Jmenování Sithem - Mise pro učedníka Josto Hapora

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Student nepociťoval beznaděj.Bojoval, i když věděl, že i kdyby vyhrál, ostatní by jej zabili a teď s tebou křížil své meče, ovšem oba jste uvízli v šachu.Tu se však zaksichtil trochu jinak, protože jsi mu mezi nohama udělal vaječínu a bolestně odklopýtal dozadu.

ÚÚÚÚ!!!HAHA!

Posmíval se jeden Sith, tím na sebe upoutal pozornost a meč tvého protivníka jej rozpůlil a zase se vrátil ke svému majiteli.Okamžik potom se student znovu začal soustředit a ladnými pohyby klouzal a unikal mezi vašimi meči.Potom ale natáhnul ruku k Regovi a něco udělal, ale asi to nefungovalo.Jenže potom váš soupeř zvedl ruku znovu, Reg se vznesl a začal rotovat ve vzduchu.Ne ale na dlouho.Reg se rozzuřil.Mrštil studentem do trosek frachťáku a pomalu se k němu blížil, když se s ním znovu střetnul, on mu to znovu odrazil a vtáhnul Rege do lodi.Ta se ale chvilku potom rozletěla na kusy a ti dva zase bojovali na pevné zemi.Pak Rege ale zase odkopl a zvedl do výšky, pak ho omlátil o zem a pustil ho.Reg se těžce zvedl, ale to už váš soupeř znovu útočil a vypadalo to, že Regovi utne hlavu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Údolí Temných pánů

Přestože jsem ho pěkně praštil stále nechce padnout. Ten je pomalinku větší osina než ten mistr jedi. Takže je odolný proti bolesti. Zajimavé, nicméně mi tato informace nepomůže k jeho zabití. Budu muset na něj trošku jinak. Něco mě napadlo. Vytáhl jsem jeden svůj blaster a nechal ho levitovat za mnou. Rozběhl jsem se ke studentovi s blasterem za sebou a když jsem byl skoro u něj zařval jsem na něj.

Hej, trotle! Čas zrušit tvůj let!

a sílou odtáhl Rega z dosahu jeho meče. Reg si zřejmě trošku namlátil, ale žije. Mečem v levé ruce jsem mu zablokoval jeho čepel a udělal jsem otočku, abych ho mohl seknout a stále jsem mu blokoval jeho čepel. Otočka vyšla nádherně, jenže on se taky otočil a uhnul mému seku. Následoval sek jeho mečem, kterému jsem se vyhnul a teď jsme proti sobě stáli jen my dva. Tentokrát se do útoku nehnal, měl stále na paměti bolest kterou jsem mu způsobil. A tak jsme tam stáli proti sobě a každý z nás zaujal bojovou pozici. Ticho bylo přerušované našim dechem. Stáli jsme proti sobě a konal přípravy. Blaster který mě následoval jsem nechal za sebou, když jsem začínal tu otočku, takže nyní levitoval za studentem. Trošku změnit směr, kterým hlaveň míří ..

Ano, to je ideální


pousmál jsem se pro sebe a něco v mém postoji ho zřejmě varovalo. Najednou byl takový obezřetnější

Ne, dám ti čas a ty na to příjdeš, tůdle

Zarotoval jsem svými meči a když jsem jimi rotoval, pomocí síly jsem zmáčkl spoušť levitujícího blasteru a poté jsem zaútočil. Střely a meče by měly cíle dosáhnout ve stejný čas

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Úspěšně jsi zabránil zabití Rege a postavil ses tomuto bojovníkovi tváří v tvář...a hlaveň v týl.Tvůj soupeř postupoval velice obezřetně, ale o blasteru za sebou neměl tušení.Po chvilce, kdy student jen opětoval tvůj nenávistný pohled klidným výrazem jste se opět srazili.Student vykryl tvoje meče, ale vykrýt blaster se mu už nepodařilo a tak padl k zemi těžce zraněný a nyní už bezbraný.Netvářil se však vůbec vyděšeně, nýbrž smířeně.Jestli to býval Sith, už z tohoto já nic nezbylo.

