Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Bothanský technik poslouchal tvoji verzi, včetně změň tvého tónu, ale nakonec nevypadal nijak přesvědčeně a bylo vidět, že se nadechuje na další pokračovaní.
Tak si příště vyberu cestu, která není tak nebezpečná. Navigaci jsi měl a co tě čeká sis taky mohl zjistit, jsi snad kurýr ne ? Ale pro tentokrát to hlásit nebudu a teď radši zmiz, ať se můžu dát do práce.
pronesl rozezleně a uzavřel celou komunikaci, kterou jsi se rozhodl neprodlužovat a radši jsi zamířil do správní budovy s dokumenty, které jsi vzal z landspeederu. Nad tím, co se stalo v hangáru jsi moc nepřemýšlel a rychle dorazil do správní budovy, kde jsi suverénně zamířil k přepážce recepční. Byla za ní tatáž lidská žena, jako když jsi tu byl prvně s Gavodusem a když jsi přišel, tak si tě nejdřív přeměřila pohledem.
S čím potřebujete pomoci ?
zeptala se poté, co si tě prohlédla odshora dolů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo Organizace:

Dojdu až na recepci, kde dle instrukcí, které mi dal minulý večer Chulk, oznámím:

Vezu dokumenty z kolonie Niktiss pro pana Chulka. Bylo mi řečeno, že mi zde řeknete, co dál.

Následně čekám na to, co mi ta nevlídná recepční odpoví a zároveň začnu přemýšlet.

Teď, když jsem splnil tenhle první úkol, mohl bych tu mít už aspoň nějakou důvěru. Určitě budu mít aspoň chvíli volno, stálo by za to se tu porozhlédnout a zkusit si obhlédnout terén. Na pořádný čmuchání je ale asi ještě docela brzo, přeci jen, jsem tu fakt jen krátce, určitě mě budou mít pořád pod dohledem, takže hlavně neudělej žádnou blbost Askeli.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Recepční si převezme dokumenty, otevře na první stránce, aby si něco ověřila a pak chvilku cvaká do počítače, čímž napomůže vytvoří trochu nepříjemné atmosféry ticha.
Vše souhlasí, váš úkol je tímto uzavřen. Po zbytek dne máte volno, využijte jej, jak potřebujete. Co se týká dalšího úkolu, tak vás o něm bude informovat Chulk, jakmile to bude zapotřebí, což nebude dříve než zítra. To je vše, můžete jít.
odpoví neutrálním tónem recepčním a slušným gestem ti naznačí, že další diskuze by ji spíše zdržovala, takže bez váhání zamíříš pryč z budovy. Trochu se rozhlídneš, když se před tebou skoro z ničeho nic objeví tvůj spolubydlící Arion Laant. Jak se objevila vedle tebe, ti zůstalo tak trochu záhadou, stějně jako to, že jsi vůbec nic nepocítil v Síle. Arion nevypadal nijak unaveně, ale z jeho oblečení bylo vidět, že pracoval od té doby, co jsi ho viděl naposledy až doposud a bylo jasné, že by milerád přivítal sprchu, kterou potřeboval z mnoha důvodů.
Už jsi zpátky ? Jaký byl první úkol ?
zeptá se slušně Arion, ale ty si na jeho obličeji nevšimneš ničeho, kromě vlídného úsměvu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo Organizace:

Vyjdu ven z administrativní budovy a téměř se polekám, když z ničeho nic potkám svého spolubydlícího, který právě vypadal, jako by vylezl z kanalizace. Přesto však nevypadal příliš unaveně ani naštvaně a hned mě příjemným tónem oslovil.

To je divný, kde se tady tak vyloupnul? Jakto že jsem necítil vůbec nic v Síle? Na tohohle chlápka si ještě budu muset dát asi pořádnýho majzla. Je to totiž dost divný.

Pomyslím si, ale po té cvhilce bych už měl odpovědět a tak spokojeně přikývnu:

Ano, ano. Už jsem tady, zfouknul jsem to celkem rychle. Bylo to celkem fajn, i když místní planeta je vážně celkem svérázná.

Pousmál jsme se a pokračoval:

No a co ty? Něco zajímavého nebo ses celý den vrtal v nějakém vrtáku nebo co že to bylo.

