1. kolo - keny Vs. R.O.F.L (MrTukan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

V době, když si Dardan dával své umyvadlo před obličej, aby odstínil paprsky slunce odrážené od dlaždic na zemi, vracel se jeho soupeři dech a brzy i síla, která byla sice dosti oslabena předchozím tvrdým zásahem, avšak stále ji bylo v Iliasovi dostatek k tomu, aby ji zmobilizoval a vztyčil se na nohy. Rychle ustoupil před, tak trochu slepeckým útokem, svého soka a následně mohl rychle realizovat své plány. S aktivovanými oběma meči se rozeběhl proti Dardanovi, který ho sledoval odpadní dírou a Ilias předstíral tvrdý útok na tělo, což bylo velice věrohodné. Kousek před svým nepřítelem však klesl do kolen a zrychlen se klouzal se svými meči přímo na a pod nohy Dardana, kterému se na malinkou chvilku ztratil z dohledu, protože se skryl za jeho vlastním umyvadlem. Záleželo na tom, jak rychle a dobře dokáže zareagovat, protože bylo jasné, že pokud neudělá nic opravdu rychlého a účinného, přijde nejméně o jednu nohu.


Diváci na chvíli zmateně breptali a pokřikovali, protože byli stejně oslepeni jako Dardan a museli si krýt svůj zrak, aby měli vůbec šanci pozorovat, co se v aréně děje. Když se však opět, alespoň malinko rozkoukali, stichli, protože právě viděli rafinovaný útok mirakulského Jediho, kterému odraz slunečních paprsků nedělal žádný problém.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Ovšem to jsem se krapet přepočítal. Soupeř stačil vstát a připravit se k nebezpečnému útoku. Něco kul, to bylo zřejmé, protože v hlavě mi tušení hulákalo, jako siréna, když se ke mne rozběhl. Poté co jsem ho ztratil ze svého "hledáčku", tušení se změnilo v neochvějnou jistotu.
Bože, on mi jde po nohách, to snad ne...
V pudu sebezáchovy, jsem jednal největší rychlostí, které jsem byl schopen.
Ruka s umyvadlem klesla mi někam k pasu, ale to nebylo důležité. Hlavní bylo to, že jsem se tou největší rychlostí pokusil zabodnout svůj meč, na plnou délku paže před sebe do podlahy a do cesty soupeři tak, aby se v onom skuzu o ten můj meč rozpůlil ve dví.
Tím že jsem si přestal krýt umyvadlem svoje oči znamenalo, že jsem teď byl taky zbaven zraku, tudíž jsem se musel spolehnouti jen a pouze na svoji Sílu, jenž tolikráte už mi zachránila krk.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Ilianův soupeř skočil na jeho naznačený úder na tělo a proto byl překvapen, když mu Ilian začal projíždět mezi nohama. Rychle se ale vzpamatoval a stále ještě trochu oslepen dal meč dolů, aby se o něj Ilian rozsekl.
Ten ale nezaváhal, okamžitě se narovnal, pomocí síly se zrychlil, sekl jedním mečem po rukojeti toho soupeřova, s úmyslem ji rozseknout a zničit tak meč a druhým se pokračoval v útoku na soupeřovu levou nohu.
Končíš! ...tedy za předpokladu, že zničím ten tvůj meč.
Jestli to přežije, projede svému soupeřovy mezi nohama a pak se rychle zase zvedne a otočí.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Ilias se obrovskou rychlostí, nejen díky Síle, řítil po kolenou po podlaze přímo vstříc čepeli světelného meče Dardanova. Musel rychle něco vymyslet, jinak byl jeho život zpečetěn. Okamžitě se vzpřímil a neomylně rozsekl rukojet meče svého protivníka, se kteoru vzal i část ruky. Taktéž se mu podařilo useknout Dardanovi nohu nad kolenem, ze které okamžitě začala stříkat rudá žhavé krev. Avšak i přes tento úspěch Ilias tak úplně nezvítězil, nýbrž se bohužel nestačil znovu zaklonit před "průjezdem" pod Dardanovýma nohama a tudíž tvrdě narazil svou hlavou do tvrzeného umyvadla, které Dardan spustil k pasu. Lebka se kvůli rychlosti a tvrdému nárazu doslova rozstříštila, že by člověk ani neřekl, že je to možné a tělo Iliase se dál obrovskou rychlostí pohybovalo za Dardanova záda, který byl ztrátou nohy a tvrdým nárazem hlavy svého soupeře do umyvadla, také odhozen kousek dál. Avšak Dardan instalatér, narozdíl od svého protivníka, stále žil, i když ztrácel mnoho krve.

Diváci z úžasné podíbané jásali a k Dardanovi už se řítilo několik zdravotnických driodů, protože bylo jasné, že Ilias se již nezvedne, protože byl mrtvý s lebkou rozstříštěnou po polovině arény. Hlasatel okamžitě vzrušeně hlásal:

A toto je konec dnešního souboje, přátelé! Rytíř Jedi Ilias Avery je po vyrovnaném a tvrdém boji konečně zbaven života a vítězem se stává pouze poraněný instalatér Dardan Siphonus!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“