Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, kolonie Niktiss:
Správce kolonie si tě se zájmem prohlížel během tvý řeči a zdálo se, že studoval tvé reakce a jednání, aby se pokusil odhadnout tvůj charakter.
Koukám, že jste ještě čerstvej ... ale to nic. Pojdťe se mnou, máte dost času na to, než budeme muset vyrazit nazpátek a celý den, aby jste dorazil zpátky, což je víc času než v noci. Takže nemusíte nikam tolik spěchat a pojďte s námi posnídat, stráva není nijak úchvatná, protože máme nějaké potíže na farmě, ale jíst se to dá. A klidně vám neuškodí i trocha odpočinku.
pronese klidně správce Keltiss a klidným, možná i trochu loudavým krokem vyrazí k velké budově, aby dokumenty uložil na patřičné místo, aby se ještě zastavil a pootočil směrem k tobě.
Tedy, pokud vám to nevadí. Jestli spěcháte, tak vám ty dokumenty klidně předám hned.
dodá ještě správce Keltiss a čeká na odpověď, aby se rozhodl zda má jenom odnést přivezené dokumenty, nebo i rovnou vyzvednout ty, které musíš doručit nazpět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, kolonie Niktiss:

Po chvilce rozmýšlení o tom, zda mám vyrazit hned nazpět nebo se chvíli zdržet, mě přeci jen přesvědčila má zdvořilost a tak jsme s úsměvem správci odpověděl.

Vlastně máte pravdu, nespěchám zase tolik na to, abych se nemohl nějakou tu chvíli zdržet. A velice rád přijmu vaše pozvání na snídani, protože už bych celkem rád něco zakousl, přeci mi jen přes tu noc docela vyhládlo.

Při odpovědi se správcem srovnám krok a celkem svěže, i když pomalu si vykračuji po jeho boku. Celkem odpočatý jsem byl stále pravděpodobně proto, že jsem před večeří před odjezdem celkem slušnou chvíli meditoval, a tak jsem načerpal sílu na chvíli dopředu. Pak jsem ještě dodal otázku.

Jaké že to vlastně máte ty problémy na farmě? Něco závažného nebo je jen zrovna slabé období?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, kolonie Niktiss:
Správce si urovná dokumenty do podpaždí, aby se mu lépe nesli a letmo pohledem přehlédne budovy, které tvoří jeho kolonii.
No jedná se hlavně o věžné problémy, jako nedostatek komponent, těžké podmínky pro pěstování a podobně. Rozhodně nic, s čím by jste nám mohl pomoci.
povzdechne si správce a vylíčí ti na tvou vlastní žádost některé z problémů, které ho sužují. Mezitím dojdete k budově, jejíž dveře otevře, aby jste octli v jídelně. Nebylo to žádné velké místo, vlastně to byla doposud nejmenší jídelna, co jsi měl možnost vidět, přesto však byla dobře udržovaná, co se kvality stolů týkalo nebo čistoty.
Dnes máme běžnou zeleninovou stravu, přecejenom dovoz masa sem je poněkud náročnější a z vlastních zdrojů ho moc nemáme. Tahle kolonie navíc není tak stará, má asi rok a půl galaktického standartu teď.
podotkne správce k dnešní stravě a přejde ke kuchaři, který pro něj připraví talíř, aby na správcův pokyn připravil talíř i tobě. Nevonělo to bůhvíjak lahodně, ale muselo se uznat, že v rámci možností to alespoň vypadalo znašně esteticky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, kolonie Niktiss:

Vyslechl jsme mlčky, jak si správce postěžoval a přitom jsem ho následoval do jídelny, která mi přišla celkem útulná na to, jaké zde panovaly podmínky. Stejně tak mi přišlo i jídlo, které mi bylo předloženo, a protože jsem měl už hlad, tak jsem si ochotně vzal talíř se snídaní, která sice nebyla zřejmě na špičkové úrovni, avšak jídlo to jistě bylo.

S talířem jsem se vydal k nejbližšímu stolu a když jsem zasedl na židl, počkal jsem, až se připojí i správce a pak jsem se vyjádřil.

Tak vám přeji, aby vám tady ta kolonie vydržela a problémy na farmě a vlastně i v jiných oblastech života se staly minulostí, i když jak dobře vím z vlastního života, problémů se člověk vlastně nikdy nezbaví, že?

Usmál jsme se a ochutnal jsem jídlo, které ani nechutnalo tak špatně, vlastně bylo lepší než-li to, které bylo k dostání v chrůmu Jedi, takže pro mě nadprůměr. Proto jsem ho hned také pochválil.

