Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Když stará bothanka zkontrolovala pokoj a ke své spokojenosti jej shledala za správně připravený, tak přistoupala ke stolu a posadila se.
Těší mě mladý Dako, říkejte mi madam Huelle jako všichni v tomhle městě, teda skoro všichni. Tamhleto bude váš pokoj, takže se v něm můžete kdykoliv usadit, vše by mělo být už připravené.
pronese a taky si vezme jeden k jakýchsi koláčků a s chutí se zakousne, aby si vychutnala své dílo. Jakmile jej celý poklidně sní, tak se opět natočí směrem k tobě.
S prací to tu budete mít složité, zvlášť pokud na planetě nechcete zůstat. A na jak dlouho by jste u mě chtěl vůbec zůstat ? Za pokoj mi platit nemusíte, ale pokud budete chtít jíst, tak by to bylo vítané, suroviny přecejen nejsou zdarma, že ? A to mě přivádí k otázce, jestli budete chtí také nějakou stravu ?
pronese tak trochu přátelsky a trochu obchodně stará bothanka a vezme si další ze svých domácích koláčků.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Také si vychutnám lahodný koláček a potom jí ho náležitě vychválím s poděkováním, že mě u sebe nechá přespat.

Ještě jednou vám musáím poděkovat, že mě zde necháte přespat a ty koláčky jsou výborné.

Pak jí odpovím na její další otázky:

Práci už mám tak trochu rozjednanou nebude to problém. Ale zatím nevím, jak dlouho bych rád požíval vaší pohostinnosti. Možná jen jednu noc, možná déle, to bychom se domluvili kdyžtak zítra, až budu vědět víc o své práci, ano? A co se týče kreditů, s tím si nemusíte dělat starosti, mile rád vám zaplatím za pokoj i jídlo.

Potom jsem s úsměvem položil na stůl poměrně slušnou částku a natáhl se pro další koláček, kterým se chystám zasytit svůj žaludek.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Stará bothanka si vyslechne tvé odpovědi a nad tvojí pochvalou na jejími koláčky se pousměje. Nakonec vše zakončí překvapeným výrazem nad sumou kreditů, který jsi položil na stůl.
To je opradu velká suma mladíku, to abych vám začala připravovat opravdu lahodné jídlo.
pousměje se bothanka a zvedne se, aby udělala několik kroků směrem ke kuchyni, když se zastavila a otočila zpět k tobě.
Teda pokud máte hlad, samozřejmě. A ty věci si odložte do pokoje, ať se tu pořád neválí v předsíni, nechcete přece, abych o ně zakopla, až vám budu nosit na stůl, že ?
pousmála se a čekala na tvoji odpověď, přestože tušila jaká bude, ale její slušnost, která možná byla na této planetě nevídaná, jí nedovolila jinak, než vyčkat tvého souhlasu, přecejenom i zkušená stará žena, jako je ona, se může někdy zmýlit ve svém úsudku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Babička se udivila nad množství kreditů, které jsem položil na stůl a ihned vyskočila, aby mi šla chystat jakési slavnostní jídlo. Ale po tom jsem zrovna netoužil a vlastně jsem to kredity ani nechtěl naznačit, a tak jsem ji klidným a vstřícným hlasem zastavil.

Děkuji vám, jste velice milá, ale nechci vás obtěžovat, vystačím si těmi vašimi skvělými koláčky, teda pokud vám nebude vadit, že vám je sním.

Přitom jsem se usmál a výrazem své tváře ji naznačil, že to myslím vážně a ať se neobtěžuje. Pak jsem ještě pokrčoval:

Jistě, věci si hodím do pokoje, vlastně já zřejmě hned po těch koláččích půjdu na kutě, jsem celkem unavený. Je vlastně asi jen jedna věc, o kterou bych vás ještě poprosil. Kdybyste mi mohla připravit nějakou snídani a ráno mě vzbudila.

Svou prosbu jsem doplnil dalším úsměvem a pustil jsem se hladově do koláču.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Po tvém odmítnutí večeře projeví madam Huelle trochu zklamání, ale to se nakonec ukáže jako krátkodobé, když se zmíníš o spořádání všech koláčků.
Dobrá tedy. A samozřejmě je můžeš spořádat všechny, protože ráda peču, tak si zítra udělám další, ale s jinou příchutí samozřejmě.
pronese už opět s úsměvem madam Huelle a klidným krokem se vrátí ke stolu, kde si sama uzme jeden koláč, než ti je všechny přenechá, aby se o ně postaral tvůj apetit.
A o snídani se neboj, jenom bych ještě ráda věděla v kolik tě mám vzbudit, aby jsi nepřišel pozdě, pokud máš někam namířeno.
zeptá se ještě a mezitím se s chuťí pustí do koláče, tkerý si uzmula pro sebe a svýma tmavě hnědýma očima tě upřeně pozoruje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Mezi luxováním koláčků se na svou hostitelku mile usmívám a odpovídám na její otázku:

Ráno nikam nespěchám, jen nechci spát až do odpoledne, takže já nevím, tak hodinku či dvě před časem oběda, to by bylo skvělé.

