Bitva o Rakata Prime(Larsa Pull)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Bitva o Rakata Prime(Larsa Pull)

Příspěvek od Lukin013 »

Systém se Star Forge

Bitva už zuřila na plné obrátky, jenže ne přímo tak, jak by si to někdo v romantických snech představoval. Republika byla v nevýhodě - Početní převaha Sithů a Bastilina Bitevní meditace drtila Republiku a všichni to věděli. Přesto ale byla naděje uchovaná v Revanovi a ta byla nepopiratelná, mocnějšího Jediho jste na své straně mít nemohli a to taky všichni alespoň v tomhle systému věděli.
Vaše stíhače se vrhly do chřtánu Star Forge, některé stíhačky vybouchly, což znamenalo ztrátu několika rytířů, ale ostatní přistály po boku Ebon Hawku na palubě asi největší bitevní stanice, jakou oko Jediho spatřilo.

VYSTUPTE HNED!!!

Zařval velitel a všichni vyběhli. Naskytl se vám zvláštní pohled, obrovská hala se zvláštními branami, na zemi starobylé svítící kachličky a u vstupů do bran byly vlajky s obrázky podobnými samotné stanici. V místnosti byl ale klid.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Vylezu na velitelův příkaz ze stíhačky a ze zaujetím se podívám na Ebon Hawk.
Hmm... Nejspíš pašerácká loď.
Přidám se k opodál stojící skupině vojáků.
Je tu nějak divně prázdno...
Rozhlídnu se a vidím jen kousek dál pár mrtvol Temných Jediů.
Co teď?
____________________________________________________
Aha nějak sem si toho nevšiml.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Netrvalo dlouho a z dálky vyšla posádka Ebon Hawku a začala rozmlouvat s několika Jedii. Potom na ně zaútočila banda Temných Jediů, ale neměla šanci, brzy se to uklidnilo a Revan a jeho spolubojovníci odešli hlouběji do Star Forge. Váš vůdce se okamžik na to ozval:

Jak vidíte, ztratili jsme moment překvapení, takže si budem muset pohnout. Naším úkolem je zabavit zdejší vojsko a Temné Jedie, dokud Revanova posádka nezneškodní Bastilu, potom se stáhnem, protože tahle stanice poletí do té horké koule pod ní, doufám... JDEME!!!

Hned nato se všichni rozběhli k velikým oválným dveřím a drželi se v pozoru. Hned na to se z jiných dveří vyřítilo několik odolně vypadajících droidů.
Váš vůdce zaútočil, ale jejich štíty nedokázal pořádně projít ani jeho meč, takže se rychle stáhnul do obrany...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Poté co shlédnu jak odolné mají ty droidi štíty trošku se vyděsím.
Hmm a co teď?
Zkuste si vzít každej jednoho droida. Postavte se mu mezi paže aby vás nemohl zasáhnou blasterem. Pak mu zničte mečem štíty a potom mu urvěte hlavu!!!
Řeknu ostatním a pak si to zkusím na prvním droidovi.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Než jsi stačil doříct svůj plán, vběhli před droidy Jediové se zelenými meči - konzulové a začali do droidů pouštět Iontové blesky a omračovat jednoho po druhém.
Ty sám jsi zaútočil na nejbližšího a snažil se jej rozsekat u paže. To ti začínalo vycházet. Droidovy štíty byly už jen velmi slabé a nakonec se pod tvým náporem zhroutil rozpolcen na dvě části.

Dobře, jen tak dál, dejtě tem plecháčům za vyučenou!!!

Křičel nějaký Jedi a taky se vrhnul do útoku. To už se ozývaly výbuchy i odjinud, přerdevším v hlavní linii, u samotných lodí, kde několik Jediů a zbytek posádky Ebon Hawku hlídalo lodě, aby mohli Jediové uniknout.

Najednou se na tebe vyřítili dva droidi a jeden te uhodil svou spevněnou paží do hrudi tak silně, že jsi odletěl k nejbližší zdi. Kovovým hlasem se ozvalo:

Zabte ho!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Vedl jsem si docela úspěšně když v tom sem doběhli konzulové a začali droidy kosit Iontovými blesky.
Hmm asi jsem uvažoval moc složitě.
Zatímco okolo mně létaly kusy droidů tak nějak sem rozsekal jejich vůdce svým způsobem. Pak se ale z vedlejších dveří vyvalili další dva droidi a jeden mě praštil takže jsem letěl ke zdi.
Jestli rychle něco neudělám tak se moje kousky přidaj k těm okolo!!!
Pokusím se vyslat k těm droidům proud Síly abych je vyvedl z rovnováhy a získal čas na to abych vstal. Pokusím se to udělat tak aby přepadli na záda a díky "želvímu" efektu už nevstali.

_______________________________________________________
Želví efekt :D

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Droidi tě až neuvěřitělně ohrožovali, nevěřil bys, že se něco takového stane v boji s nimi, ale stalo se - Droidi Star Forge byli vyjímeční, jako asi vše na této stanici vyrobené. Přesto ale tvůj nápad jednoho droida na "záda" položil, přesto ale ještě jeden útočil a pálil jako splašený.
Naštěstí jej zničil nějaký z bližších konzulů a tak ses mohl soustředit na toho svého.

