3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Můj přesun za větší konzoly nebyl zrovna elegantní. Proložil jsem ji akrobatickým přískokem, za který jsme se spíše styděl, ale svůj účel splnila a já byl tady. Chvilku jsem si od dechl, protože akce tady na můstku byla poměrně náročná. Začal jsem se těšit jaké to bude až to tady skončí, ale věděl jsem že prvně to tady musím ukončit, aby dotyčný, který je zodpovědný za smrt mých bratrů byl potrestán. Ta touha po pomstě za mé bratry mě stále hnala vpřed. Slyšel jsem tu konstatovací otázku o kudlance a musel jsme se pousmát.

Jsem z někoho mnohem lepšího, ale to Ty za chvíli poznáš!

Problesklo mi jenom v hlavě a pevně jsem sevřel DC-17cky, když jsem chtěl vykouknout a zkusit své štěstí, tak lodí otřásl výbuch.

Proboha! Co ta Eta vyvádí?

Ještě si stihnu pomyslet, než se pokusím této výhody využít. Já jsem v době výbuchu seděl opřený o konzoly, takže otřes by mě neměl tolik rozhodit, jako ty tři, kteří se kryli a byli pravděpodobně čelem ke mně. Zvednu se tak abych mohl střílet a zahájím palbu, hlavně po těžkém blasteru, abych eliminoval jeho ničivou sílu, ale na ty dva zbývající taky nezapomínám, i když v soustředění spíše přesněji pálím na jeden cíl a druhý naslepo odstřeluji.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Můstek:
Explozi od levoboku jsi okamžitě připsal na lístek Etě, kterou jsi někde v tom prostoru tušil, ale tím jsi se nechtěl zabývat příliš dlouho. Svým způsobem se ti to dokonce hodilo a rozhodl se využít výhody, kdy jsi byl stabilně zapřen a nenechal se explozí natolik otřást, jako tím museli utrpět tví soupeři. Vykoukl jsi a spustil plnou palbu po dvou slabších cílech. Zatímco toho s těžkou zbraní ji kropil, co nejpřesněji to šlo, tak toho nalevo jsi tak zhruba ostřeloval. Ve výrazech soupeřů jsi viděl překvapení, které jsi však nemohl přisoudit explozi nebo tvému výpadu. Každopádně žoldák s těžkým blasterem dostal tři zásahy do oblasti ramen a jeho těžké zbraň zarachotila o zem, než se on s úpěním svezl k zemi. Na druhé straně jsi sice cíl nezasáhl, než jsi se musel zase skrýt, ale i tak jsi se opět posunul blíže ke svému cíli. Následná odveta očuzující konzoli, za kterou ses kryl, už byla spíše symbolická.
Ty svině bez ksichtu!
zaslechl jsi, když následovala další vzteklá palba, než si jeden ze zbývajících musel přebít zásobník. Tvoje setrvávající přítomnost už očividně začínala s psychikou žoldáků dělat své. V ten moment ti zapraskal komlink,
... eh, slyšíme se? Jenom jsem vás chtěl informovat, že ta exploze je Deggova práce. Očividně si špatně vyložil rozkaz rychle postupovat vpřed,
ozval se Nut, který týmu Eta velel.
Když neumí otvírat dveře a musí je vyhazovat do vzduchu,
neodpustil si k tomu Rip a Eta si opět klasicky nehlídala frekvenci. Alespoň, že se to dělo v rámci republikových sil a ne na všech linkách, aby je mohl zaslechnout nepřítel.
Každopádně k vám dorazíme tak za pět ... no radši deset minut. Jenom najdeme fungující turbo ... Deggu! Schovej ty výbušniny už sakra! ... turbovýtah. Nějaké rozkazy?
upřesnil nové informace Nut a nezapomněl okřiknout svého kolegu, který si opět chtěl pohrát s něčím velice nebezpečným.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Když jsem začal střílet viděl jsem, že Ti chlápci jsou evidentně otřesení a překvapení, ale nebyl jsme si v tu chvíli jist z čeho. Modlil jsem se, aby se nedělo něco o čem nevím. Uspokojeně jsem se usmál, když jsem zaznamenal tři zásahy do ,,černého" a těžkého. Schoval jsme se jenom poslouchal bubnování, které přišlo do konzole a proud nadávek. Evidentně byli slepí, protože můj obličej mohl při poslední salvě vidět více než dostatečně a ještě uvidí. Poslouchal jsem vysílačkou Etu a přitom kontorloval stav zásobníků 17ctek a v případě potřeby je vyměnil. Nebylo žádoucí, aby mi došla munice uprostřed přestřelky.

