Mise pro Freedoma Nadda - Není čas ztrácet čas

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, chrám Jedi

Nevím byl jsem velice rozrušen a spěchal jsem a navíc mě honili stráže. Musel jsem jednat a chápu, že jsem udělal chybu. A také za ni zotpovídám. Řekl jsem a čekal co se bude dít. Ale pak ze mě vyhrkla otázka. Vypovíte mě za to z řádu ? Sakra co to do mě vjelo ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Honili stráže? Vždyť se ti tam podařilo dostat nepozorovaně. A čas tě již nehonil, na té lodi byl pro tebe dýchatelný vzduch.
Uťal tvé výmluvy jeden z mistrů přísně.
K shromáždění přistoupil onen mistr co uklidňoval tvou zajatkyni. Převyprávěl Její verzi co se událo na lodi, prakticky stejnou, jen tys zde byl poněkud démoničtější než jsi tvrdil.
Za své zločiny se budeš zodpovídat. Budeš souzen. Nemáš již nadále právo se učit na rytíře Jedi. Odevzdej tedy svůj meč.
Prohlásil jeden z mistrů a natáhl ruku, abys mu předal meč. Ostatní mistři jen přikyvovali.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, chrám Jedi

Podal jsem mistrovi meč a šel jsem si sbalit věci do svého pokoje.
A přemýšlel jsem nad tím co budu dělat. Mohl bych podlézat řádu a třeba mě přijmou. No i když to je blbost tak to budu zkoušet. Budu se chovat jako jedi a vytvořím si nový světelný meč.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Chtěl jsi odejít ale zastavili tě.
To není vše!
Jeden z mistrů se postavil mezi tebe a dveře.
Ze svých zločinů se budeš zodpovídat! O tuto Twi'lečku se řád postará, ale ty musíš být potrestán.
Náhle se ozvalo zaklepání a do místonisti vstoupili dva členové senátní gardy vstopupili dovnitř.
A. Již jste zde. Zde je viník. Věřím že bude zcela spolupracovat.
Přivítal je jeden mistr,i když poslední věta byla adresovaná spíše tobě.
Záznam z bezpečnostních kamer, když se nám přiznával budete mít k dispozici. A je zde ještě žena zavražděného.
Pokračoval další mistr a ukázal na schoulenou postavu v rohu.
Tak poď. Nastav ruce!
Otočil se k tobě jeden ze strážných a vyndal pouta.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, chrám Jedi

Jo budu spolupracovat. Řekl jsem přes zuby a nastavil ruce na pouta. Pak jsem čekal jak mě zatknou a přemýšlel jsem co budu dělat dál. Útěk z vězení ? Ne to je blbost. Počkám až mě pustí a pak budu páchat dobro. A teď když budu ve vězení můžu se zdokonalovat ve svém umění. Budu procvičovat Sílu a fyzickou kondičku a taká budu cvičit bojové umění. Sice bez meče ale aji bez něj se to dá procvičit.Říkal jsem si v duchu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant

Byl jsi odveden z chrámu.
Po nějaké době ve vazbě jsi byl předvolán před soud.
Zde jsi si poslechl vášnivou řeč guvernéra Gandu o tvé zkaženosti, twi'leččin plačtivý výlev o tvé krutosti a další.
Vzhledem ke tvé spolupráci jsi byl za nedlouho odsouzen za vraždu, krádež lodi, omezování osobní svobody a výtržnictví.
Když se guvernérovi nepodařilo prosadit trest smrti, alespoň tě prohlásil za "Persona non grata". Což ti příliš nevadilo, neboť tě na Gand nic netáhlo.
Překvapil tě však výběr vězení.
Byl jsi poslán totiž do Desolation Alley. Jednoho z nejpřísněji střežených vězení v galaxii. Měl jsi podezření že někdo porotu zmanipuloval aby jsi byl poslán právě tam, ale nemohl jsi nic dokázat.
Tak začaly tvých 15 let za mřížemi.

Konec.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“