překvapeně hleděli, zatímco se motorka začala vzdalovat od univerzity směrem k hustému Coruscantskému provozu, všiml sis dvou swoop motorek bezpečáků, které byli nastartované a připravené vyrazit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Nasedněte na ty motorky, a vydejte se jej hledat. Nesmí nám utéct!
Řeknu ochrance, a já sám vezmu asistenta, který krvácí, a silou se ho snažím vyléčit. Bohužel tuhle sílu ještě neumím, tak mu to obvážu, a dělám jako že jsem se o nic nepokoušel. Obvázal jsem mu to, a dovedl jsem ho do speedru.
Já se za nim nebudu vydávat, na swoopku moc neumím.
Už bude vše v pořádku, senátore...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Oba členové bezpečnostních sil zareagují na tvé pobídnutí a vydají se rychle ke svým swoopům, na nichž vyrazí pronásledovat útočníka. Všichni tři se za chvilku vytratí z dohledu a ty se věnuješ zraněnému asistentovi, ale tvé znalosti léčení jsou prakticky žádné, takže ani tvoje soustředěné úsilí v Síle nikam nevede.
Právěže nebude rytíři, já nejsem senátor. Ten tu teď leží zraněný, jsem jeho dvojník, aby se senátor vyhnul jakémukoliv zranění. bohužel se to však nepovedlo.
vysvětlí situaci záskok za senátora, jenž ležel před vámi. Rozhovor naruší příjezd lékařské služby Coruscantu, která se svým vozem zastavila nedaleko od vás a sotva zastavila, tak z ní vyskočila dvojice zdravotníků.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Já jsem měl hned tušení. Něco se mi na něm hned nezdálo.
pomylsím si když mi řekne "senátor" pravdu o tom že je senátor jen v uvozovkách. Hne djsem tušil kde jde pravda, ovšem musel jsem chránit pravého senátora, i když to byl dvojník nebo ne. Dva zdravotníci, vyskočivší ze "sanity" právě brali pravého senátora na nosítka, a já jsem pomohl k sanitě dojít s asistentem.
Tak těďka to bude v pořádku...
...jestli v týhle sanitě nejsou další atentátníci.
Povím trochu ironicky, a hned pomáhám ošetřovat asistenta pomocí nářadí co je ve vozidle. Šáhnu do kapsy, kde mám schovanou vysílačku (měl jsem jí tam celou dobu, tak nechápu proč jsem ji nepužil) a naladím tam frekvenci Windua. Má frekcenci 95.5, takže seřídím a když uslyším že slyší...
Mistře, tady Gery Akesu, trochu se nám to tu zvrtlo, myslím že jsou všichni v pořdku.
_____________________________
Sakra, tohle je jak ov ep. 1-taky jsem se nevyznal kdo je kdo, když jsem to viděl poprvé. :) Těďka se v tom taky nevyznám, ale pač je to jenom text, tak pouze přehodím jména.
BTW jsem Rytíř jedi, nebo Jedi??

Peřdpokládám, že jsi volal mistru Koonovi, takže upravit kdyžtak. A jsi Rytíř Jedi, Rytíř je de facto označení hodnosti, Jedi jako označení povolání(předtím jsi byl Jedi Padawan, později možná budeš moci být Mistrem Jedi atd.).
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Oba lékaři převezmou pacienta do svých rukou a začnou mu věnovat odbornou péči a to díky svým dlouholetým studiím a letité praxi. Do vozu lékařské služby tě nepustili se slovy, že by jsi jim už nebyl více nápomocen, zatímco se dvojník senátora postavil vedle tebe.
Pojedeme za nimi v našem voze, teď bude lepší vše přenechat na nich.
podotkne dvojník senátora a ty si mezitím připravíš vysílačku, aby jsi se mohl spojit s mistrem Koonem. Po chvilce hledání správné frekvence a čekání na odpověď se ti konečně ozval mistr Koon.
Trochu zvrtlo ? Můžeš být konkrétnější ? Ale pokud možno stručně, jsem uprostřed důležité diskuze.
odpoví ti mistr Koon s trochou překvapeným tónem, nebo ti to alespoň tak přijde, co jsi mohl rozeznat z mírného šumu vysílačky a tónu mistrovo řeči.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Univerzita, Coruscant:

Stručně?
Povím do vysílačky.
No mohl být spáchan atentát, a utočník utekl mistře, když máte jednání, tak vás nebudu rušit.
Vypnu vysílačku, a s dvojníkem nastoupím do vozidla. Následuji sanitu, po její cestě...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Univerzita, Coruscant:
Rozumím, zůstaň se senátorem, jakmile skončím s jednáním, tak se ti ozvu nazpět.
odpoví ti mistr Koon, ještě než ukončíš spojení. Mezitím se vůz rozjede za medikálním vozem. Ve voze je tak trochu mrtvolné ticho, jak senátorovi ani veliteli ochranky není do řeči. To vyruší až příchozí zpráva od bezpečnostních složek, které předtím pronásledovali onoho útočníka.
Útočník se nám bohužel vytratil v městkém provozu. Zkoušíme jej hledat, ale nemáme řádný popis, pokud to bude možné, tak bychom si rádi promluvili a poté by jsme vyhlásili celorepublikové pátrání.
ozve se od zástupce bezpečnostní služby a vysílání se ukončilo.
Co budeme dělat teď ? Když je pořád na svobodě, tak může zkusit znova napadnout senátora.
pronese senátorův dvojník a čeká na tvou odpověď, zatímco se blížíte k medikálnímu centru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ulice, Coruscant:

Ano to se muže, ale když bude v nemocnici, tak bude celkem v bezpečí.
Povím mu jednoduše.
A vy..jste v pořádku??
Optám se asistenta, protože taky beztak něco schytal.
Mezitím auto zastaví, i se sanitou před zdravotním střediskem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Medikální centrum, Coruscant:
Ano, já jsem v pořádku, ale hlavně aby to přežil senátor. Jinak ve skutečnosti jsem já jeho asistent, ale to už vám asi došlo. A možná máte pravdu, že už to nezkusí znova, ale jednou z mých částí práce je start se o senátorovu bezpečnost v rámci možností.
odpoví ti asistent(teď už bude rozlišení asistent a senátor skutečné) a začne vystupovat stejně jako ty a velitel ochranky.
Zavolal jsem pro dva muže, aby byli připraveni hlídat v senátorově pokoji, až bude po operaci. Ještě chci pormluvit s Coruscantskou bezpečností, jestli také přispěje svými muži.
promluví k tobě velitel ochranky, jakmile vystoupíte a mezitím už senátora převážejí pod dozorem přiběhnuvšího doktora do střediska, kde už je nejspíš vše připravené na lékařský zákrok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Medikální centrum, Coruscant:

Tady Gerry Akesu, opakuji tady Gerry Akesu. Potřeboval bych si promluvit s velitelem ochranky. Ať přijde sem, do Medikálního centra.
"Zavěsím" a s asistentem jdeme směrem k operačnímu sálu, kde si sednem na lavičku, kde čekáme až vyjdou doktoři spolu se senátorem. Těďkom někdy by s eměl taky ozvat Koon, protože schůze jediu většinou končí brzo.
-----------
Předpokládám, že jsi měl na mysli velitele Coruscantské Bezpečnosti, protože velitel ochranky senátora je hned vedle tebe.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Medikální centrum, Coruscant:
Po odvysílání své správy jste společně s asistentem a velitelem ochranky vešli do medikálního centra, kde jste byli bez obtíží nasměrováni k příslušným místnostem. Velitel ochranky se rozhodl počkat před operačním sálem, zatímco ty a asistent jste zamířili do čekací místnosti. Zde vás provázelo poměrně nepříjemné ticho, než jej narušilo zapípání tvého commlinku.
Schůze rady právě skončila, takže už můžu nerušeně mluvit Gerry. Takže to trochu zestručni a pověz mi, co se vlastně přihodilo.
ozve se hlas tvého bývalého mistra Plo Koona, který dohlíží nad průběhem tvé mise v rámci svých možností a nyní očekával hlášení o průběžném stavu tvé mise s tím že zmíníš vše podstatné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“