Nute, vyřiď mu že mu děkuji, ale ať se proboha pokusí nevyhodit celou loď do vzduchu, víte že jí nejlépe máme zachránit. Rozkazy jsou jasné, dostaňte se co nejrychleji na můstek, ale dávejte pozor na případné nepřátelé po cestě. Až budete na úrovni můstku dejte mi vědět přes vysílačku, žádné akce na vlastní pěst, nechci skončit mrtvý od vlastních. 63 konec.

Mluvím potichu, aby nepřítel neslyšel co říkám a nemohl se připravit na případné problémy.

Dzeto jaký je Váš status?

Zavolám druhý tým a po jeho zavolání se trošku přemístím za konzolí abych nevykoukl na stejném místě jako minule a zkusil se nachvíli zvednout a vyslat na oba zbývající nepřátele pár střel aspoň naslepo kdyby to nešlo jinak a zároveň koukám, jestli nezměnili pozici. Šlo o to, abych získal čas. Když jsem se zase schoval musel jsem si rýpnout.

Stále máte možnost se vzdát! Nebude Vám ublíženo a budete doručeni před řádný proces.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Můstek:
Rozhovor s Etou byl jako vždy velice zajímavý a za jiné situace i velice úsměvný. Zároveň jsi jim dodal jasné instrukce co nezničit a kam se mají dostat co nejdříve, aby ti byli co nejvíce k užitku. S Etou sis připomněl i druhý nasazený tým, Dzetu a rozhodl ses vyžádat hlášení i od nich. Než se navázalo spojení, tak to chvilku trvalo, ale nakonec byl kanál čistý a jasný.
Tady Dzeta-04, pane. Omlouváme se, že doposud nemáte podporu, ale narazili jsme na drobný odpor. Právě se nám ho povedlo potlačit, ale nemáme v dosahu funkční turbovýtah a dříve, než za deset minut se k vám nedostaneme,
začal hlášení, když se na chvilku odmlčel, aby se poradil se svými kolegy. Na rozdíl od Ety si Dzeta hlídala svou komunikaci v rámci jednotky a působila profesionálně až do morku kosti.
Dle připomenutí mého kolegy jsem vás zapomněl informovat, že jsme nalezli nějaké nastražené výbušniny. Dle všeho měly být připravené na nás, ale jejich zamaskování bylo provede asi v podobném stylu, jako kdybyste maskoval Venator v moři chaluhama. Nějaké rozkazy či změny plánu, pane?
doplnil Dzeta své hlášení a vyčkával, jestli se nerozhodneš nějak upravit svoje plány nebo předchozí rozkazy.

Na tvoji narážku nepřítel zatím nijak nereagoval, což působilo poněkud podezřele. Pro tebe to znamenalo rozhodnout se očíhnout situaci a to z jiného místa, než jsi vyhlížel posledně. Rozhodně jsi udělal dobrý tah, protože než tě nepřátelé postřehli, tak jsi dost jasně mohl spatřit, že se rozdělili a hodlali tě zkusit obejít ze stran. Než jsi musel opět zalézt před sprškou blasterových výbojů, tak jsi viděl, že byli oba od sebe již dost odděleni a že by tě velice rychle mohli zachytit současně z boku. Tedy, pokud by ses rozhodl zůstávat na místě a čekat na ně, jako poslušná ovce čekající na porážku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Rychle jsme si projížděl vše co mi sdělila Dzeta. Nelíbilo se mi, že tady někde čekali výbušniny a taky se mi nelíbilo, že by Eta měla být moje záchrana, ale radši si tu poradím sám s Etou, než abych nechal Etu zneškodňovat výbušniny.

Rozumím Dzeto. O podporu se postará Eta. Vy máte za úkol dočistit loď a najít všechny nastražené nálože. Nemůžeme si dovolit tu mít tyhle pasti. Zkontrolujte všechny důležité systémy, jestli je Ti parchanti nepodminovali a nevyhodí nás do vzduchu. Pokud nejsou dotazy 63 konec.

