Mise pro Eldara Draco(Draco Drexxas)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Řídící místnost, asteroidy Roche:
Dakujem kozule ukloním sa R4 pod a vídem z riadiacej miestnosti a zamierim si to k hangaru kde je zakotvena moja lod.
po príchode ku svojej lodi vyzlečiem si dlhy plášť a z rezervného šatstva ti soberiem čiernu bundu bundu a letecke okuliare.
R4 podme sa popýtať na nejaké informácie
tak sa zamaskujem a vydam sa do kantíni

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
V jiném oblečení jsi v doprovodu R4 vyrazil směrem do kantýny doufajíc, že tam nalezneš nějakou informaci. Jenže jakmile jsi vstoupil dovnitř, tak jsi musel pocítit zklamání, protože kromě jednoho technika, kterého jsi tu už zahlídl tu seděl jeden jediný host a ten byl už notně připitý. Jednalo se o postaršího twi'leka, který měl hnědou barvu kůže. Podle všeho byl ještě vzhůru, ale několik dalších drinků by určitě zaručilo, že tomu dlouho nezůstane. Sám twi'lek nebyl oblečený v žádném luxusním oblečení, ba spíše naopak, protože vypadal značně ošumtěle. Protože jsi ale chtěl získat informace od někoho, kdo není zdejší, tak jsi se rozhodl k němu přisednout.
Dáte si něco ?
zeptá se tě barman, jakmile si sedneš k twi'lekovi, který si tě teď svým podnapilým výrazem prohlídne.
Co chceš ?
dodá opilým tónem, aniž by jsi stačil odpovědět barmanovi, nebo mu cokoliv říct.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Jedno točené korelianske a tu pre pána ešte raz čo pije odpoviem barmanovi.
Stale si nevšímajuc opilca
Počkám než mi načapuje a usrknem si
Ach to je lahoda

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Barman přikývne na tvoji objednávku a během chvilky ti na stůl položí dřevěný korbel s pivem, zatímco opilci naproti tobě položí na stůl skleničku s nějakou tvrdou lihovinu, kterou vycítíš i z jeho samotného, když trochu zaostříš smysly pomocí Síly.
Tu seš, abys pozoroval jak tu chlastám nebo co ?
pronese nedůvěřivě opilec, ale svůj pohled upírá na donesenou skleničku, která ho jak vidno přitahuje až neuvěřitelně silně. Nakonec neodolá a lokne si, aby si i on dopřál potěchy ze svého drinku.
Předpokládám, že něco chceš, tak mluv, dokud mám náladu.
dodá ještě trochu mírnějším tónem a ty vycítíš, že tenhle muž není opravdu tak opilý, jak doposud vypadal a že je možná při smyslech více, než se mohlo na první pohled zdát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Strašne nerád pijem sám
usrknem si piva a chrptom ruky si otrem pery
usmejem sa na neho
Informacie.... potrebujem nejake informacie

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Na informace tu jsou počítače, tam jich je nejvíc, co by ti mohl říct někdo jako já ? Hm ? Ledaže by tě zajímalo, jestli se tu dá něco vůbec pít.
odpoví to podnapilý twi'lek a zahledí se do svojí skleničky, aby se na chvilku odmlčel, než se mu rozzáří na obličeji úsměv.
Ledaže by jsi scháněl nějakou pěknou společnici, jóó na ty mám dobrý vkus, tady sice žádný nejsou, ale znám dost pěkných míst, kde se dají sehnat opravdu kvalitní ženštiny, nejen že umí pěkně vrtět zadkem, ale když k tomu perfektně natřásají svými lekku, tak to je paráda. Zrovna systém nedaleko jeden takový podnik znám.
rozhovoří se s nadšením twi'lek, ale ty z jeho tónu vycítíš jistý sarkasmus a podezíravost, sice jen okrajově a slabě, ale i tak jsi schopen to částečně vycítit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Na holky teraz nemám čas..mavném rukou
No chcem vedieť či si niečo nepočul o zmiznutej republikovej konzularnej lode ,ktorá tu kotvila asi pred týždňom
siahnem rukou pod bundu a vitiahnem nejake rebublikove kredity
som ohotný za tie informacie zaplatiť