Brzo nato sním všechny koláčky a poměrně syt se zvednu ze židle, abych se "odvalil" do pokoje, který mi připravila. Chytnu cestou své věci a už se těším, až ulehnu po náročném, ale vydařeném dni.

Přeji vám dobrou noc madam Huelle

S těmi slovy zavřu dveře do pokoje, kde se hned rozvalím na postel a věci nechám ležet u dveří. Cítím se v bezpečí a tak usnu dost rychle tak, jak jsem se rozvalil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Madam Huelle už nic nepodotkne, takže se bez rušení ponoříš do spánku. Noc byla kldiná a díky pohodlné posteli jsi se výborně vyspal, i když jsi se probudil o půl hodiny dřív, než jsi měl v plánu. Z kuchyně se totiž linula neuvěřitelně příjemná vůně, která doslova zaútočila na tvoje Sílou posílené Jediské smysly a vzbudila tě. Netušil jsi, jestli se jedná o oběd nebo o snídani, ale byl jsi si jistý, že to bude nějaká pořádná bašta. A jakoby vytušila tvé probuzení, tak na dveře zaklepala madam Huelle osobně, aby jsi ji vyzval ke vstupu.
Dobré ráno Dako, koukám, že jsem tě nevzbudila, což je dobře. Snídani mohu podávat kdykoliv si řekneš, jen by bylo dobré, kdyby jsi to moc neprotahoval, aby nevychladla. Teplá totiž chutná nejlépe. Pokud se budeš chtít umýt, tak koupelna je hned vedle kuchyně, takže ji můžeš využít.
pronese s milým tónem a opustí tvůj pokoj, aby poklidila v kuchyňi po přípravě toho voňavého jídla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Po krásné noci, správené v pohodlné a teplé posteli, jsem se probudi do krásného rána s neodolatelnou vůní ve vzduchu. Brzo potom mě má hostitelka přišla vzbudit a vyzvat mě k snídani,což však nemusela dělat dvakrát. Čile jsme vyskočil z postele a vyrazil jsem do koupelny, kde jsem se umyl a dál pokračoval do jídelny, kde již jistě madam Huelle chystala snídani.

Dobré ráno, krásně to zde voní.

S úsměvem pozdravím a posadím se ke stolu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Natěšený zasedneš ke stolu a možná trochu netrpělivě čekáš, než Madam Huelle přinese snídani ke stolu. Netrvá to dlouho a skutečně se tomu tak stane, když se před tebou brzo objeví talíř s nádherně vypadající snídaní.
Nech si chutnat Dako, napadlo mě, že by ti to mohlo chutnat. Je to specialita z mé domoviny a je trochu ostřejší, ale ne přespříliš samozřejmě. Podává se k tomu ještě bothanský chléb, ale ten tu bohužel nemám, naštěstí tahle alderaanská veka by měla být vhodnou náhražkou.
prozradí ti něco o tvé snídani a sama si připraví talíř naproti, což vysvětlí její natěšený výraz, který postřehneš, když jej tam pokládá.
Ale včera jsi se moc nezmínil o tvé práci ? Pro koho, že to hodláš začít pracovat ? Chvilku jsem o tom přemýšlela, ale mnoho mě nenapadlo.
zeptá se ještě, než s chuťí pozře první sousto své snídaně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Madam Huelle mi brzy naservíruje krásně vypadající a vonící snídani, kterou s notnou dávkou netrpělovosti začnu nenasytně pojídat, protože jídlo je opravdu tak dobré, jak vypadá. Předtím však ještě vřele poděkuji:

Velice si cením vaší péče a toho, že jste mi připravila takhle zajímavou snídani.

Přitom jsme se usmál a začal se ládovat. Má hostitelka si taky vzala talíř té pochoutky a zasedla naproti mě s otázkou, na kterou jsem nemohl odpovědět pravdivě, abych neohrozil sebe či ji, a tak mi byla tahle otázka trochu nepříjemná. Musel jsem bothance zalhat i přes to, že byla skvělá a hodná, ale musel jsem se držet své role, tudíž jsem odpověděl mezi sousty.

Vlastně vozím věci z jedné planety na druhou. Nejčastěji pro toho, kdo má o takové služby zájem a pěkně platí.

