2. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Rozhodneš se prozatím pokračovat postupně a to znamená vyřazení toho, který byl nejblíž. Vyčíhneš si ten nejvhodnější moment, aby jsi v něm vykouknul, spustil co největší palbu a zároveň trochu zatlačil do bedny pomocí Síly. Výsledek celého plánu tě více než potěšil, protože bedna zatlačila na barabela, který to nečekajíc ztratil rovnováhu a začal padat - a k tvému štěstí přímo do linie tvé střelby, takže se o nějakou chvilku později válí jeho mrtvé tělo o něco dále. Tímto se ti povede zůžit počty nepřátel o dalšího jedince, takže ti zbývá už jen čtveřice pirátů a jejich šéf se svou pravou rukou. Tím se však začneš zabývat až poté, co se těsně stihneš skrýt, před ... žádnou palbou, která z nějakého důvodu nepřicházela. Stihneš si tak všimnout, že ovládač výtahu zaznamenal jeho zastavení v příslušném patře. Pokusil jsi se taky pomoci Síly zjistit, co dělají tví zbývající soupeři, ale ti stáli na místě a jejich myšlenky byli především klidné a vyvážené. Dalo se tedy očekávat, že nejspíš něco chystají a nutilo tě to k větší opatrnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Sakra, na čem se tam ti mizerové tak domlouvaj? To nevypadá dobře. Aspoň, že už jsou jen čtyři, ale když nevytáhnu meč, tak budou mít pořád přesilu.Zkusím se rychle spojit s Naskem, snad už je na cestě.

Pomyslel jsem si a skryt na bednou stále dávajíc pozor v Síle na plánující barabely, jsem vytáhl svůj komlink, zapl ho a potichu, ale rychle se pokusil kontaktovat Naska.

Tak sakra, dělej Nasku, doufám, že už jsi na cestě, mám tu trochu problém s pár pirátama, kteří si rozhodně nechtějí povídat a dát čaj o páté, jestli mi rozumíš.

Tím hned skončím komunikaci a začnu se zase naplno věnovat pirátům. V kapse vyštrachám ještě dva omračující granáty, které si radši nechám v zásobě. Po chvilce vykouknu a směrem, odkud cítím nějaké piráty, vypálím pár varovných ran a potom zase zalezu, ale pokouším se zůstat i ve vizuálním kontaktu se zbytkem hangáru přikrčen za bednou, dokud nebudu ohrožen nějakou střelbou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Znepokojen jednáním pirátů jsi se pokusil nejprve spojit s Naskem doufajíc v intervenci z jeho strany, jenomže komlink zůstal úplně hluchý a bez jakékoliv odezvy. Takže v tom horším případě jsi přišel o Naska, v tom lepším se s tebou nechtěl nyní bavit. Doufajíc v alespoň zpožděnou odpověď vypálíš jednu salvu naslepo a znova se skryješ za bednu a snažíš se dávat pozor na pohyb tvých protivníků. Ten je však ještě chvilku prakticky nulový, než konečně něco zaznamenáš.
Hej ty tam ... přestaň na chvilku střílet a poslouchej, co ti chci říct !
zaslechneš známý hlas velitele pirátů, jenž naruší ticho a chce se nejspíše pokusit o nějakou formu vyjednávání.
Podívej, ty se chceš v klidu dostat odsud, my se chceme dostat odsud. Ani ti nezazlívám, že si sundal dva moje chlapy ... kdyby byli lepší, tak se jim to nestane a takhle jsi mi je alespoň pomohl vytřídit. Takže, co takhle dohoda ? Já tě nechám odletět pryč a ty ... odletíš a nebudeš si nás všímat, nebo se pokoušet o cokoliv, co ty na to ?
navrhne ti pečlivě skrytý velitel pirátů a hangárem se znova rozlehne ticho do té doby, než se rozhodneš odpovědět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Chvíli vyčkávám, než začnu odpovídat. Chci totiž získat co nejvíce času pro Naska, který by mohl být snad již na cestě do hangáru, a který by mi mohl pomoci vyřídit piráty. V Síle všechny stále sleduji, zda na mě nešijí nějakou boudu a mezitím začnu pomalu, srozumitelně a s delšími mezerami odpovídat, abych natáhl čas jak to jenom půjde.

