1. kolo - Xavier Vs. Luke Skywalker (MrTukan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Xavierův útok vong bez problémů vykryl, ale při následněm uskočen mu velice ztížilo situaci bahno, které jeho levou nohu tak trochu nechtělo pustit, jak byla hluboko ponořená, a tak se milý cizinec řítil po zádech k zemi, kde žuchl do bahna, které se, po tomto evydařeném akrobatickém kousku, rozprsklo do stran. Vongova hůl sice stihla během pádu vyplyvnout jed, jak bylo plánováno a tak jed letěl sithovým směrem, avšak bylo velice nepravděpodobné, že by ho nějak ohrozil či dokonce zasáhl. Sith se mezitím taky ocitl v jakémsi "vězení" bahna, do kterého zabředl, protože vytáhnout nohy z 30cm takovéto hmoty již nebylo tak snadné.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Sehl jsem se a pro jistotu si zakryl oči mečem aby nenadálý protivníkův útok mi nenadělal přílišné škody.
Jedno překvapení za druhým.
Teď smě dožral!
Sáhl jsem po Síle a nahrnul na ležícího protivníka další bahno a pohřbil ho tak.
Z tohohle se nevyhrabeš.
Oznámil jsem mu a hrnul na něj další a další bahno.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna
Protivník mě zahrabe do bahna.
No výborně... hodil by se gnulith.
Pokusím se prohrabat se bahnem dál aby mě nepřítel neviděl a poté rychle vyskočit z bahna ven.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Bahno se hrnulo a hrnulo a Vong jej jen tak tak stíhal odhrabávat, aby měl šanci se nadechnout. Xavier hrnul další a další bahno a pro "ještěrku" to vypadalo celkem bledě, protože bahno bylo těžké a lepivé. Ze všech sil si snažil zachránit život a nenechat se pohřbít pod bahnem. Díky obrovskému úsilí se mu pomalu podařilo kleknout do kolen a vzpřímit tak tělo a hlavu dostat dostatečně vysoko, aby se nemusel bát udušení. Avšak byl celý od bahna, klečíc po pás v něm a dosti vyčerpán.

Diváci jásali, když se jejich neoblíbenej topil v bahne a pokřikovali na něj posměšky související s jeho brzkou smrtí. Za to Sithovi tleskali a nechybělo málo a zčali ho uctívat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Když jsem uviděl že mému protivníkovi se daří vstávat lehce jsem změnil taktiku a připravil si větší množství bahna za jeho zády.
Když se dostal až na kolena, nečekal jsem ž se vzpamatuje a vrhl jsem bahno na něj. Čímž jsem ho opět dezorientoval, ale hlavní účel byl v tom aby opět padl do bahna.
Okamžitě jsem vyskočil, bahno mi v tom sice bránilo ale se Silou na mé straně se m to povedlo a než stihl cokoliv udělat bodl jsem mu měč do zad.
Tohle nevidrží ani tvý brnění.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna
Protivník mě zahrabe do bahna. Pioté zasyčím bolestí když mi protivník prorazí brnění.
Třeba umřu... Ale umřu v boji... A NEUMŘU V NĚJAKÝM BAHNĚ.
Z posledních sil se vyhrabu z bahna.
To si říkáš bojovník? Když se bojíš bojovat pomocí meče a musíš využívat ty své triky? SRABE!!! Klidně mě zab.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Sithova rána mečem do Vongova brnění byla sice tvrdá, avšak stále ne smrtelná. Vong se s novým náporem sil neuvěřitelně dokázal vyhrabat z bahna, kterého začalo pomalu ubývat a ztěžka se postavil proti svému protivníkovi, který byl ohromen neuvěřitelným činem, jenž se stal právě před jeho zraky. Vong byl poměrně těžce zraněn s proraženým brněním a celý od bláta, narozdíl od sitha, který byl poměrně v pořádku.

Diváci ani nedutali, když viděli, jak se ještěrka vymrštila z bahna a napjatě sledovali, co se bude dít dál.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Usměji se na svého protivníka který se mi začíná zamlouvat.
Proč zahazovat výhodu když ji mám? Nepoužil jsi i ty svého broučka? To byla výhoda z tvé strany a ty jsi ji využil.
Odvětím mu.
A schopnost využít prostředí je nutnost pro každého bojovníka.
S poslednímy slovy se vymrším a rotujíce kolem své osy přistanu těsně u něj a začnu ho zasypávat ranami.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna
Pravda... Přesto jakou námahu ti dalo mávnout rukou? Ty brouci se měsíce pěstovali...
Taky si jich příště vemu víc...
Zamyslím se a málem díky tomu koupím jeden zásah.
No tak řekněme žádné další výhody na obou stranách?
Řeknu a zaútočím šikmou střechou a přejdu do rychlého reverzu.
Tohle vykryješ jen horko těžko.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Během boje v ponuré místnosti probíhal mezi muži čilý rozhovor, který rušil pouze řev krvelačných diváků. Bahna pomalu ubývalo, ale to už se schylovalo k další salvě útoků, když se sith rotujíc kolem své osy dostal až těsně ke svému sokovi a začal ho zasypávat ranami, které vong jen těžko vykrýval. Citil krutou bolest z míst, kam dostal před chvílí zásah a každou chvílí pro něj bylo těžší a těžší odrážet sitha. Cítil se unaven.

