1. kolo - Vaapad Vs. Mandalorian (MrTukan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

1. kolo - Vaapad Vs. Mandalorian (MrTukan)

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.1

Další krásný a sluneční den poctil svým příchodem Dantooine, planetu s pohnutou historií i přítomností, planetu luk a plání a planetu, která hostí velký turnaj, který právě tímto dokonalým dnem začíná.

Venkovní kruhová aréna, jenž je určena právě pro souboje "neSilových" válečníků již byla, za pronikavého osvětlení sluncem, naprosto připravena k příchodu bojovníků prvního kola. Tribuny byly přeplněné a ve vzduchu byla cítit touha po krvi a zábavě. Náhle se ozval hlas ze zesilovačů, který zřejmě patřil hlasateli. Začal poměrně klidným hlasem, který se stupňoval a pak vyvrcholil vyřčením prvního ze dvou jmen.

Drazí návštěvníci! Právě dnešním dnem začínají první kola velkého turnaje Prince Borry a právě v této soubojové aréně proběhne teď mezi vojákem Bretacem Tyelkem na západní straně arény..

Hlasatel se odmlčel, protože obecenstvo začalo jásat, že se již dočkalo jednoho hrdiny, což znamenalo, že druhý přijde taky brzy a zápas, na který se tak nedočkavě těší, brzy začne. Po chilce komentátor pokračoval:

... a mandalorianským bojovníkem Cadem Neriddem, který přichází do arény právě teď z druhé strany!

Diváci znovu, vlastně stále, tleskali, protože oba vojáci vypadali velice nebezpečně a zdálo se, že souboj bude zajímavý. Podle pravidel byly oba ozbrojeni pouze obyčejným blasterem a vibromečem, protože se jedná o první kolo soubojů. Po další chvilce, kdy muži, ženy i ostatní v publiku začali pokřikovat, by souboj již začal, vydal hlasatel jasný pokyn:

Nechť souboj začne!

Tento pokyn nekompromisně vyzval oba dva soupeře k započetí boje.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.1

Na pozdrav zvednu ruku k divákům, kteří naprosto bezhlavě křičí a fandí. Pche, to je tlupa vymatlanců.. Ani se tomu nedá řikat fandění. Vždyť tam jen stojí, řvou a touží po masakru.
Potom jsem si postupně změřil každý kout arény, až jsem přejel pohledem na svého soupeře.
Takovej svalouš.. Ten určitě bude mít zkušenosti s těžkými zbraněmi, ale tady nic takovýho nemá, takže plus pro mě. Uvidíme co v tobě je. Pevně jsem sevřel vibromeč, který nám byl přidělen spolu s levnou blasterovou pistolí. Jsou to šunty, ale i s nimi se to dá vyhrát.
Zatím jsem střelnou zbraň zastrčil za opasek a jen jsem se soustředil. Potom jsem udělal pár "manévrů" se svým mečem, jen to pištělo.. Byl jsem připraven!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

U císaře moje hlava
zanaříkám v duchu, po včerejší noci mě v ní třeští a zdá se mi že mi buď vyrostl mozek, nebo zmenšila lebka, ale zvládl jsem i horší bitvy totálně na mol
Sakra
podíval jsem se na svoji ruku a strnul
Jejda, je nějáká ohořelá
a pozorně jsem si ji prohlédl z obou stran
Že bych dokázal máchat rukou tak rychle, že mi ruka chytne díky tření o vzduch? Wau, to se má protivník na co těšit.
Podíval jsem se na něj a on, můj protivník a adept na brzkou smrt v mandaloriánské zbroji jen zdravil diváky
Lama
pronesl jsem a podíval se na své zbraně.
Malý blaster, tak malý a lehký že jsem jej považoval za cetku. Já chci něco pořádného, takový malý nic. Tim nic nezabiju, blbý turnaj.
Vibromeč, kus pořádného kovu, trošku lepší. Když se rozmáchnu vší silou snadno jej přeříznu
Schoval jsem blaster a vibromeč uchopil oběma rukama
Uááá
zařval jsem si pro sebe a zaútočil. Svůj sek jsem vedl na jeho zápěstí. Při troše štěstí mu jej uříznu a bude po boji a když nebude štěstí tak jej jen škrábnu a když bude smůla tak se střetneme čepel proti čepeli. A ne že bych nevěřil těm zbraním, ale tu jeho čepel bych mohl svým uderem zlomit
Ať se mandalorián těší

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Oba vojáci mají za sebou už úvodní přivítání publika a evidentně se, bezeslov, shodli na tom, že začnou s vibromeči. Imperiál se zuřivě rozběhl proti mandaloriánovi a tvrdě po něm sekl svým mečem. Druhý z bojovníků však jeho útok vykryl, a tak se oba střetli tváří tvář s meči před sebou skřízenými. Meče byly kvalitní, i přes obavy Bretaca, vydržely tvrdý střet.

Publikum jásalo a užívalo si začátek pěkného souboje s meči pod krásně žhavým sluncem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.1

Meče škrčeli, výraz na moji tváři byl čím dál urputnější.

Neboj se, skončím to s tebou rychle.

