1. kolo - checkman Vs. Dash Spience (MrTukan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

1. kolo - checkman Vs. Dash Spience (MrTukan)

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Další krásný a sluneční den poctil svým příchodem Dantooine, planetu s pohnutou historií i přítomností, planetu luk a plání a planetu, která hostí velký turnaj, který právě tímto dokonalým dnem začíná.

Venkovní kruhová aréna, jenž je určena právě pro souboje "neSilových" válečníků již byla, za pronikavého osvětlení sluncem, naprosto připravena k příchodu bojovníků prvního kola. Tribuny byly přeplněné a ve vzduchu byla cítit touha po krvi a zábavě. Náhle se ozval hlas ze zesilovačů, který zřejmě patřil hlasateli. Začal poměrně klidným hlasem, který se stupňoval a pak vyvrcholil vyřčením prvního ze dvou jmen.

Drazí návštěvníci! Právě dnešním dnem začínají první kola velkého turnaje Prince Borry a právě v této soubojové aréně proběhne teď mezi pašerákem Dashem Feistem na západní straně arény..

Hlasatel se odmlčel, protože obecenstvo začalo jásat, že se již dočkalo jednoho hrdiny, což znamenalo, že druhý přijde taky brzy a zápas, na který se tak nedočkavě těší, brzy začne. Po chilce komentátor pokračoval:

... a mandalorianským bojovníkem Nickem Galchekem, který přichází do arény právě teď z druhé strany!

Diváci znovu, vlastně stále, tleskali, protože oba vojáci vypadali velice nebezpečně a zdálo se, že souboj bude zajímavý. Podle pravidel byly oba ozbrojeni pouze obyčejným blasterem a vibromečem, protože se jedná o první kolo soubojů. Po další chvilce, kdy muži, ženy i ostatní v publiku začali pokřikovat, by souboj již začal, vydal hlasatel jasný pokyn:

Nechť souboj začne!