Po mojí narážce bylo ticho což bylo více, ale opravdu více než zarážející když vezmu v potaz, že Ti dva byli napružení jako Hutt na Twilecké tanečnice. Snažili se mě obejít což jsme čekal, že udělají mnohem dříve, ale asi jim to zapalovalo mnohem, ale mnohem pomaleji než jsem čekal. Ovšem, nesměl jsme je podcenit. Podceňování je matkou mrtvých. Vystrčil jsem pistole a naslepo vypálil po obou nepřátelích trošku do pozice předně, jak jsem počítal kam se zatím asi přesunuli. Byl čas odsud zmizet a nenechat se tu rozstřílet jako kachna. Začal jsme se rozhlížet po nějakém vhodnějším krytu, který by mi pomohl eliminovat tuto indispozici z obklíčení, bylo jedno jestli je to dopředu dozadu nebo do boku, hlavně abych byl krytý. V případě, že se mi povede takovýhle kryt najít, tak se k němu pokusím přisunout samozřejmě při zaměstnávací palbě na nepřátele.V hlavě mi běžela myšlenka, kterou bych nikdy nečekal že budu mít.

Pohněte Ety sakra!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Můstek:
Dzetě jsi udělil jasné instrukce, jak mají postupovat a vše potvrdili pouze strohým souhlasem ve vysílačce od jejich velitele. Oproti komukoliv z Ety, Dzeta-04 působil jako perfektně naprogramovaný klon. Bez podpory Dzety a s nahodilostí schopnosti Ety ti bylo jasné, že se o vlastní záchranu budeš muset přičinit nemalou mírou sám, jak tomu bylo z většiny doposud. To znamenalo hlídat si pozice tvých nepřátel a dát jim víceméně slepou střelbou najevo, že víš, kudy se pohybují.

Zároveň jsi se sám začal rozhlížet po něčem, co by ti mohlo pomoci jako lepší kryt. Návrat do toho předchozího by ti poskytl z jistého úhlu dobrý kryt z jedné strany, ale druhá by byla úplně otevřená. Víc dozadu už nebylo prakticky kam, ledaže by ses pokusil dostat za průzor lodi, což byl však za běžných okolností úkol hodný Jedie. Další alternativou bylo jít do stran, ale to by ses vydal vstříc jednomu z těch dvou, kteří se k tobě právě blížili. Teoreticky jsi mohl jít po druhé straně konzolí, po které šel jeden z těch dvou a snažit se krýt před tím druhým těma konzolema, které se nacházely v prostředku. Ale i toto řešení bylo značně neúplné a přinášelo svá rizika už proto, že jsi musel odhadovat pozici toho druhého a určovat si, která konzole tě v danou chvíli bude schopna zrovna ochránit nebo ne.