Tónem se snažím naznačit jakousi znuďenost a nezábavnost této práce a stejnětak i celého tématu, který bych nejraději přeskočil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Zelený Dům:
Madam Huelle si vyposlechne tvou odpověď mezi dvěma sousty a poté se na chvilku zamyslí.
Radši se nebudu ptát, co vozíš, protože mám tušení, že by to v některých případech mohlo vést k problémům. Ale když se zamyslím, tak jediný, kdo by o něco takového tady mohl stát je Gavodus nebo, jak se ten člověk jmenuje či pro koho pracuje. Ten člověk se mi nelíbí, už hodně dobrých lidí u něho skončilo ... špatně.
odpoví madam Huelle a sní své poslední sousto, aby poté počkala než dojíš i ty, aby mohla sklidit talíře ze stolu a věnovat se jejich umytí a poté dalším prácím, které ji doma čekali. Tobě zatím zbývalo ještě dost času, než jsi se měl sejít s Gavodusem, takže jsi jej mohl využít dle své libosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Zelený Dům:

Mezi posledními sousty ji odpovím uklidňujícím tónem.

Ano, Gavodus je ten, kdo mi tu nabídne práci, ale pamatujte, že není vždy všechno takové, jak se zdá.

Klidným pohledem dodám trochu záhadna, ale dál ž nic neřeknu, dojím, poděkuji za jídlo a vyrazím do ulic města, abych si to zde lépe prohlédl, jak to tu chodí a co zde žije za lidi. SKusím si projít celé město nebo jeho významnou část, abych měl přehled, co se tu děje. Dobře se rozhlížím po okolí a zkracuju si tak čas čekání na schůzku s Gavodusem, u které jistě nebude chybět ani ten jeho poskok, který se zdál být celkme nebezpečný.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Tarax:
Procházce, spíše důkladné prohlídce města jsi věnoval většinu času, který jsi měl k dispozici od své pozdní snídaně po setkání s Gavodusem. Asi hodinu před setkáním jsi něco menšího pozřel v jedné zdejší jídelně a i když sis vybral trochu lépe vypadající jídlo, tak tě jeho chuť až vyděsila. Během následující hodiny jsi ji jakžtakž rozchodil a pět minut před setkáním jsi dorazil do kantýny Černí Díra, kde byl opět za barem Rrwoochirro, přičemž zrovna poměrně rázně wookijsky domlouval jednomu z hostů, který nevypadal jako žádný párátko, teda pokud jste ho nesrovnávali s wookiem. Gavodus už tu čekal a seděl na stejném místě jako včera, kde jsi se s ním setkal poprvé, tentokráte tu však nebyl přítomný Nask.
Á, Dako jste tu včas, vlastně trochu dříve, ale to je jenom vítáné, posaďte se, doprojdu si ještě tento list a hned se vám budu věnovat.
pronese o něco přátelštějším tónem Gavodus a ryhle si projde poslední list papíru, který poté složí k ostatním na stole a schová je do své brašny, kterou měl doposud uschovanou pod stolem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Tarax:

Při procházce jsme si celkem dobře prohlédl celý Tarax, který nebly žádnýám úchvatným městem. Když jsem se stavil na oběd v jedné z jídelen, tak jsem velcie brzo poznal, že to nebyl příliš dobrý nápad a proklínal jsem se, že jsem nepožádal madam Huelle, aby mi připravila skvělý oběd, na který bych se mohl stavit. Teď už však bylo pozdě bědovat a tak jsem brzy potom vyrazil zpět do kantýny, kde obsluhoval přátelský wookijský barman a já si minulý den tuto kantýnu oblíbil. Dalším důvodem také bylo, že jsme se zde měl setkat s Gavodusem, který zde již byl, když jsem přišel. Tudíž jsem si k němu přisel a on mě pěkně pozdravil. Přišlo mi dost divné, že je tu dnes sám.

Copak copak? Že by se mě už nebál?

V zápětí, při sedání si, jsem ho pozdravil a hned se ho optal.

Rád vás opět vidím pane Gavodusi, jen mi je trochu divné, že tu dnes s vámi není ta cvičená opička, co na mě včera tak zle zahlížela.

Přitom jse se uchechtl a bezezbytku jsem tak hrál svou roli otrlého kurýra, který se jen tak někoho nezalekne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Gavodus se vřele pousměje a mávne rukou směrem k Rrwoochirrovi, aby přinesl dvě sklenky pití, protože ta jeho už byla prázdná.
Nask ? Není to žádnej můj bodyguard, jen má na starosti vyplácení jeho mzdy a prostě nerad vidí jakékoliv potenciální nebezpečí pro mě a tedy i jeho kredity.
pousměje se Gavodus a prázdnou skleničku odsune na kraj stolu, aby k ní měl wookijský barman blíže.
Ale Naska nechme být, jsme tu přeci kvůli vaší práce, ne jeho, že ? Ale ještě než přejdeme k věci, tak mě zajímá jestli jsi někdy nebyl na Malastare v Pixelitu a ještě jedna věc. Jaký je hlavní přístav na Ylixu ? Co se týká Ylixu, tak jsem si zjistil, že odtamtud pocházíš, jen by mě zajímalo, jak je to s tvou pilotní licencí, která je obvykle registrovaná v přístavu domovské planetě.
zeptá se Gavodus bez rozpaků, zatímco ke stolu dojde Rrwoochirro, aby odnesl prázdnou sklenku a položil před vás dvě ové plné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“