V Exilu - mise pro hráče neer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

V Exilu - mise pro hráče neer

Příspěvek od Xavier »

Tatooine

Již je to nějaký čas jsi se s Sithským lordem Cassusem Vanem a několika temnými jedii přiletěl na tatooine.
Rozhodně si nemůžeš stěžovat že by ses nudil. Sithovi se podařilo přimět místního hutta aby se odtrhl od zbytku huttů a spolupracoval s vámi.
Tvá práce, stejně jako ostatních temných jediů, spočívala většinou v tréningu, ať už sebe nebo ostatních, shánění lidské síly, a technického zázemí.
Sith ani hut nechtěli nechat nic náhodě. Tudíš jste pirátsku a špiónskou činností dokázali mnohé.
Stále tě trápilo že jsi ztratil svůj post Sithova učedníka. Na srdci tě jen hřál fakt že zatím tato pozice nebyla obsazena, i když se mezi vámi našlo velmi aktivních jedinců, kteří po této pozici prahli.
Zrovna jsi šel, společně s dvěmi dalšími temnými jedii, do kanceláře tvého pána. Zrovna vy tři jste se snažili nejvíce získat post jeho učedníka. Cítili jste že se nyní rozhodne.
Nevěděli jste co vás čeká, ale bude jistě důležité, když povolal své 3 nejmocnější služebníky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooie - Síldlo Sitha

Byl jsem hodně nervózní, dalo by se říct že se mi skoro klepaly kolena nervozitou, ale snažil jsem se chovat tak, aby to nebylo poznat, Stáli jsme před dveřmi Mistrovy pracovny a čekali jsme až se dveře rozevřou.
Zdálo se mi to jako celé hodny, když se dveře konečně rozevřely, a já sem opět viděl jeho honosnou, zdobenou a v mnohém dokonalou kancelář.
Nevěděl jsem co zamýšlí, nikdo kromě něho a možná Hutta to nevěděl. Snažil jsem se do místnosti cstoupit ve stejnou chvíli jako mí druzi, abych nevypadal jako že se cpu do něčeho, o čem jsem neměl ani zdání.
Společně jsme se zastavili před Mistrovým stolem, a čekali jsme na to, co řekne a jestli se můj sen (stát se znovu učedníkem Lorda Vaena) splní.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooie - Síldlo Sitha

Sith si vás dlouho, jednoho po druhém, prohlížel.
Když už si vás prohlédl dostatečně tak vstal od svého stolu a přešel k oknu.
Poletíte na Dantooine.
Oznámil vám bez úvodu.
Jediové místní enklávu po své porážce opustili.
Rozhovořil se opět po kratší odmlce.
I přesto, že byla vybrakována různými lovci pokladů, tak zde, může zůstat spousta zajímavých předmětů, které obyčejní lidé, bez Síly, nenajdou.
Také by zde měli být jeskyně, ve kterých by měli růst zajímavé krystaly. I po těch se podíváte.

Oznámil vám mistr vaše úkoly.
Místní jsou poněkud, jak to říci, nevrlí ke všem novým návvštěvníkům, takže neočekávejte otevřenou náruč. Také buďte opatrní aby nikdo nezjistil co jste zač. Stále ještě nechceme přitahovat pozornost.
Jak budete postupovat je na vás. Mě zajímají jen vaše výsledky.

Poslední větu ještě více zdůraznil.
A výsledky také rozhodnou o vaší budoucnosti.
Doplnil s ostřím v hlase.
Dotazy?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - kancelář Sitha

Rozumím, pane
Rekl jsem Sithovi po briefingu. Byl jsem celý roztřesený.
co to je? Myslel jsem že konečně vyhlásí vítěze boje mezi námi třemi, ne že půjdeme na Dantooine, Kde číhá bůhvíco. Možná i nějací vypovězelí Jedii nebo nějaké potvory. alespon si vezmu nějaký krystal z místní jeskyně. Prý jsou tam i krystaly které přidají čepeli meče Sílu a další ještě se záhadnějšími schopnostmi.
Kdy vyrážíme?
po odpovědi:
Můžu odejít, potřebuji se připravit a načerpat Sílu, abych měl čím hledat artefakty staré doby, když mě omluvíte.
[/i]

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine - kancelář Sitha

Ani ostatní neměli otázky.
Vyrážíte okamžitě. Loď je již připravena, jděte!
Sithův hlas práskl jako bič.
Za čtvrt hodiny se sejdeme v hangáru. Deme si pro věci.
Rozhodl jeden z tvých oponentů. Druhý přikývl a oba se vydali do svých pokojů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - před kanceláří