Při zběžné kontrole jsi navíc zjistil, že ti zbývalo asi půl minuty na to, aby ses rozhodnul a přemístil. Tedy mnohem méně času, než jsi mohl, za ideálních podmínek znamenajících dlouhou rovnou chodbu bez pastí, nepřátel, věcí k odpálení nebo skladu jídla, dávat Etě na to, aby dorazili tě podpořit. Takže jsi na to byl stále a opět sám, byť tentokráte už to byli jen dva soupeři.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Po potvrzení Dzety jsem si úlevně od dychl. Přeci jenom vím, že kdyby se cokoliv se mnou podělalo, tak přes nespolehlivost Ety a jejich rozličné chápání rozkazů je tu někdo, kdo je schopný tuhle loď vrátit do rukou Republiky. Teď, ale není čas přemýšlet kdo tuhle loď získá. Prvně se musím postarat o sebe a případně sebou vzít co nejvíce těch hajzlíků s sebou. Prozkoumával jsme konzole. Vrátit se na původní místo? Tam bych nebyl krytý a musel bych opravdu čekat na to, kdy vytáhne hlavu a já ho trefím, jinak bych to dostal já a bylo by jasno. Proto jsme zvolil formu aspoň krytí z jedné strany a částečného krytí z druhé strany. Z hluboka jsem se nadechl a vrhnul se směrem blíže k tomu s rychlopalným blasterem, protože pokud proti mě bude ten s puškou tak s tou se špatně manipuluje a já budu mít dost času zasypat ho sprchou střel, zatím co rychlopalný by mohl zasypat mě. Pokud se mi to povedl tak se snažím posouvat co nejdál odnich, čili pravděpodobně k východu z můstku. Nelíbilo se mi nechat se z něj vytlačit, ale když Eta přinese jiné než tříštivé granáty, tak můstek rázem dobudeme zpět. Dával jsme pozor na toho nadruhé straně a v případě že jsem se přesouval z krytu jsem se snažil co nejrychleji a případně se naslepo krýt. Pokud je šanceho zasáhnout pálím. Druhý blaster šetřím a dávámpozor natoho druhého. Snad se nestihne tak rychle přemístit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Můstek:
Z možných alternativ, jak a kudy změnit svou pozici, si vybral tu, která se ti jevila jako nejvhodnější. Mezi sebe a toho lépe ozbrojeného jsi umístil konzoli tak, že by ji musel hodně přelézt a tedy se ti vystavit, zatímco sám ses obratně plížil na protější straně. Pouze sis musel hlídat druhého z mužů, ale ten se krčil za protějšími konzolemi a snažil se postupovat co nejtiššeji, aby tě překvapil na místě, kde jsi už nebyl. Uvědomil sis, že při krytí svého postupu střelbou nebylo slyšet tvůj pohyb a nepřátelé tak netušili, kdeže ses vlastně nacházel. Jen sis musel dávat pozor, aby ses neprozradil střelbou ze špatného úhlu.
Tuto výhodu sis udržel zhruba po polovinu cestu k východu z můstku, když sis při kontrole uvědomil, že se dvojice chystala na útok do tvé bývalé pozice. A dokonce jsi měl dostatečný výhled na mezeru, kterou ten se slabší zbraní musel překonat a tedy přejít přes tvé současné palebné pole. Byl by hřích se na chvilku nezastavit a nenamířit jeden z blasterů tímto směrem. A pak se stalo.
Vyhrnul se kupředu za zběsilé střelby před sebe.
Ne, není tam!
zakřičel na něj jeho kumpán, ale to už oba tvoje blastery hltaly svou šanci dvojicí výstřelů. Čtyři přesné zásahy a tělo s sebou žuchlo mohutně na zem. Zatímco druhý muž se pokoušel dostal do pozice, odkud by na tebe mohl střílet. Bylo to však marné, protože jsi se stihl schovat za konzoli a v klidu si vychutnat svůj další zářez.
Nyní to tedy bylo jeden na jednoho, dva velitelé svých týmů, byť tvůj protějšek už o svůj tým přišel. A dle všeho to vypadalo, že to bylo do posledního muže.
Jenže se stalo ještě něco dalšího.
Přes průzor jsi mohl zahlédnout záblesk typicky doprovázející lodě vystupující z hyperprostoru. A dobře jsi věděl, že žádná republiková loď neměla v tuhle dobu dorazit, aniž bys o tom ty nebo někdo z komand věděl. Zatím jsi ještě nemohl s jistotou vědět, kdože to vlastně přiletěl, ale nejbližší momenty by ti toho mohly hodně prozradit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Bylo příjemné zjištění, že vlastně vůbec netuší, že jsem se přesunul. Což se mi velice, ale velice líbilo. Viděl jsme krásnou, ale vyloženě krásnou díru co si říkala o využití. Zaměřil jsem a čekal. Nemusel jsem čekat dlouho, ale překvapilo mě co ten žoldák udělal, protože na sebe jenom upoutal pozornost, kdyby se plížil opatrněji mohl mě případně překvapit, takhle jsem ho překvapil já. Vystřelil jsem z každé pistole dva výstřely. Vždycky dva! Tloukli nám do hlavy, protože jeden nemusel zabít, ale dva byla jistota. Tenhle žoldák dostal pro jistotu čtyři rozprostřené po hrudi a vypadal jak by se mu na prsa vytetovala kostka. Uchechtl jsem se když ho ještě zkoušel ten druhý varovat, ale pozdě, schovaný jsem si dovolil zářný úsměv, ale nebylo čas řešit jestli se to povedlo nebo ne. Furt tu zbýval ten nejsilnější z nich. Bohužel se asi k poslednímu nepříteli přidala i loď, která naše fakt asi nebude. Rychle jsem nastavil frekvence Dzety a Ety.

