Jmenování Sithem - Mise pro učedníka Josto Hapora

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Ááá, do Mandaloriánské zadnice, můj meč! Má můj meč!!

Nechápavě jsem hleděl za odcházející potvorou. Přežila střelbu z těžkého blasteru do břicha, pár seknutí světelným mečem taktéž do břicha. Tak jaktože přežila.

Holt sebou začnu tahat i granáty

pomyslel sem a zařval na mizejicí zvíře

Stůj, ty krávo, vrať mi můj meč!!!

kupodivu mi jej nevrátila. Zmizela ve tmě, ani se neohlédla. Měl jsem najít sithský meč, ale teď jsem musel najít svůj. Zvedl jsem blaster ze země a dal jej do pouzdra k druhému. Do ruky dal zbývající meč a šel po krvavých stopách za tím stvořením.
Zvíře je sice silné, ale zraněné a určitě bude nějakým způsobem ochromené, takže by nemusel být nemožné dostat se k jeho břichu a rozsekat jej na malinkaté kousíčky. Také můžu břicho rozstřílet, ale nakonec použiju svůj aktivní světelný meč. Divím se, že ten meč uvízl v ráně, ale pokud se dostanu blízko, tak jej silou vytáhnu. Možná že ta potovora vykrvácí, až ten meč nebude bránit odtokujedu, krve či coto má ve svých žilách. Možná se ta tekutina při styku se žhavou čepelí začne vařit a zvíře chcípne v děsných bolestech.
Koukal jsem na cestu a sledoval stopu, kterou za sebou to zvíře nechalo.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Šel jsi dlouhou chodbou, nebo spíše jeskyní po zelených stopách bestie, která s sebou odnesla i tvůj meč. Cesta byla lemovaná krápníky a kolem poletovali ještě mrňaví Shyrackové, kteří si tě ale nevšímali. Po chvilce stopování jsi však našel něco, co rvalo tvé srdce na kusy. Rozdupaný a rozškubaný jílec tvého druhého meče. Jeho kousky se válely po celé podlaze. Někde se leskly zaostřující kristaly. Bestie si asi všimla toho, co ji na hrudi tak tíží a rozzuřila se na to.
Už nemělo cenu meč hledat, možná sis mohl vzít jeho součástky, vidět ale byly jen nějaké kristaly a poškozený emitor.

UUUUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHH!!!

Šel v dáli slyšet bestiin řev a potom rána, jak si prorazila cestu další zdí.
Už ale byla daleko.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Néééééééééééééééé, můj světelný meč!! Má ubohá zbraň!!!

zařval jsem nahlas hlasem, ve kterém byla cítit nenávsit, vtek, zoufalství a žal a klesl na kolena nad místem zničení mého meče.

Ty mrcho, příště si sem vezmu granáty, miny a raketomet. Uvidíme jak dlouho vydržíš

pomyslel jsem si těšil se na naše příští setkání. Proklínal jsem celý Korriban za to co provedl mému ubohému meči. Nemělo cenu nic z něj sbírat, vše bylo rozbitý. Po chvíli jsem vstal a vracel se zpátky na chodbu v hrobce, abych pokračoval v hledání onoho meče, jehožto přinesení je mým úkolem.
Kráčel jsem tiše jeskyní v opačném směru. V mém nitru se zmocnil chlad, chladnýma očima jsem pozoroval ty malé Shyracky. Jejich létání mě rozzuřilo ještě víc a jak jsem se vracel chodbou, po každém z nich jsem vystřelil pár ran. Má cesta do hobky byla lemována rozstřílenými těly Shyracků.
Když jsem vešel do hrobky tou dírou, kudy jsem se vydal za tou bestií, šel jsem do neprozkoumané části hrobk a v duchu vyzýval všechny studenty, kteří se v této hrobce mohouukrývat a čekat na mě, aby nelenili a přišli za mnou sami. Můj žal mohla zmírnit jediná věc a to zabíjení. kdo ví, třeba jeden z nich bude mít světelný meč.
Tato myšlenka mě povzbudila a já rychle postupoval do nitra hrobky, abych našel ten meč.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Nyní už byla cesta celkem klidná. Tvůj boj s potvorou asi vystrašil všechny tukaty a ty vzaly roha.Prošel jsi kolem několika dalších slepých uliček, ale potom už jsi stál před zapečetěným náhrobkem Tulaka Horda.
V jedné ze soch jsi našel rudě zářící světelný meč. Co tě štvalo bylo, že byl Silou zapečetěný a nedal se vylepšit, a byl to celkem křáp, oproti tvému, teď už zničenému meči. Sithskými znaky tam bylo vyryto, že je to obřadní meč, hodí se hlavně k oficiálním událostem, jako třeba jmenování Sithem. Přesto byl meč použitelný i v boji, což bylo dobře.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Svíral jsem v rukou světelný meč Thulaka Horda a prohlížel si jej.

