Mise pro Eldara Draco(Draco Drexxas)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Pochytíš zrychlení tepu a pocit nejistoty, který na inženýra dolehne, ale to se dalo usoudit i z přímého pohledu na něj.
Já ... já vím, že se to nemá ... bez povolení, ale ... je to ... soukromé.
pronese a nervózně pohlédne na překvapeného konzula, který se ale otočí a odejde tak, aby nebylo možné ho slyšet. Zatímco ty jsi upřel trochu ostrý pohled na inženýr, který se zhluboka nadechnul.
Vím, že je to nelegální, ale upravil jsem rozpis nákladu ... abych si při zpateční cestě nechal něco dovézt ... víte, nepracuju tu krátce a nemám moc kreditů ... a ta loď má spoustu nevyužitého prostoru a směřovala potřebným směrem. Stalo se vůbec něco ?
vypraví ze sebe zaraženým tónem inženýr, ale ty jsi poznal, že mluví pravdu. Sice cítil pocit provinilosti, ale se ztrátou loďi neměl nejspíše nic společného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
trochu ssa zamračím
o aký naklad presne išlo? spýtam sa sa inžiniera

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vedlejší hangár, asteroidy Roche:
Inženýr je zaskočený tvýma otázkama a vytuší, že se něco muselo stát.
S tou loďí ... se něco stalo ?
zeptá se opatrně, ale ty mu opětuješ přísný pohled, protože jsi se ještě nedozvěděl odpověď na svoji otázku a Nertana to okamžitě popožene vpřed k další odpověďi.
Byli to jenom ... součástky na můj speeder ... rád věci upravuju ... abych je měl lepší než jiní ... a tady se občas pořádají závody ...
vykoktá ze sebe Nertan a ty vycítíš pravdivost jeho slov, zatímco konzul z jisté vzdálenosti očekává, až se mu pokyne a mezitím zvědavě hledí na vás oba a může si jen domýšlet, kam vaše konverzace vede.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Hangár v hlavním asteroidu, asteroidy Roche:
to je všetko čo som potreboval vedieť ,dakujem za váš čas možete sa vratiť k svojej praci uctivo sa uklonim technikovi a vydam sa sa naspäť k riadiacej miesnosti
tu som v slepej uličke ...tu som s patranim skončil

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Nertan se za tebou jenom uctivě ukloní, zatímco ty rázně s hlavou plnou myšlenek vykročíš okolo konzula Fandora nazpět k řídící místnosti.
Trochu mě těší, že Nertan do toho není zapletený, tedy jak alespoň z vašeho rozhovoru vyplynulo, tedy z toho, co jsem slyšel a z gest, které jsem měl možnost vyčíst. Ale dovolte mi zeptat se, jestli vám mohu ještě nějak pomoci ?
pronese konzul, který musel trochu popoběhnout, aby s tebou srovnal krok, jak jsi rychle vyrazil do řídící místnosti, kam jste společně zanedlouho dorazili. Ještě než jsi konzulovi mohl poskytnou jakoukoliv odpověď, tak jsi zvažoval všechny možnosti a místa, kde by se mohla loď, kterou hledáš nacházet. Podle čtyř soustav, které zmínil mistr Windu ještě než jsi odletěl byla nejblíže soustava Metalorn, která se však od hlavní cesty odkláněla více než následující soustava New Holstice. Taky jsi se mohl poptat dalších lidí, kteří měli přístup do řídící místnosti, prostě možností bylo ještě dost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Ešte by som vas poprosil ..zavolajte mi pls ešte ludi z obsluhy ,ktorý tu tiež boli a ludi,ktorý sa stretli s posadkou,ktorý sem prišli a možete sa vratiť k svojim povinosťiam konzule.. ukloním sa
počkam než konul začne pracovať na svojom datapade a otočim sa k R4
R4 napoj sa na senzory stanice s vypočitaj najpravdopodobnejši vektor ,ktorým opustili tuto sústavu.
sledujem ako R4 pracuje s počitačom