63jka komandům. Z hyperprostoru vyskočila neidentifikovaná loď, pravděpodobně nepřátelská. Zrychlete činnost, musíme se připravit na možné vylodění nepřítele. Pokusím se ovládnout můstek, aby jsme mohli ovládnout loď co nejdříve, ale vypadá to tu na oříšek.

Jen informuju komanda. Je mi to těžké říci komandům, že ten dotyčný bude oříšek, ale musel jsem z pravdou ven, protože nebyl čas hrát si na hrdinu.

Takže teď jsme to už jenom Ty a já? Přišel jsi o všechny svoje lidi, jsi stejně neschopný jako oni?

Chtěl jsme dotyčného vyprovokovat, protože člověk, který je podrážděný dělá více chyb než člověk s chladnou hlavou. Vykukoval jsem zpoza konzolea byl jsem připravený napálit to do toho zmetka jen kdybych mohl. Pokud to nejde jen přelétnu, u které konzole že to vlastně jsem.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Můstek:
Situace se rychle měnila a ty jsi nepředpokládal, že přiletivší loď by mohli být vaši. Proto jsi to ihned sdělil oběma komandům, takže jsi je tím mohl extra motivovat. Dzeta dle očekávání jenom potvrdila, že rozumí, zatímco od Ety se nějakou chvilku něco neozývalo.
Nute ...?
narušil ticho Rip, což znamenalo, že členové komanda na sebe nejspíše tiše hleděli se zamyšlenými hledími svých helem.
Ne, ani o tom nepřemýšlej Ripe!
No tak, v tomhle jsme určitě ještě nejeli...
Ne! A koukej radši zprovoznit ten turbovýtah a to tak, aby nás v pořádku vyvezl nahoru a ne nás rozmlátil dole o šachtu.
... eh, rozumíme pane, spěcháme.
ukončil celou diskuzi Nut, když ti potvrdil jejich snahu dostat se k tobě co nejdříve. Zároveň sis mohl vyslechnout, co se členům týmu Eta nejspíše honilo hlavou a bylo jen na tobě, jak sis to mohl přebrat.

Několik výstřelů ještě před tvým proslovem tě navrátilo do reality můstku a tvého zbývajícího soka. Jeho výstřely šli do několika směrů, odkud bys mohl od konzole vykouknout a nebylo složité si spočítat, že to zkoušel v momentě, kdy odhadoval, že bys mohl vykouknout.
Kdybych si je vybíral sám, tak už bys plaval ve vesmíru. Nahej!
zareagoval velitel žoldáků a přidal k tomu další salvu těsně předtím, než jsi chtěl vykouknout. Zdálo se, že zkoušel náhodné časové intervaly, v nichž by tě mohl zasáhnout. Problém tedy byl, že pro další přesun by ses mu musel na dobrou vteřinu vystavit a to pokud bys chtěl couvnout k jedné menší konzoli v prostředku můstku, nebo trochu dopředu a do strany směrem ven z můstku. Do ostatních směrů by ses musel ukázat na víc a tedy dost na to, abys mohl schytat přímý zásah.
Víš co? Už mě to nebaví!
vykřikl žoldák a zaslechl jsi secvaknutí několika spínačů, které jsi až moc dobře znal. Jango Fett vás několikrát nechal naslouchat typickým zvukům patřícím výměně zásobníků u různých zbraní, nastavení výbušnin, zvukům některých detektorů života či tepla, ale hlavně - aktivovanému granátu. A nebylo pochyb o jaký typ granátu se bude jednat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Věděl jsem, že až budu moci tak Etu zabiju, ale předtím je maximálně dořvu. Když od nich člověk chce odpověď, aby si podal kolkovanou žádost na velitelství. Někdo jim bude muset řádně vysvětlit co to znamená být komando.

Eto, žádné blbosti, potřebuji Vás tady nahoře v jednom kuse. 63 konec.

Co tam Ti pitomci zase vymýšlí? Snad se nezabijou.

Ta myšlenka byla nehezká z důvodu, že bych přišel o komando, ale zase uklidňující že bych věděl, že už nebudou ten nevyzpytatelný faktor. Mé rozhodnutí vykouknout jasně ukončil velitel žoldáků, když mi málem usmažil zbytek mých krátkých vlasů. Byl dobrej to se mu muselo nechat. Když jsem slyšel co mi odpověděl musel jsem se pousmát a zase si rýpnout.