Po nějaké době jste je porazili, ale ztratili jste jednoho z vás. Přesto jste ale pokračovali hlouběji do této monumentální stanice. Po chvilce na vás zaútočila skupina asi čtyř vojáků, ale ti nebyli problémem. Došli jste do mostové oblasti, kolem byla spousta čehosi, neměl jsi tucha čeho a taky mrtvoly vojáků Republiky i Sithů, včetně několika Jediů a Sithských učedníků.

Je tu ticho...

Řekl jeden z vás a v tu ránu ho probodl nějaký meč. Holohlavý muž v modrém rouchu a plátovém hrudním brnění právě srazil jednoho z vás a chystal se dále zaútočit.

To je jeden ze Sithských mistrů, nejspíš má na svědomí tuhle spoušť, mějte se na pozoru!

Vykřikl váš vůdce a s dalšími mistry zaútočil. Padawani se přidávali taky, ale brzy byli odhazováni.

Pomoc!!

Vykřikl jeden, když se taktak zachytil okraje mostu. Pod ním bylo jen hluboké nic. Mohl jsi taky zaútočit, ale tohle ti tvé útočné plány komplikovalo.
_____________________________________________________________
Jen jsem chtěl říct, že tohle je jeden z mých posledních příspěvků do této mise. Asi za měsíc budu zase hráčem a ty budeš mít jiného modera...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
DO PRDELE!!! Ten mistr si nás dává...
Najednou se jeden padawan jakžtakž zachytí okraje mostu.
Pro Sílu... to nemohl s tim padáním chvíli počkat?! Takhle proseru super šanci useknout tomu Sithovi hlavu... SAKRA!!!

Pomyslím si a rozeběhnu se vytáhnout toho padawana... Nakonec se mi to s jeho pomocí podaří. Začnu znovu hledat vhodné postavení abych mohl zasadit osudnou ráno tomu Sithovi.
Docela si fandim...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Star Forge

Zatímco jsi zachraňoval padawana, sith v boji zabil dva konzuly. Třetího právě škrtil - ale sotva si všiml, že už přestáváš být zaneprázdněn, mrštil jím z mostu dolů.
Doufám, že umíš být důstojnější soupeř, poznamenal tichým tónem, který nevěstil nic dobrého a vykročil směrem k tobě.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Panebože nééé... Sithskej mistr proti padawanovi.... No to bude prdel. To mu nikdo nemůže vrazit meč do zad? ACH JO ZATRACENEJ KRK... nejspíš mi ho usekne.
Pomyslím si a výstražně zamávám mečem. Rozeběhnu se na něj s mečem a zaútočím jakoby ze shora na jeho hlavu... Pak ale protočím meč dolů předpokládajíc že nestihne dát ruce dolů... (díky za tenhle trik Xave.)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Tvůj trik Sitha lehce překvapil. Přesto ho však stihl vykrýt, i když jsi ho tím donutil o krok ustoupit.
Opět se usmál, ato tak že si byl donucen polknout, tak nepříjemný pohled to byl.
Pokus to byl dobrý.
Opět udělal krok k tobě.
Náhle sekl mečem do podlahy že ti na novy vyskočily jiskry. To však bylo jen rozptýlení pro tebe neboť okamžitě vedl útok ze strany.
<ZEMŘI!>
Uslyšel jsi v hlavě nepříjený jeho hlas, který podmalovával jeho útok a vyváděltě z koncentrace.
___________________
Upozorňuji že já sprostá slova trpět nebudu. Kdyžtak místo některých písmen udělej tečky/hvězdičky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
V hlavě se mi ozve nepěkný hlas Sithského mistra.
Vypadni odsuď... tady je moje.
Zažvaním si v duchu. Budu krýt útoky ale nebudu útočit. Pokusím se využít toho že se mi hrabe v mysli a přejít do útoku.... Pokusím se ho v mysli "dloubnout"tak až ho pořádně zabolí hlava čehož bych já mohl využít. Jen tak pro odvedení pozornosti aby na chvíli vyjel z mé hlavy a neodhalil můj plán po něm Silou hodím něco... cokoli... mrtvolu,meč,blaster.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Tak tak jsi se ubránil sithově výpadu a zdržoval ses v defensivě.
Když jsi ho chtěl dloubnout do jeho Síly v tvé hlavě tak jsi ho nenašel. Zřejmě tam nepřetrval dostatečně louho a zase tvou mysl opustil.
Takže když jsi po něm chtěl hodit meč, co vypadl z ruky jednoho padawana, naštěstí jsi měl dostatek prozřetelnosti aby jsi ho zapnul, tak jen dal meč za záda a bez problémů ránu vykryl.
To je vše?
Zeptal se posměšně a udeřil do tebe silně Silou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Po odhození které mě málem shodilo z můstku rychle vyskočím a znovu se rozběhnu na mistra a kousek před ním skočím abych mohl vést útok ze shora ale jetě předtím Silou zvednu ze země další meč který Silou povleču za mnou zatímco budu běžet a až skočím zapnu ho tak aby měl Sith pramalou šanci vykrýt jak letící meč tak můj útok ze zhora.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Sith se zatebou letícímu meči skutečně nebránil. Místo toho vyskočil, téměř současně s tebou, a ve svém výskoku se dostal až nad tebe.
Místo útoku jses tak musel krýt jeho útoku zezhora.
I když se ti podařilo jeho ránu vykrýt spadl jsi na zem a rozplácl se tam.
Sith lehce dopadl hned vedle tebe, s širokým úsměvem na tváři.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“