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
R4 dorazil k počítačové zástrčce, vytáhnul ze sebe potřebný konektor a propojil se s počítačem, aby začal plnit tebou přidělený úkol. Po chvilce vzájemného propojení zapípal, aby jsi si na jeho displeji jenom přečetl, že se držel původního kurzu, tedy Perlemiánské hyperprostorové obchodní cesty. Než jsi o tom však mohl začít hlouběji přemýšlet, tak už dorazil konzul a s ním i čtveřice lidí, kteří se před seřadili.
Tady vlevo stojí dva technici, kteří měli službu - Bolin a Te'miel, dále je tu Hank, čerpací technik a Ka'naa, která má na strosti zásobování.
představí ti nastoupivší lidí konzul a sám si stoupne bokem, aby byl připraven jakkoli býti dále nápomocen, zatímco ty jsi si letmo prohlídnul nově příchozí. Z techniků jsi pocítil trochu zvědavost, Hank byl klidný a z Ka'nay jsi nic nepocítil. Místnost na chvilku vyplnilo ticho, jak se čekalo, co řekneš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
takže ..pozriem sa na ludí ,ktorý stoja oproti mne
najprv by som vám chcel oynamiť prečo som si vás zavolal a kto som
prechádzam pohladom po nich
Som Eldar Drexxas rytier Jedi a vyšetrujem zmyznutie konzularnej lode ,ktorá tu kotvila pred týždňom
vy ste boli jediný čo boli v blízkosti lode a členou posadky.Všimli ste si niečo nezvyčajne v správaný posáskz alebo niekoho ,kto sa potuloval v blízkosti prístaviska?proste na čokolvek čo vám bolo podozrivé?
zastavík sa oproti nim dám si ruky za chrbet a vnorím sa do sílya pomocou nej sledujem tlkot ich srdca

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Všichni se na sebe podívali,a by si jako první vzal slovo jeden z techniků, který byl tehdy v řídící místnosti, představený jako Bolin.
No tady v řídící místnosti to probíhalo jako vždycky. Nejdřív běžná kontrola identifikace, pak navedení na zadokóvání. Jakmile byli připláclý, tak jsme dali vědět tady Hankovi, že by chtěli doplnit palivo. Pak přiletěl raketoplán do hangáru, zpátky a běžné oddokovací procedury, prostě nic nezvyklého.
odpoví ti Bolin a jeho kolega Te'miel jenom souhlasně přikývne a při kontrole jejich tepu vycítíš, že ho mají oba běžný, nebo alespoň podobný tomu, jaký měli když přišli.
Stejně jako tady kluci dělali svoji práci, já dělal tu svou, když jsem dostal signál, tak jsem hadicí s řiditelnýma tryskama na konci zamanévroval až k nádrži, zajistil a pustil to. Co se čerpalo, tak jsem kontroloval jedno starý čerpadlo, co nějak blbne. Pak jsem to zas vypnul a zastrčil a dal vědět klukům, že je vše plný.
odpoví jako další Hank, kterému nic neubralo na jeho klidu a tvůj pohled spočine na Ka'nae, která ještě jako jediná nepromluvila.
No já jsem šla do hangáru, když přistáli, abych zjistila jestli potřebují zásoby a popřípadě jaké. A pak jsem to obstarala, takže jsem vlastně dělala svou práci stejně jako ostatní.
pronese decentně tišším tónem, kterého si málokdo povšimne a u ní taky zjistíš, že ji srdce bije o něco málo rychleji než je běžné, což však nemusí hned něco dokazovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Dakujem ukloním sa všetkým
Možete sa vrátiť k vašim povynostiam
ked sa všetci začnú odoberať k odchodu
Ka'naea prosím vy tu ešte chvilku ostante
počkám než všetci odídu a pozriem sa Ka'nae priamo do očí
Ka'naea moc sebaisto to ste mi neodpovedali ....určite ste mi povedali všetko?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Všichni jenom pokynou a odejdou, jen Hank se překvapivě podívá na Ka'naeu, ale pak také odejde, takže zde zůstaneš pouze ty, Ka'naa a konzul, který se snaží stát nenápadně bokem, aby nijak nezasahoval do tvé práce.
Sebejistě ? Co tím máte na mysli, proč bych vám neměla říkat vše, nebo vám něco tajit ? Vše se odehrálo jak jsem řekla, když jsem byla informována, že přilétají na asteroid s raketoplánem, tak jsem jim vyšla naproti zjistit jestli potřebují nějaké zásoby. Chtěli trochu potravin a nějaké běžné náhradní díly. Tak jsem jim to zařídila a osobně dopravila do hangáru, kde to naložili do raketoplánu.
převyprávěla ti svoji činost ještě jednou Ka'naa a ty jsi si opět zaměřil na její pocity a životní funkce. A pocítila jsi mírný nárůst tepové frekvence hlavně potom, co jsi oznámil aby tu ona zůstala. Ale příliš se ti nezdálo, že by ti lhala, pouze ti neseděla počáteční část její řeči, kterou se hájila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
To sa tu práve snažím zistiť začnem si klopkať ukazovákom o pery
No ak mi naozaj nemate čo viac povedať možete a i vy vratiť k vašej praci..dakujem za váš čas
Snad bola len trochu zaskočena že sa jej na niečo vypytoval Jedi
hovorím si v duchu na ospravedlnenie svoju chzbu ze som nerozoznal pravdivú odpoved.
počkám než Ka'naea odíde
Konzule možete mi zobraziť zaznami osob ,ktoré to boli a R4 ty ich porovnaj s našimi databázami na Corusante