Zvítězil jsi Sithe, ale klidu nedojdeš, pokud se od temnoty neodvrátíš.

Pronesl z posledních sil student a potom si přitáhnul meč a probodnul se jím.Mistr Jorak Uln, který tento souboj s velkým zaujetím sledoval se zatvářil neuvěřitelně uznale a zatleskal vám se slovy:

Výborně, výborně, myslím, že vy dva už jste na mě zapůsobili dostatečně.Škoda toho studenta, myslím, že o to bude vaše zkouška jednodušší - zabili jste svého protivníka při zkoužce na Sitha.

Pak se otočil na vašeho mistra a poklepal ho po zádech.

-Měl byste být na své žáky hrdý, jsou skvěle vycvičení.
-Děkuji vám, mistře.


Bitva skončila.Poměrně slušný pokus Republiky o získkání informací selhal, ale na obou stranách byly celkem slušné ztráty.Na orbitě Sithové ztratili jeden introduktor(typ Leviathanu)a pár fregat.Republika přišla o všechny tři útočné lodě.
V Dreshdae padla asi stovka vojáků a jeden rytíř Jedi na straně Republiky, ostatní utekli.
Oproti tomu Sithové tam přišli asi o 150 vojáků, ale o žádného Temného Jedie.
A v Údolí byly ztráty nejtěžší na obou stranách:
Republika přišla o dvacet výsadkových lodí, v nichž bylo skoro 1000 vojáků
Sithové přišli o asi stovku Temných Jediů v momentě překvapení a pak o tři stíhačky při příletu posil.
Bylo to takové Pyrhovo vítězství, ale uchránili jste pár důležitých údajů, což bylo nejdůležitější.
Všichni Sithové se odebrali do Akademie, kde propukla oslava.Reg trochu kulhal, ale byl v pořádku a zavdával si pořádné množství Juma džusu, stejně jako všichni zdejší Sithové.Vy dva jste byli oslavováni jako hrdinové bitvy, ale Reg šel brzy spát.

Zítra nás čeká těžký den, ale taky se staneme Sithy, taky by ses měl jít prospat.

Řekl a odešel na ubikace.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie

Na oslavě jsem si vyhlédl tichý koutek a popíjel Tariské pivo, juma džus mi vždy přidal moc sladký. Sedl jsem si ke stolu a ty co tam byly přede mnou jsem pohybem ruky poslal pryč. Odešli dobrovolně a hned.

Jsem Sith.

To vědomí mě naplňovalo něčím co jsem dosud nepoznal. Bylo to mnohem hlubší a jedinečnější, než cokoliv co jsem kdy zažil. Myšlenky se mi vrátili k dnešní akci. Přemýšlel jsem o tom, proč se ten student zabil. Sith to být nemohl, tohle by sith nikdy neudělal. Pořád si myslím, že to byl Jedi na výzvědách. Jeho schopnosti, republikový útok, prostě mi do toho zapadá Jedi. Takže to máme dva jedie na Korribanu ani ne za den. Jestli jsem měl dříve pochybnosti o vedení akademie, teď už mám jistotu. Většina studentů jsou slaboši, mistři nejsou o moc lepší a hlava akademie? Ta se zatím kryla za proslov že o jediovi věděla a časem by si pro něj zašla sama. To byla informace typu: dobře že jste mi ušetřili práci, někdo ho musel zabít jinak by vybil celou akademii, až by mi nezbyl nikdo a musel bych tam jít sám. Tato představa mě rozesmála. Představa jak hlava akademie bojuje s tím mistrem jedii. Opět jsem se vrátil k těm dvěma. Jaktože oba byli schovaní tak nedaleko sebe? Jak komunikovali s republikou? A další podobné otázky mě napadaly dost dlouho. Kyž už se mi s tím nechtělo lámat hlavu, řekl jsem si, že až budeme sithy budeme muset prohledat tu hrobku kde pobýval ten rádoby student a tu jesnyi, kde byl mistr jedi. V té jesky ni při té příležitosti bychom mohli vzít i holocron, nebo by bylo lepší ho vzít později až si zařídíme nějaké sídlo někde jinde. Tato myšlenka mě nadchal a já se jí zaobíral půl hodiny, ale nic jsem nevyřešil. Nakonec jsem dopil poslední pivo a šel jsem spát. V pokoji jsem se unaveně svalil na kavalec a usnul spánkem spravedlivých. Spal jsem jako obvykle lehce a tak jsem měl přehled o každém větším pohybu v chodbě a u našich dveří.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Ráno přišlo nějak brzy po té oslavě.Reg už byl připravený a natěšený na nadcházející zkoušku.Proběhl chodbou a chystal se jít do hlavní místnosti, ale potom se zastavil, když tě viděl, jak spíš.Zasmál se v duchu a potom ti pomocí Síly odtáhnul deku a zvolal.