Pche, taková hračička. Holt si budu zřejmě obstarat jinde nějaký normální meč

a strčil si jej za opasek. 6e by chtěl Thulak tímto mečem něco naznačit? Něco typu i s nevylepšitelným mečem jsem byl postrachem svých nepřátel a i ty, kdož používáš vylepšený meč semi nemůžeš rovnat?
Vracel jsem se zpátky, cestou kterou jsem sem přišel abych se dostal do údolí.
Mám meč, zahnal jsem potvoru, teď by měla být zkouška splněna. V brzké době bych měl být jmenován sithem.

Hmm, mohl bych později dostat nějakou loď a s ní nechat bombardovat tu potvoru co mi zničila můj meč. Tohle jen tak nerozchodí

Pousmál jsem a přidal do kroku. Cestou jsem si pohvizdoval jednu písničku, co jsem pochytil v republikové armádě a cesta ubíhala celkem rychle. Zanedlouho se dostanu ven a stanu se sithem.
Nový světelný meč už čeká, nové bitvy, noví protivníci.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Cesta z hrobky už byla celkem klidná, žádné potvory už tě nezastihly, byla to i celkem nuda. Nakonec jsi došel ke dveřím, ve kterých tě mistr vpustil do hrobky. Nyní tam zase stál, ale nebyl sám. Vedle něj stál nějaký jiný student, vlastně to byl učeň mistra, kterého ten tvůj rozhodně nemusel, ani trochu ho nemusel. Proto jej přivedl před tebe, chtěl, abys jej zabil pro završení triumfu nad nepřátelským mistrem.
Mistr spustil:

Ááá, Josto, věděl jsem, že zkouškou projdeš. Reg už to taky zvládnul, a taky zabil svého protivníka... celkem rychle na můj vkus...

Usmál se, tohle byl druhý učeň tohoto mistra, jóó, jednou plánoval, že vás pošle i na toho mistra.

Teď jste na řadě vy dva, kdo tento souboj vyhraje se stane Sithem.

Dořekl a potom vás nechal, ať se do sebe pustíte. Tvůj soupeř na tebe zaútočil s obrovitou rychlostí, ale jeho útoky nebyly moc silné, ale tvé útoky jej nemohly zasáhnout.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Už sem skoro venku a skoro sith, tento pták na mě přece nemá


říkal jsem si, zatímco jsem se mu snažil uštědřit smrtelnou ránu. Protivník vedl své útoky s takřka nulovou silou, zato byl však nepříjemně rychlý.
Nikdy jsem tyhle rychlonožky neměl rád. Ať už to bylo u Mandaloriánů, Republikánů či u Sithů. Jen tak pobíhat okolo a zběsile sekat dovede každý pako.
Jak tak pobíhal okolo, měl sem sto chutí hodit mu nějakej klacek pod nohy, pušku, stožár, psa, prostě cokoliv, ale byly tu jen mistr, já a on. Mé dva blastery byly krátké na to aby o ně zapackoval a spadl na zem, kde bych jej dorazil.

Měl sem si vzit raketomet. Nejen že by se postaral o tu bestii v hrobce, ale mohl bych mu jej hodit pod nohy, on by zakopnul a souboj by skončil rychle.

Souboj? Tomuto pobíhání okolo mě, abych říkál souboj? utoky vede sice v rychlém sledu, ale není težké je odrazit či odklonit. Jen je težké jej zasáhnout.

Hej skřete, to nic vic neumíš než jen běhat a sekat? Ten styl si převzal od máti, že?

a zasmál jsem se. To by ho mohlo trošku popudit a donutit přemýšlet. Jestli na chvíli zastaví je můj a jestli v zuřivosti udělá chyby je můj.
Titul už je blízko.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Hrobka Tulaka Horda

Student se jen zasmál, skočil ti na ramena a sekl tě krátce po sobě do obou z nich. Potom hbitým a rychlým saltem seskočil sklouzl k zemi a poškrábal ti obě nohy. Než jsi ho stačil proklít, měl jsi ho za zády a tak tak jsi odrážel další útoky. Za malou chvilku jsi byl úplně dodrápaný, ten protivník si s tebou hrál.