Řeknu a pokusím se ho odstrčit alespoň na dělku čepele. Když se mi to podaří, ještě pro jistotu o krok ustoupím. Neotálím a když se zdá, že se Tyelk oklepává z mého zákroku rychle k němu doklušu, skočím a vedu útok na hlavu, přesněji do pravého spánku.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Protivník se odpoutal a vzdálil se.
Jen utíkej a zachraň si život
a potom se dal do klusu a já sem se málem rozesmál. Nebyli jsme od sebe moc daleko a on ten relativně krátký úsek překonal klusem, což vypadalo dost směšně. Pochybuju ze dosáhl maximální rychlosti.
K čemu klus? Ptal jsem se sám sebe a potom mě napadlo, že využije rychlosti k vyššímu skoku a potom povede sek z výškové převahy.Nejspíše od ramen výše
Nemáme světelné meče, to brnění je dost odolné
řeknu si pro sebe nahlas a udělám kotoul vpřed, jakmile se odrazil. V tak nízké poloze nebude moci mě ohrozit svojí čepelí a jakmile se za ním postavím bodnu mečem vší silou dozadu.
Otočím hlavou dozadu abych mohl bod výškově korigovat.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.1

Bretac díky svým zkušenostem naprosto přesně odhadl, jak si bude počínat jeho protivník a tudíž se krátkým kotoulem dostal na odrazovou pozici mandaloriana, který mezitím proletěl vzduchem a naprázdno sekl do míst, kde měl jeho protivník ještě před chvílí hlavu. Dopadl tak v podstatě na předchozí pozici vojáka a byl celkem rozhozen, protože jeho skok počítal se zásahem nebo aspoň zblokováním, což by vyrovnalo jeho let. S čím však nepočítal, byla Bretacova čepel, která se mu tvrdým zásahem zaryla do zad a jen proto, že Bretac nestál dostatečně blízko, se nevynořila opět vepředu z břicha. Každopádně byl Cad velice ošklivě nabodnut a šance na jeho další život byla velice malá. Obrovská bolest okamžitě zachvátila jeho tělo, i když čepel nezasáhla přímo smrtelně žádný orgán, Cad měl pravděpodobně jen několik málo minut, než vykrvácí a pravděpodobně možnost jen posledního útoku, který by mohl být ještě s poměrně plnou silou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.1

AAuuuu!! zaúpěl jsem a položil se do písku těžce dýchajíce.
Jedno z mnoha zranění... musím vydržeť... poď Cade, přece to teď nevzdáš... nedám se mu lacino...
při každém nádechu i výdechu mě nesnesitelně bodalo do zad, ale takovýchle srážek jsem už zažil moc a nikdy jsem nezůstal ležet a pomalu umírat.
Ale ne, začíná mi bzučet v uších, a dělat mžitky před očima.
Nesmím omdlít, PROSTĚ NESMÍM!!!
Prodýchával jsem se a bojoval se bolestí, která jakoby s úsilím, s kterým se snažím neomdlet, odeznívala. Ale velice pomalu. Možná to byl důsledek toho, že umírám a přestávám vše vnímat.
Nemám už moc času.
Řekl jsem si a napnul všechny síly k tomu abych vstal a udržel se na nohách. Zakymácel jsem se a použil meč jako hůl. Párkrát jsem se zhluboka nadechl a promluvil jsem tichým hlasem na soupeře, který se určitě radoval z mého utrpení.
Teď ti ukážu pravýho mandaloriana.
Přistoupil jsem k němu a začal jsem se s ním mečovat, trošku opatrně, ale nedával jsem na sobě nic znát. Meče se opět a opět střetávali a já opět a opět přemýšlel jaké tak mám šance na výhru. Hned jsem ale tyto myšlenky poslal do pryč a zase jsem se plně soustředil na boj.
Provedl jsem takový výpad, který ho donutil zvednout ruce s mečem jinak by mu moje čepel udeřila do hlavy nebo do ramene. Když jsem v tomto postoji chvíli vydržel a přetlačoval se s ním, najednou jsem se mu vrhl po pasu a skolil na zem.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Byl jsem donucen bojovat na meče s protivníkem, i když by měl úž dávno padnout a nebýt mezi živými.
No co už, zatímco tady bojuje, krvácí a krvácí, až vykrvácí ...
myslel jsem si a dál odrážel jeho útoky. Schválně jsem ustupoval, aby vykrvácel dřív.
Potom jsme zůstali stát s meči skříženými, kdy se meče nacházely dost vysoko a on se mi vrhl po pasu.
Připravil jsem se na náraz a když klesal, nemohl blokovat můj meč a já sem svým mečem vší silou sekl po zádech, aby už konečně umřel a dal mi pokoj.

//ted nevim, zda sem na zemi ci nejsem (pac posledne, kdyz psal ze jsem neco udelal, byl nucen to prepsat a ted?)//

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Cad se sice dokázal zvednout a naposledy zaútočit, avšak jeho údery postrádaly rychlost a razanci, která by pro zásah protivníka byla nutná. Velká díra v břiše velice rychle krvácela a Cad byl každou sekundu slabší a slabší. Podařilo se mi sice zaútočit jendou ze svých fint, avšak nedokázal svého soka srazit k zemi ani porazit, protože byl příliš pomalý a nedůrazný. Za to Bretacova čepel ukončila Cadovo trápení, když se s krvavou rvavostí zasekla do jeho zad a poslala ho tak definitivně k zemi. Už jen poslední chroptivý výdech a mandalorianský bojovník padl mrtev k zemi. Bylo to sice divné, že ho dokázal porazit imperiál, avšak mandaloriané již dávno nejsou tím, čím dříve bývali.

Publikum jásajíc z krkvavé smrti jednoho z bojovníků tleskalo vítězi, který vyhrál až překvapivě rychle. Hlasatel brzy zahlásal:

Vítězem tohoto krátkého souboje se stává imperiální voják Bretac Tyelk!

Hlasatel evidentně zapomněl vypnout mikrofon, protože se následně již tišeji z reproduktorů ozvalo:

Pošlete někoho ať odtáhne tu mrtvolu. Nejlíp tak, aby z toho měli diváci ještě nějakou srandu. Na nějakou úctu k mrtvole se můžu vysr*t, tohle je přeci obchod! A ten boj byl sakra krátkej.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“