Vstávej!Máme tu zkoušku, dnes se oficiálně staneme Sithy!Budu v hlavní místnosti.Tak si pospěš.

Pak vyběhl ven a namířil si to rovnou do hlavní místnosti plný vzrušení z nadcházejícího dne.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Ráno mě vzbudila zima a Regův hlas. Poté co jsem se probral se okamžitě dostavila strašná bolest hlavy.

Toho piva jsem si mohl dát méně

Sílou jsem dal deku zpátky na postel a chtěl se navléct do brnění .... Ouha, já už v něm jsem.

Já musel být jak dělo

Podíval jsem se po pokoji a na postel, jestli tam někde neleží nějaká pěkná studentka. A nic. Byl jsem tu sám. Nedalo se nic dělat a tak jsem se vrávoravě zvedl. Místnost se divně kolébala a já měl co dělat abych se udržel zpříma.

Příště zkusím ten džus

Spolk jsem pár prostředků proti kocovině. Po koltu nejlepší věc, každý správný voják jich má pár vždy po ruce. A ponořil se do síly. Podařilo se mi dostat se do použitelného stavu. Mozek mi opět začal fungovat a já se zarazil. Neříkal Reg něco o zkoušce?

Další zkouška?

Že by další adept na zabití nebo co? Začínal jsem mít těch zkoušek plné zuby. Měl jsem jít na Jedie a pak přejít na temného jedi, měl bych od těchto zkoušek klid. Proklínaje zkoušky a vedení akademie jsem došel do hlavní místnosti a postavil se vedle Rega.

Už abychom to měli za sebou

řekl jsem mu a netrpělivě čekal na to, co se bude dít.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Došel jis s Regem do hlavní místnosti Akademie.Dnes byla atmosféra napjatá a když jste vešli, všichni zmlkli.Za dobu, coste na Akademii byli se naučili mít k vám respekt a tak jen hleděli.Záhy jste se setkali s vaším mistrem, který se vítězně koukal po svém konkuretovi v přízni mistra Ulna, protože jeho učedníci se nedokázali vyšplhat ani do desítky nejúspěšnějších studentů.Hned, jak jej svým triumfálním pohledem zpražil se s vámi pozdravil a kývnul na vás.

Jak vidím, jste už oba připraveni.Teď na vás čeká už jen jedna zkouška.Tentokrát půjdete ale každý sám do jedné z hrobek.Bude vás tam dohromady čtyři a kadý z vás bude mít svého soupeře.Kdo zvítězí souboj se stane Sithem.Před tím ale musíte donést obřadní meč od sochy u náhrobku jednoho ze Sithských pánů.Ale varuji vás, neberte nic jiného, spustíte mechanizmus, který vás zabije i přes vaše schopnosti, vemte jen meč.Nic jiného ok?

Reg s chladným pohledem zakrývajícím jeho vzrušení kývnul a mistr se na něj potěšeně zadíval.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Zase další souboj? Nic originálnějšího neznají?


Povzdechl jsem si a kývl na mistra že rozumí. Mistr už nám neměl co říct a tak jsme se vydali do údolí. Udolé bylo pořád plné trosek a stop po boji.Aspoň že uklidili aspoň ta těla. Cestou jsem se snažil odhadnout schopnosti těch dvou zbývajících, ale pohled zezadu mi moc neřekl.