To zní moc zajímavě, šéfíku, ale jak si mám bejt jistej, že mě neodprásknete když budu nastupovat do lodi? Toho se totiž celkem bojím!

Po krátké odpovědi, která zabrala hodně času, čekám, jak zareaguje velitel pirátů. Já zatím za bednou v klidu kontroluji svoje zbraně, aby byly při následném použití všechny připraveny k palbě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Dle tvých smyslů se nikdo z pirát nijak výrazně nehýbal a to podle všeho ukazovalo na snahu pirátů vyjednávat bez dalšího krveprolití.
Trocha důvěry už za to, že jsme přestali střílet ? Ale jistě uznáš, že ti moc záruk dát nemohu ... a taky ber v potaz to, že ti dovolím nastoupit do lodi, která má nějaké zbraňové systémy a mohla by tu střílet po lidech z hangáru. Takže, když se na to dívám z tohohle pohledu, tak riskujeme oba stejně.
odpoví ti velitel pirátů a na chvilku se hangárem zase rozlehne ticho. Ale opravdu na chvilku, protože se ozve znamení zastavivšího se výtahu, kde vycítíš více, jak jednu osobu - tedy zbytek pirátů.
Anebo to můžeme ještě zkusit tou tvrdou cestou. Právě dorazil zbytek mých chlapců včetně jejich oblíbené hračky. A když se podíváš, tak ti neujde, že se jedná o opakovací těžký blaster, který prorazí s trochou času i hodně odolný materiál.
náznak výhružky jsi nemohl nepostřehnout a nepotřeboval jsi k tomu ani použít Sílu. A k tomu všemu po Naskovi ani stopa.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

K sakru, to nevypadá dobře. S mečem a Silou bych to možná zvládnul, ale možná bude chytřejší využít možnosti, kterou mi nabízí a pro Naska se vrátit později, pokud je ještě vůbec naživu. Teda jestli mě fakt nechají odletět.

Problesklo mi hlavou a začal jsem tedy znovu vyjednávat. Zavolám směrem pirátů.

Dobře, dobře. Jestli teda ještě platí vaše nabídka, tak se rychle seberu, nastoupím do lodi a odletím odsud. Ok?

Za předpokladu, že vůdce pirátů svůj postoj za tu chvilku nezměnil a potvrdí můj návrh, rychle zacouvám dovnitř mé lodi, tak abych měl stále na očích zbytek hangáru a v případě, že by se rozhodli na mě zaútočit, abych byl připraven také pálit nebo skočit ze některou z beden pro krytí sebe sama. Až po uzavření q uzaqmknutí vchodu se rychle vrhnu do pilotní kabiny, kde začnu rychle žhavit motory, abych byl už pryč.

Mohl bych vyletět nad tenhle kus šutru a zkusit se podívat po jejich lodi. Kdybych ji našel dřív, než se tam dostanou, mohl bych jim nachystat nemilé překvapení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Zkusíš veliteli pirátů trochu věřit a nahlas mu přitakáš, že souhlasíš s vaší dohodou a po hlubokém nádechu vyrazíš směrem k lodi. Žádná střelba, ani zrada nepřijde a couvajíc s blasterovou puškou namířenou na piráty postupně docouváš až k lodi.
Děláš dobře a všem nám to dost odlehčuješ. Užij si let.
zakřičí k tobě pirát, ještě než zmizíš v útrobách lodi, nemůže ti neujít částečně výsměšný tón, ale to především díky tvému vnímání v Síle. Během chvilky se dostaneš do kokpitu a začneš žhavit motory, aby jsi pro jistotu provedl ještě jednu systémovou kontrolu, ale opět ti neprozradí žádnou závadu nebo nějaký problém. Přesto se v tobě začne zvětšovat divný pocit, takové neblahé tušení, že tu přesto vše není něco v pořádku. Piráti stále zůstávali na svých pozicích, jenom tři z nich se rozmístili tak, aby měli krytá záda, kdyby chtěl někdo přijet výtahem nebo vystoupit z dveří, kterými jsi předtím přišel ty. Motory už byly pomalu připraveny ke startu a na tobě byl další tah, otázkou však bylo, jak se postavíš k onomu vzrůstajícímu tušení, které jistojistě způsobovala Síla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

