3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Strategická místnost:

Poslouchal jsme jedijku a plán se my zdál celkem dobrý.Věděl jsem že kluci z komand jsou dobří.Mezi námi vždy panovali jistě tichá rivalita nebo aspon podle toho co jsme mohl já soudit tak ano.Prohlédl jsem si onen křižník blížeji.V tuhle chvíli jsem nevěděl který průlez pro mně bude přijatelnější proto si potom prostuduji plán acclamatoru a rozhodnu se jaký tunel jáký průlez použiji.no bude to každopádně pěkně nebezpečný.
V současné chvíli mně nic nenapadá, jen možná ještě trochu objasnění úkolu.Máme za úkol projít lod zkontrolovat ji a dovézt do sektorů republiky předpokládám, ale napadá mně co když lod bude mít nějaké poškození s kterým si neporadíme.Myslím že přesně tohle separatisté zamýšlí a čekají.Totiž pokud by byla potřeba přivolat lod s náhradními díly pochybuji že by jí nechali přistát.Takže nás tam nechají přistát a pak se uvidí do jsité míry je to dosti nejistá mise že?
Pronesu svoji myšlenku.Trochu se odmlčím.
Budu se snažit madam aby to dopadlo v prospěch republiky a když to nepudu vezmu jich sebou jak to jen pude.
Řeknu hrdým hlasem.Tahle mise my naháněla husí kůži.Byl jsme rozpolcený vv části jsem z toho měl strach, ale druhá část my říkala že to bude dobrý.Co se stane ukáže až čas.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Strategická místnost:
Jedi Allie naslouchá tvým připomínkám a mezitím si promýšlí, co ti k tomu ještě dodá a doplní, přesto jakmile skončíš, tak je ještě chvilku zticha.
Co se týká vašeho úkolu, tak je následující. Dostat se na loď a zjistit míru jejího poškození a situaci tam. Dle toho se rozhodnete, jak budete postupovat, jestli nám bude stát za to riskovat vyslání nějakých plavidel tam, nebo ne. Dám vám k dispozici kódovanou frekvenci, kterou se spojíte s flotilou v případě potřeby, nebo jakmile dojdete finálního řešení situace onoho křižníku. Nejedná se o záchrannou ani útočnou misi, prioritní je zjištění důvodu, proč je ta loď v takovém stavu v jakém je. Dle toho se rozhodněte, nebo se spojte s flotilou, ale v případě spojení jej pevně zvažte, nelze vyloučit, že právě na tohle separatisti budou čekat. Vše jasné, nebo jsem něco opoměla ? A ještě, nechci žádné sebevražedné mise, radši se koukejte vrátit živý.
odpoví ti Jedi Allie, místy sice trochu zaváhá nad správnou formulací, ale v celkovém důsledku to má na tebe nečekaně přesvědčivý efekt, takže ti přijde, že to má z mnoha rozhovorů, které musela již vést s politiky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Strategická místnost:

Poslouchal jsem co jedijka vykládala.Byla pravda že své minulé sdělení k ní jsem řekl velice sebevražedně.
Ne madam myslím že jste na nic nezapoměla jen se chci zeptat kdy odlétáme?Nebojte se madam já to myslel jen v tom případě když nebude již jiná možnosat než ta poslední.
Tato jedijka se velice vyznala v uměná mluvy s lidmi.Všechny své výklady prováděla s takovou samozřejmostí až jsem se divil.Něco v jejím hlase mně uklidnovalo.Jen jsem věděl že tohle bude setsakramensky těžká mise a navíc.....
Budu sám!
Proletělo my hlavou.Sice jsme byli pro boj samy vlastně cvičeni ale já měl radši skupinu minimálně dvou vojáků.N co budu to muset nějak přežít.Přemýšlel jsem co mně může na té lodi tak čekat.Hora separatistických droidů nějací žoldáci, vzbouřená posádka a nebo prosté nic.To ukáže čas......

:_______
Jordi srry je to slabší ale já poslední dobou nejsem schopnej plodit nějak......
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Strategická místnost:
Jedi Allie si vytáhne datapad, aby si překontrolovala některé údaje a dala ti tedy co nejpřesnější odpověď.
Co se odletu týká, tak poletíte ráno v osm standartního času, což vám dává noc na připravení se a vyspání. Během té doby se připraví váš odvoz a také komanda, jedno tu ještě není. Nejspíš mají nějaké zpoždění. Takže pokud nemáte dalších dotazů, tak končím tuhle schůzi a máte do osmi ráno volno, tehdy vás budu čekat v hangáru. Případně si připravte nějaké dotazy, kdyby bám ještě nějaké vyvstanuli v hlavě. Kdyby jste měl nějaké potíže s ubytováním, tak se obraťte na seržanta C-3482, má to na starosti.
odpoví ti Allie, když najde to co hledala a pokyne ti, že můžeš odejít. Taky ti de facto řekně, že do začátku mise si můžeš dělat, co chceš, samozřejmě v rámci pravidel, která tu jsou zaběhlá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Strategická místnost:

