Mise pro Pear(Garry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Takže šel do kantýny..hmmm..takže jste ho měli "moitorovat". Koukl se někdo do té lodi? Můžu jí prohledat? A v kantýně? Tam se asi kouknu nejdřív. Díky majore Gelline. Ať vás provází síla, při chytání zločinců.

Povím mu s úsměvem, ale nebyl to vtip. Povytáhnu si roucho, který se mi trochu "ztočilo" když jsme se na křeslu otočil na hologram.

Bude do toho ještě bezpečnostní složka nějak zasahovat?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Co se týká jeho lodě, tak dle zákonů ji prohledat nemůžeme, protože uvedené jméno a všechny doklady jsou ... čisté, bez poskvrny a totéž se týká i sledování subjektu, máme pouze podezření, ale dokud nezjistíme nic konkrétního, tak nemůžeme zasahovat.
odpoví major Gellin, zatímco se hologram vypne a major Gellin vstane ze svého křesla a popojde k oknu, které měl nedaleko a odkud mohl pozorovat přistávací doky.
Ale pokud by jste potřeboval pomoc na zákadě pronásledování prokázaného zločince, tak jistě budeme k dispozici. A co se týká hangárů, tak uvažuju, že brzo posílím večerní hlídky, vloupání do loďí už se tu několikrát přihodilo.
podotkne ještě major Gellin a otočí se k tobě a přijde trochu blíže.
Takže si pečlivě zamkněte loď, jinak předpokládám, že budete chtít znát cestu ke kantýně U tlustého rodiana, kde byl subjekt naposledy spatřen.
dodá ještě major a předá ti tištěnou mapu, která až doposud ležela na stole.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Říkáte, že se už několikrát někdo vloupal do lodi. Hmm, to mně přivádí k nápadu. Ale nejdříve zkusme kantýnu. S jeho lodí mám jiný plán. Doufám že máme jasno.

Mrknu na něj jedním okem. Též se zvednu, kouku se na svojí loď. Pěkný, nový, a naleštěná. O ní bych přijít neměl. I když moc neznamená. Přeci jenom..

U tlustýho rodiána? Heh, dobré jméno. Dobře podle plánku je to nedaleko. Tam začnu. Budete stále na příjmu?

Upozorním na to, že vlastním vysílačku. Seberu mapu a vydám se na odchod. Doufám že cesta nebude daleká. No, bude, ale se speederem tam budu za chvilku. Doufám že budem s bezpečností úzce spolupracovat. Rád mám podporu zvenčí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
No nevím jestli já osobně, ale v případě potřeby volejte na tuhle linku, bude tam nějaký důstojník ve službě a ten se už o vše postará, navíc když uvedete, že jste Jedi, tak nebude dělat žádné potíže.
odpoví ti major Gellin a předtvým odchodem ti ještě pokyne na pozdrav, aby jsi už opustil budovu a rozhlédl se po ulici, jestli nezachytíš nějakého místního dopravce, jak jsi si usmyslel už dříve. Brzo se ti poštěstilo a zastavil jsi něco jako místní taxi landspeeder, který ti zastavil jen několik centimetrů od nohy. Chvilku se nevrle tvářil, ale nakonec tě bez větších řečí odvezl za trochu dražší poplatek na místo, trochu postranní ulici s vchodem do ošumtělého baru, nad jehož vchodem poblikával neonový nápis U tlustého rodiana, přičemž s a i jenom občas poblikli, takže se to četlo spíš jako U tlutého rodana. Neváhal jsi však dlouho venku a vešel jsi dovnitř, aby se tvá předtucha o ošumtělosti baru jenom potvrdila. Jak se ukázalo, tak barman byl opravdu tlustý rodian a právě hovořil s jedním z místních u baru, v rohu napravo hrála trojice různých tvorů sabacc a nalevo seděl u jednoho stolu člověk, který by se dal považovat i za lovce lidí vzhledem k jeho brnění a blasterové pušce opřené o bok židle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Horší pajzl už ani na Corullagu být nemůže. Je první věc, která mně napadne, když se kouknu na to strašné místo, kam jsem došel. Respektivě dojel. Když jsem se pořádně rozhlídl uvnitř baru, tak jsme toh moc neobjevil, moná až na strašnej zápach, kterej se táhl celým barem, a neuvěřitelně nepřívětivé oči, které mně sledovaly. Bar byl překvapivě docela prázdný, a nic moc se tam nedělo, co se taky dalo čekat, od takové putiky.

