2. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Nádvoří Pevnosti:
I přes nutnost zabývat se vlastní rovnováhou, aby jsi nespadnul z povrchu tanku, byla tvá střelba poměrně přesná a dařilo se ti úspěšně sundavat značné množství B-1ček. Ale vzhledem k jejich stále narůstajícímu množtví jsi byl přecejen nucen použít větší destruktivní sílu. Naštěstí tvým kolegům v tanku netrvalo dlouho, než si poradili s kontrolou kanónů a tak jsi jako další zaslechl výstřel z druhého tanku, a když jsi se podíval směrem k bráně, tak jsi mohl vidět, jak je drcena dalším výstřelem, tentokrát z tanku, na němž jsi spočíval. Dva další výstřely pročistili zbytek brány, takže se před vámi otevřela volná cesta ven z pevnosti. Ještě před tím než Gar se Sidem rozkázali pilotům svých tanků pokračovat dál, tak oba sami osobně několikrát vystřelili z děla po nádvoří, většinou na různá dveře a místa, odkud se mohl rojit droidi, takže vám de facto připravovali půdu pro snažší únik. Poté už se oba tanky vyřítili co nejrychleji z pevnosti směrem k lesu.
Pane ? Jaké jsou další rozkazy ?
zeptá se CCčko, protože ostatní mají práci s ovládáním strojů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Nádvoří Pevnosti:

Než jsme vyjeli stihl jsem vyhíázet všechny granáty až na jeden, který sem si chtěl nechat v záloze kdyby náhodou.NAd hlavou jsem slyšel střílet dělo a vedle malé proti pěchotní na blízko.Droidi padali rozstřílený na kousky a brána měla podobný osud.
No jo co ted o místě vyzvednutí my 28čka nic neřekl...
Cčko pokračujte na místo přistání.
RYchle přepnu na frekvenci abych se dovolal našemu transportu.
TAdy 63ka transportu potřebujeme rychle vyzvednout.Jeden těžce zraněný....
Zavolám na transport a modlím se aby přiletěli včas.
Dávejte pozor.MOhli zjsiti kde jsme přistáli a můžou tam čekat dávejte bacha na senzory at o nich víme dřív než oni o nás.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Lesy:
Oba tanky, které jste zcizili se brzy ukryli do přítmí lesa, přesto už však byli možné zachytit první sluneční paprsky vycházející zpoza obzoru, což určitě neprospěje při vašem úniku.
Jsme na cestě k místu přistání. O případnou společnost nemějte obavy, jsme na to připraveni. Očekáváme, že se tam dostaneme do 15 minut.
odpoví ti z vysílačky naladěné na frekvenci transportu jeho pilot, aby následné spojení utnul a věnoval se tomu, aby se dostal do pozice v slíbeném časovém limitu. Po tomto hlášení jsi se rozhodl zkontrolovat, jak si vedou tví kolegové vezoucí se na povrchu tanků. Muun seděl jako zaražený na svém místě a bál se pohybovat, zatímco klon na protějším tanku ostražitě sledoval prostředí okolo vás. Zahaan si naopak vychutnával veškeré pachy a aroma lesa, které mohutně nasával a cítil se spokojený. Váš postupbyl bezproblémový a plynulý, dokud jsi přímo před váma nespatřil množstvá vysokých mohutných postav, které vám stáli přímo v cestě. Nejednalo se však o droidy, ale o místní obyvatele, Togoriany.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Lesy:

Sakra to nám to trvalo tak dlouho?
Ptám se sám sebe když vidím vycházející paprsky slunce.Zpráva od pilota Laat/i mně dosti potěšila.
Dobře.Budeme vás čekat.
Odpovím pilotu transportu a dám si trochu oddech.Všichni až na Muuna si cestu celekm užívají hlavně Zahaan který je konečně zase venku z cely.Jeli jsme takhle chvíli než se začali rýsovat před námi nějaké postavy.
A sakra!
Tanky zastavit.MAximální obezřetnost.
Sdělím vysílačkou řidičům a posádkám tanků.Musím zjsitit co mají zalubem třeba by se to dalo vyřešit bez střelby.
Co od nás žádáte?
Zeptám se togorianců kteří stojí před námi.Doufám že aspon jeden bude umět basik a nebudu msuet použít Zahaana k překládání.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Lesy:
Sice jsi to ty, kdo jako první promluví, ale veškeré iniciativy se přecejenom chopí Zahaan, který seskočí z tanku a dojde ke svým lidem, aby s nima začal až zuřivě mluvit, jak jim nejspíše popisoval situaci vašeho úniku, který jste museli podstoupit. V jednu chvíli se otočil a ukázal na muuna, aby následoval rozezlený tón. Takhle si chvilku povídal a všichni okolo tebe čekali, co se bude dít. Nakonec se Zahaan otočil a přišel zpět k tobě.
Nebudou vás zdržovat. Běžně cizinci na naší planetě být moc nesmí, pokud nejsou důvěryhodní, ale vy jste přišli zachránit svého druha a navíc jste poškodili droidy, kteří využili slabé chvilky naší vlády. Necháme vás bez obtíží odletět, ale já už odsud půjdu se svými druhy, kteří nedaleko zahlédli mou smečku. Bylo mi ctí tě poznat klone 63.
osvětlí situaci Zahaan a nabídne svoji mohutnou tlapou k potřesení, jak si je vědom ze znalosti zvyků tvé civilizace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Lesy:

No co aspon jsem to zkusil...
POmyslím si když vidím Zahaana v divoké debatě.Všichni togoriani se kolem něj semkli a on byl uprostřed, ale nevypadali nějak nepřátelsky.Zdání může klamat.Pro jsitotu přesouvám pušku pomalu abych jí mohl v případě nutnosti hned použít, ale podle Zahaana to není nutné.
Mně tebe taky Zahaane.
Podívám se na DC-17ku kterou jsem mu předtím dal.
Jestli chceš nech si jí...
Kývnu k blasteru co má Zahaan zastrčený za páskem.POtom zavelím aby jsme se zase dali do pohybu máme už nejvyšší čas.
Sice jsme se dostali z pevnosti a místní nás pustili, ale nepolevujte v ostražitosti.
ZAvolám komlinkem všem svým klonům.Pak mně cvakne další chyba kterou jsme zapoměl.
TAdy 63ka transportu.Přibližujeme se na dou ukradených AAT tak nás nerozstřílejte.
Bleskově zavolám transportu který by nás taky mohl rozkouskovat.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Lesy:
Po stisku ruky s tlapou, nabídneš Zahaanovi ponechání svojí zbraně a ten se rozhodne z ceremoniálních důvodů si ji ponechat.
Nechť je tato zbraň důkazem našeho přátelství.
podotkne ještě, než přátelsky mávne tlapou a po připojení se ke zbytku tlupy togorianů zamíří zpět do hlubin stále více prosvítajícího lesa. To už, ale opět pokračujete v cestě na místo přístání. I přestože máte dopravní prostředek, tak zdejší prostředí vám cestu neulehčuje a místama tě napadá, zda-li byste tam nedorazili rychleji pěšky, ale nakonec to přecejen zavrhneš, protože stejnak o pět minut později vjíždíte na mýtinu, kde vydáš rozkaz k zastavení a seskočíč. Netrvá dlouho a k místu už sestupuje LAAT/i, která vás odsud odveze pryč, do bezpečí Republiky, alespoň relativního.
Pane ? Co provedeme s těmi tanky ?
naznačí Gar, když se souká z AAT, jež nejspíš sám přemýšlí o osudu 'vypujčených' vozidel od droidů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Lesy:

Terén byl hrozný, samé padlé stromy liány co chytali tank....Ale kdyby jsme šli pěšky riskovali by jsme a navíc jsem potřeboval odvézt 28čku který by takovouhle cestu nevydržel.Konečně jsme vjížděli na mítinu a z nebe se snšel Laat/i s výsostnými znaky republiky.Seskočím zas na plnou zem a otočím se na GAra a naše dva trofejní tanky.
Myslím Gare, že droidům už jsou na nic máme ještě něco čím je zničit nebo požádáme naše piloty aby se o to postarali?
Zeptám se Gara a pomáhám vylézt RAdovi a následně vyndávat 28čku.
Už aby jsme byli z téhle planety pryč....
Pomalu jsme se šinuli k Laat/i a k naší záchraně.Už jsme se těšil domů jen čištění brnění...to mně nikdy nebaví.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Lesy:
Při tvé zmínce o tom, jestli se o tanky postaráte sami, se Garovi čistě náhodou objevil v ruce časový detonátor a bylo jenom na tobě si domyslet jeho výraz po jeho helmou. Mezitím co jsi pomáhal vyndavat Alphu-28 z jednoho z tanku, tak LAAT/i dosedlo na povrch s už otevřenými bočními dveřmi z jejichž hrany právě seskočil jeden ze dvou klonů, kteří měli tvořit pilotní posádku tohoto LAAT/i.
Potřebujete pomoct ?
pronese, zatímco se podívá na zraněného Alphu-28, kterého si s pomocí jednoho z klonů držíš opřeného o rameno.
Jinak bude lepší, když si pospíšíme, sice jsme nezachytili nikoho, kdo by směřovali k naší pozici, ale na loďi jsme zachytili signál o tom, že je jejich základna pod republikovým útokem. Ale nemluvili o tom, že by to bylo jedno komando, ale jako by jste byli plně vybavená útočná skupina, která se snažila obsadit jejich základnu, divné.
dodá ještě klon, mezitím co ti možnost se rozhodnout, jak by jsi mohl upotřebit jeho pomoc při přenosu Alphy-28, či nějak jinak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Lesy:

ZAšklebil jsme se podhelmou když jsem viděl časovaný detoátor.Gar se dal do práce a já rychle přispěchal abych vytáhl 28čku z AAT.Bylo to trochu těžší, ale přesto se nám celkem dařilo 28čku vytáhnout.Laat/i přistál a vyslanec s dvěma klony hned vběhl dovnitř.Spolu se Sidem jsme 28čku táhli k Laat/i.
Ne díky radči nás odsud dostante.UDělali jsme jim tam trošku humbuk proto ta útočná jednotka.
Říkám když nakládám 28čku do Laatu a škrábu se za ním na palubu.Všichni jsme na palubě připraveni odletět z téhle sice pěkné ale nepřátelské planety.NEpřátelské zas ale jen z droidího hlediska.Myslím že dneska jsme ty jejich obvody zatížili dost a dost.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Lesy:
Netrvalo vám dlouho, aby jste všichni naskákali do LAAT/i, zatímco Gar rozmístil několik náloží, které mu zbývali a nastavil je na dostatek času, takže by jste měli stihnout bez potíží odletět. Nakonec naskakoval jako poslední, takže LAAT/i se mohlo zvednout ze země a pomalu zamířit směrem na orbitu.
Máme tu problém pánové, dvě droidí stíhačky, třída Vulture. Máme dvě volná místa v bočních kanónech, tak se toho můžete někdo chopit, protože dokud se nám je nepovede sundat, tak nebudeme moct odletět.
ozve se klon, který má na starosti pilotování. LAAT/i mezitím vystoupá do jisté výšky a začne směřovat zrychleně kupředu.
Letí přímo proti nám, což bude nejlepší šance, tak se nějací střelci pohněte !
doplní ještě klon, aby si dobrovlníci pro ovládání bočních laserových kanónů pospíšili. Jako první se mezitím už chystal jeden z CCčkových klonů, který si vybral střílnu nalevo, ta napravo ještě zůstávala prázdná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, nad lesy:

Rychle jsme se naskládali do Laat/i.Nebylo čas na nějaké pořádné usazení jen jsme se tam ějak poskládali a už se zavírali boky.
Konečně letíme domů!!!
Zaradoval jsem se ale mojí radost v zápětí zchladil pilotův hlas a jeho oznámení o nepřátelských stíhačkách.Ccčkový klon se již hrnul do střílny ale ta druhá zela prázdnotou nikdo asi nechtěl vzít na sebe odpovědnsot.Proto jsem rychle vyšel vstříct střílně.Na to ted není čas.
Beru jí.
Říkám když se začínám soukat do střílny.Zasednu a zapnu zaměřování.Vidím nepřátelské stíhačky.P5ipravím se a když je stíhačka v zaměřovači spustím palbu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Atmosféra:
Spěšně jsi usedl k ovládání laserového kanónu a rychle se rozkoukal po jeho ovládání. Netrvalo ti to dlouho, protože většina systémů v republikových loďích, ale i pozemních vozidlech byla stavěna podobným stylem, tak aby je mohl řídit jednou proškolený klon či jiný voják nebo Jedi. Sotva jsi si vše připravil už jsi mohl na přibližovací obrazovce spatřit jeden z vulturů, které to měli plnou rychlostí namířeno přímo proti vám, trpělivě jsi čekal na zaměření a přitom sis mohl všimnout, jak přední kanón z LAAT/i už začal pálit, protože se nepřítel dostal na dostřel. Ale ty jsi ještě chvilku vyčkával na svůj moment, když ti konečně zaměřovací čtverec zčervenal, takže jsi spustil palbu. Jenomže vulture byl na tvůj první výstřel příliš rychlý a jenom se mihnul okolo tebe, čemuž přispěla i tvá nezkušenost s děly podobného typu. Tvému kolegovi na protější straně se vedlo o poznání lépe, svůj cíl sice nesestřelil, ale povedlo se mu jej zasáhnout, takže jej přinejmenším poškodil, ale nepovedlo se ti zjistit jak.
Kříží se nám za zadkem, poletí na nás znova. Zepředu nemůžeme nic dělat, je to na vás kluci.
ozve s z pilotní kabiny co-pilot, zatímco ty už zahlédneš, jak se k tobě pomalu začíná přibližovat vulture, který tvůj kolega na druhé straně předtím poškodil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Atmosféra:

Sakra to se nepovedlo.
Zavztekám se pro sebe.Zapoměl jsem na pohyb stíhačky takže jsem minul jak nějaký školák.Příště na to musím jít jinak.Naštětí CC klon se skoro trefil a trošku ho poškodil.
Aspon někdo měl úspěch.
POmyslím si když poslouchám piloty s povzbudivou zprávou že je to na nás.Vidím toho poškozeného jak pomalu nalétá na mou stranu.Nebylo to zvykem ale byl jsem celekm nervozní.Tohle nebyl můj styl boje.Nebylo se tu kde skrýt nemohl jsme házet své oblíbené granáty.Předsadil jsem si a zamířil.KDyž byla stíhačka v místě kde jsem jí potřeboval jsem tak jsem stiskl spoust....
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Armosféra:
Polehké sebekritice, kterou jsi si dopřál krátce po prvním přeletu okolo tebe, jsi se znovu soustředil a rozhodl se vyvarovat chyb, kterých jsi se dopustil. Nespoléhal jsi tentokrát tolik na onen zaměřovací kříž, protože vultury byli hodně rychlé a tohle byla laserová věž ne laserový kanón, takže měla větší prodlevu v čase od výstřelu do zásahu cíle. Vědom si těchto faktů a také i trochu díky tomu, že tebou zacilovaný vulture už byl trochu poškozený a omezilo jej to v manévrování, jsi si vyčkal na správný moment a znova vypálil. Zásah byl tentokrát nekompromisní a nepřátelská stíhačka nestihla ani pořád vystřelit na vaše LAAT/i. Tvůj zásah doprovázel otřes vašeho LAAT/i od zasáhu na druhé straně, ale jak se ukázalo, nebyl to žádný vážný zásah, který by vás nějak významně poškodil, ale jenom malá daň za následující zásah, který zničil druhý vulture. Jak vidno, klon sedící ve druhé laserové věži, tam byl jako doma. Mezitím se dozajistili tlaková boční vrata a LAAT/i opustilo atmosféru a vstoupilo do vesmíru.
Zatraceně, jdou po nás další ! Blíží se k nám celé dvě letky dalších vulturů !
ozve se z pilotní kabiny co-pilot, zatímco pilot jenom mlčí a snaží se co nejrychleji dostat od této planety.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“