Co se dá dělat, proti tobě by stačily i její schopnosti, tak proč se snažit?

Pronesl s úšklebkem a svůj další útok zněkolikanásobil Silou odstrčení, čímž jsi odletěl, jen se dotkl tvého meče. Potom klidně zamával mečem a hodil ti jej nad hlavou tak, že tě minul jen o kousek. Ten meč se těsně před tebou vypnul a silně tě trefil přímo mezi oči. Potom si ho zase přitáhnul.

To je tak, když někoho napoprvé podceníš.

Znova zapnul meč, udělal obrovský skok, ve kterém se tě chystal probodnout. Mistr se už tvářil skutečně znepokojeně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Hrobka Tulaka Horda

Všimnul jsem si mistrova pohledu. Ten nemá proč se tvářit znepokojeně, to o mě si tu brousí meč. Rukou jsem si zkontroloval svoji helmu. Byla v pořádku.

Díky bohu, opravit si ji by mohlo být dost težké

ulevil jsem si. Aktivoval jsem oba své meče a přemýšlel jak na něj, přičemž jsem nespouštěl oču z mého protivníka.

Roztřílet jej by nemuselo být to pravé ořechové, zřejmě by dokázal slušně odrážet střely. A nezastaví se a nezastaví.

mistr se tvářil čím dál více jako kakabus.

On nemá proč se tvářit jako kakabus! On nepřišel o meč vinou nějaké naštvané bestie! Nedostal svetělňákem mezi oči! Jeho nezdržuje teto poskakující a uhýbající pták!


Naštval jsem se na všechny. Na mistra, že mě nenaučil více, na toho ptáka že nechce umřít, na tu bestii co mi zničila meč, na Akademii, která nemohl přijít s ničím více otřepanějším. Nechal jsem vztek, ať mě prostoupí a vydal jsem se k tomu ptákovi.
Ve volném prostoru by náš duel trval dlouho, tak jsem se rozhodl jej zbavit výhody manévrování. Chodba ve které jsme byli se ,místy dost zužovala. Stačí mi jen jej dotlačit a když bude zbaven možnosti manévróvání, budejen otázkou času kdy padne.
Usmál jsem se a se znovu nabytou sebedůvěrou zahájil sérií útoků, kterým jem jej chtěl zatlačit ke stěně.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Hrobka Tulaka Horda

Souboj se pro tebe neodehrával zrovna růžově a v tobě pomalu ale jistě začínal kypět vztek a nafukoval pomyslnou deku na tvé nádobě tak, že nezbývalo mnoho mohls vybuchnout jako Ithorianské kynuté knedlíky. Tvůj vztek tě však, jak se již mnohokrát prokázalo posílil. Síla a rychlost, kterou tvůj vztek dodával tvým výpadům začínala tvého soupeře zahánět do úzkých a i když si tě pomocí slušně zvládnutého stylu Ataru držel od těla, nebyl už tak moc schopen útočit, jeho útoky pomalu slábly a začínaly pozornost obracet na obranu, což naopak zesílilo tvé odhodlání ho dohnat do úzkých částí chodby, protože i když už byl značně oslabený, obrana pomocí jeho druhého skvěle zvládnutého stylu Soresu byla výborná a skoro neprorazitelná.

Tvůj soupeř pomalu ustupoval pod náporem tvých, stále silnějších výpadů a při jednom se zlomil v kolenech, čehož ale využil a bouchl tě rukojetí do kolene s takovou silou, že ses neudržel a spadnul jsi. Adept na Sitha tě potom přeskočil a dostal se do výhody, kterou jsi chtěl získat ty. Byl jsi narvaný v uzoučké uličce a tvůj soupeř byl připraven zaútočit.

HA!! Myslíš, že jsem včerejší!! Mě neporazíš!!

Jeho sebevědomí hmotně vzrostlo, když znovu zaútočil, ale bylo znát, že je unavený. Podcenil tě a stačilo jen, aby ses znovu dostal do výhody a jeho obrana už bude slabá a brzy poleví.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Hrobka Tulaka Horda

Ta sketa

Vykryl jsem jeho útoky a přemýšlel jak naněj. Opět přede mnou poskakoval jako pták.