Ta zelenina vůbec není špatná, rozhodně mi maso v tomhle jídle nechybí. Jistě na tom má zásluhu i váš kuchař, že si tu jíte takhle dobře.

Poslední větu jsem pronesl trochu víc nahlas a podíval se směrem ke kuchyni, zda mě kuchař slyšel, protože by ho taková pochvala jistě alespoň trochu potěšila.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kolonie Niktiss:
Správce poslouchal tvoji chválu na kuchaře, stejně jako snahu o to, aby sám kuchař toto zaslechl, načež se tomu upřímně zasmál.
Cením si vaší snahy vychválit mi kuchaře, ale mám dojem, že i kdyby vás slyšel, tak mu to bude jedno. Ne, že by vás chtěl ignorovat, ale jde především o to, že nerozumí basicu.
pousměje se správce Keltiss, aby spořádal dvě další sousta, než se rozhodne s trochu vážnějším výrazem mluvit dál.
To je taky jedna z obtíží co nás tu trápí, a tou je nedostatek kvalifikovaného nebo alespoň schopného personálu. U kuchaře to je ještě v pohodě, ale na klíčových pozicích je to těžké. Gavodus je sice dobrý v náboru, ale občas sem přiletí takový šmejdi, až hrůza. Ale poslední dobou je spíš posílá do druhé kolonie společnosti, Zatarassu. Kdyby jste tam měl nějakou práci, tak se tam snažte moc nezdržovat, vede to tam takovej idiot.
postěžuje si znova Keltiss a odhaalí ti nějaké informace o dalších aktivitách společnosti, pro níž nyní pracuješ.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kolonie Niktiss:

Potom, co mi správce sdělí pravdu o kuchaři, tak se jen trochu trapně pousměju a jsem tomu rád, že se Keltiss hned rozhovořil dál, abych nemusel u takového trapného výrazu zůstat příliš dlouho. Se zájmem si ho vyposlechnu a pak zareaguji:

Tak tomu by se už dal říkat problém, ale je pravda, že kvalitních lidí není nikdy dost, zatím co pitomců může mít člověk deset na jednom prstě, že?

Pousměju se a po dalším soustu uvařené zeleniny pokračuji.

Jinak děkuju za varování, kdo ví, kam mě pan Chulk kdy pošle, takže by se mohlo stát, že se dostanu i do tamtý kolonie. Mám toho jejich správce od vás pozdravovat?

Poslední větu řeknu s veselým úšklebkem, až se potom sám divím, jak jsem se najednou rozjařil. Rychle jsem si tedy vzal další sousto a pokračoval v jídle, jenž zdárně mizelo z mého talíře.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kolonie Niktiss:
Správce Keltiss se jemně ošil, když jsi zmínil osobu, která má na svědomí řízení a správu druhé kolonie zvané Zatarass.
O tom mi ani nemluvte, stačí mi, že jsem s ním musel být v jedný místnosti na poslední schůzi správy zařízení, a bohatě mi tento kontakt s ním stačí až do další podobné schůze. Takže bych velice rád ocenil, kdyby jste mu, v případě že se s ním setkáte, o mě ani mojí kolonii nezmiňoval.
přešel rychle do defenzivy Keltiss a tobě bylo hned jasné, že jsi narazil na téma, o kterém se tento muž nerad baví a to i s někým, kdo mu přijde přátelský a na správně straně loďi.
Ale budu se muset vrátit k práci, jestli chcete můžete si tu ještě chvilku odpočinout, cesta v noci byla jistě únavná. Já se přesunu k sobě do kanceláře a budu pracovat. Ty dokumenty si můžete vyzvednout u mě až budete odjíždět.
přeruší nakonec vaše jídlo Keltiss a začne se zvedat od stolu, aby zamířil za svýma povinostma.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kolonie Niktiss:

Pochopil jsem nechuť mluvit o správcově kolegovi, a tak jsem jen souhlasně přikývl a dál se v daném tématu neďoubal. Potom oznámí, že už musí náš společný oběd ukončit, tudíž mu mezi sousty, které nabírám z poloprázdného talíře, poděkuji:

Děkuji, pane správče Keltissi, za zpříjemnění snídaně a vlastně i za tu snídani samotnou. Velice rád jsem vás poznal a jistě bych se nebránil dalším setkáním s vámi. Pro ty dokumenty se stavím brzy. Jen si ještě chvíli odpočnu a potom vyrazím na zpět.

