2. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Připravený kdykoliv zasáhnout procházíš Tipoca City a vedeš velvyslance do strategické místnosti, přičemž samotný velvyslanec jenom udiveně sleduje na klonovací zařízení, které je nyní vidět skrz okna v chodbě jíž procházíte.
To je úžasné, netušil jsem, že to tu vypadá až takhle. Kdybychom něco podobného dovedli postavit i jinde, tak by nám separatisti potom nemohli konkurovat se svými tupými droidy už ani v tolika počtech.
zamyslí se nahlas velvyslanec, ale ty nemáš na jeho odpověď čas, protože jste už blízko strategické místnosti, kdy se před vchodem dovnitř nadechneš. Vevnitř u stolu čekal B'arin Apma, jeden z mnoha instruktorů, které sem přivedl Jango Fett, a jeden z těch, kteří zde zůstali i pod Fettově smrti na Geonosis.
Velvyslanče Masaro, prosím posaďte se a udělejte si pohodlí. Alpho-63, chci slyšet vaše hlášení o průběhu vaší mise na Togorii, můžete začít.
pronese Apma, jakmile vejdete dovnitř a zavřou se za váma dveře, zatímco se postavíš do pozoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino, Tipoca City:

Naštěstí moje ostražitost nebyla potřebná.Po chodbách hlídkovala dvojčlená hlídky.Vždycky když jsi všimli mé hodnosti ta po vojensku salutovali.Poprvé jsem na to málem zapoměl jak jsem si odvykl.Rychle jsme to ale napravil.Bylo vidět několik vyšších šarží, proto jsem vždycky úslužně salutoval.Vyslanec byl ohromen já už si toho ani nevšímal.Tohoto instruktura jenž na nás čekal jsem měl poměrně rád.vycházeli jsme spolu dobře.Vstoupím první a vyslanec zamnou.J áse vypnu do pozoru a zasalutuju zatímco si vyslanec sedá.
Pane náš transport do cílové oblasti probíhal bez problému.Zabezpečil jsem s několika klony výsadkovou zonu než zbytek vystoupil a náš tranpsort odletěl.Spolu s jedním z bratrů jsme vyrazili na průzkum před halvní částí skupiny.Měli jsme kontakt s jedním domorodým pravděpdobně mládětem.Nevšimlo si nás proto jsme ho nechali jít.Dostali sjme se na dohled pevnosti a sledovali dění v ní.Podle rozkazu 28čky jsem začal hledat cestu jak se dostat do pevnsoti.Vplížili jsme se do řeky a po chvíli anšli vstup odpadní rourou.Tou jsme prošli až do pevnsoti kde jsme vylezli v prázdné msítnsoti.Rozdělili jsme si jednotku na polovinu a vyrazili hledat vyslance.Já se svou jednotkou jsme se dostali do nějaké místnsoti jenž sloužila asi jako bezpečnsotní středisko.Našli jsme tam cestu do cel a chystal ise vyrazit.KDyž jsme dostali zprávu od zbytku že jsou napadeni a 28čka je raněn.Spustili jsme několik poplachů v pevnsoti aby jsme odvedli pozornost od našich jednotek držených v kleštích a vydali jsme se za primárním úkolem.Před celami jsme narazili na automatické obrané věže.Zneškodnili jsme je ale jeden můj voják byl zraněn, ale ne nějak vážně.V celách jsme narazili na jednoho domorodce který v ní byl držen a ten nás zavedl do msítnsoti kde byl držen vyslanec.Pokud se nepltu byli tam nějaké automatické zbraně ale ty byli zneškodněny.Prošli jsme do místnsoti kde jsme zničili droidy, osvobodili tady vyslance a zajali jedno muuna.Pokračoval jsem k odříznuté jednotce a pomohl jí osvobodit.Posílení o další vojáky jsme dopravili 28čku k tankům které měli v hangáru.Pomocí těch jsme se probili ven z pevnsoti.Na staapech které tam měli jsme jim nechali překvápka.Prostříleli jsme se ven z pevnosti a myslím že jsme je pěkně pocuchali.Cestou zpět jsme potkali místní pomoci Zahaana jsme kolem nich prošli.Zahaan tam zůstal.Byli rádi že jsme zničili nějaké droidy.Dostavili sjme se na msíto odletu a nastoupili do Laat/i.Letěli jsme do vesmíru když nás napadla dvojice vulture droidů.Zničili jsme je ale přiblížila se k nám další skupina nepřátel.Od těch nám už zase pomohli naše stíhačky.A dál už myslím že všechno znáte.
Sdělím Apmamovi.Snad mu to bude stačit
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Apma napjatě poslouchal všechny detaily, které si líčil a přitom si udělal několik poznámek do datapadu, který měl po ruce. Jakmile jsi skončil, tak se natočil k velvyslanci.
Můžete to potvrdit ?
zeptal se ho, bez nějakých rozpaků.
Ano, můžu potvrdit vše od doby, kdy jsem byl zachráněn, ale nechápu proč ...
nadnese velvyslanec, ale Apmova zdvižená ruka ho zastaví v dalším řečnění. Apma se potom postaví od stolu a dojde blíže k tobě.
Tak potom vás musím pokárat za to, že jste se neřídili primárním cílem a vystavil zachráněného zbytečnému riziku. Písemné hlášení očekávám zítra do poledne. Rozchod.
pronese nahlas Apma a ty se chystáš odejít, když tě ještě zastaví jeho ruka.
Jinak skvělá práce, Dashi. Jsem rád, že jste tam naše kluky nenechal a dostal je z toho, ale protokol znáte.
pronese potichu k tobě, než ti umožní opustit místnost, aby se Apma pustil do oficiliat s velvyslancem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino, Tipoca City:

S trochu napětím sjem poslouchal jak vyslanec potvrzuje moji výpověd.Chápal sjem že to potřebuje Apma potvrdit.Byl sjem lehce rozhořčen za to pokárání, ale věděl jsme že muselo přijít.Postavím se do pozoru a zasalutuju.
Rozkaz pane.
Odpovím a otočím se směrem ke dveřím.Ruka na zádech mně zastaví a já otočím jen hlavu.
Nenechal bych je tam apne.I kdybych mně tucet rozkazů.Znám pane.Udělal sjte co jste musel.
Pronesu stejěn tiše a pokývnu souhlasně hlavou.Naposled pozdravím vyslance a vyrazím ven ze dveří.Trochu si oddechnu a už volně kráčím ke své ubikaci.KDyž tam dorazím je prázdná.Všichni mý bratři jsou někde.Bud na vícviku nebo na misích.Byl sjem celkem vyspalý z lodi proto jsem se dal do práce kterou bytostně nesnáším.Do čištění svého brnění...byla to práce která mně dokáže vždycky dokonale utahat jako celodenní vícvik.Proto jsem si hned co jsem to dodělal lehl a opět usnul...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Když jsi šel zpět do svého pokoje, tak ti chodby Tipoca City připadali prázdnější, potkával jsi méně klonů-bratrů a i ruch cvičných jednotek nebyl nijak výrazně znatelný. Probíhající konflikt se separatisty si podle všeho žádal stále víc a více tvých bratrů ve službě, ale především v boji a v akci. Tvůj pokoj byl nečekaně prázdný a nikde jsi nezahlédnul žádného ze svých bratrů ARCček, jenom jedna postel byla upravenější než obvykle. Byla to postel Alphy-64, bratra s kterým jsi absolvoval závěrečnou výcvikou fázi. Nemohl jsi říct, jestli byl napevno převelen, nebo došlo k něčemu jinému, horšímu. Ani jsi na to nechtěl myslet a dal jsi se do pucování svého brnění, které však i přes tvoji největší snahu už nebylo tak čisté jako, když jsi ho vyfasoval. I na něm si už vybírá svoji daň tahle válka. S myšlenkami na to, kam tě pošlou zítra jsi uléhal do svojí postele, aby ti je vyhnal následný spánek.
------------
Tímto je zakončen tvoje mise, nyní v brzké době sestavím hodnocení a poté přistoupíme k dalšímu úkolu :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Až na drobné chybky v pravopise a vyjímečné uklinutí se vedle při formátování není co vytknout.
Chování charakteru: Je tu vidět zajímavý rozpor mezi tím 'být Jango' a 'nebýt Jango'. Zachováváš některé jeho vlastnosti, což je dobré, ale zase si tvůj charakter rozvíjí větší komunikativnost a zdá se, že má v oblibě sarkasmy, samozřejmě na tom všem není níc v nepořádku.
Postup v příběhu: Co dodat ? Nic, nepamatuju si, že bych chtěl k tomuto něco vytknout.
Reakce na podněty: S opatrností nejdál dojdeš, alespoň tohohle se snažíš držet a většinou vychytáš veškeré podněty, které předhodím, akorát bych občas uvítal i trochu víc vlastní kreativity při vymýšlení některých plánů.
Suma sumárum, jednalo se o dost kvalitní misi, kterou budu hodnotit 95 procenty, jen pro příště bych rád viděl víc vlastních nápadů při některých bojových situacích(kreativních), jinak bez výtek.

*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“