2. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:

Kruci to je zase šlamastika. Já vím, proč tak nerad lítám a já blbec vezmu misi, kde mám předstírat pilota. No to snad není možný tohleto. Příště beru převlečení oráče nebo něčeho takovýho, protože tohle vesmírný cestování mě jednou uršitě bude stát krk.

Postěžuju si sáám sobě nahlas při přistávání a kontrole kontrolek. Podle těch bylo evidentně potřeba asi tak půlku lodi, a tak mi nezbylo nic jiného než si po přístání vyhrnout rukávy a vrhnout se alespoň na nejpodstatnější problémy, které snad dokáži odstranit a udělat vše pro to, aby bylo loď alespoň trochu schopnat letět a hlavně doletět zpět na základnu a pak snad i na planetu.

Stejně není kam špechat. Asi se nebudou chtít mého dopadení vzdát tak rychle. Ale jednou je to snad přejde.

Zauvažuji a pustím se do práce, přičemž nechám zapnuté jen ty nejdůležitější systémy a také ty, které potřebuji k opravám, abych zjistil, zda už je to v pořádku nebo ne.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:
Ještě předtím, než jsi se vrhnul na opravy, tak se ti povedlo nalézt nějakou knihu, dle všeho servisní manuál k této lodi. A byla by hloupost se do něj nepodívat, když už se ti dostal do rukou a ty se chystáš na opravy. Jako první cíl si vybereš štíty lodě, které se zdáli být neaktivní a naplno tak loď odhalovaly. Postupuješ podle manuálu a za půl hodiny zjistíš, že jsi zatím žádnou chybu nenašel. Odložíš manuál a chvilku si prohlížíš celý systém, aby jsi našel něco černého - tedy evidentně spálenou součást. Po krátké poradě s manuálem zjistíš, že se jedná o konvertor energie a dokonce se ti podaří najít náhradní v bedně na součástky. Po výměně pak můžeš spokojeně sledovat, jak zhasne jedna z červených kontrolek a loď se může zase chlubit nějakým štítem. Tento úspěch tě povzbudí v další opravě, kterou je tentokrát senzorový systém. Ten sice není úplně vyřazený, ale přesto by neškodilo vidět dále, než jsi viděl doposud. Odendal jsi tedy panel, kde měly být obvody senzorů, ale poprvé tě příručka zklamala. Bylo tu totiž ještě mnohem víc drátů navíc, než uváděl schematický obrázek a na tohle tě v Chrámu určitě nepřipravovali. Zkoušel jsi pokračovat pomocí příručky, když se ti povedlo zavadit o jeden kondenzátor. Když jsi se o minutu později probral, tak jsi byl opřený o protější stěnu a celé tělo tě nepříjemně brnělo. Letmou kontrolou chronometru jsi zjistil, že už uplynula asi hodina a něco, od tvého přistání tady.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:

Brrr, to byla šlupka!

Oklepu se a pomalu vstanu a protáhnu se, abych se zbavil brnění po moc pěkném zásahu proudem. Potom jsem přidělal kryt zpátky se slovy:

Stejně se v tom prd vyznám! A vůbec, už tu tvrdnu dost dlouho. Je čas vystrčit čumák a zkusit se podívat na základnu, jak je to s tím Naskem. Piráti už budou stejnak v čudu.