Tento pokyn nekompromisně vyzval oba dva soupeře k započetí boje.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 29.12.2008 17:55:16, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Počkám,až ohlásí mé jméno a pak vyjdu ven...Dám ruce nad hlavu a zakřičím:Zdravím lidi!!!Tak co těšíte se na boj??!!To byste měli!!!Protože dnes je den mandalorianů!!!
Jo Nicku...To bylo dobrý...Tak...Ted jen porazit tohohle prevíta a můžem si koupit to Alderánský pivo...
Pomyslím si a pod helmou seusměji...Připravím si zbraně k boji a prohlídnu si soupeře od hlavy k patě...
Naštěstí jsem natolik akrobatický,že bych se mohl vyhnout nějaké té střele i vibrodýce...Pak jim ukážu nějaké ty akrobatické schopnosti a snad mi sem dolů hodí nějakej ten kredit...
Pomyslím si a připravím intuici,aby mi napověděla,kudy zaútočí...
Najdu nejbližší kámen odpovídající mé velikosti a až hlasatel řekne "Nechť souboj začne" vystřelím párkrát a udělám kotoul a kotoulem doletím za kámen a schovám se za něj...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Už je to asi 15 minut co čekám ve stínu vchodu do arény.Mírně jsem se potil a čekal až mně vyhlásí komentátor našeho zápasu.Urovnal jsem si opasek na kterém jsem mněl blaster a vibročepel.Hlasatel už vyhlásil moje jméno a já vyšel ze stínu vchodu do arény.Bylo nádherné jitro.Okamžitě mně ohlušil zvuk jásotu a pískotu publika.Někteří skandovali mé jméno jiní různé nadávky.Byl to dav lačnící po krvi.Všechny možné rasy druhy a bytosti seděli nebo stáli namačkáni na ochozech tribuny.Otočil jsem se k tribunám a pozdravil je zdviženou rukou.Prohlížel jsem terén arény když se z druhé strany vynořil můj soupeř.Byl to mandalorian a podle mně celkem namyšlený.Slyšel jsem cco křičel na publikum a musel jsem se usmát.Věděl jsem že souboj nebude lehký nebot mandalorian je jsitě zkušený válčeník ale spoléhal jsem na to co mně za tu dobu co jsem na světě naučil život.Připravil jsem ruku na pouzdro s blasterem.Hlasatel dal pokyn.Viděl jsem rychlý mandalorianův pohyb.Na nic jsem nečekal a rychle uskočil stranou.Místem kde jsem ještě předchvíli byl se prohnali výboje z blastru.
Sakra...
Byl to celkem dobrý střelec.Odkulil jsem stranou za balvany které jsem mněl nejblíž.Vystřelil jsem několik ran zhruba do míst kde by mněl být.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Oba bojovníci se teď právě krčili za velikými balvany a i přes to, že každý z nich několikrát vystřelil, dav velice brzo začal řvát nadávky a tak podobně, protože všichni v publiku toužili po pořádném boji a ne po schovávané za kameny, která do arény celkem hloupě pořadatelé umístili. To se však velice brzo změnilo, když se v jediném okamžiku všechny balvany začaly pohybovat. Zvedly se na miniaturní nožičky, či kolečka a jednoduše se začali různými směry náhodně pohybovat po aréně. Ne příliš rychle, ale i tak se kryty obou zápasníky velice rychle posunuly, a tak museli oba dva jednat, pokud nechtěli být nekryti a zasaženi tím druhým.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Co to sakra...Nedokončil jsem větu a musel jsem se pohybovat s kámenem a střílet někam,kde měl být můj soupeř...Snažil jsem se mířit někam na hrudník,protože tam by měl být nezranitelněšjí podle mého odhadu...
Dobře...Podle mého výcviku bych měl mít navrh v boji s dýkami...To znamená že dýku nebudu zahazovat a schovám si ji na "nouzi"...
Kývnu směrem k publiku a vystřelím pět ran naslepo...Sice to bylo nepřesné ale k schování nepřítele to snad stačit mohlo...
Ze země jsem vzal nějaký malý kamínek,a hodil jsem ho směrem na soupeře...Když jsem házel,nechtěl jsem moc vylézt a dat tak nepříteli šanci mě zasáhnout...
Jen tak pochoduji s kamenem a čekám na to,až vyleze soupeř...
Dobře Nicku...Jak jen ho dostat na souboj vibrodýk???
Hele ty...Prostě co si to rozdat jen s dýkami???Diváci chtěj jenom tohle...
Řeknu a vylezu jen s trochou těla fakt jen s trochou a spoléhám na intuici,která by mne včas varovala,kdyby po mně vystřelil,včas by můj reflex mně donutil uhnout...A furt se pohybuji spolu s kamenem...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Publikum začalo nadávat a skandovat různá hesla.Chtěl bych vidět je tady v aréně.Jestl iby taky takhle řvali at něco děláme.Přemýšlel jsem jak na soupeře když....
U císaře co to je?
Kamen za kterým jsem se krči lse začal pohybovat.Rychlej sem se vzpamatoval z překvapení a když můj kámen projížděl kolem jiného přelezl jsem za něj.Vystřely svištěli kolem mně.Naštěstí jak jsem přelezl za ten kamen tak stely svištěli dál odemně.Přejel jsem rukou po vibrodýce a poslouchal toho mandaloriana.
No jasně já vylezu a ty my ustřelíš hlavu.
Pomyslím si.Sice jsem byl s boji s dýkami celekm sěhlý ale mandalorian který se s nimi uřčil už od mala by pro mně byl přeci jen silnější soupeř.Poslouchám odkud se ozývá ten hlas.Připravím blaster a vykouknu jen nezbytně nutně abych mohl vyslat tři střely po hlase.
Jsem odmala nedůvěřivej člověk mandaloriane a hlavně nejsem sebevrah.Publikum by tolik neřvalo kdyby si mnělo s námi vyměnit místa.
Odpovím směrem k mandalorianovi.KDyž vidím další příhodný kámen rychle se za něj přesunu.Vybírám je tak abych byl stále ve stejné linii.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Mandalorian zůstával stále za jedním kamenem a pohyboval se s ním. Předložil návrh svému protivníkovi, který však, stále v pohybu a měníc si kameny, evidentně nesouhlasil a po Nickovi vypálil tři rány, které nešly příliš daleko od něj. Publikum stupňovalo svůj řev, ale byl slyšet i smích, zřejmě kvůli pohybujícím se balvanům, protože to asi nikdo z nich ještě neznal. Dash se nyní skryt za několikátým balvanem, ocital zhruba 15 metrů od svého soupeře, kterho měl víceméně po své levici.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Kryl jsem se za kámenem a čekal jsem na něco,co by ho prozradilo soupeřovu pozici...
A pak mi to došlo...Já jsem zde za kámenem a on už určitě měnil stanoviště...Tímhle jsem si to prohrál...Snad to půjde nějak zvrátit...
Pomyslel jsem si a nepozorovaně jsem změnil balvan,šel jsem do leva doufajíc,že soupeř šel napravo...
Pak ke mne dolétly tři výstřely a moje inmtuice mi napověděla,odkud ty výstřely vyletěly...
Dobře Nicku jseš od něj hodně blízko...To znamená,že bych si mněl dávat velkej pozor...Kdo ví,jestli nemá v rukávu nějakej trik...
Pomyslím si a přeběhnu za další kámen a připravím se...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Proč se nepohybuje?
Ta otázka my ležela v mysli protože voják jako on přece musí jasně vědět že když je cíl nepohiblivý lépe se zaměří než když je v pohybu.To jsem věděl i já nevoják.S blasterem připraveným v ruce jsem začal další pohyb přeběhl jsem rychle ještě o jeden balvan dál.Zaním jsem si pomalu oddechl a připravil se na další přesun tentokrát blíže k mému nepříteli.Reflexy mám připravené k prasknutí.Seberu ze země kámen a připravím ho k hodu.Zkusím tak odlákat pozornost protivníka.Ještě jednou si odechnu a mrštím kamenem na druhou stranu než běžím.Rychle přeběhnu ke kamenu předemnou a plácnu sebou na zem.
Doufám že mně neviděl....
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Oba muži byli v pohybu. Mandalorian v jednu chvíli zahlédl svého protivníka, ale jen naokamžik. Stejně tak se při průběhu podařilo i druhému z bojovníků, a tak oba alespoň trochu věděli, kde je ten druhý. Nick náhle zaslechl nějaký šramot na své pravé straně, kde však nezahlédl nic zajímavého. Přitom se Dash, nepozorován, přiblížil o jeden kámen blíž. Tento kámen mířil přímo k současné pozici Nicka poměrně velkou rychlostí. Kámen, který ukrýval Nicka se pohyboval víceméně kolmo na něj doprava.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Dobře Nicku...Je skoro u tebe...Snad...Pomyslím si a vytáhnu vibronůž a připravím ho k vrhnutí...Zhruba jsem věděl kde nepřítel je a intuice by mne varovala,kdybych ho měl za zádama...
Nicku...Udělals chybu ale snad to ještě můžem odvrátit...
Pomyslím si a vystřílím pár ran tam,kde by mněl být soupeř...
Musím ho jen dostat tam,kam chcu...
A pak mne to napadlo...Co kdybych ho nutil neustále měnit stanoviště aby musel se furt hýbat...
Pomyslel jsem si a vystřílel jsem dalších pár ran zase do míst a soupeř se musel krýt a já jsem přeběhl nepozorovaně za nejbližší kámen,ve snaze,že si soupeř myslí,že neměním pozice...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

