Mise pro RomanArts(Roman Arad'as)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, chrám Jedi:
Mám už jen poslední otázku, jak se na planetu dostanu?
Tak nějak jsem očekával, že poletí veřejnou dopravou a nebo dostanu vlastní loď na což jsem se moc netěšil, létání není zrovna můj koníček ani v něm nijak nevynikám. Jsou chvíle kdy se rád proletím a uvolním v prázdnotě vesmíru ale chvíle kdy mám s lodí nějaký úkol v oblibě nemám. I když už je létání tak dokonalé, že může řídit astromech.
Řada R4 je skvělá.
Prolétlo mi hlavou a já skoro úplně zapomněl kde jsem. Soustředil jsem se tedy na odpověď Rady.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Stíhačku připravíme pro tebe, typ Z-95 Headhunter. Více říci sprváce hangáru ti o ní může, jeho o přípravu požádej. S odletem nezdržuj se, mistryňi Fay o příletu tvém vědět dáme.
odpoví ti mistr Yoda a tím zakončí i toto zasedání, kde se ukázalo, že jsi byl poslední v tento den. Většina mistrů Jedi opustí svá místa, zůstane pouze mistr Yoda a mistr Tyvokka, kteří oba pohlédnou na tebe.
Rytíři Arad'asi, jsi si jistý, že vše bez obtíží zvládneš ? Místy nám přijdeš poněkud zmatený, možná rozhozený. Trochu jsem to pocítil už ráno a s mistrem Yodou jsme si toho všimli i nyní. Trápí tě snad něco ?
zeptá se mistr Tyvokka a mistr Yoda jenom souhlasně přikývne a oba očekávají tvou odpověď připraveni poradit a s očividnou starostí o jednoho ze svých kolegů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, chrám Jedi:
Zrovna když se chystám k odchodu spolu s většinou mistrů promluví znovu mistr Tyvokka. Vlastně až teď si uvědomuji, že jsem o tom s nimi v plánu mluvit neměl. Rozhodnu se situaci přehodnotit.
Ve skutečnosti ano mistře, něco mě hodně trápí.
Na chvilku přerušuji řeč a snažím se zvolit vhodná slova. Z hluboka se nadechnu a podívám na mistra Yodu.
Týká se to rytířské zkoušky mistře, měl jsem vizi... vize mistře. Od té doby jsem zmatený a nemohu najít utěšení v Síle.
Konečně jsem si něco uvědomil, trápení a strach, přináší další potíže, konečně jsem pochopil přednášky mistra Yody o strachu.
Poroto jsem váhal s přijetím úkolu.
Mistr Jinn měl pravdu, jako vždy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Oba zkušení a moudří Jedi se při tvé zmínce o vizi zachmuří, což ti jednoznačně vypoví o tom, že je to častěji zapeklitější, než se původně může zdát. Mistr Tyvokka nakonec pohlédne na mistra Yodu, který by však začal i bez jeho pohledu.
Užitečné, ale i nebezpečné vize mohou být. Rozhodně jimi, obsahem jejich, nesmíš se řídit. Těžko říci, zda budoucnost předpovídají či výpočtem, kalkulací jsou. Síla všudypřítomná je, místa i čas obtíží pro ni nejsou. Přesto budoucnost napsána ještě není. Ti, kteří nyní žijí, ti tvoří ji, ti určí ji. Mnoho vizí již jsem měl, mnoho se splnilo, omyl však běžný také byl.
pronesl mistr Yoda a přiblížil ti blíže význam a skutečnou podstatu vizí, která spadá i do jeho nesčetných meditací.
Tvé zmatení vyplývá z toho, že tě tvá vize děsí. Musíš se soustředit na současné dění a blízkou budoucnost. A pokud se některé věci mají stát, tak se stanou. Je zbytečné se jich obavit, musíme je přijmout a vypořádat se s nima. I smrt je součástí koloběhu Síly, stejně jako život.
doplní mistr Tyvokka a snaží se ti poskytnou návod, jak se zbavit tvého zmatení a navození klidu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, Chrám Jedi:
Ano mistře, to mi říkal i mistr Jinn a před ním mistr Grane.
Zamýšlím se proč poslední dobou skoro v každé větě nebo mé myšlence se o mistru zmíním.
Že by ke mně promlouvala Síla a vedla mě k mistrovi?
Položil jsem otázko sám sobě a pro dnešní den toto téma v sobě uzavřel. Jiné prostředí a úkol vyvolají další otázky a na ty musím být připraven.
Musím mít čistou mysl.
Věřím, že mě Síla vede a povede mistře. Teď už bych měl ale vyrazit a splnit úkol. S vaším dovolením, mistře, pokud mám ještě trochu času rád bych se stavil v archivu a získal více informací o planetě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Oba mistři přikývnou, ale ještě než ti dovolí odejít směrem k archívu, tak tě mistr Yoda pozastaví gestem ruky, aby něco podotknul.
