Mise pro Eldara Draco(Draco Drexxas)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
No, když jsi to teď zmínil, tak je to možné, sakra to doufám, že je najdeš a pořádně jim to vytmavíš, protože já na boj nejsem víš ? Teda alespoň co se lítání týká, ale jinak ránu umím dát slušnou.
zareaguje na to twi'lek a ukáže zatnutou pěst, aby podpořil svoje tvrzení, což však než děsivě vyhlíží mnohem více zábavně. Mezitím do sebe naleješ zbytek svého půllitru, když se z chodby ozývá všelijaké pípání, které by se dalo nazvat i vzrušeným, kdyby se nejednalo o droida, i když jistou inteligenci samozřejmě měli. Po chvilce se výrazně zvýšilo, aby jsi si všiml přijíždějícího R4-P7, který se zastavil až těsně u tebe a splašeně trylkoval. Chvilku jsi na něj zmateně koukal, než R4-P7 pochopil, že mu nemáš šanci rozumět a místo toho zobrazil holografický projektor, který měl v sobě zabudovaný se záznamem z hangáru, jehož datace byla dvě hodiny před příletem křižníku třídy Consular na stanici podle toho, co jsi si pamatoval ze záznamů. V obraze se objevila osoba, o níž si už dřív slyšel.
Hele, to je ten, co tady byl v baru, jen má jinou uniformu.
usměje se twi'lek, který sedí vedle tebe, když pozná dotyčného, o kterém mluvil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
to je on? pohľadom prebehnem po tom mužovi
R4 skotroluj záznami lode s ktorou sem priletel a zobraz mi zlošku toho muža
otočím sa na Twíleka
no mi dvaja sme skončili u pirátoch povedz v ktoréj sustave ťa napadli?twilek do seba hodí i posledne zbitky napoja
obejdnám ešte jedno kolo?spýtam sa twíleka

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Twi'lek zakroutí rukou, že další sklenka by už byla asi opravdu moc a na chvilku se zamyslí, když se ho zeptáš v jakém systému ho přepadi.
No, už si to přesně nepamatuju, ale bylo to v sousedním systému, jak se jen jmenoval ... žijou tamt akový přátelský chlupatý obludy ... jo, Togoria. Tak tam si na mě počíhali potom, co jsem odtamtud odlítával a proti těm třema rychlejm loďím, co měli, jsem neměl žádnou šanci.
odpoví po chvíli twi'lek, dopije zbytek sklenky a odstrčí ji od sebe, aby se už dále nepokoušel. To tě ale znova vyrušil R4-P17 a tentokrát zobrazil na hologram nicneříkajíc složku muže se jménem Tagar Synn, což se ukázalo jako falešné jméno a samotná složka neobsahvala vůbec nic, co by mohlo pomoci. Když jsi se podíval, tak R4-P17 promítl další obrázek, tentokrát však galaktickou mapu, kde přiblížil tvůj současný systém, v němž ses nacházel a vyznačil systém Metalorn, který byl trochu z hlavní obchodní cesty. Poté vypípal něco, co znělo jako otázka.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Metalorn poviem nahlas
Zdá sa že to bude moja dalšia zastávka,jje to system v ktorom sa podla mistra Windua mohľa nachádzať lod.
Droid niečo zatrilkuje
Hmm.. ked budem mať niekedy viac času budem mu musieť privyrobiť hlasovi pojektor
R4 ja ty to tvoje pípanie nerozumiem napiš mi tvoju otázku na projektor

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Droid se po zachycení tvého výrazu svými optickými senzory otočil okolo své osy na místě a něco možná trochu podrážděným tónem zapípá, aby se pak zastavil opět před tebou a na projektoru zobrazil vašiloď, kterou jste se sem přiletěli a poté hned zase mapu s vyznačeným systémem Metalorn.
Myslím si, že chce vědět, jestli tam poletíte nebo ne, nebo jestli má připravit loď k odletu. Teda alespoň něco takovýho si myslím, že by mohl chtít říct.
pronese twi'lek svůj názor a podívá se na R4-P17, který vydá krátký trylek, jež zněl poměrně pozitivně, takže by se dal považovat za souhlas, teda alespoň to takhle vyznělo.
Taky jsme míval jednoho astrodroida, jeden si časem zvykne a něco porozumí, ale chce to právě ten čas.
dodá ještě twi'lek, když pozoruje R4-P17.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kantýna, asteroidy Roche:
Snad jedného dňas usmevom odpoviem twilekovi
ked mu privyrobim prekladaci displey
otočím sa k droidovi
Ano R4 chod pripraviť lod k odletu hned prídem za tebou
droid suhlasne zapípa a odíde z kantíny.
Postavím sa zo stoličky hodím par kreditov pult
barman platím zakričim smerom k barmanovi
pozriem sa na twileka a hodim este pár kreditov na pult
dajte si na mňa ešte jeden drink...velmi ste mi pomohli v pátraní
pristupim k twilekovi s umyslom potriast mu rukou.
Pošlite správu do Chramu Jedi na Corusante o tých pirátoch snad sa niekto da do vyšetrovania ..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, asteroidy Roche:
Nemáte zač, v týhle galaxie se hodí si pomáhat se správnýma lidma.
pousměje se twi'lek a přijme tvoji ruku, než mu povíš o chrámu.
Sakra, jsem si mohl myslet, že jsi ... ale to je jedno, nebýt toho, tak jsi fajn chlap a s tím to uzavřeme. Přecejenom je zbytečné dělat si nepřátele a vážím si tvé nabídky, ale mám dojem, že by byla z jistých ... řekněme důvodů zamítnuta.
zasměje se nahlas twi'lek, než mu barman doručí poslední drink, který jsi zaplatil a ty opustíš kantýnu, aby jsi zamířil směrem do hangáru, kam před chvíli odjel R4-P17, aby zahájil přípravy vaší lodě. Cesta do hangáru netrvala dlouho, ale i tak byla loď plně připravena v momentě, kdy jsi dorazil. R4-P-17 něco opět zatrylkoval, aby jsi se konečně s oddechem mohl podívat na monitor loďi, kde byl připravený překlad. V klidu jsi si přečetl, že už stihl připravit i vše administrativní, aby odlet proběhl co nejrychleji a že na loďinebylo potřeba nic extra kontrolovat, takže můžete hned vyrazit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“