Jít dovnitř, najít sochu u náhrobku, zabít neznámého soupeře, vzít jen meč, nenechat se a stát se sithem

Nic moc originálního, ale nedá se nic dělat. Došel jsem doprostřed údolí, abych se zeptal kterou hrobku mám prozkoumat

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Stál jsi na tobě už věrně známém placu, který ještě včera byl bitevní pole. U hrobky Tulaka Horda na tebe čekal nějaký chlapík.

Á, to jste vy, ti adepti na Sithy, dobře, ty Regi půjdeš do hrobky Marky Ragnose a ty Josto půjdeš do hrobky Tulaka Horda.Přineseš odtamtud obřadní světelný meč a utkáš se se svým soupeřem.Jen dávej pozor, jsou tam nástrahy, které dokázaly vyvést z míry i zkušené Sithy.Neskutečně velká zvířata, ukryté propasti atd.Dávej pozor a přežiješ.

Sith to myslel naprosto vážně, načež otevřel vrata a pomocí Síly tě vhodil dovnitř, potom zavřel.Byl jsi ve tmavé chodbě, kolem spousta rozvalin a v dáli si nějaká tukata pochutnávala na studentovi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Údolí Temných pánů

Podíval jsem se, kam mě to vlastně poslali. Stěny vypadaly pevně, strop byl vysoko a podlaha byla sice trošku zaprášená, ale žádný hory písku a suti zde nebyly. Jen na ni bylo dost hromad kousků stěn, které nevydržely zub času. A jako všechno v akademii bylo i toto místo poněkud tmavé. Někomu by se zdálo lehce depresivní, ale já byl za svůj život na horších místech. Přestal jsem přemítat o tom, kde všude jsem byl, co bylo horší a co přibližně stejné jako tato hrobka a otočil se. Prohlídl jsem si dveře. Zřejmě z nějakého kamene, masivní a pekelně těžké, na ty bych musel použíť pořádnou nálož, nebo světelný meč. Zhodnotil jsem ty dveře, zřejmě jedinou cestu dovnitř a ven. Potichu jsem přemítal nad tím, co mě zde asi čeká a nakonec jsem si řekl, že na to asi přemítáním nepřijdu. Tak jsem nechal dveře dveřmi a vydal se dál do útrob hrobky. Po pár krocích jsem uslyšel nějaké zvuky, žvýkáni a nějaký šramot. Použil jsem vybavení na své helmě, abych pronikl na tu vzdálenost tmou, která v tom koutě panovala.

Tukata, blbá tukata


procedil jsem mezi zuby. A už jsem měl v rukách své blastery a poslal jejím směrem pár střel. Zvíře zařvalo a po druhém zásahu zdechlo.

Kudy sem chodí? Nebo že by tukaty vydržely rok bez potravy? NEbo byl ten student, teď potrava tak blbý, že ji pustil dovnitř když to tu chtěl prozkoumat?

Nechal jsem tukatu tukatou a když jsem procházel okolo ní, dal jsem ji ránu jen tak pro jistotu. Přistoupil jsem blíže a podíval se na studenta, zda ho neznám. Po chvíli, kdy jsem zkusil odhadnout jeho podobu z většiny ožraného obličeje jsem došel k tomu, že jsem jej neznal.
Odvrátil jsem se a pokračoval dál do nitra hrobky. Stěny byly pokryté nějakými výjevy z doby majitele hrobky. Pozoroval jsem je a přemýšlel kdo to byl Thulak Hord, moc jsem o něm zatím nevěděl, ale průzkum jeho hrobky a terminály v akademii mi o něm řeknou více. Navíc jsem o něm možná četl, jen jsem si na to nevzpomněl.
Pokračoval jsem dál a zastřelil pár tukat, když jsem došel ke dveřím.

Dveře? Tady? Kam asi vedou?