Dalo by se říct, že po jednom dobře odraženém útoku se vong vymrštil velice rychle z mizícího bahna do vzduchu a a proletel se nad hlavou svého nepřítele, přičemž již útočil na hlavu, aby se musel jeho soupeř bránit a nemohl ho v letu ohrozit. Okamžitě po dopadu vong zaútočí svou živou zbraní na sithův bok, který utrží tvrdý zásah a sitha odmrčtí několik metrů daleko, kde padne na druhý bok do bahna. Rána celkem silně krvácí, ale není přímo smrtelná. Dala by se přirovnat k zranění, které bylo způsobeno jeho sokovi při proražení brnění. Ten je teď, po sice úspěšném, leč velice vysilujícím, útoku celkem mimo. Cítí jak ztrácí krev a začíná být unavenější a unavenější. Už jen těžko udrží svou zbraň a cítí, jak se mu začínají podlamovat kolena.

Díváci po zásahu zuřivě ječí a bučí a sprostě nadávají, protože sand žádný z nich nefandí "ještěrce".
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Nenadálým útokem svého protivníka jsem dosti zaskočen.
Kde k tomu sebral síly?
Zapřemýšlím a začnu se zvedat na nohy.
Bobrá rána.
Okomentuji jeho jeho útok který pekelně bolí.
Zdá se že jde momentálně o soubaj výdrže. Kdo vydží přes své zranění stát déle ten i vyhraje.
Odmlčím se a sáhnu po Síle.
Ještě k těm výhodám: Sitha zajímá vítězství. Vše ostatní je druhořadé.
Vrhnu mu po obličeji jeden z posledních zbytků bahna co v aréně zbyl a opět útočím.
Útočím rychle, na krk,než mi s krví odtečou i mé síly.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna
Přesně... proto mám radši Jedie!
Řeknu a v tom mi protivník vrazí do obličeje jeden ze zbytků bahna.
Blbý bahno!!!
Pomyslím si a rychle se odkulím na bok abych se překulil směrem k protivníkovi a pokusil se mu podrazit nohy.

_________________________________________________________
Hele sry že nejsem nejaktivnější ale častokrát tu jsem a nejsem... mám jen zapnutej net abych se mohl šprtat... Myslim si žes to Funnymu navrhl ty Xave ale měj se mnou trochu strpení... Taky nemám furt čas... Skončilo jednou zkouškový období a je tu další a ještě horší.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Vong byl zřejmě klikař, protože sebou prásknul na zem těsně před čepelí, který právě vedla smrtící úder, který mu měl oddělit hlavu od těla. Bohužel byl Vong mírně dezorientován a tak se odkutálel na špatnou stranu, dál od svého nepřítele. Sith, který dal veškerou sílu do vražedného útoku se zakvílením proletěl vzduchem, jak ho stáhla čepel, jenž nenerazila na ždáný odpor a skončil taktéž na zemi, několik metrů od svého soka. Oba byli vážně zraněni a mleli z posledního. Chvílemi se zdálo, že už snad ani nebudou schopni k závěrečné ráně, protože snad dřív oba vykrvácí a zemřou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna

Nenadálý úhyb nepřítele mne vyvedl celkem z míry takže jsem skončil na zemi.
Aaaaahh.
Zakvílel jsem v duchu bolestí nad zraněným bokem.
Nebyl jsem momentálně schopen vstát a pohled na soupeře naznačil že na tom není o mnoho lépe.
Zapomeň na slabost. Existuje jen vítězství nebo zapomění.
Vzburcoval jsem se. Na léčení pomocí Síly jsem neměl čas ani dostatek klidu.
Z posledních sil jsem za pomoci svého meče vstal a vykročil ke svému oponentovi abych mu zarazil meč do těla.
Nezemřu takhle blízko vítězství,nezemřu! Krvácí mnohem déle než já zabiju ho. Zvítězím.
Burcovaj jsem se zatímco jsem se k nemu belhal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine - Soubojová kantýna - Mnohoúhelníková podzemní aréna
Tak nějak mi můj únikový manévr nevyjde takže sebou hodím do bahna úplně na druhou stranu od protivníka. Chvíli se tam oba vyčerpáním válíme v bahně a pak se ten Jedi nebo co vyhrabe na nohy se skrčeným obličejem bolestí a le také obličejem plným odhodlání. Zapřu se o hůl a vztanu. Rozpřáhnu ruce jako ať mě klidně zabije doufajíc že protivníka touha po odplatě a hněv ho zastihnou nepřipraveného.
Tak pojď a ukonči to rychle... Nech mě zemříct se ctí... V boji.
Řeknu opírajíc se o hůl připraven udeřit až bude dost blízko. To mě bude nepochybně stát rovnováhu a tudíž aspoň minimálně vědomí... Pokud se mi to povede...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“