Sakra, byl tady viděn před čtyřma dnama. To je sakra dávno. To už může být klidně na jiný planetě..pokud si najde s někým poletí na černo.

Mojí mysl zaplavily otázky, kde může být. Nakonec jeidný člověk, který to může vědět je barman, který jak je vidno má o všem dobrej přehled. Třeba u něho zkusit by nebylo mrhání času, barmani vždycyk ví hodně, jim se koneckonců svěřuje jakýkoliv opilec, mají v ně až strašlivou důvěru, kterou mohu já zneužít. Přišel jsem tady k němu, a objednal si drink.

Tak jak to jde?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Když jsi došel k baru a bez prodlení si objednal drink, tak jsi sklidil barmanův lhostejný pohled, zatímco se jal přípravy. No přípravy, spíše našel první prázdnou sklenku a začal do ní lít z láhve drink, který sis objednal a mezitím stihl prohodit několik slov s člověkem, kterému se věnoval více než přípravě tvého drinku. Jakmile skončil a nepříliš čistou sklenku postavil před tebe, tak se na tebe znova pohlédl po tvé poznámce.
Jako každej den, lidi přicházejí, lidi odcházejí a co dělají mezitím je mi jedno, dokud platí a nic mi tu neničí. Jestli už nic dalšího nepotřebujete, tak mi dejte zatím pokoj.
odpoví lhostejně a otočí se zpět ke svému člověku, který v reakci na barmanovo řeč nadhodil dost výsměšný výraz, který jednoznačně hovořil za vše. Po tomhle menším hlasitém rozhovoru se na vás na chvilku podívali hráči sabaccu, aby se hned vrátili ke své hře, domělý lovec lidí tomu nevěnoval žádnou pozornost a dál si hleděl svého drinku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Směješ se rád?

Zeptám se chlápka, kterého barman až moc obskakuje. Pojmenoval jsme si ho pro sebe "chlápek". V hlavě si právě připravuji plán. Když se na mně. Vezmu svůj drink, a rozliju hona zem.
Zvednu se jako na odchod, a "nechtěně" bouchnu do drinku chlápka, a ten se rozleje po podlaze.

O, já tak nerad. Jsem tak nešikovný. Omlouvám se.

Na oko ustupuju dozadu, jakoby k východu, ale tam vrazím do stolku hráčů sabaccu. Tím jsme jim nejen vylil drinky, ale i rozházel jejich rozehranou hru.

OO, jak jsem nešikovný, odpusťte.