řekl jsem si a protože nebyla jiná možnost než projít skrz ně, tak jsem je otevřel. Předtím jsem je prozkoumal a žádnou past, žádný snímač jsem nenašel a zpoza dveří jsem neslyšel nic, co by nasvědčovalo tomu, že tam je něco žvého a ani v síle jsem toho moc nevícítil. Byl jsem zvědav co za nimi bude a co tam na mě čeká. Dveře se otevíraly a já stál pár metrů od nich, ruce na zbraních a nedočkavost v očích.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Procházel jsi dál hrobkou Tulaka Horda a sledoval, co se děje. Zkouškou jsi byl už celkem znechucený, zatím tě nepotkalo nic, co by zrychlilo tvůj tep, pouze tukaty, které byly spíše k pláči. Nestály ti ani za to, abys kvůli nim volal Temnou stranu Síly a po chvilce jsi je svým mečem pobil.Chvilku potom jsi došel k nějakým dveřím. Byly celkem podobné jako na Akademii - masivní, kamené.Mávnul jsi rukou a otevřely se, na čež jsi vešel dovnitř. Přišlo však další zklamání - holá zeď. Jenže tady něco nehrálo. Bylo ticho a i když byla hrobka poměrně mrtvá, i tak vydávala nějaké zvuky, ale tady, nic, vůbec nic. Pak se ale ozval děsivý řev, zeď se začala otřásat a pak ji něco rozmetalo na kusy. Z díry, která potom vznikla vyšla obrovitá bestie, byla děsivější než rancor, byla větší, po většině těla měla ostny a u neméně velké tlamy měla kusadla široká jako sloupy. Když tě uviděla, rozmáchla svýma obrovitýma tlapama a ohnala se po tobě.Minula a zarazila ji do čepele tvého meče, meči ji zasavil a bylo poznat, že obrněná část těla je odolná proti meči. Z bestie však sršela zlovolná energie.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

He?

vydechl jsem, když se ta obluda vyřítila ze stěny.

Já myslel, že protivník bude člověk!?

řekl jsem si v duchu a jen tak jsem se vyhnul obludné tlapě. Vyhnul jsem se a její tlapa skončila na meči. Očekávl jsem řev, pach spáleného masa a zmítající se bestii. Místo jsem vyjeveně koukal na tlapu, která se zastavila o meč.

Sakra, kdyby mi to řekli vzal bych si raketomet!

sekl jsem bez výsledku mečem a přemýšle jsem jak dál. Shodit na ní strop jsem odmítl, protože budu muset pokračovat dál k meči, který jsem měl za úkol donést. Meč taky nebude to pravé ořechové, leda bych ji chtěl umlátit rukojetí.
Že jsem si nevzponěl dříve na klasickou poučku republikových vojáků "granát budeš potřebovat, až když jej nebudeš mít". Kdybych to tušil, táhl bych sebou celou bednu.
Co se dalo dělat, schoval jsem meče a vytáhl blastery. Zamířil jsem obludě na hlavu a střílel ránu za ránou. Obluda inkasovala pár ran a mocně zařvala tak, že jsem málem ohluchl. Přitom se otřásla tak, že ji byl zdejší prostor skoro malý.

Vida, obludka nám moc papala a není neprůstřelná

a začal jsem ustupovat zpátky. Při troše štěstí ji nálákám do dveří a pak je zavřu. Ty dveře by ji měli přerazit vejpůl. A kdyby ne, tak ji určitě zabrání v pohybu a vedveřích ji rozstřílím na maděru.
Usmál jsem se a vystřelil po ní další příval střel

Jen pojď malá, pojď k tatínkovi.

a lákal jsem ji ke dveřím

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Vypnul jsi meč a zaútočil na bestii pouze s blastery. Potvora většinu střel odrazila, jednu dostala taky do hlavy, ale té si ani nevšimla. Střely pocítila pouze na trupu(břichu), kde jak jsi poznal, není tak obrněná. To ji však jen rozohnilo a když jsi ustoupil za dveře, prostě rozrazila zeď a pokračovala dále. Její řev se jistě rozléhal po celé hrobce, ty sám jsi z toho málem ohluchnul. Blastery jí však jen sotva poškrábaly, poranit ji, by z palných zbraní dokázal tak lehký blaster nějakých podprůměrně vybavených stíhaček, nemohl sis o ní myslet, by byla tak silná, že by odolala i dělům, která mají standartně vyzbrojené stíhače, přesto je velmi odolná a ani madalorianské opakovače by ji nedokázaly zabít.Jediným způsobem, jak ji zabít, byl světelný meč, kterým jsi mohl projít jejím nepancéřovaným trupem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Sakra, čas vymyslet plán B!

