Bitva o Rakata Prime(Larsa Pull)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Po rozplácnutí se vedle mistra rychle vyskočím tak abych dopadl pár metrů od něho s tím že se ho ješte pokusím podrazit mu nohy. Pokud se mi to povede ihned přejdu do útoku. Pokud ne budu dál stát a čekat na jeho útok.
_________________________________________________----
Sry za zpoždění ale nenapadá mě žádná taktika.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Vzhledem k tomu jak ses rozplácl tak tvé vyskočení vypadalo poněkud směšně. Důkazem ti bylo jak se Sith rozesmál. Dalším neblahým důsledkem tvého snažení bylo že tvá snaha mu podkopnout nohy vyšla do prázdna, doslova, a tvů dopad byl v důsledku toho poněkud nedokonalý.
Hezké, nicméně málo platné.
Vykročil k tobě opět Sith a široce se usmíval.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Moje snaha yjde opět do prázdna a já začínám velmi horečně přemýšlet.
Mezitím se trochu rozptýlím odpovědí mistrovi:
Neškleb se furt... mohlo by ti to zůstat... To by vypadalo dobře. A co by tomu řekly Sithky.
Popíchnu ho trošku.
Víš co by mě zajímalo?... Co na té Temné Straně je když i Revan se od ní odvrátil a teď tady někde drtí hordy tvých kamarádů? Vysvětli mi to... A promiň že JÁ pouhý padawan mám tu troufalost ptát se tě. Asi se jen tak ještě nedám a zajímalo by mě to do budoucna.
Řeknu snažíc se ho vyprovokovat k hněvu a neuváženým činům.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Skutečně jsi ho vyprovokoval. Ale jen k tomu že tě Silou zvedl a dal pryč z cestičky.
A jak velkou huby má padawan teď?
Zeptá se tě zatímco ty komíháš nožičkami nad propastí.
Tebe budoucnost nemusí zajímat. Tvá cesta končí ZDE.
Oznámí ti. Pochopils že jsi neměl zrovna nejlepší nápad.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Hehe.. klidně mě zab...chchchc... smrt je součást... chchchc... jak myslíš že velkého vítězství dosáhneš zabitím pouhého padawana?
Pronáším pravděpodobně poslední slova s údivem že jsem tak smělý...
Pokusím se už jen vyslat proud Síly který mě buďto odhodí dál ať už to mám za sebou anebo z 10 procent na nějaký jiný můstek.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Tvou smrtí nic nezískám, ale udělá mi ohromnou radost.
Odvětí ti. Tvůj úder Silou příliš nečeká, a tak ho smeteš z můstku, bohužel jsi neudeřil dostatečně silně. Stačil se jednou rukou zachytit můstku.
Mezitím jsi měl neuvěřitelné štěstí. Padawan, co jsi ho vytáhl na zpět mostek, se dostatečně vzpamatoval na to aby ti pomohl.
Zatímco tě Sith pustil, on tě chytil a snažil se tě přenést zpět.
Dostal ses na můstek akorát v okamžiku kdy i sith vylezl zpět a postavil se proti vám.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
<Dík... jsme si quit.>
Řeknu v mysli učedníkovi a připravuji se na útok.
<Ty zepředu já ze zadu... Pokusím se ho přeskočit.>
Řeknu mu a až uvidím že je připraven rozeběhnu se na mistra a přeskočím ho ale ve vzduchu se ještě obrátím a seknu mu do zad. Přinejmenším budu mít dobrou pozici pro další útok.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Následně ti tvůj společník zachránil život podruhé.
Chytil tě rychle za rameno a zabránil ti ve skoku.
NE! Spadneš do propasti.
Varoval tě. Podíval jses na sitha a zjistil jsi že měl pravdu.
Sith, který stál jen přes můstek od vás, stál na samé hraně můstku, takže kdybys ho přeskočil tak by tě nečekalo nic jiného než pád do hlubin.
Sith však nečekal až přijdeš s jinou taktikou a vystartoval.
Učedníka, který tě právě opět zachránil, probodl. Zaútočil tak rychle že se nezmohl na odpor a pozádu přepadl přeshranu dolů. Ty jsi však nedostal šanci využít jeho blízkosti, sithiva ruka vastartovala a zasáhlatě do obličeje. Uslyšel, i ucítil, jsi zapraštění své nosní přepážky a odletěl několikmetrů. Spadl jsi opět na můstek, z nosu se ti valila krev.
Pochopil jsi že za chyby se platí, ty jsi za svou chybu v plánu zaplatil bolestí a tvůj společník za ni zaplatil životem.
Skončeme to!
Vyzval tě sith a vyrazil k tobě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Ee... já končit ještě nechci... mám ještě tak 70 let života a hodlám je využít. Ale pokud se tím myslí tvůj konec tak to beru. A navíc... přišel sem a spoustu přátel známých i neznámých. A hodně z nich jsi připravil o život ty.... a za ně se vyplatí tě třeba i rozkuchat a tudíž poslouchat možná i hodiny kvílení.
Řeknu a vyčkávám hledajíc jakoukoli slabinu v jeho postoji. Pokud zaútočí nastavím meč tak aby se na něj nabodl. Pokud to takhle nepůjde vykryji a odskočím do vzdálenosti dostatečné abych se honem pokusil o další postup. Skočím na jiný můstek ne do propasti.
___________________________________________________
Jo a sry nestíhám... chystám teď sice nějaký návrat k aktivitě ale zatím ještě nic moc...