Dal jsem se k východu.
_______________________
Jen jsme chtěl zrealizovat nápad...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Když jsi rozlil svůj drink a nemotorně i drink barmanova známého, tak se na tebe jenom zle dívali, ale mnohem horší reakce se dostavila u hráčů sabaccu, kterým jsi nejenže zbortil jejich hru, ale také rozsypal veškeré jejich hromady kreditů, které se až doposud shromažďovali na stole.
Nemotornej nebo ne, tohle si vypiješ.
pronese sykavým tónem trandoshan, který byl jedním z hráčů a druhý duran už míří svou rukou ke svému blasteru a třetí hráč, který je verpiňan v dlouhémhávu, který kompletně zahaluje jeho tělo i případně zbraně pod ním jenompozorně sleduje situaci.
Jestli mi to tady zasviníš Kli'sssku, tak si zaplatíš úklid. Bordel si klidně můžete dělat venku.
zavrčí barman a špinavým hadrem přetře pult, kde jsi rozlil svůj drink, zatímco ostatní hledí zvědavě na tebe, teda kromě lovce, který ignoruje veškeré dění okolo sebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Vezmu židličku, a rozlomím jí o stůl, byla to jedna z těch malých, blbých židliček, které po jedné ráně byly bu´d,ohnuté, nebo rozpadlé, udržejíc nanejvíš lidi, kteří nemají víc než 100kg. Trandoshanovy, kterej se jako první ozval, tomu jsme dal pěstí, abych ho vyprovokoval, a po tom, co si, jak to teda vypadalo, šahal pod kabát pro blaster, jhsem přesně hodil sklinku, která ho trefila, pak jsme vyběhl z baru, a rychlým poběhem vertikálně na zeď, následním odražením na protější budovu, kde jsem skočil na střechu baru, a čekal jsem, jestli se můj plán povede, pokud je, je tu jeden radikálnější, proto doufám, že ten trandoshan bude stejnej, jako ostatní, a vezme si s sebou na to i svojí partu. Pokud ne, bude to lehčí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Při svém útoku na své soupeře jsi využil Sílu, díky čemuž ses vyhnul trandoshanově pěstní odplatě a mohl jsi namířit sklenku přímo na durana, který se už se chystal vystřelit. Než kdokoliv z nich mohl udělat něco dalšího, tak jsi už probíhal dveřmi a odrážel se od zdi naproti, aby jsi dopadl na střeše baru v místech nad vchodem.
Já ho zzzabiju !
zaslechl jsi trandsohanův výkřik, když se vzpamatoval z tvého úprku a vydal se za tebou.
První rána je moje.
připojil se hlas durana, což naznačovalo, že po tobě už jdou minimálně dva, takže jsi s klidem čekal až kdo vyjde. A vskutku prvním byli trandoshan s duranem, kteří se okamžitě začali rozhlížet, kam jsi jim zmizel, ale nutkání v Síle tě nutilo počkat ještě vteřinu, protože se k nim připojil i jejich kolega od stolu, verpiňan stále však zahalený v dlouhém hávu, takže jsi nemohl vidět, jestli má nějakou zbraň a nebo jenom sleduje počínání svých kolegů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Díky svému spojení se silou, jsem se dokázal se soustředením pomalu spustit na trandoshana, a ranou ho srazit k zemi, další přicházející ránu durana jsem efektně proběhl, a objevší se mu v zádech, jsem provedl starej dobrej chvat, pojemnovanej "Jedijský chvat nevinnosti"*, kterej jsem si pojemnoval podle sebe, abych tomu lépe porozuměl, a omračil jsem ho. Strčil jsem do verpiňana, aby trchu popošel, do pozadí, do uličky, a tam jsme vytáhl konečně svůj světelný bič, kterej jsem mu přiložil ke krku. Repsktivě jsem mu tam přiložil číst nerjbližší jílci, kde se meč ještě neohýbal, a pomalým hlasem jsme řekl.

Zdravím, mám pár otázek.

