1. kolo - checkman Vs. Dash Spience (MrTukan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Oba dva protivnící měli štěstí i smůlu. Dashovi se podařilo trefit mandaloriana téměř přesně do boku, když správně vystihl směr, kterým uskočí. Což samozřejmě zabolelo, ale kvůli nepřílišné průbojnosti blasteru bylo zranění spíše menšího charakteru - brnění slouží dobře. Nickovi se zase podařilo poranit Dashovu levou paži, když ho lehce olízla jedna z vyslaných střel.

Balvany se zastavili v zasouvání a tak bylo možno se za ně jakž takž krýt, kdž byl člověk hodně nízko. To se právě teď dařilo Dashovi, který se s připravenou dýkou a blasterem v druhé ruce právě krčil za jedním větším zbytkem, kam se uklidil hned potom, co celkem dobře uskočil a schytal zásah do ruky. Nick, zasažen do pravého boku, ležel na zemi kousek od podobného balvanu taktéž s blasterem a dýkou v ruce.

Dav šílel a jásal. Evidentně byli všichni natčeni ze vzájemného zásahu a rozhodně se spekulovalo o tom, jak vážná poranění jsou - zvláště pak to mandalorianovo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Když mě terfí střela do boku,tak zakvílím ale hned potlačím bolest a doplazím se k většímu balvanu a schovám se za něj...
Jojo...Tohle brnění přežilo spoustu bitev,přežije i tohle...Snad sem ho taky poranil...Možná,že bych mohl bojovat s dýkou...Stejně už sem si to prohrál...Ale musím mu aspoň trochu pokazit vítězství...
Pomyslím si a vypálím pár ran,kde by měl být soupeř...Pak vypálím dalších pět ran do míst okolo něj...A pak zase na něj...
Takhle furt opakuji střelbu a s nachystanou vibrodýkou střílím na něj a snad něco proletělo kolem něj nebo ho trefilo...
Co si to takhle rozdat s dýkami???Vždyť jsi mě trefil do boku...Co bys ještě chtěl???
Zakřičím na něj a předstírám,že moje zranění je vážné...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Dopadnu na zem a skulím se za balvan.Zrakem přelétnu zranění na ruce.Nevypadalo vážně ale hodně my komplikovalo práci.
Ksakru.
Zakleju a přikrčím se před přilétavajícími střelami.Písek se okolo mně zvířil v mlžném oparu.Přemýšlel jsem co dál.Nakolik mohlo být jeho zranění vážné jsem nevěděl, ale brnění muselo ustát vězšinu náporu protože tyhle blastery jsou slabý.Vypálím několik ran do místodkud vychází proslov.
Musím se smát když tě slyším.Ty sám víš že ty blastery jsou slabý a tvý brnění odneslo většinu náporu.Nebudu dělat sebevraždu když pomalu nemůžu používat jednu ruku.
Odpovím a pošlu další tři střeli k pozicím nepřítele.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Oba soupeři se krčí za balvany, které je kryjí jen tak tak a jsou ohrožování výstřely toho druhého, které sice nejsou přesné, avšak i tak lítají nebezpečně blízko. Každému v publiku došlo, že se bitva právě opět ocitla na mrtvém bodě a tak všichni začali skandovat k vyrukování s nějakým dalším překvapením, ze strany organizátorů, ti je však evidentně nevyslechli, protože v aréně se nic nestalo. Tudíž teď záleželo jen na vojácích, jak se dokážou domluvit, popřípadě zda některý z nich vymyslí nějaký plán.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Dobře Nicku...Něco vymysli...Něco vymysli když už to s tím brněním nevyšlo...No tak Nicku mysli...
Projíždělo mně hlavou ale stáe mě nic nenapadalo...Tak jsem jenom střílel do míst,kde by měl být soupeř a čekal jsem,co vymyslí on...Dýku jsem měl připravenou k boji a blasterem jsem jenom střílel na soupeře...
Potom mě napadlo něco,co bych mohl zkusit...Začal jsem neustále střílet do balvanu,za kterým je soupeř ve snaze zničení balvanu a tak i úkrytu soupeře...Sice tyhle blastery neměly moc vvelkou průbojnost ale nápad by to byl...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Krčil jsme se za balvanem a vyslal dva výstřeli do msít kde mněl být můj soupeř.Do mého balvanu začala pálit neustálá palba protivníka.
No sakra s takovouhle budeme večer hotovi jestli to hodlá rozstřílet.
Pomyslím si a začnu přemýšlet jak se dostat z téhle brindi.
Tohle by vyřešil pěkně párek granátů.
Jenže těch se my zrovna nedostávalo tak jsme musel pokračovat v přemýšlení.Jelikož nepřítel stále pálil do mého balvanu tak pravděpodobně pálil do zhruba stejného místa.Vyhlédl jsme si nedaleký balvan který byl opodál.Sázel jsme na štěstí a svou rychlost.Vykulil jsme se zpoza balvanu a vypálil salvu na nepřítele a rychle se zakulil k tomu dalšímu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Nick zkušeně pálil stále do jednoho místa balvanu tak, aby co nejrychleji povolil a stal se tak nepoužitelným úkrytem pro jeho soka, avšak ten také nezahálel a velice rychle mu došlo, o co se Nick snaží. Dash se vykulil zpoza rozžhaveného balvanu, vypálil nepřesně několik ran, které však donutili mandaloriana ke krytí se. Mezitím se Dash opět zakulil za jiný balvan, který byl d Nicka víc nalevo. Dash si však při svém kutálení nevzpomněl na své raněné rameno, které zaprvé při akci docela zabolelo a potom, což bylo horší, začalo celkem dost krvácet, naproti tomu, jak celkem dobře vypadalo hned po zásahu. Nick samozřejmě chtěl vypálit několik ran na oplátku za krycí střelbu, i když to bylo až potom, co se druhý účastník dostatečně skryl, ale mandalorian zjistil, že jeho blaster již odmítá dále střílet. Zdálo se, že bateriový článek byl vybitý, či zasáhla snad nějaká vyšší moc?!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Cože???!!!To snad ne!!!Vybitej blaster...To mám ted po něm střílet pískem nebo co???No...Je zraněnej a při troše štěstí by mohl vykrvácet...Radši zůstanu tady skrytej a počkám co se stane...No...Vlastně mi nic jinýho nezbývá...
Pomyslím si a odfrknu si...Připravím si vibronůž pro případ,že soupeřovi jeho blaster také vypověděl službu...
Jen tam tak jsem skrytej za balvanem a vymýšlím plán...Co kdyby...Ne...Co třeba...Taky ne...A co když...Taky ne...Došli mi nápady...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