Potom zamířím znovu do pilotní kabiny, kde opět nakopnu všechny systémy a doufajíc, že se to rozletí, se pokusím zvednout loď do vzduchu a vydat se zpátky kaňonem a poté k základně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:
Po krátkém intermezzu s elektrickým proudem a připomenutí si, že technice se příliš nevěnuješ, dospěješ k rozhodnutí upustit od dalších oprav a spíš se podívat zpět k základně. K tvému údivu zjistíš, že senzory přecejenom pracují o něco lépe a nikým neatakován se postupně a pomalu zvedneš z kaňonu, z něhož se vší opatrností vyletíš ven. Vybavíš si cestu, kterou jsi předtím letěl k základně a letíš jí nazpět, aby jsi se tam po chvilce nakonec dostal. K tvému pozitivními zjištění se nikdy nevyskytoval žádný z pirátů, tedy z toho co ti mohly prozradit senzory a Síla. Ta tiše mlčela a nepokoušela se tě varovat jako předtím, takže se zdálo, že vše bude v pořádku. Pro jistotu jsi udělal ještě jeden široký oblet okolo základny a kráteru v němž byla umístěna, než jsi začal sestupovat níže a mohl spatřit ústí do základny, kde jsi nespatřil žádnou loď nebo nic. Tvé senzory přecejenom něco varovně zahvízdali - zdálo se, že v nižších patrech komplexu bylo odhaleno něco jako exploze a světla v hangáru, na nějž jsi mohl hledět čelním průzorem se změnila na červená.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Povrch měsíce:

Hm, to nevypadá dobře, ale co když tam ten Nask ještě je?

Zauvažuji nahlas a pak už bez dalšího otálení zamířím do hangáru, kde přistanu. Systémy však nechám v chodu, abych v případě nutnosti mohl okamžitě odletět. V hangáru potom zkusím kontaktovat Naska komunikátorem na frekvenci, kterou jsme používali prve.

Nasku? Jsi tu ještě? Měl jsem menší problémy..

Čekám, jestli se ozve a přitom si prohlížím hangár a snažím se zjistit, co se děje.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Rozhodneš se riskovat vlet dovnitř, kde o několik chvilek později přistaneš a okamžitě se pokusíš kontaktovat Naska. Povrch základny se mezitím otřásá, což již cítíš i ty v lodi.
Kde jsi se flákal ? Ten sebe destrukční mechanismus nejde vypnout ... rychle otevři rampu a připrav se k odletu, nemáme moc času !
ozve se ti hodně vzteklým tónem Nask a ty rychle uposlechneš jeho rozkazu. Právě včas, protože Nask proskočí oknem, kde se řídí konzole a po pádu provede kotoul, čímž zmírní účinky pádu na minimum. Utíká k tobě opravdu rychle, ale stejně tak zesilují exploze, které začínají neustále sílit. Po chvíli konečně naskočí Nask na rampu a jeho hlasité pokřikování Leť, leť ! ti dalo jasně najevo, co máš udělat. Zvedneš frachťák znovu do prostoru a vycouváš ze základny, aby jsi spatřil první známky exploze v hangáru. Trochu se natočíš a vyrazíš kupředu, aby lodí ještě otřásl předmět vržený explozí, ale nedošlo k žádnému většímu poškození.
Kde jsi sakra byl ?! Jsi mě tam chtěl nechat chcípnout nebo co ?!
hulákal na tebe vztekle Nask, jakmile vkročil do kajuty pro pilota a čekal na tvou reakci. Již na první pohled kypěl vztekem a bylo to z něj jasně cítit i v Síle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »


Měsíc Loku, Měsíční základna:


Jakmila Nask nadkočil, vycouval jsem s celou lodí z hangáru a následně jsem si to namířil zpět k planetě. To už na mě však Nask řval a na mě teď bylo, abych se ospravedlnil.

To se ti sakra hezky kecá! Nejdřív mě ty kurvy zajaly, pak po mě stříleli z pušek a kdo ví čeho ještě a nakonec mě honily dvě po zuby ozbrojený lodičky, který mě málem sestřelily k povrchu měsíce! Buď sakra vůbec rád, že jsem se pro tebe vrátil, páč nechybělo moc a moh jsem bejt tuhej dřív než ty a nemusel jsem se vrátit vůbec!

Vyřvu se na něj a pak ještě dodám.

