1. kolo - Zeike-Kal vs. Mathew007

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine - Bojová aréna

Objevení kamenů na scéně bylo překvapivé a pro oba protivníky nepříjemné. Přesto oba našli dočasné útočiště.
Žoldák,za velkého aplausu, se vznesl, pomocí jatpacku, do zvduchu a začal nelítostně pálit po jediovi, který mezitím opět seskočil do arény.
A aby toho nebylo málo kameny se opět začali sypat. Ne sice tak hustě jako předtím, ale o to vytrvaleji.


_________
Prosím aby jste začali psát lokaci.( Vono vám to neuškodí.)
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - Bojová aréna

Kameny se zas vrátili, což mě nijak nepřekvapilo. Přesto jsem však promluvil směrem k rozhodčímu a řekl jsem mu toto:

Vzdávám se!! Odmítám pokračovat v souboji, a tímto také ukončuji svůj život!!

Přiložil jsem si světelný meč k tělu a aktivoval jsem jej. S posledních sil jsem jej táhl směrem k srdci, ale pk jsem pasdl mrtev k zemi.

a.... tím..... to......................kkkk.......kkooooo.....končíííí........

to byla má poslední slova než si mě vzala Síla.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, Bojová aréna

Tak to je nečekaný vývoj vážení, a pozor. Zdá se že i žoldák má problémy.
Vykřikoval moderátor.
Mathewa zasáhlo několik kamenů a srazilo ho. Po několika okamžicích, kdy byly kameny zastaveny. Se zjistilo že je mrtvý.
No kdo by to čekal lidičky, tento zápas skončil remízou, oba soutěžící jsou mrtvi.
Moderátor začal zpětně komentovat souboj a loučit se s diváky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“