Usmál jsem se na správce a když odešel, tak jsem se zase pustil do jídla, které brzy zmizelo. Následně jsem vylezl z jídelny a šel se trochu porozhlédnout po kolonii, abych si udělal představu, oč tu vlastně jde, kolik tu může žít obyvatel, co se tu děje a co se zde produkuje.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kolonie Niktiss:
Když jsi opustil jídelnu, tak už byla kolonie zasažena čerstvým světlem hvězdy, která má na svém triku životaschopnost této planety. Stíny budov byli ještě slabě a hodně protáhlé, ale i tak to byla veliká změna ve srovnání s tmou, která tě obklopovala při cestě sem. Po několika vteřinách přivyknutí si jasnému dennímu světlu, jsi nasměroval své kroky na menší obcházku okolo kolonie. Rozhodl jsi se jít po jejím obvodu, takže jsi nejdříve prošel kolem brány a budovy, která byla určena jako zbrojnice. Dalo by se polemizovat o vhodnosti jejího umístění, protože takhle je doslova vystavena jakýmkoliv útokům stejně jako hlavní vchod, ale pokud bude o útoku zpráva předem, tak při obléhání budeprvní linie obránců perfektně zásobována. Po tomto krátkém zamyšlení jsi pokračoval ve své cestě okolo několika dalších civilních budov, až jsi dorazil k většímu skleníku, kde jsi už na jeho povrchu mohl vidět, že by jim opravdu neuškodil nový, protože tolika záplat a náhradních vyplní jsi dlouho neviděl. Do samotného skleníku se právě trousila skupinka pracantů, jež před chvíli vstali do dalšího dne v této kolonii a všichni vypadali poměrně ospale. Tvá další cesta tě zastavila před velkou budovou o níž jsi na první pohled nemohl říct vůbec nic, mohlo se jedna o sklad, ale i nějakou výrobnu nebo něco podobného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kolonie Niktiss:

Vypadá to tady celkem dobře, problém je ale v tom, že zde asi nenajdu odpovědi, která bych potřeboval ke splnění své mise. Avšak třeba se sem ještě někdy podívám, teď ale nemám moc času a ani důvěryhodnosti pro to, abych se tu vrtal v kde čem, takže bych odsud asi radši měl vypadnout, ještě mě přeci čeká ta dlouhá cesta zpět.

Popřemýšlel jsem stojíc před podivnou budovou a potom jsem vyrazil dál ke správní budově, kde jsem si od správce vyzvedl dokumenty, které mi jistě přichystal a vyrazil jsem na zpáteční cestu ven z brány a vstříc centrále organizace, avšak nejprve dvoum sirným jezerům, které mi v noci nepřinesly příliš klidu, i když s nic nestalo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kolonie Niktiss:
Správce ti spěšně předal dokumenty a vřele se s tebou rozloučil, což se o vrátném nedalo říci, protože ten neřekl ani slovo. Protože už bylo dobře vidět, tak jsi nemusel nijak svítit a měl jsi i mnohem lepší výhled do dálky. Cesta od kolonie k sirným jezerům ti netrvala dlouho, ale bohužel s návratem do těchto prostor se ti vrátil i onen nepříjemný pocit, který jsi měl již dříve. Najel jsi na úzkou cestu a rozhodl jsi se, ze svého speederu vytáhnout co nejvíce, naštěstí díky využití Jediských smyslů bylo nebezpečí tvého 'sjezdu' do jezer mnohem nižší. Blížil jsi se k polovině přejezdu a jako každou chvíli jsi se rozhlédl doleva a doprava. Nalevo tě však něco zarazilo, trochu jsi zpomalil a snažil rozpoznat o co se jedná. Jak se nejprve tečky a pozdějí větší útvary blížili k tobě, tak jsi pochopil důvod svého tušení. Jednalo se o dvě vozidla, která byla schopná se vznášet ve vyšších výškách a tak mohli klidně létat nad sirným jezerem a byl jsi přesvědčený o jedné věci. Jejich kurs se blížil tvému a byli určitě rychlejší, alespoň v prostoru, kde jste se právě nacházeli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok

Cesta mi hezkou denní krajinou hezky ubývala, až do doby, kdy jsem se ocitl v prostřed sirních jezer s tím opětovným špatným pocitem a pohledem nad jednoho z jezer, kde se ke mě právě řítila dvě plavidla. Bylo evidentní, že se blíží ke mě a stejně tak bylo jasné, že jim na tomhle brmbítku neujedu. Avšak měl jsem ještě trochu času, než obě plavidla dosáhnou mých souřadnic, tudíž jsem ještě chvíli pokračoval a zastavil jsem až na místě, kde byla cesta trochu rozšířena a dal se tam tak speeder "odstavit". Dokumenty jsem rychle šoupl pod sedačku a hned nato vytáhl svůj blaster - přeci jenom by nebylo dobré se hned prozradit, samozřejmě jsem ale také zkontroloval svůj meč, protože bylo možné, že ho budu potřebovat. Následně jsem už jen čekal, až ke mě obě plavidla dorazí a co se začne dít, až dorazí.