Asi mají neschopného velitele no, kterej je úchylnej na nahý chlapy!

Aktuálně jsem byl v dost špatné situaci a ten blbec to ještě přikrášlil. Rychle mi hlavou projížděly všechny zvuky, které by to mohli být, až se mi výběr zastavil na jednom jediném.

Ten idiot!

Uklouzne mi, protože ten zvuk je jenom jedno termální detonátor a nebo silně výbušnej granát, aspoň pokud se nepletu. Neměl co ztratit a byl nasraný, tak mě chtěl vzít s sebou. Nebylo čas na něco čekat. Kdybych se rozběhl rozběhl k němu, tak mám šanci nic moc, že se k němu dostanu živý a potom ho ještě zneškodnit a zneškodnit granát. Takové štěstí jsme nechtěl pokoušet. Za slepé palby jsem se vrhnul po konzolích, abych se dostal ke dveřím.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Můstek:
V duchu ses modlil, aby Eta zase nevyvedla nějakou hloupost, než jsi se musel vrátit k realitě můstku. K té, která hrozila být velice výbušnou a za špatných okolností i smrtelnou, pokud bys rychle nejednalo. A to jsi měl samozřejmě v plánu, který jsi pojal velmi jednoduše. Vystartoval jsi ze své pozice a používal jsi svých pistolí k slepé střelbě proti tvému nepříteli, když jsi zaslechl opětovanou střelbu. Pozdě sis uvědomil, že jsi skočil žoldákovi na past tím, že předstíral aktivaci granátu.
Z jeho strany přiletělo několik výstřelů, kdy naštěstí všechny minuly hlavu. Jenomže do ostatních částí jsi už několik zásahů dostal - na zádech ti je vykrylo brnění, byť jsi je pocítil. Pocitově se to blížilo bušení do zad pěstmi, ale trvalé poškození to nepřineslo. Zásah jsi však dostal do nohy a to přesně do míst, kde část zbroje navazovala na druhou. Noha se ti podlomila zcela okamžitě a klesnul jsi v plném tempu k zemi. Byl to ukázkový placák a díky zbroji sis nepotloukl hlavu. Bohužel ti ale z levé ruky vyklouzla pistole a odletěla o pár metrů dál, zatímco tu v pravé ruce jsi udržel.
Heh, ono to fakt vyšlo,
uslyšel jsi žoldáka, který využil chvilky, aby se opojil svým úspěchem nad tím, že se mu povedlo tě nachytat. Zdálo se tedy, že i on měl jakýsi zájem na tom, aby můstek lodi zůstal v jakémsi celku. Mezi ním a tebou teď sice byla konzole, ale bylo ti jasné, že jeho nadšení ho požene tvým směrem, aby svou práci dokončil. Neměl jsi čas zkoumat své zranění, ale bolest byla silná a palčivá a s tím jsi musel počítat. Bylo až s podivem, jak se zde situace mohla z dobré zvrátit na děsivou a naopak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Hned jak jsem vystartoval jsem si uvědomil svojí chybu, ale bylo už pozdě se vracet. Jenom jsem doufal, že moje štěstí se ještě nevyčerpalo a on se pod mou krycí palbou schová a budu mít pokoj, ale to se nestalo. Záda mi neklepal pěkně, ale bohužel nezůstal u nich. Když jsem dostal do nohy a provedl toho luxusního placáka jenom mi z pusy vyšlo bolestné syknutí. Byl jsem vzteklý sám na sebe jak jsem mu naletěl.

Ty blbče. Naletět takhle blbému žoldákovi.

Více vzteklý jsem byl, že mi vyletěla jedna ze sedmnáctek z ruky, ale furt jsme měl ještě jednu a to by mělo stačit. Jeden zásah do hlavy a bude po nějakém blbém žoldákovi. Musel jsem, ale přiznat, že měl styl. Ovšem co mohl udělat on mohl jsem já taky a já byl rozhodnutý nedat tuhle loď separatistům v celistvém stavu.

Eto tady 63jka, pohněte těma svejma zadkama.