Krucinál přeci jen jsem pilot a kurýr, ale určitě ne voják, kterej umí stát proti desetinásobný přesile! Nejsem ňákej posranej Jedie nebo co!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Orbita měsíce:
Nask si se vzteklým výrazem sedne do křesla co-pilota a natočí se na tebe.
Přece sis nemyslel, že to bude nějaká brnkačka ? Kurýr má totiž taky chránit svůj náklad, to ti ještě nikdo neřekl ?! A kdybys měl trochu víc odvahy, tak si z toho hangáru neodletěl, ale pokropil je lodním kanónem. Nebo si snad myslíš, že by ti pár blastery a či rotačním kanónem mohli ublížit ? Když tě kryje lodní pancíř ?
supí na tebe navztekaně Nask, ale pocítíš že jeho vztek už klesá, přesto ještě nehodlal skončit.
Ale ne, ty jim vycouváš přímo do pasti a pak se někde skryješ s tím, že tě ani nenapadne, že by po sobě mohli chtít zamést stopy ! Kdybych se nedostal alespoň k části systémů hlavního počítačového jádra, tak to už dávno bouchlo i se mnou ! Teď nás dostaň zpět na základnu, jdu si ošetřit zranění.
hudruje dál Nask, aby nakonec vstal a zamířil k lékárničce, která byla v jiné místnosti. Jeho hněv jsi každopádně díky Síle mohl cítit až na tvé místo a pořád byl na hodně velké hladině.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Orbita měsíce:

Neplatěj mě za sebevraždu! A vůbec, co si stěžuješ, přežils to, tak buď rád. Taky jsem se na tebe moh vykašlat úplně a nevrátit se!

Naštvaně na něj štěknu, protože mě jeho šťourání začínalo docela štvát. Samozřejmě, že jsem ty piráty mohl rozsekat klidně i světelným mečem, ale to by asi nevypadalo moc dobře. Zamířm proto radši směrem zpátky na Lok do sídla organizace a doufám, že se Nask za tu dobu aspoň trochu uklidní.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Nask na tvůj další komentář už nijak nereaguje a po ošetření se ani nevrátí do kokpitu. Tam se nevrátí už vůbec, takže můžeš v klidu doletět až na základnu a přistát s lodí. Jediné, co ti ještě připomene Naska je sykot, který zaslechneš od otvírající se zadní rampy, kterou opustí loď a tebe v ní zanechá. Když vylezeš ven, tak už se k tobě šine torpédo - přesněji bothanský správce hangáru.
To si ze mě děláš srandu, né ! Proč pokaždý, když ti něco půjčím, tak mi to přivezeš v dezolátním stavu ? Víš kolik mi dá práce to dát dohromady ?
začne hudrovat bothan, ale k ničemu dalšímu se nedostane, protože je hned zavolán.
Hele brothánku, potřebuju speeder a pronto, jinak tě šéf seřve.
poznáš hlas Ariona, který přichází směrem od hangáru a vyslouží si zlý výraz správce. Ale nic neřekne a zamíří do hangáru, zatímco Arion dokráčí k tobě.
Nemáš zač a teď odsud zmizme, než zjistí, že jsem mu kecal. Stejnak celý den nic nedělá a jenom kafrá. Ani si neuvědomí, že jsem mu před čtvt hodinou jeden landspeeder vracel.
usměje se vesele Arion a naznačí hlavou, že zamíříte do správní budovy. Jeho pobavený výraz na adresu správce hangáru nyní zeširoka dominuje jeho tváři.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Jsem příliš unavený na to, abych se hádal se správcem, a tak si oddechnu, když mě ho můj spolubydlící zbaví a já se můžu z hangáru vypařit.

Díky, jsem až moc odvařenej na to, abych se tu ještě hádal s tímhle magorem.