KDyž jsem přebíhal spatřil jsem mžik svého protivníka.
Konečně taky měníš pozici?
Mluvil jsem v duchu k nepříteli jako by mně mohl slyšet.Přejel jsem rukou po dýce ale nechal jsem jí ještě na opasku.Svištěli kolem mně rány z blasteru.Přemýšlel jsem co může mít nepřítel asi za lubem.Krčil jsem se za pohyblivým kamenem a přemýšlel jsem co udělám.Ted mně mněl celkem v malíku.Vystrčil jsem ruku a párkrát naslepo vypálil do pozic odkud šla střelba zhruba.
Takže nicc tohle se nepovedlo.
Pomyslím si a najdu si další kámen tentokrát opět o jedno zpátky.Nemělo cenu zůstávat na stejné linii zatímco o mně na 50% ví.Hodím zase kámen o něco jinam než jdu a vyrazím...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Oba dva protivníci se stále opatrně krčili za balvany a sem tam po sobě na slepo vystřelili nebo přeběhli. Diváci řvali nedočkavostí spousty nadávek, aby se do sebe muži konečně postili. Evidentně to přestalo bavit i člověka, který měl na starosti pohyblivé kameny, které se najednou zastavili a potom se začaly pozvolna propadat do písku jako by byl tekutý. Netrvqalo dlouho a člověk by za balvanem musel ležet, aby jakž takž nebyl vidět, což znamenalo, že se mohli vidět i vojáci navzájem. Stáli poměrně blízko u sebe, zhruba jen 10 metrů. Dash svého protivníka spatřil o sekundu či dvě dříve a tak měl, alespoň malou, výhodu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Co to sakra...Řekl jsem,když se balvany začaly propadat...
Můj soupeř mně viděl dříve,ale naštěstí mé dokonalé,za ty léta vycvičené intuici jsem měl dost času na to,abych se odkulil nebo abych se mohl vyhnout případné střele a vypálil jsem asi pět ran a sundal jsem si vibročepel z opasku,ale zbraň jsem měl připravenou ke střele nebo úhybu,a vibročepel nepředstavovala žádný problém s blasterem připraveným ke střelbě...
No tak...Stejně to nemá cenu...Můžeme si to rodat s vibročepelemi...Když tady stejně není žádný krytí...Řeknu rozvážně a jsem pořád připravený s blasterem na vystřelení...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Kus ode mně se opět zarili výstřeli z blasteru ale začal ose dít něco podivného.
U hutta!
Zakleju a podívám se před sebe kde spatřím protivníka jak právě objevuje že se mu jeho kryt zasouvá do země.Rychle vystřelím dvě rány na místo kde ted je.KDyž, ale vidím že je rychlejší vystřelím další dvě rány zhruba do prostoru kam by po jeho intuitivním úskoku mněl dopadnout.Sám rychle uskočím na jednu stranu abych se vyhnul přilétajícím střelám z blasteru.Jak jsem dopadl rychle jsem vytáhnul vibročepel od opasku a snažil se krýt za zbytky kamenů.Nabidka toho mandaloriána se my vůbec nelíbila.Stále si myslím že je v boji na čepele rychlejší.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“