Znovu jsem se usmál, ale snažil jsem se, aby to nevyznělo posměvačně či urážlivě, ale jen a prostě jako vtip.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Arion se pousmál tvému komentář o svérázné planetě a sundal si zašpiněnou vestu, tak že bylo možné vidět jeho nečekaně solidně propracovanou hruď, i když to by se dalo čekat od někoho, kdo pavidelně pracuje s těžkými předměty.
Řekl bych spíš otravná, zákeřná nebo nepříjemná. Prostě skutečná díra ve vesmíru, těžko bys hledal horší.
podotkne a přehodí si vestu přes rameno a rukou si prohrábne své husté vlasy, pohlédne směrem k místní hvězdě a zacloní si oči.
Občas je vidět místní měsíc i ve dne, doufám, že už se tam nebudu muset vracet. Zatímco na Loku je spíš vedro, tam je příšerná zima. A ani zdejší skafandry ti to nevyvrátí. Jinak jsou jako dva bratři. Co se týká mý práce, tak je všechno v pořádku a možná se dneska i vyspím, jestli se nějaký blb zase nebude pokoušet nastavit automatické vrtací program bez mého dozoru.
dodá ještě Arion, načež srovná hlavu do původní polohy a vejde do dveří kasáren, kam jste právě dorazili.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo Organizace:

Jo, to máš recht.

Přitakal jsem mu na komentář ohledně Loku a potom dál poslouchal při cestě ke kasárnám. Potom, co kolega domluví, mi to nedá a zeptám se:

Co je na tim měsíci?

Následně ještě dodám:

Taky doufám, že se dneska vyspím a přeju to i tobě.

S těmi slovy jsem pokračoval kasárnami až k naší ubikaci, kde si chci chvíli odpočnout ještě před nějakým tím jídlem, které by se do mě taky vešlo, protože jsem byl po dlouhé cestě celkem unaven.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Společně dorazíte až do vašeho pokoje kasáren, kde bez váhání padneš na svou postel. Arion si mezitím odloží svou vestu na židli vedle své postele a sundá i špinavé a propocené triko, aby ze skříně s oděvy vytáhl ručník.
Těží se tam nějaké suroviny, ale co přesně, to ti neřeknu. Vím jenom, že jsem na tý jejich základně musel dávat dohromady většinu vrtacího zařízení, protože můj předchůdce byl pořádný idiot. No jdu se osprchovat, ať ulehnu čistý. Sice zdejší hygiena není bůhvíjaká, ale nehodlám to ještě zhoršovat.
podotkne Arion a vypaří se z pokoje, zatímco ty s úlevou usneš, přičemž si předtím ještě sundáš boty, což ti přinese potřebnou úlevu z tvého prvního splněného úkolu pro tvého 'nového' zaměstnavatele.
------------------
Tím uzavírám tuto misi, hodnocení dodělám zítra a s trochou štěstí ve stejný den dojde k založení další mise, která bude přímo navazovat na tuto.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Kvalita, sem tam překlep, přemáčk a něco podobného, ale to dělá fakt každý a je to opravdu vzácé, takže není co vytknout.
Chování charakteru: Když se má hovat jako Jedi, tak se tak chová, když jako kurýr, tak taky, takže bez výtek.
Postup v příběhu: Co si vybavuju, tak ten byl hezky plynulý bez význačných komplikací nebo záseků, takže taky v cajku.
Reakce na podněty: Taky není co vytýkat, když už se dostanu k nějakému naznačneí možného řešení, většinou na něj přijdeš, nebo nalezneš jiné, ale odpovídající.
Využití Síly: Ze začátku to mohlo být v jednom dvou případech lepší, později už odpovídající vzhledem k situaci(tvoje krytí a stupeň ohrožení)
Co dodat, až na výjimečné záchvěvy a výchylky dobře rozběhnutá mise(bude ještě porkačovat další částí) a tomu musí odpovídat i hodnocení a tím jest 95 procent(-1% za rýpání do mě mimo misi :D )

Následky výcviku:
+ Zlepšení dovednosti ve vrhání světelného meče -> jsi schopen lépe kontrolovat jeho trajektorii i na větší vzdálenosti
+ Zlepšení manipulace s lidmi(přesvědčíš je o věcech, kterým by za jistých okolností byli schopní věřit) a způsobení malých pochybností u lidí s větší vůlí

*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“