Dobře madam děkuji.Ráno nashle madam.
Zasalutuji a odejdu ze strategické místnosti.Asi si půjdu zařídit vybavení.Teoreticky můžu počítat s vybavením lodi, ale člověk nikdy neví co může čekat.Proto se vydám do zbrojnice pro svůj obvyklý příděl munice a pak do skladu pro potřebné věci na přežití a nějaké ty zásoby.Ve zbrojnici mně ještě neznají proto s i musím říct o granáty navíc.Najít zbrojnici nebyl problém.Byla o několik pater níž u skladových prosor a sklad také takže jsme mohl během chvíle nafasovat všechno co jsem pro přežití potřeboval.Cestou jse mse pozorně rozhlížel po okolí.OStatním klonům jsem možná přišel zvláštní ale sledoval jsem strukturu acclamatoru a věci co by my případně mohli později na tom druhém něco ulehčit.Taky se nachvíli asi zajdu podívat k těm průlezům a zjsitím jaké by bylo nejlépe použít.A nakonec.....
KDyž můžou piloti pít po akci, proč ne já před akcí?
Pomyslím si, přece pro štěstí.Vydal jsem se za úkoly jenž jsem si stanovil.Mám toho celkem dost a proto jsem přidal do kroku......
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Paluby:
Snažil jsi se co nejvíce si zapamatovat z různých detailů o Acclamatoru, zatímco jsi si jej procházel. Předtím, než jsi se rozhodl pro menší občerstvení, tak jsi obešel pozice všech průlezů, které jsi mohl použít. První byl při pohledu z vnějšku v úpatí hlavního trupu a z něho vycházejícího těla můstku a vedl do boční chodby. Druhý vstup, který jsi si obhlédnul byl téměř až na příďi, na konci dlouhé velké chodby, kudy běžně chodí velké množství klonů. Třetí a čtvrtý průlez byli vedle hlavních motorů, nalevo a napravo. Oba jsou vedle motorů a kdyby jsi jimi prolezl tak se dostaneš do větší chodby, kde by jsi vylezl buď trochu víc vlevo nebo vpravo. Další dva průlezy byli až na kraji obou trupů a poslední byl kousek od hangáru. Všechny tyto tři průlezy vedli nejdříve do údržbářských šachet a poté do dalších chodeb. Po této prohlídce jsi zamířil do jídelny, kde jsi si u místní obsluhy poručil sklenku tvrdšího alkoholu a poté zasednul k prázdnému stolu, kde sis ji vychutnával. Jídelna byla až na dvě místa prázdná, jedno z nich si držel obyčejný klon, druhý nějaký technik, který určitě nepocházel z Kamina, protože měl jiný obličej.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Paluby:

Snaha si pamatovat různé detaily byl úspěšný tak z 70%, nedokázal jsem si zapamatovat všechny detaily které bych chtěl.Tolik co jsem toho nachodil po acclamatoru nyní to jsem ještě nikdy nenachodil.První průlez vedl na můstek což bylo důležité místo, které ovládalo většinu lodi, ale pokud je to past tam pravděpodobně bude nalíčena tam.Druhá ve velké chodbě, která sloužila jako velký koridor na Kaminu se my moc nezamlouvala v ohledu na její šířku.Další, které byli u hlavních motorů byli také přesně ideální na past, ovšem byli pro mně celkem žhavými kandidáty.Zbylé už jsem jen tak proletěl. jejich vzdálenost od důležitých míst se my nelíbila a když tak byli blízko hangáru kde se vylodí komanda a to by bylo zbytečné kumulování sil.Pravděpodobně asi půjdu těmi u motorů abych zjsitil jak na tom jsou i přes riziko pasti a potom budu pokračovat dál na můstek.S hrubým plánem v hlavě jsem na jedné s chodeb způsobil ve svém zamyšlení malou kolizi, která se neobešla bez nadávek a dalších prupovídek.Rychle jsem se omluvil a zamířil na skleničku.Sundal jsem helmu a položil ji v jídelně na stůl.Se sklenkou v jedné ruce a s helmou v druhé jsem se vydal k technikovi.Byl to člen posádky ale ne klon.Měl malý kulatý obličej a vážné hnědé oči.
Zdravím tě.Jsem Alpha-63 Dash.Mohu si přisednout?
Zeptám se technika.
Mám na tebe dotaz máš tuhle lod asi dobře okouklou dá se pohybovat po lodi mimo dosah lodních senzorů a kamer?
Položím svou otázku.Kdyby věděl o nějakém způsobu o mnoho by my to usnadnilo práci.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Jídelna:
Technik se na tebe nedůvěřivě podíval a prohlížel si tvou tvář, jakoby v ní hledal něco, co nemohl najít ve tvářích jiných klonů, tvých bratrů, s kterými měl tu možnost se setkat.
No, jsem jenom technik v hangáru, kde je to monitorovaný pro případnou invazi, ale jinak na běžných chodbách se tomu nevyhnáš. Jo, jsem Cullio Ranieri jinak. Ale možná nejsou monitorovaný ventilace a údržbářské šachty, ale nevím do jaké míry. Vyznám se především v opravě stíhačů.
odpoví ti, ukousne si z koláče, který má před sebou a znova si tě začne chvilku prohlížet a zaměřuje se na detaily. Jakoby mu přišlo na tobě něco divnýho.
Ty nejsi jen tak obyčejný klon co ? Jsi jiný než ostatní.
pronese nakonec, když očividně dojde k nějakému závěru a zvědavě čeká na to jestli, a jak, mu odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Jídelna:

Škoda pomohlo by my to, ale nevadí.
Odpovím Culliovi.Sleduji s lehkým úsměvem jak zkoumá rysy mé tváře a snaží se najít něco co není normální u zbytku bratří.Nemělo smysl zastírat že jsem ARC protože to se sasi jistě během chvíle rozkřikne.
Ne jsem jeden z ARC.BYlo my potěšení se s tebou pobavit díky ti za pomoc nyní musím jít.Měj se dobře.
Rozloučím se a vrátím dopitou sklenku obsluze v jídelně.Nasadím si helmu a zamířím vven z jídelny do své ubikace.Už byl nejvyšší čas jít spát.Poamlu jsem procházel chodbami lodi.BYlo vidět že je pomalu noc protože většina klonů byla na ubikacích a po chodbě se pohybovalo jen to nejnutnější ,,obyvatelstvo" lodi co muselo.Jak jsem šel tak zamyšlen málem jsem šlápl na malého myšího droida co se zrovna vynořil z jedné z odboček.Naštěstí bez dalších nehod jsem došel k turbovýtahu kde jsem zmáčkl tlačítko příslušné pro patro kde jsem měl ubikaci a vyrazil do ní.KDyž jsem tam přišel.Věcně jsem naházel většinu věcí do kouta.Pušku opřel u dveří a DC-17ky dal po ruce abych je mohl kdykoli použít.Nastavil jsme chronometr tak aby mně vzbudil hodinu před srazem v hangáru tento čas by my mněl bohatě stačit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Tvůj pokoj:
Svou rychlostí odchodu jsi nedal Culliovi ani možnost říct cokoliv jiného a po menší obtíži se všudypřítomným myším droidem jsi dorazil na svůj pokoj, kde jsi ze sebe rychle sundal své brnění a po položení svých DC-17ek na stolek vedle postele jsi i rychle ulehl a usnul.
Klečel jsi u velkého těžkého stroje, který se pzoději ukázal jako kombajn. Koukal jsi do otevřeného panelu a v ruce jsi měl nějaké nářadí. Postavil ses a podíval ses do odrazu na svoji dětskou tvář s krátkými tmavými vlasy. Zpoza tebe se náhle objevil v černém brnění s rudou insignií na levém rameni. Něco řekl, zvedl jsi ruce a zamířil na tebe zbraňí a na něco se zeptal. Chvilku jsi váhal s odpovědí, kterou jsi nakonec poskytnul. Odklonil svou zbraň a vedli tě jako svého rukojmí až k tvému domu. Tady zajali ještě jednoho muže a vyslýchali ho, tvrdě a násilně, zatímco tebe držel týpek v brnění a starou helmou. Snažil ses vyprostit z jeho sevření, ale nešlo to, byl mnohem větší a silnější. Chystali se druhého zajatce zabít, když tvého držitele zasáhl výstřel. Přímo z tvého domu vyběhl tvůj otec s matkou a začali s žoldáky bojovat, ale protivník byl v převaze. Podařilo se jim tvého otce odzbrojit a ten na tebe něco vykřikl. Otočil jsi se a začal jsi utíkat do pole v kterém jsi zmizel. Utíkal jsi tak rychle, jak ti to tvoje dětské nohy umožnili a zaslechl jsi sérii výstřelů. Neotočil ses a utíkal jsi dál, přesně jak tvůj otec chtěl. Nedíval jsi se ani před sebe, dkyž jsi do někoho narazil. Další velký muž v brnění s několika jemu podobnými. Měli na sobě brnění skutečných mandalorianských válečníků.
Z tvého spánku tě probral tvůj nařízený chronometr, který tak přerušil i tvůj zajímavý sen.
----------
Docela by mě zajímalo, jak kloni ráno vstávaj. ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Tvůj pokoj:

Opravoval jsem jen nějaké vypadlé dráty v našem už starším kombajnu.Hla neznámého muže mně donutil se otočit.Vypadal jako mandalorian, ač mněl pár odlišností.Hledal mé rodiče.Ne že bych byl srab nebo tak ale prostě když koukáte do hlavně blasteru prostě neodoláte a řeknete "pravdu".Pomalu jsme došli až k našemu domu.Snažil jsem se jítco nejpomaleji aby si nás třeba naši mohli všimnout a připravit se.V domu jsem našel jen muže co nám tu pomáhal.Obličej mněl rozmlácený na akši od úderů rukavic těch násilníků.Škubal jsem sebou a snažil se vymanit z jeho sevření.JEho stisk zesílil a mně opovážlivě zakřupali ksoti v ramenou.Přestal jsem.Nad mou hlavou se mihl výstřel a můj věznitel se skácel k zemi.Málem mně strhl s ním ale stihl jsem se mu vysmeknout právě včas abych stihl nabít rovnováhu.Bylo jich ale moc otec jednoho poslal k zemi ale podlehl přesile.Poslední co jsem od něj slyšel bylo...
Uteč!
Nečekal jsem ani minutu a vzal nohy na ramena.Vyklouzl jsem z domu a běžel přes pole tak jak my jen nohy dovolili.Zakopl jsem o kámen a spadl na zem hned jsem se oklepal a běžel dál.Ted závisela každá vteřina na tom jestli budu žít nebo ne...k mým uším dolehli výstřeli.Napadlo mně c ose stalo a do očí my hrkli slzy, ale poslouchal jsem dál otcův rozkaz a běžel.Začlo mně pýchat na plicích.Sledoval jsem zem podsebou abych zase nzakopl když jsem bolestivě hlavou narazil na něco tvrdého...odrazím se a spadnu na zem.V očekávání poslední rány zvednu oči a vidím pravé mandaloriany.V té chvíli my spadl kámen ze srdce.
Ostré pípání budíku mně probralo z mého snu.Trhnul jsem sebou a celý zpocený se posadil.KDyž se rozkoukám a zjsitím kde jsem doslova sebou fláknu zpáky na postel.Ještě chvíli se nerozhodně převaluji, ale pak vstanu a jdu do sprchy.Voda byla vlažná a osvěžující.Po rychlé sprše se začnu oblékat do brnění a připravovat se na cestu...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Pokoj Alphy-63:
Po očistě a probuzení se, ti už další záležitosti, především oblékání brnění a kontrola zbraňí, přijdou jako samozřejmě a projdeš je téměř automaticky, aniž by jsi cokoliv opoměl. Jakmile jsi hotový, zasuneš jako poslední do pouzder svě dvě DC-17ky, prohlédneš si popruhy svého JetPacku a uchopíš svou DC-15ku do ruky, aby jsi vyrazil svižným krokem směr hangár. Když jsi dorazil, tak už byli všichni ostatní připraveni, ale nijak tě to nerozhodilo, protože dle chronometru ti zbývalo více jak deset minut. Jak se ukázalo, tak vaším dopravním prostředkem tentokrát nebude LAAT/i na které jsi zvyklý, ale trochu zastaralý G9 Rigger, i když dle všeho byl dobře připraven a nedávno i nalakován.
A jsme kompletní, dobré ráno Dashi. Takže toho je váš transport, má vlastní hyperpohon, takže nemusíme s naší flotilou skákat na místo, kde došlo k onomu přepadení. Navíc byl řádně opraven a trochu modifikován, aby vyhoval naším požadavkům. Má někdo nějaké otázky, nebo je vše k misi jasné ?
pronese mistryně Allie a zeptá se směrem ke všem přítomným, tedy dvěma komandům, dvěma dalšími klony, kteří měli očividně na starosti pilotáž a tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Můj pokoj