U císaře.Sakra Do háje já su trotl.
Zavstekám se když my začne krvácet rameno a začne bolet.KDybych předtím víc myslel nemusel bych ted tady zkuhrat.No co se dá dělat.
Musím to rychle skončit.
Proběhne my hlavou.V tu chvíli uslyším že protivník přestal střílet.Nevěděl jsmeco se mu stalo nebo tak ale doufal jsme v to nejlepší co se ted mohlo stát.No nic musíme zariskovat.Rychle jsme vyskočil a posunul se o balvan směrem k rptoivníkovi a čekal na jeho reakci.Hlaven blasteru a oko na zaměřovači jsme měl vysunuté zpoza balvan ua čekal jsme na příležitost.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

atímco Nick vyčkával s připravenou vibročepelí k obraně, Dash se rychle přesunul k dalšímu balvanu s připraveným blasterem ke střelbě, nezapomněl předtím však pronést několik nadávek, jenž byly pro vojáky celkem typické.

Diváci v publiku byli natěšeni, že třeba konečně dojde na souboj na tělo a jistě doufali, že již brzy zůstane jeden z bojovníku na zemi v kaluži krve naposledy vydechujíc.

Slunce pálilo a aréna se zdála být tak klidná. Jenom dvě postavy mezi zbytky propadlých balvanů usilovaly jedna druhé o život a zatím nikdo netušil, která z nich zvítězí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Bezva Nicku...Tyhle blastery snad nakupovali u ťonga ne???Učinné kvalita a potom třikrát vystřelíš a jsou nepoužitelný...
Pomyslím si a jsem furt připravený s vibrodýkou k obraně nebo i útoku a šlo mi jenom o jedíné...Dostat ho na boj s dýkami...
Bezva nefunguje mi blaster...Nemůžu se hnout protože bych měl v hlave nažhavenou hmotu...A můj nepřítel se ted už určitě dostává blíž ke mně aby mě mohl zastřelit...A co mi zbývá???Jenom se krčit tady za tímhle balvanem...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Čekal jsme za balvanem a rozmýšlel další kroky.Zkontroloval jsem zásobník enrgie v blasteru a s uspokojením že tam ještě něco zbylo začnu přemýšlet.Opatrně vyhlédnu abych zjsitil kde je nepřítel.Nikde jsem ho neviděl.
Kde může být?
Běží my hlavou.Pro svůj další plán budu vycházet z jeho minulé pozice.Zkusím ho obejít abych se mu dostal do zad.Střela do zad asi nebude fér, ale co je v téhle hře fér.Vyhlédl jsme si balvany za které zhruba půjdu na své cestě.Napočítal jsme v duchu do tří a vyrazil rychle za první kde jsem rychle zalehl.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Nick se bázlivě krčil za balvanem jako bílá laboratorní myška a koukal se kolem, zda někde nezahlédne svého nepřítele. Ten však byl stále celkem vzdálen, a tak ani když přebíhal k bližšímu kameni do strany, ho Nick nezahlédl. Dash také kontroloval svůj blaster a zjistil, že v něm má energii ještě tak na tři až čtyři výstřely. Po přesunu právě ležel za jedním kamenem, který byl asi 15 metrů od Nicka vlevo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Snad vykrvácí...Snad vykrvácí...Snad už má taky po blasteru...Snad...Stejně jsem si tohle prohrál...Takže mi už nezbývá nic,co bych měl udělat...Jen se pokusit ho dostat na boj beze zbraně nebo s dýkami...Kdybych byl jedi,tak bych mu dal iluzi do hlavy...Ale jedi já nejsem a jsem jenom starej zkušenej mandalorian,který se nevzdává bez boje...
Popřemýšlím nad situací a pokusím se zjistit,kde nepřítel je...
Snad mi nevleze za záda...
Pomyslím si a nejdříve se pokusím opatrně podívat vlevo....

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Povedlo se my nepozorovaně přeběhnout tak abych se pomalu točil okolo nepřítele.Ještě to nebylo tolik abych mohl v klidu zacílit a vystřřelit.
Sakra hochu ještě takhle chvíli vydrž.
Trochu se my zamotala hlava, ale hned to přešlo.Začínal jsme pocitovat ztrátu krve ale stále to nebylo tolik abych mněl nějaký výrazný problém.Přeběhnu k dalšímu kameni a když chci přebšěhnout dál vidím že se nepřítel kouká mím směrem.RYchle zalezu zpátky za balvan a počkám chvíli než se podívá jinam a pak opět vyhlédnu jen opatrně a když je vzduch čistý přeběhnu dál.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“