Moc nepřemýšlím a přidám se k Arionovi ať jde, kam jde.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Arion se jenom pousměje a bez dalších slov dorazíte do správní budov, kde se zastavíte ve dveřích.
No, tady podáme hlášení o našich misích, tedy nevím, jak ty, ale vždycky je potřeba se minimálně ohlásit, že jsme zpátky a podobně. No, já běžím o dvě patra výš, tak se zatím měj.
promluví Arion, přátelsky tě plácne po zádech a zamíří ke schodům, zatímco tě tam nechá stát před dveřmi ve vstupní hale. Přímo naproti tobě sedí sekretářka, ostatně jako vždy, když jsi sem přišel. Chvilku se zamýšlíš, když se ze dveří výtahu vynoří Trielette a dojde k sekretářce.
Tohle je pro Gavoduse, tohle Anryho, mohla by jste jim to poslat ? Musím přivítat návštěvu a dost spěchám, moc děkuju.
pronesla dostatečně hlasitě, takže ji zaslechneš i ty a zmíní minimálně jednoho z tvých nadřízených. Pak vyrazí rychle kupředu a prožene se okolo tebe velkou rychlostí, přesto ti však stihne říci roztomilé 'ahojky'.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 27.1.2010 15:40:17, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Jasný, asi bych se měl taky ohlásit, i když za nás to už určitě stihl Nask a to určitě s dost nevybíravým komentářem k mému počínání.

Rozloučím se s Arionem s trochu kyselým předpokladem pro své další chvíle. Na dívku se jenom hezky usměju a pokynu ji na pozdrav.

Zajímalo by mě, co těm dvoum může posílat. Mohla by poslat pozvánku mě do svého pelíšku.

Uchechtnu se vlastním nemravným myšlenkám a Rozhodnu se nestrkat do toho nos, abych neprozradil své krytí. Proto jsem se vydal přímo do Gavodusovy kanceláře, kde jsem zaklepal a čekal, až mě pozve dovnitř, abych se mohl ohlásit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Projdeš před recepcí k výtahům a necháš se zavést do patra, kde jsi předtím narazil na Gavoduse. Výtah se šine pomalu vzhůru, ale i tak se před Gavodusovo kanceláří octneš docela brzo. Po zaklepání a několika vteřinách čekání se ozvalo pozvání dovnitř vstoupíš dovnitř, aby jsi viděl na zdejší poměry luxusní kancelář. Několik trofejí na zdi napravo od vchodu pocházelo od různých tvorů, z nichž jsi většinu ani neznal. Naproti vchodu byla dvě okna se zataženou žaluzií a před tebou větší prostor, jenž byl i před pracovním stolem nalevo. Stůl byl z nějakého vzácného dřeva a nepochyboval jsi tom, že by to nebyla ruční práce na zakázku. Křeslo samotné jistě skýtalo maximální pohodlí, které by si jenom Gavodus mohl přát. Na stole byla samozřejmě konzole a mnoho zdobných předmětů z různých koutů galaxie.
Ah, Dako, koukám, že jste dorazil ze své mise. Kde máte Naska ? Ještě se tu neukázal ? No, každopádně to nevadí, můžete mi přednést své vlastní hlášení, Nask se jistě objeví později.
pronese Nask a nevybídne tě k posazení i když šikmo od stolu dvě židle k tomu určené. Naznačí ti tím, že tě tu nebude zdržovat dlouho, protože má dost své práce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Jakmile vejdu do Gavodusovy kanceláře, tak mě ohromí, i přes to že jsem rytíř Jedi, neočekávaný luxus, a také tak trochu výstřednost, zamyslíme-li se nad tím, co má moderní člověk obvykle v kanceláři. Avšak nebyl jsem zde na prohlídce, tudíž jsem, ihned potom, co mě "můj šéf", pro kterého jsem pracoval v přestrojení, vyzval.

Nask vyrazil z našeho transportu tak rychle, že jsem to skoro ani nepostřehl, myslel jsem, že mířil s hlášením přímo za vámi, takže nevím, kde je. Ale jak tedy probíhala naše mise...(Obecně mu popíšu průběh naší akce na základně, nezmiňuji se však o vlastním osobním postupu, omezím to na ochranu lodi.)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“