řekl jsem když ta potvora prorazila dveřmi jako by bylyz papíru. Střelba z blasterů není tak silná jak jsme předpokládal

Potvora, velká, silná, obrněná!

říkal jsem si a proklínal jsem ji, její matku a jejího otce, připadné další její rodiče a planetu, že na ní nespadl nějaký šutr když byla ještě malá a nerozmáčkl ji na kaši. Holt co neudělá vesmír, udělám já. Zastrčil jsem své blastery a vytáhl meče. Chvíli jsem klidně stál protí ní a pka jsem zařval a rozběhl jsem se proti ní.
Naštěstí jsem její tlapu postřehl včas a zastavil jsem se a tak její tlapa jen narazila do zdi. Ze zdi vyletěly kusy skály a vytvořili pěknou hromadu ostrých šutrů. Ta svůru je ignorovala a pořád se ke mě blížila. Já jsem byl nucen stále ustupovat a horečně jsem vymýšlel plán C.
To, jak ten tvor ignoroval nebezpečí které mu hrozilo od těch skal pro jeho nechráněné břicho mi vnuklo nápad.
Po pár metrech jsem našel to co jsem hledal. Relativně v centru chodby byla zřícená suť ze stropu a já do ni schoval jeden svůj blaster a světelný meč. Blaster jsem namířil hlavní nahoru a světelný meč emitorem také. Lehce jsem je zamaskoval sutí a nyní stačilo jen použít sílu a do stropu vyletěla salva z blasteru a světelný meč se aktivoval. Cítil jsem, že bych za pomoci síly mohl celkem slušně pohybovat minimálně s mečem. Deaktivoval jsem meč a už se za ohybem chodby objevila hlava té potvory.

Chcípni!!

a střelil ji do hlavy blasterem. Potvora zařvala a blížila se. Ustupoval jsem, abych ji nalákal nad suť se zbraněmi. Už bude nad níěmi aktivujije a minimálně mečem ji to břichorozsekám, těžký blaster také nepochybně odvede svojí práci.

Pojď šeredo!

zařval jsem na potvoru a po mých slovech následovala další střela.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Bestie si doopravdy nevšímala nebezpečí zvenčí, soustředila se jen na tebe a na tebe taky soustředila veškeré své fyzické Síly. Bestie byla stvořena Temnou stranou Síly, to nebylo pochyb. Navíc vypadala, jako by měla místo čichu schopnost vycítit uživatele Síly, protože i když ses nějak pokoušel skrýt, bestie akorát rozrazila buď suť a musel jsi ustupovat dále. Tvůj plán však neměl moc vad a tak jsi bestii v relativním klidu dokázal lákat k místu jejího skonu. Už jsi byl kousek od onoho místa a usotupil ještě o krok. V tom okamžiku se rozletěla salva z blasterů, zapnul světelný meč a i se sutinami vyrazili vstříc hrůzné stvůře.
Plán vyšel a potvora zaryčela a zasténala, jenže se jen otřela a sundala to ze sebe. Z ran jí proudil jed, ale bestie se rozhodla dále nebojovat. Pomalu se otočila, vztekle po tobě mrštila nějakou mrtvolou a potom se vrátila zpět do chodby ze které vyšla.
Bylo na čase vrátit se na původní trasu k náhrobku Tulaka Horda, odkud jsi měl vzít meč. Při tom sis všiml, že bestie si meč odnesla ve své hrudi, z nějakého důvodu se nevypnul.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“