Bylo to trošku zbožné přání, protože jsem už toho začínal mít opravdu plné zuby. Připlazil jsme se blíže konzol, abych se o ní aspoň částečně mohl opřít a zkusil jsme jeho směrem poslat dva slepé výstřely, aby věděl že nemá vylejzat. Sáhl jsem k opasku a vyndal jeden z tříštivých granátů. Věděl jsem, že si zahrávám, ale už jsem toho měl plné zuby. Jestli on chtěl blafovat já teda ne. Nechal jsem palec na závlačce, abych ho mohl vytrhnout kdyby to bylo potřeba.

Hele Ty! nevím co jsi zač, ale řeknu Ti to takhle. Nejsi jediný kdo tady má granáty co udělají velkou explozi. Tak se laskavě uklidni a já narozdíl od Tebe neblafuju. Řekni jak jste se zbavili posádky?

Hrál jsem o čas. Nic jiného, byl jsme připravený se bránit kdyby to bylo potřeba, ale doufal jsme že ho to zastaví a trošku se zasekne.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Můstek:
Z vývoje jsi nebyl nadšený, ale rychle jsi jednal. Bylo to jedno z hlavních pravidel, které vám vtloukali už od malička - hlavně jednat a nikdy se nezastavovat. Jakmile se zastavíte, jste mrtví. Jakmile nejednáte, jste mrtví.
Příznačná slova, která měla nespornou váhu a nyní jsi se o tom opět dokola přesvědčoval na vlastní kůži. I to tě vedlo k pro někoho možná zoufalému řešení, následkem čehož skončil v tvé ruce granát.
Eh ... jsme na cestě pane.
odvětil trochu nejistě Nut.
Zdá se mi to, nebo ten turbovýtah nejede moc turbo?
zaslechl jsi hlas, který patřil Deggovi. Bylo až pozoruhodné, jak se kloni naučili rozpoznávat své hlasy od sebe navzájem. Sice se u některých vyvíjeli různé přízvuky, ale ty byly téměř nepatrné.
Ripe?
Hej, tys mi zakázal něco s tím dělat, tak jsem s tím nic nedělal!
bránil se Rip proti Nutovo nařčení, že by s tím měl něco společného, než jsi jejich diskuzi utnul. Měl jsi totiž mnohem vážnější situaci, kterou jsi musel řešit. A trochu jsi se rozhodl zaneprázdnit svého soka otázkou a zároveň jsi jej jasně utvrdil, co všechno jsi ochoten udělat. A protože se chvilku nic neozývalo, tak o něčem očividně přemýšlel.
To co následovalo, bylo více než překvapující. Uslyšel jsi zarachocení zbraně, která se svezla po zemi směrem k tobě.
Ok, vzdávám to. S magorama jako jste vy stejnoxichty nechci už nic mít do činění. Dokonce vám řeknu i nějaké informace, jenom když mě necháte naživu,
pronesl dost jasně a hlasitě až to skoro znělo i uvěřitelně. Do jaké míry to byla pravda, to jsi si musel nyní určit ty sám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Můstek:

Hlasy Ety byly velice uklidňující, obzvláště když jsem věděl, že už tady taky nemusím být. Více než jindy v mrtvolné chvíli bylo teď znatelné, že jsme prostě každý úplně jiný navzdory slupce do které jsme zabalení. Musel jsem souhlasit s Deggem, že ten turbovýtah jede opravdu, ale opravdu pomalu. Z mého zamyšlení mě vyrušilo něco, co jsem nechápal. Zbraň, která se přisunula až ke mě. Podle toho co říkal, toho vážně měl dost, ale už jednou lhal a já mu na to naletěl, proto jsem radši zůstal stále zalezlý. Našponoval jsem uši, aby mi neutekl sebemenší zvuk, který by mohl vydat.

Dobře, tak začneme tím, že zůstaneš tam kde seš a nebudeš dělat nějaký nepředloženosti. Co se týče těch informací, tak spušť co víš. Proč to děláš? Kdo Tě najal? Co bylo Vaším úkolem? Co to je za loď tam venku? Kam se poděla posádka? Myslím, že pro začátek to bude stačit. Co se týče toho nezabíjení o to se postarám, pokud nebudeš dělat kraviny.

Vysypal jsem přísun otázek, abych ho zaměstnal, než přijde Eta. Poslouchal jsem pořádně a byl jsme připravenej jednat kdyby jsem slyšel nějaké pohyby zbytečné, které mohl udělat.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“