I přes špatný pocit mi nezbývalo moc jiných možností, než odstartovat a vyletět ven z hangáru, protože jak jsem usoudil, začít pálit z palubních zbraní by nemusel být zrovna nejlepší nápad, protože by to zřejmě nemělo takový efekt, aby se to vyplatilo a svou pravou totožnost jsem také prozradit nechtěl. Nezbývalo tedy, než na chvíli vyklidit bojiště a nechat piráty, aby zmizeli.

Přeci jen nemám být zabíják, ale jenom pilot. A kdo ví, jak je na tom ten Nask. Jen mám tak trochu strach, že mi ti mizerové udělali něco s lodí. No risku to.

Zapřemýšlím a s tím vyletím z hangáru s jasným úmyslem nevracet se ještě na planete ale pouze se ztratit z přímého výhledu pirátů v hangáru a následně začít pomocí senzorů, ale také vizuálně, zda není někde poblíž další loď, kterou se sem dostali oni. Držím se nízko nad povrchem a zkoumám nejbližší okolí vstupu do hangáru.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Rozhodneš se pojmout defenzivní postoj v řešení této situace a s frachťákem pomalu vylétáváš z hangáru. Jenže každým metrem, kterým se blížíš ven tvé neblahé tušení narůstá více a více. Když konečně vycouváš z hangáru a můžeš se začít obracet, aby jsi odletěl, tak onen varovný signál v Síle zazní nejhlasitěji. Důvod se objeví prakticky okamžitě, protože se celá tvá loď otřese pod dopadem dvojitého výstřelu z laserových kanónů. Před další dvojicí výstřelů se ti povede pouze díky intuici v Síle a prudkému zrychlení vyhnout, ale i tak ti začala notná hromada systému varovně blikat. Sotva se vyhneš těmto výstřelům, tak musíš zase zápolit s řízením, aby jsi nenarazil do povrchu měsíce, který byl až nebezpečně blízko. Povede se ti tvou loď stabilizovat na poslední chvíli, ale zase se nevyhneš jednomu dalšímu zásahu, který rozsvítí několik dalších systémů. Nyní si konečně můžeš všimnout, co po tobě střílí ... je to dvojice těžce vyzbrojených frachťáků a třetí se začne přibližovat k hangáru, aby vyzvedl piráty. Před tebou je vrásčitý povrch měsíce a za tebou dvojice těžce vyzbrojených frachťáků, kteří tě nechtěly nechat odletět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Krucinál!

Zakleju a rychle přemýšlím, ci s tím taky asi mohu udělat. Cesta zpět už nebyla příliš možná, a tak jsem musel rychle zmizet a doufat, že se mi to podaří. Zkontroloval jsem systémy a prudce zvedl loď k výletu z kráteru s hangárem přímo vzhůru, přičemž se snažím manévrovat takovým způsobem, abych vyletěl alespoň nad kráter. S vyhábáním se střelám se taktéž pokouším zjistit, zda je měsíci nějaký další kráter, ve kterém bych se mohl schovat, protože možnost, že pirátům uletím úplně byla docela nereálná. Mohl jsem se jenom modlit, že loď vydrží dostatečně dlouho a že se mi podaří najít úkryt alespoň do doby, než piráti měsíc opustí. Sice se potom ještě musím vrátit pro Naska, pokud odletí dříve, než je stihne, ale nad tím jsem teď nemohl moc přemýšlet.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:
Rychle jsi uvažoval a vedl svou loď nad povrchem měsíce hledajíc spásu, když jsi pocítil další zásah. Érie varovných systémů byla stále hlasitější a i nějaké to červené světýlko se nezdráhalo objevit, aby se přidalo k těm několika, které takto již svítily. Oba pirátské frachťáky se stále držely za tebou a už jsi neměl nejmenší tušení, kde vlastně je kráter se základnou a co se tam odehrává. I když v současné chvíli jsi měl mnohem jinačí starosti, než se domnívat o tom, co se děje v místech, odkud jsi odletěl. Před průzorem se ti mihl zelený výstřel z laserových kanónů, kterému se povedlo tě minout, když jsi si konečně všimnul něčeho, co by ti mohlo pomoct. Bylo to něco jako úzký delší kaňon vyrytý v měsíčním povrchu, kam by moc střízlivých a uvědomělých pilotů nelétalo. Takže se to dalo považovat za místo, kde by jsi mohl zkusit své nepřátele setřást. Jako přesvědčovací prostředek se kolem tebe mihnul další laserový výboj, tentokráte z druhé strany než předtím, ale možná o něco těsněji. Piráti tě tedy opravdu nechtěli nechat odletět jen tak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:

U sitha, měl jsem se s nimi utkat na pevné zemi, copak já umím lítat s touhle skořápkou?!

Postěžuju si v mysli, protože vím, že hlasité nadávky by stejně neměly smysl, i když k nim zas tak daleko nechybělo. Pirátské lodě mě evidentně nechtěly nechat uniknout živého, a tak jsem se rozhodl pro, dost sebevražedně vypadající akci.

Sice na to lítaní moc nejsem, ale radši umřu vlastní vinou, než se nechat sestřelit!

S těmi slovy prudce převrátím loď na bok a s takovým zúženým profilem teď mířím do úzkého kaňonu, který bude buď moji spásou nebo zkázou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:
Protože ti nezbývá mnoho možností, tak se rozhodneš přijmout výzvu, kterou před měsíc doslova postavil. Nakloníš loď na užší profil a nalétneš do kaňonu doufajíc v dobrý konec. Opak ti napoví lehké škrábnutí už při samotném náletu do kaňonu, ale loď to ustojí a ty jím prolétáváš dál ve vysoké rychlosti. Až po chvilce soustředěného letu se ti povede mrknout na displej senzorů, který ukazuje, že za tebou nikdo neletí. Konečně můžeš trochu zvolnit a snížit tak riziko nárazu do nějaké části kaňonu a tedy se těšit z toho, že tento let nebude tvůj poslední. Sotva tě tato myšlenka napadne, tak jsi nucen se trochu prudčeji vyhnout výběžku ze stěny a znova loď škrábneš. Díky nízké rychlosti to však není nic děsivého a za chvíli zase letíš pomaleji kupředu. Nyní však zbývala otázka, co dál - protože kaňon, který má začátek, má i konec a piráti budou dle všeho očekávat, že někde vyletíš. A tak by si na tebe mohli dokonce i někde počkat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:

Pokračuji kaňonem dál pomalu kupředu a přitom se snažím ze senzorů vyčíst, kde tohle útočiště asi končí. Nemám v úmyslu kaňon zatím opouštět, ba naopak, je to určitě dobrá skrýš do doby, než piráti zmizí. A ti určitě jednou zmizí. Mezitím také kontroluji varovné kontrolky, jestli se v případě některé z nich nejedná o nějakou vážnější poruchu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:
V souboji s piráty se rozhodneš pojmout pasivní roli a to vyčkávat, dokud se nerozhodnou zmizet. Po chvilce dorazíš ke konci kaňonu, ale protože je dost široký, tak se ti povede otočit ještě v kaňonu a letět zase na druhou stranu. Tohle lítání sem a tam ti nepřijde jako ideální zvlášť, když ti nejvýrazněji svítí kontrolka vyřazených štítů, stabilizátorů a také druhé palivové nádrže. Po minutě letu zpátky nalezneš dostatečně široký prostor, aby jsi mohl loď posadit na zem a čekat. Problém ti hlásí totiž i kontrolka senzorů a jejich měření jsou taková podivná, hlavně na větší dálku, kde nejsi nyní nic schopen zachytit. Podle palubního chronometru zatím od tvého vletu do kaňonu uplynulo zhruba patnáct minut, což nebylo příliš mnoho a mohl jsi zkusit i něco udělat s některými zničenými systémy. Samozřejmě tu je vždycky možnost vyletět ven a třeba zkusit bojovat, ale varovná hlášení tě doslova žadonila, aby jsi tuhle variantu ani nezkoušel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“