Bič jsem odložil, ale měl jsme ho připraven použít, nechal jsem ho viset za sebou s tím, že ryclým pohybem ruky bych ho dokázal rychle využít k useknutí jisté čássti těla.
______________________
* Pokud jsi hrál splinter cell, tak tam tak omračoval nepřítelé, které čapl ze zadu... ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Díky svému vcítění se do Síly a momentu překvapení se ti tvůj plán zdaří bez význačnějších problémů, takže nyní stojíš těsně u verpiňana, zatímco trandoshan s duranem leží omráčení na zemi.
Nevím, proč bych ti měl odpovídat, Jedi.
sykne verpiňan, jemuž témeř okamžitě dojde co jsi zač a klidně na tebe hledí, aby jsi si nakonec povšiml něčeho jako úsměvu. Pohlédl jsi o trochu níže, aby jsi zijistil, že z pod jeho plášťě ti na hrudník míří blaster, což tě nestaví tdo nejvýhodnější pozice.
A hlavně nemám důvod ti něco povídat a nejsem si vědom, že bych porušil nějaké zákony, takže ... by bylo fajn, kdyby jsme se prostě rozešli. Co máš s těma dvěma, to netuším a je mi to jedno.
podotkne ještě a trpělivě čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Prozatím mně přijde jako dobrý nápad rezignovat. Přeci jenom, nebyl to můj cíl, tak se s ním nemíním dál hádat. Ještě by mohlo dojít k něhodě. I když podle jehio pohotovosti byl jistě zkušenější než vidláci, kteří mně chtěli zbít předchvilkou.
Dobře, vyhráls. Prozatím...Moje chyba. I když tě to nezajímá, musím poznamenat, že já s nima nemám nic, spíš naopak. Ale jak jsem řekl. Toto tě opravdu nemůže, ba ani nemělo zajímat. Tedy? Ten blaster mně nepříjemně tlačí do žeber. Vidíš? Já jsme svojí zbraň odložil! Co ty?
Povím mu, dívajíc se do jeho očí. Odhodil jsem svůj byč stranou, aby se to nedostalo dál, než bych chtěl. Pro jistotu jseme se po byči ještě podíval, diskrétně, kdyby se náhodou rozmyslel, tak abych tam nestál beze zbraně, a byl schopen mu vysvětlit, jak moc své síly přecenil...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Verpiňan ustoupí o dva kroky, aby byl od tebe trochu dál, ale svým blasterem ani nehne.
Teď už tě do žeber netlačí ... a promiň, ale nějak se mi nechce ti věřit. Přecejenom Jediům se těžko věří a nemám s nima zrovna příjemné zkušenosti ... prý strážci pořádku. Ale dost žvanění, stůj hezky na místě a já odsud zmizím, už takhle mám svých problémů dost.
sykne verpiňan a začne pomalu ustupovat krok za krokem pryč od tebe, zatímco ti nechává k dispozici své dva spoluhráče od partie. Trandoshan už s sebou začínal trochu hýbat a navíc jsi na sobě vycítil ještě jeden pár očí, který vycházel od dvaří z baru. Poznal jsi v nich oči barmanova kumpána, kerého zvědavost nad tím, jak dostaneš do těla vyhnala až ven, alespoň v to doufal. Nyní na tebe hleděl strnulým ne-li vyděšeným výrazem, když zjistil, že trandoshan a durosan leží v bezvědomí na zemi a verpiňan před tebou radši couvá pryč, i když na tebe míří blasterem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Já s verpiňanama též.
Odvětím mu na poznámku o špatných zkušenostech s Jedii. Jak si tak postupuje dozadu, míříc na mně stále svojí bambitkou, nemůžu si nevšimnout až propichujícího pohledu, který vycházel ze dveří baru, a k mému překvapení byl od barmanova chlapce, kterémužto se zachtělo vidět trochu té krve.
Truchu svinčík je tady, co?
Řeknu trochu sarkasticky. Podívám se, jak moc daleko ten Verpiňan je, a když ho nevidím, a prakticky ani v síle necítím, pohlédnu do očí tomu divákovy, trochu psychopaticky se na oko zasměju.
Akesu, těší mně. Když už jsme se seznámily, a vynesly odpadky, mám jednu nevinnou otázku, a mám dojem že si můžem pomoct.
Rukou jsem mu jemně při vyslovení svého přijmení zamával. Sílu jsem ovšem nepoužil, v případě tohoto "chlapce" se mi to zdálo zbytečné, stále byl ještě v šoku, po tom, co jeho oči uviděli, a na to já jsem trochu spoléhal.
Vyznáš se v okolí?
Pro svůj byč jsme si raději došel osobně, připl si ho pod plášť, a celým tělem jsem se otočil na toho "chlapce".
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“