Zastlal jsem postel do pozice kdy vím že ji ještě použiju.Připnul jsem si pouzdra na DC-17ky a zkontroloval jejich funkčnost.Byli v pořádku.NAštěstí jako celý zbytek mojí výstroje.Nahodím na záda jetpack u kterého musím seštelovat popruhy.Nějak my šel špatně zeslíct tak jsem je povolil, ale ted jsem je potřeboval pevně utažené aby se my jet na zádech nehoupal.Popadl jsem jsem DC-15ku a vyrazil ze dveří.Vypadal jsem trochu abnormálně protože jsem měl plnou výstroj a oproti zbytku klonů kteří měli jen své zbraně a nejnutnější výstroj a posádce která bez brnění vypadala taková holá.Hangár už byl ,,plný".Bylo to zvláštní většinou jsem chodil všude brzo já a najednou jsem poslední.Jak komanda tak i jedijka.Podíval jsem se na náš transport a usoudil že kdyby nebyl nalakovaný zeptám se jestli je schopen letu.Nic jsem, ale neříkal.Bylo jasné že schopen je jinak by nám ho nedávali na takovouhle misi.
Dobré ráno madam.
Pozdravím jedijku a pokývnutím hlavy komanda a piloty.Vyčkám jestli se na něco nezeptají komanda či případně piloti.Mně byli mé úkoli jasné.Proto jsem jen nesouhlasně zavrtěl hlavou a zadíval se po okolí hangáru.Ale jen tak abych nemusel otáčet hlavu a nevipadalo to nápadně.Všechno bylo jako obvykle jako ze škatulky.NEzáviděl jsem komandům jejich úkol probít se tudy.Počkal jsem jestli nenadejdou další pokyny, když ne vydám se do transportu připravit se na odlet.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Hangár:
Stejně jako ty, tak ani nikdo z členů obou komand neměl žádné dotazy, takže se Jedi Allie po chvilce spokojeně usmála a pokynula směrem k loďi, která na vás již čekala.
Dobře, potom mi nezbývá než vám popřát štěstí a úspěch. Spoleháme na vás a provázej vás Síla.
pronese, aby dále sledovala jak míříte k loďi a průlezem do ní nastupujete. Kdyby jsi měl porovnat její prostornost s LAAT/i, tak by jsi LAAT/i shledal účelnějším, jenomže by jsi musel ještě vzít v potaz schopnost LAAT/i létat hyperprostorem. Piloti zamířili do svých pozic a začli s přeletoou přípravou, zatímco obě komanda si našla nějaké pozice, kde se drželi spolu. Bylo jasné, že mezi nimi panuje jistá rivalita, otázkou jaká byla v porovnání s rivalitou, kterou měli mezi sebou komanda a ARC, mezi něž jsi se hrdě řadil i ty. Bylo tu ještě jedno volné místo k sezení, nebo jsi se mohl jít podívat i do pilotní kabiny, volba byla na tobě a dle všeho to komanda ani nijak nezajímalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Hangár:

Po vojensku zasalutuju.Myslím že to jedijka nevyžadovala ale udělal jsem to protože...ani nevím byla velitel a mně to přišlo jako vhodné rozloučení.My kloni neměli žádné at vás provází síla.Ani nevím proč jsem nad tím přemýšlel.Pomalu vystoupám do lodi.Nebyl to zrovna druh přepravy na který jsem byl zvyklý, ale co se dalo dělat.Laťka hyperem létat neuměla.Piloti se oddělili.Chvíli jsem váhal jestli nejít za nimi ale nakonec jsem si to rozmyslel nechtěl jsem aby to vypadalo že se těch z komand bojím nebo něco podobného co si mohli přimyslet.Musel jsem se pousmát pod helmou.Rivalita komand byla jasná každé chtělo být lepší než to druhé, ale když šlo o to aby udělali ramena na nás ARCC tak se vždyckiy spojili rivalita nerivalita.Nebyl jsem jeden z těch ARC co by se vyžívali v těch akcích kde se ukazuje kdo z nás je lepší.Třeba takový MAko se v tom vždycky vyžíval.Sedl jse msi na volné místo, keré na mně zbylo.Byli jsme potichu nebo potichu jak jen se dalo.Helmy jsou zvukotěsné takže je možné že se komanda dohadovala jakou na mně uší boudu.Mohl jsem projet kanáli a odposlechnout je, ale neměl jsem k tomu důvod.Chtěl jsem jen ve zdraví přežít tuhle akci a pokud je na nás nachystaná nějaká levárna což zaručeně je tak by bylo lepší kdybych s nima vycházel dobře proto jsem se nechoval nijak agresivně abych je nevyprovokoval.Opřel jsem si hlavu o stěnu a poslouchal hukot lodních motorů a čekal na start.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“