Pokud problém přetrvával by, vyhledat mě nezdráhej se. Jedi neznamená být sám, Jedi sílu z podpory ostatních také čerpá. Ale možná, že řešení samo dojde k tobě, či mistryně Fay poskytne ti jej. Ale nyní zdržovat tě již nebudeme a Síla nechť tě provázej.
pronese mistr Yoda klidným tónem a nabídne pomoc, pokud by tvé potíže s onou vizí přetrvávali. Poté ti oba jen přikynou, než opustíš místnost rady a zamíříš do archívu. Cesta však nejprve vede dolů z Věže Nejvyšší Rady do základu nexusu, který tvoří chrám. Cestou jsi míjel mnoho rytířů Jedi, včetně mistrů z nichž jsi jako posledního potkal Oppo Rancisise, a to těsně před vstupem do archívů. I když byl o mnoho starší než ty, tak jsi věděl, že to byl jeden z mnoha nesčetných žáků mistra Yody, s kterým jsi před chvíli mluvil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, Chrám Jedi:
Cestou do archivu potkávám spoustu známých i neznámých tváří, padawany, rytíře i mistry. Před vstupem do archivu potkávám dokonce Oppo Rancisise jednoho z bývalých žáků mistra Yody. Neměl jsem moc času na zbit a ani náladu začínat nějaký rozhovor, tak jsem jen lehce uklonil hlavu a pokračoval v cestě dál. Prošel jsem vysokou klenbou ohraničující vstup do archivu a ihned začal hledat volný terminál.
Zajímalo by mě jestli někdy uvidím archiv alespoň poloprázdný.
Bylo to jedno z míst, kde bylo stále plno. Každý jedi ať už učedník či mistr se snažil kdykoliv to šlo získávat další a další informace o galaxii...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po krátké úkloně mistru Rancisisovi se rozhlédneš po volném terminálu. I když by se to vzhledem k velkému počtu přítomných mohlo zdát téměř nemožné, tak se ti to skutečně povedlo v krátké době a nyní jsi už zadával dvojici slov, která tě zajímala Munto Codru. Jako první se ti ukázala přibližovací animace, kdy ses z celé známé galaxie posouval kupředu až do blízkosti Mon Calamari, aby se animace zastavila o kousek dál, nad hnědo, zelenomodrou tečkou s nápisem Munto Codru. Po skončení animace ti také naskočili běžné údaje.

Kód: Vybrat vše

Planeta: Munto Codru
System: Codru
Povrch: Hory, lesy
Obyvatelstvo: Codru-Ji, přistěhovalecké rasy(malé množství)
Hlavní město: Codru Capital(vesmírný přístav se jmenuje Munto Codru)
Popis: Jedná se o převážně horskou planetu, kde povrch hor je zaplněn rozsáhlými lesy, poměrně izolovaná o od ostatních světů, nemá žádný významný obchodní artikl či průmyslovou činnost
Po přečtení těchto základní sis všiml i údajů pod čarou, jak se dá také říct, kde mezi autory textu pro archív byl podepsán i tvůj první mistr z doby před svým zmizením. Dále jsi mohl rozkliknout většinu položek ve výpisu od hlavního města po obyvatelstvo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po přečtení základních údajů se začínám rozhodovat, zda tyto informace postačí mému úkolu či nikoliv.
Aby mohl být Jedi soudný musí znát všechny potřebné informace.
Už ani nevím kde, kdy nebo z úst jakého mistra jsem tuto větu slyšel, důležité je že mi utkvěla v paměti. Planeta Munto Codru vypadá jako spousta dalších v galaxii, jen o obyvatelích jsem nikdy neslyšel. Rozhoduji se nejprve získat více informací o obyvatelstvu. Najedu tedy na nápis obyvatelstvo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po získání prvních informací jsi se rozhodl být pečlivý a pokusit se připravit na vše, co by tě na Munto Codru mohlo čekat. Dalším krokem v tvém hledání tedy bylo místní obyvatelstvo zvané Codru-Ji. Po tvém kliknutí se ale chvilku nic nedělo, teprve po asi půl minutě se ti informace načetli, během čehož jsi stihnul na daný odkaz kliknout ještě jednou z předpokladu, že ten první klik se ti nepovedl.

Kód: Vybrat vše

Rasa: Codru-Ji
Domovská planeta: Munto Codru
Jazyk: Codruština
Průměrná Výška: 1,0m(mladiství), 1,6m(dospělí)
Biologický vzhled: Mají dvě fáze vývoje, v první zvané Wyrwulf, se podobají psovitým šelmám s tím, že mají šest končetin, často bývají přátelští a olizují návštěvníky na znak přivítání. Po osmi letech v první fázi se na několik týdnu zakuklí a vylíhnou se jako dospělí jedinci humaoidního vzhledu, kdy se liší dvěma páry rukou. Mají ostré hrany uší a ostré rysy z jejich první fáze života. Jsou schopni mezi sebou komunikovat na supersonické úrovni.