Bez noh ptáče špatně skáče

řekl jsem si. Ani sem nevěděl proč, každopádně mu useknout nohu by mě pobavilo a jemu by to zabránilo skákat.

Teď jen jak jej zbavit nohy, sám si ji zřejmě neusekne

povzdechl jsem si a vykrýval další útoky. Jak jsem jej tak pozoroval zajásal jsem. Stačí ho znehybnit, až se pokusí o dalčí výpad. Ruku s mečem bude mít dál od těla a já jej budu moc bez rizika připravin o nohu.

Proč jen o nohu?

říkal jsem si, bylo by lepší jej zabít přímo. Ale zarazil jsem se. Tohohle ptáka si chci vychutnat. Pousmál jsem a začal jsem se chystat k jeho silovému sevření.
Po chvíli jsem byl připraven, teď jen čekat na vhodný okamžik. Bohužel jaksi nepřicházel tak jsem jej vyprovokoval několika protiútoky. Jeho reakce na sebe nedala dlouho čekat a já jsem se rozhodl.

Teď se budeš divit

a rozjel jsem můj plán

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Dlouhý, a pro tvého poskakujícího soupeře už velmi vyčerpávající souboj vás zanesl do úzkých částí hrobky, tak, jak jsi doufal, ale problém byl, že na místě, kde měl uhýbat tvůj soupeř, jsi teď ustupoval ty, ale ten hlupák tě tam následoval a sám se omezil. Nyní už jeho slabé výpady nemohly ohrozit tvou obranu a tak ses chystal do útoku. Sebevědomí na tváři tvého soupeře znovu zmizelo, když začal horečně odrážet tvé výpady. Potom jsi provedl výpad po jeho noze a ten se zkácel na koleno. Meč mu vypadl a tys proti němu stál s triumfem vítěze. Když ses chystal jej poslat mezi ostatní mrtvoly v této hrobce, vytáhl ale vibronůž a zajel ti jím do ruky s mečem. Ten ti vyletěl a potom tě sekl do stehna.
Postavil se a odkulhal trochu dál aby se připravil na boj.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, hrobka Tulaka Horda

Ten chlív!
zanadávám v duchu a i když bych měl hledat svůj meč, je mi jedno kam padl. Vidím jen jeho jak kulhá a vytahuju blaster
Žer hlínu, šmejde!
procedím mezi zuby a vystřelím ze svého blasteru. První ránu mířím na hlavu a potom střídám cílové oblasti. Leč snažím se, aby šly buď do trupu nebo do hlavy.
Je unavej z boje a ta noha mu taky nepřidá
říkám si, když ne něj posílám další střelu
Tuto kanonádu nevydrží dlouho

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korriban, hrobka Tulaka Horda

Tvůj protivník byl sice zraněný, ale rozhodně to nevypadalo, že by se chtěl vzdát. V podstatě jste teď měli stejné šance a oba jste to věděli. Soupeř, ač se značným vypětím přece jen odrazil tvé střely mečem. V nestřeženém okamžiku použil Sílu a odhodil tě pár metrů od sebe. Náraz na zem sice nebyl prudký, ale byl dost silný na to, aby tě připravil o tvůj blaster a i o dech.

Student tohoto okamžiku využil a skočil po tobě. Váleli jste se po zemi a situace se skutečně pro tebe nevyvíjela dobře. Ne jen, že tě tvůj protivník ohrožoval přímo z bezprostřední blízkosti a navíc světelným mečem. Aby toho nebylo málo ležel na tobě celou svoji vahou, takže nebylo tak lehké se ho zbavit. Pár metrů od tebe ležel tvůj blaster a „vypůjčený“ meč...

__________________________________________________________

Tak a je to i oficiálně...;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, hrobka Tulaka Horda

Zmetek jeden, furt to protahuje
řeknu si zatímco se přetahujeme o meč. Jeho meč. Jakoby nestačilo že sem já přišel o svůj.
Zmetek, to mi dělá na schvál
Nu jak chce. Odkrouhnu ho jeho vlastním mečem, zmetka. Když na mě tak ležel, chvíli jsem byl v defenzivě, abych jej utvrdil že vyhrává a pak jsem s odhodlal udeřit.
Chtěl jsem mu dát ránu mezi nohy nohou, tedy buď kopnout či spíše kolenem a posléze využít jeho oslabení a useknout mu jeho hlavu tím jeho mečem.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“