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Twi'lek se na tebe s trochu zamračeným pohledem podívá a chvilku jakoby tápe v paměti, než si znova lokne svého drinku.
No protože se opravy na mé loďi protahují, tak jsem tu v tu dobu byl, když tu kotvila jedna taková loď. Ale co vím, tak z ní přistál jenom raketoplán s třemi lidmi a z toho jeden jedinej zavítal sem do kantýny. Nebyl ani moc výřečnej, jen si párkrát loknul a zase zmizel nazpět. Takže nic užitečného, ale říkáte, že ta loď se ztratila ?
odpoví ti Twi'lek, znova si lokne, trochu se narovná v zádech a zhluboka se nadechne.
Jinak za tuhle informaci nic navíc nechci, ta sklenička byla dostatečná, i když vzhledem k tomu, kolik mám vypito, tak jste mi možná mohl chtít uškodit.
pronese s nakyslým výrazem, ale pak jen pokrčí rameny a obrátí do sebe zbytek skleničky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Tak to ma zaujíma ?..spozorniem
3clen posádkz na zaznamoch z holokamery boli len 2 poškriabem sa na brade.
Ako vyzeral.....stretol sa tu s niekým?
--------------
Když už píšeš stručné příspěvky, tak si pohlídej všechny zvýraznění - chybka v neoznačení přímé řeči, plus nějaké detaily v gramatice(rozepsat trochu úhledněji prosím, přecejenom to není SMSka, ne ? :D ), a neboj se rozvíjet tvé myšlenky - právě ty příběh o mnohé obohacují.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Opravdu ? Vsadil bych se, že byl z toho raketoplánu, alespoň byl podle toho oblečený. Ale jestli podle kamer vystupovali dva, tak musel být z jiné podobné lodě. Jen je škoda, že kamery jsou tady jenom v hangáru a řídící místnosti, teda alespoň podle toho co vím.
odpoví ti twi'lek a i on vypadá zaujatě pro tebe nově zjištěnou informací, která by mohla přinést nějaký nový zvrat.
Ale obávám se, že více vám toho už asi opravdu neřeknu, protože jak jsem říkal, neprohodil tu ani slovo, jen se tu napil a co se popisu týká, tak si pamatuju hlavně to, že to byl člověk s hnědými vlasy. Víc detailů si nevybavím, přecejenom mi většina lidí přijde stejná, jo kdyby to byli twi'lečky, tak to je jiná, tam rozliším víc detailů, než si kdo dovede představit, kdyby jste potřeboval informace o nich, hlavně o tom, jak poznat ty nejlepší, tak vám milerád pomůžu a postačí mi jediná sklenička navíc.
dodá twi'lek a zeširoka se usměje, když přejde na téma v němž se podle všeho velice dobře orientuje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Ledabile mávnem rukou
Tak to tom som si istý
usmejem sa na postaršieho twileka
Snad neskor teraz na to naozaj nemam čas.
pohladom patrám či bar nema svoje bezpečostné kameri
asi sú veľmi dobre ukrite alebo žiadne nemajú...hlúposť
otočim sa na barmana a hovorim
Hej barmane počkam než pride bližšie
daj nam ešte jedno kolo ukažem prstom na pohar twileka a na svoj
a mám na teba ešte jednu otazku
kopnem do seba zbytok piva a hovorim
Ma tento bar svoje bezpečnostne kameri?

/ked twilek hovoril o tom 3 clenovi...je to pravda ..citil som nieco v síle?/

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Předtím než jsi objednával u barmana druhou rundu, tak jsi pomocí Síly prozkoumal pravdivost twi'lekových, která ti doposud říkal a vše se zdálo být pravda, nikde v jeho slovech nebyla žádná pochyba nebo váhání.
Kamery ? Tady nám k ničemu nejsou, každej se tu zná s každým, tedy co se asteroidů týká a když dělá problém někdo z venku, tak se většinou pozná z jaké byl loďi a to už vyřeší bezpečnost. Ale to by se musela strhnout velká mela, aby toho bylo zapotřebí. Navíc jediný kamery jsou v hangáru a řídící místnosti, což jsou asi první dvě nejdůležitější prostory tady na asteroidu a až pak je moje kantýna.
odpoví ti barman, zatímco bez problémů připraví oba drinky a jakmile ti odpoví, tak už jsou oba na pultu a barman se jde věnovat čištění skleniček, které má vedle nahromaděné, zatímco se vedle tebe objeví twi'lek s kterým jsi doposud popíjel.
I když mám možná něco vypito, tak mě napadlo, že by stálo za to se podívat, kdo tu tehdy ještě dokoval, kromě té loďě, co hledáš. Protože jestli jsi říkal, že tu byli oficiálně dva a já viděl třetího, tak se sem ten třetí musel nějak dostat, ne ?
usměje se twi'lek, rychle se chytne židle, aby se nadechnul a uchopil skleničku, kterou jsi mu objednal, aby se s ní pomalým a opatrným tempem vrátil ke svému stolu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Výborný nápad poškriabem sa na brade
usmejem sa na Twileka a kamarátsky ho placnem po pleci otočim sa na droida
R4 napoj sa na sieť a zisti mi prosim ťa udaje o všetkých lodiach ktoré tu dokovali spolu s našou hladanou lodou a zameraj sa hlavne na tie ,ktoré odštartovali hned alebo tak hodinu dve po odlete konzularnej lode
čim sa živiš na tomto kúsku skaly opýtam sa twileka mavnem rukou do priestoru a snažim sa nadviazať priatelský rozhovor


//sry že om bo tak dlho mimo mal som nejaké nezhodi s provajderom tak som ho vymenil už by som tu mal byť každý deň

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
R4 něco zapípá a pak odjede a po chvilce si uvědomíš, že tady v kantýně vlastně nenalezne potřebný přístup a proto musí jet jinam. Během chvilky teď R4 zmizí z kantýny a ty jenom můžeš ještě chvilku poslouchat hukot jeho motorů díky nímž se pohybuje, než se ti ztratí z doslechu i to.
Čím se živím ? Všeličím, ale jsem pilot ...
odpoví twi'lek a na chvíli se odmlčí, aby se mohl napít.
... takže převážím věci, nejčastěji lítám sem, vlastně jsem tu něco jako místní doručovatel, ale občas beru i nějaké ... řekněme finančně výnosnější náklady, a proto jsem tady taky trochu uvíznul. Asi měsíc, co jsem převážel jeden náklad na Ryloth, když mě přepadli piráti. Sice se mi podařilo uniknout, ale to tak, že sotva jsem skočil semhle, tak loď vypověděla službu, o náklad jsem přišel díky narušení nákladového prostoru během bitvy, takže jsem skočil sem, odtáhli mě do přístavu a od té doby se loď spravuje. By jeden nevěřil, jak dlouho trvá než se sem povede sehnat všechny potřebné součástky.
rozvine dál svůj příběh twi'lek a neopomene i některé detaily.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
každý sa musí ničim živiť usmejem sa na twileka a usrknem z piva
hmm takže piratý ťa teraz dasa povedať uväznili tu na stanici,kde si na nich narazil,možno maju i nasvädomí i zmyznutie konzularnej lodekopnem do seba i zbytok piva

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“