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Konzul jenom souhlasně přikývnul a zadal potřebná oprávnění, aby se o chvíli připojený R4 pustil do práce. Po chvilce práce a komunikace s databází na Coruscantu otočil svoji kopuli směrem k tobě, tedy alespoň jsi to z umístění jeho hlavní optického senzoru usoudil, a zapípal odpověď, kterou tě nasměroval na větší displej s nímž konzul doposud pracoval. Neváhal jsi a přistoupil jsi k němu, aby jsi viděl nalezené výseldky a záznamy. Všichni čtyři doposud přítomní už měli dříve nějaké předchozí zaměstnání v republikových službách, ale u nikoho nebyli žádné problémy. Oba technici dříve pracovali na stejné pozici na svých domovských planetách, zatímco palivový technik pracoval pět let v republikové rafinérii. I zásobovatelka dříve dělala stejné povolání a to v jedné republikové věznici, kdy byla vedoucím zdejší zásobovací sekce. Jediný kdo dříve nepracoval v republikových službách byl inženýr z hangáru, který přišel přímo ze své domovské planety po ukončení studií do republikových služeb a byl rovnou přidělen sem. nikdo z nich však neměl žádné trestné záznamy nebo jakékoliv problémy s republikou a ani žádnou vazbu na nikoho z členů posádky plavidla, které hledáš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Dakujem kozule za váš čas možete sa vratiť k vašim povinostiam
...no ešte mi prezradte kde sa tu stretávajú pašekaci a im podobný?
---------------------
Když pominu, že byl dost stručný, tak by jsi mohl alespoň zvýraznit tu přímou řeč - doupravit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Milerád jsem vám pomohl. A co se týká toho, řekněme horšího obyvatelstva vesmíru, tak ti se u nás moc nevyskytují. Sice tu máme kantýnu, ale nejsem si jistý, jestli tam najdete co hledáte. Ale i pokud se tam chcete podívat, tak je to v jedné z chodeb od hlavního hangáru, nemůžete minout.
odpoví ti konzul, zatímco se R4 odpojí od počítače a doplouží se vedle tebe připravený na další instrukce. Konzul mezitím vypíná konzoli, kterou využíval k připojení a odhlašuje svá hesla, aby jich nikdo nemolhl zneužít. Místnost tak ovládlo ticho, které jsi teď mohl chvilku vnímat a vlastně jsi mohl zaslechnout i zvuky zdejšího prostředí jako bylo občasná práce s konzolí některým z místních techniků, kteří měli zrovna službu nebo zvuk ventilace, která měla na starosti místní cirkulaci vzduchu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“