Ze zajímavosti jsi i u těchto údajů nakoukl na jména těch, kteří se na jejich sepsání či úpravě podíleli a opět jsi tu zahlédl jméno tvého prvního mistra.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, Chrám Jedi:
Znamená to něco? Nebo si to sám sobě nalhávám?
Informace do počítače zadal můj mistr, zadal tam informace o planetě na které se teď údajně po tolika letech z ničeho nic objevil.
Tohle nemůže být jen náhoda, nebo ano?
V hlavě mám spoustu otázek a opět jsem částečně nesoustředěný. Věřím že tyto informace k misi mi postačují, teď mě zajímá něco jiného. Pokouším se zjistit co všechno do archivu můj mistr přidal. Vyhledám tedy jeho jméno mezi autory článků a dalších informací v archivu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po pročtení dalších údajů, které ti nyní přišli jako dostatečná příprava na prostředí, do kterého se vydáš, jsi se rozhodl tentokrát vyhledat o článcích, informacích, prostě čemkoliv, co tvůj mistr kdy přidával do archívu. K tvému překvapení byl seznam značně obsáhlý a obsahoval velký počet planet ve vnějším okraji, převážně okolo Mon Calamari, Saleucami, Ossusu, Rhenu Var, Elomu až po Yavin. Získal jsi i data, kdy byla tato místa navštívena a valná většina z nich ještě před tím, než jsi se stal padawanem mistra Grana, ale několik i poté. Všechny se vztahovali především k prostředí na zdejších planetách a jejich kultuře. Na oko jsi do několika nahlédnul a v jednom si zahlédl zmínku o podezření na nějakou pradávnou rasu, která po těchto planetách cestovalo. Avšak nic určitého ti to neprozradilo, což se slučovalo s faktem, že do archívů se přidávali pouze potvrzené a ověřené údaje. Proto se na ně ostatně mohlo tolik členů řádu spolehnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, Chrám Jedi:
Informace, které jsem se dozvěděl mi zaráží.
Tohle je čím dál divnější...
Sám na sobě cítím nesoustředěnost a chaos v myšlenkách. Tohle už stačilo, měl jsem dost informací, dost na to abych si je mohl celou cestu dávat dohromady.
Rozhodnu se vstát od konzole a zamířím ven z archivu rovnou do mé ubikace. Procházím dlouhými chodbami a opět se setkávám s nesčetným množstvím známých i neznámých ras a tváří. Nastal čas opět se soustředit na úkol.
Tak, už si jen sbalím a můžu vyrazit.
V rychlosti vcházím do pokoje a beru si cestovní plášť a doplním opasek o komlink a nouzové výživné tyčinky. Otočím se na patě a pokoj opouštím. Tentokrát směřuji rovnou k hangáru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Vzal sis ze svého pokoje jen to nejdůležitější a o nějakou tu minutku později už jsi stál v hangáru Chrámu. Už jsi měl příležitost se sem několikrát dostat a podívat a vždy jsi se mohl obdivovat perfektnímu pořádku, který si tu místní správce udržoval. Netrvalo dlouho a už stál před tebou a prohlížel si tě.
Ty budeš asi Roman Arad'as, že ?
pronese nahlas správce hangár a než stihneš jakkoli přivývnout, tak vyrazí hangárem. Nezbyde ti než ho následovat, než se zastavíte před úplně novou stíhačkou typu Z-95.
V celém hangáru jich máme zatím jenom šest a ty dostaneš k dispozici jednu z nich. Oproti sériovým má tu výhodu, že obsahuje vlastní hyperdrive, přecejenom jako Jedi máte jistá privilegia. Jinak bych byl rád, kdyby se vrátila v pořádku, přecejenom zatím jich je jenom šest.
zazubí se správce, když stanete před tvým strojem pro nadcházející misi, který je po galaxii stále ještě spíše novinkou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, Chrám Jedi:
Přicházím do hangáru a dřív než se stihnu rozhlédnout už přede mnou stojí správce. Ihned si mě začal prohlížet a chopil se slova jako první.
Ano jsem to já.
Aniž bych to dořekl už se dává do pohybu, nezbývá mi než ho následovat. Zastaví před jakousi pochybnou jednomístnou stíhačkou a opět se chopí slova.
Hmmm nevypadá moc nově...
Nejsem s lodí moc spokojen, v lodích se sice moc nevyznám, ale tahle rozhodně nevypadá jako něco extra. Na to aby mě dopravila na planetu snad ale postačí.
Bylo mi řečeno, že dostanu astromecha řady R4. Má vůbec tato loď místo pro astrodroida?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“