Snad si budou chtít jen pokecat nebo aspoň nejdřív pokecat. Jen aby nezačali hned střílet, to by nebylo moc milé. Kdo to ale sakra může bejt?

Přemšlel jsem, zatím co jsem vyhlížel plavidla, která se ke mě sále blížila. Při té příležitosti jsem sbíral síly v Síle, protože po noční cestě jsem byl tak trochu unaven a jisté posbírání sil se mi vždy hodilo. Navíc těžko říct, oč půjde, takže je lepší být připraven.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sirná Jezera:
Obě plavidla se ukázala jako dvě větší jachty a mohl jsi z toho určit, že na obou loďích se nachází minimálně pětice dalších členů posádky. Na příďí každé z nich stála dvojice s velkými blastery, kterými mířili na tebe. Zastavili se patnáct metrů od tebe a bylo ti jasné, že se svým blasterem bys proti nim neměl žádnou šanci.
Vzdej se, pokud je ti milý tvůj život. Vjel jsi na nše území a jeho průjezd není jen tak zadarmo. Jeden průjezd je 250 kreditů a díky tomu poplatku se ti nic nestane, alespoň od nás.
pronese jeden z mužů, aby jeho prohlášení následoval hluboký a výsměšný smích, protože si mysleli, že mají tvůj život plně v tvé moci. Tvoje situace nevypadala opravdu moc dobře, protože na tebe mířila čtveřice těžkých blasterů ze dvou různých stran, zvlášť pokud jsi jim nechtěl odhalit, že jsi Jedi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sirná Jezera:

A sakra, tak to bude problém. Nějaký kredity tu snad mám, ale kolik? Kolik? S blastrem tu nic nezmůžu a meč si nemůžu dovolit vytáhnout a ani mě nesmí zajmout, musím jim tedy zaplatit a doufat, že mi dají pokoj.

Přemýšlel jsem rychle, ale ne příliš rozrušeně, protože jsem si snažil zachovat klidnou hlavu. Samozřejmě, že jsem odložil svůj blaster a začal jsem hledat své kredity, které by měli dát dohromady dostatečnou požadovanou částku. I tak jsem měl ale pocit, že i když zaplatím, nebude to tak snadné, a tak jsem promluvil.

Omlouvám se, netušil jsem, že projíždím vaším územím, samozřejmě že vám za průjezd zaplatím, ale můžu se zeptat, pro koho pracujete nebo jste svými vlastními pány?

Otázka to možná byla až mco troufalá, avšak víc informací by jistě zvýšilo mou šanci se z tohoto problému dostat bez ohrožení a bez toho, abych použil Síly nebo svého meče, protože potom bych musel všechyn muže, kteří by mě viděli, zabít kvůli utajení, pokud by však samozřejmě oni dřív nezabili mě, což by bylo také dost možné.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sirná jezera:
Než ti stačí některý z pirátů, což je asi nejvhodnější výraz pro skupinu, která tě zastavila, stačí odpovědět, tak prohledáváš svoje věci po kreditech. Jenže ke svojí smůle jsi si většinu odložil a u sebe jsi našel jenom 73 kreditů.
My nejsme žádní otroci, aby jsme pro někoho pracovali a i kdyby, tak ti je potom šumák. Takže co bude s tím placením ? Nebo si pto to snad mám přijít osobně ?
odpoví jeden z pirátů, který se podle všeho zdál být asi jedním z těch, jejichž slovo tu mělo asi největší váhu a zatím se ti povedlo vypozorovat, že se nejednalo zrovna o trpělivý typ, ostatní vyčkávajíc přihlíželi, kromě sullustana úplně vlevo, jenž se zdál z celé čtveřice nejklidnější, avšak o to nebezpečnější mohl být. Obě jachty se zdáli být z kvalitního materiálu a vznášeli se dvacet metrů od tvé pozice sami sobě bok po boku, těsně u okraje úzké cesty, kde ležel i jeden větší balvan, který měl asi metr v průměru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“