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Sith se zasmál.
To co mi tvrdíš je cesta do temné strany.
Zasmál se ještě silněji.
Vzhledem k tomu že neútočil, jen se smál. Jsi zaútočil ty. Podařilo se ti ho trochu překvapit, takže musel odskočit o kus dál, kde můstek končil slepou uličkou.
Místo kam doskočil zřejmě již nějakou palbou prošlo, neboť se konec můstku celkem zhoupnul. Nevypadal příliš pevně a baj na něm bylnejlepší cesta k jeho zřícení.
Sith však nemohl chvilinku přeskočit jinam, neboť chytal rovnováhu, a připravoval se že na něj rovnou skočíš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Ano není to zrovna hezké ale nezáleží co použiješ... zálež JAK a NA CO to použiješ.
Řeknu a vyjedu po něm. Sith musí odskočit a já poté vyšlu proud Síly k již tak nestabilbímu mostu. Mělo by to již úplně narušit pevnost mostu a udělám to tak aby to pokud možno vzalo Sitha dolů i bez toho aby se most zhroutil...
Jistota je jistota...

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Most pod nárazem Síly zapraští a zlomí se. Sith chce odskočit, ale nemá se od čeho odrazit. V zoufalé snaze se něčeho chytit upustí světelný meč, a ten spadne do hlubin. Na poslední chvíli se zachytí zlom můstku, ostrý kov mu rozedře prsty a ty začnou krvácet. Už se drží jen za špičky prstů jedné ruky.
Přijdeš k němu.
Tak co uděláš? Poslechneš vábení temné strany a zabiješ bezbraného?
Zeptá se tě se stoickým klidem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Je mi líto...
Odpovím Sithovi a svým mečem rychle sjedu dolů tak abych ukončil jeho trápení.
Byl jsi ctěný protivník...
Pronesu pro sebe zachmuřeným hlasem a pomalu se vydám směrem k tělům mých spolubojovníků... Prohlédnu jestli ještě nějaký nežije a jestli bych v takovém případě nemohl pomoct.
<Neměl jsi ho zabíjet...>
Ozývá se hlásek v mé hlavě.
Já vím ale jakmile bych zaváhal nebo mu pomohl zabil by on mě.
<Co když ne?>
Zeptá se hlásek.
Hmm co když ne? Je ale vůbec možné aby se někdo po tolika bezdůvodně mrtvých vrátil na Světlo... Asi ne. Nu je válka... Dobojuji bitvu a pak si poslechnu co mi radu řekne.
Zamyslím si zachmuřeně při zjišťování stavu těch kteří jsou možná ještě živi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Star Forge

Ač tě poněkud hryzalo svědomí, že jsi ho zabil, pokračoval jsi dál.
Prohlídka ostatních z tvého týmu ukázala že jsi jediný naživu.
Ať střelou droidů, nebo rukou Sithovou zde zemřeli.
Sith.
Stále jsi viděl před očima jeho výraz, když jsi ukončoval jeho krutý život. Jeho pohled jakoby říkal: "A jaký je teď mezi námi rozdíl?"
Z neveselých úvah tě vyrušilo zakvílení sirény, všichni vojáci, droidi, temní jedi, sithové. Ti všichni vyrazili na zteč proti útočníkům. Nevěděl jsi jak jsou na tom ostatní skupiny, či jestli ještě někdo zbyl.
Zatím na tebe přímo nikdo neútočil, ale dobře jsi věděl že to nepotrvá věčně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Star Forge
Sakra všichni mrtvý... to je v ...
Ohodnotím v duchu situaci a poté seberu jeden světelný meč a vydám se dál po můstcích hledat další skupinky.[/i]

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“