Po vzoru svých oponentů jsem seběhl do svého pokoje, kde jsem vytáhl pomenší tašku a začal jsem skládat věci.
Co je nejdůležitější: můj hlavní světelný meč, můj upravený meč (upravený ze svého prvního meče normální velikosti který jsem dostal od svého prvního mistra na Korribanu, kterému jsem zkrátil čepel aby to byla taková světelná dýka), roucho temného Jedie, trochu jídla a vody, kdybych si nemohl nic obstarat a nějaké peníze.
Po chvíli balení jsem odešel ze svého pokoje, který ted nějakou chvíli nebudu, a odešel jsem do hangáru

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine - sídlo sitha

Zabalil jsis pár věcí a šel k hangáru.
Vešel jsi tam přibližně ve stejnou dobu jako tvý kolegové. Seskupili jste se před lodí a chvíli jen tak na sebe koukali.
Pak se jeden rozhodl že to přece jen řekne.
Takže kdo bude řídit?
Vyslovil tu otázku co vysela ve vzduchu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - hangár

Bylo velké ticho, ale já jsem měl jasno
Se mnou nepočítejte. Nejsem vůbec dobrý letec. Jenom se stíhačkou jsem párkrát letěl. Ale s transportní lodí jsem neletěl, takže je to na vás
podíval jsem se na ostatní 2 společníky.

Po tom co se dohodli jsem odešel do lodi, směrem ke své kajute

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine - hangár

Když jsi zanchal své společníky samotné nad debatou o pilotáži lodě, tak se dohodli nakonec snadno a hodili si mincí.
Kajuta nebyla zas až tak tvoje. Vzhledem k tomu že tam byly tři palandy nad sebou bylo nad slunce jasné že jí máte dohromady.
Taky bysme příště mohli dostat větší loď.
Poznamenal tvůj společník, který nevyhrál pilotní křeslo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - transportní lod

Je pravda, že to mohlo být lepší, ale mohlo to být i horší. Pokud se mnou souhlasíte. Rád bych si vzal nejspodnější lůžko jsetli s ním nemáte jiné plány. Děkuju vám
A ozkoušel jsem měkkost lůžka. Nebyl zrovna měkká jako kopa peří, ale dalo se to přežít. Lepší než spát na zemi.
Můžeme vyrazit? Rád bych byl co nejdříve na Dantooine

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, transportní lod

Dej si voraz! Tady tomu nešéfuješ!
Ošil se tvůj spolucestující.
Co myslíš že dělá ten trubka v kokpitu? Asi startuje ne?
Rozladěně ti oznámil.
A opravdu. Jsi uslyšel jak zaklapla rampa a loď se zvedla.
Se du zeptat jak dlouho poletíme.
Oznámil ti tvůj společník a vyrazil do kokpitu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine, transportní lod

Klid, klid, ja tady nikomu nešéfuju, tak se prosím uklidni.
Rekl jsem ještě před tím, než odešel.
Na chvíli jsem si lehl ale nudil jsem se. Rozhodl jsem se podívat do největší místnosti.
Tam budou asi ostatní

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Transportní lod

Až po tobě.
Prohodil ještě přes rameno.
Chvíli jsi jen tak ležel, pak jses zvedl a vyrazil na prohlídku lodi.
Největší místnost byl nákladový prostor. A ani ten nebyl z největších. Byly zde tři speederové motorky, zřejmě chtěl mít sith výsledky vaší práce co nejdříve, pak zde byly ještě nějaké bedny s vybavením.
Protože zde nebylo nic co by bylo zajímavé zase jsi odešel. Pak zde byl už jen kokpit, kde seděli oba tvý společníci.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Transportní lod

No, tahla rachotina neni z největších lodí, dokonce ani z těch malých transportů není největší. Zvenší teda vypadala větší. Myslel jsem že tu bude alespon nějaká místnost tkerá se dá použít jako zasedací místnost, ale to jsem se asi zmílil. Tak se alespon můžu podívat za ostatními - kvůli tomu, jak si rozdělíme mise.
Vyrazil jsem napříč chodbou ven směrem tam, kde by mohl být kokpit. Došel jsem konečně do kokpitu, kde seděli společníci. Sedl jsem si do třetího křesla
Jak budeme rozdělovat úkoly? půjdeme společně nebo každý někam jinam?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Transportní loď

Vešel jsi do kokpitu akorát v okamžiku, kdy jste skočili do hyperprostoru.
Tví společníci seděli v křesle pro pilota a kopilota, takže jsi se usadil do křesla pro navigátora.
No, musíme prošmejdit enklávu, podívat seponějaký tý jeskyni s krystalama a asi by i bylo fajn se podívat co už místní našli.
Odpočítával na prstech pilot.
Já sem toho názoru že bysme se měli rozdělit. Budeme to mít dřív za sebou. Tři lidi, tři úkoly.
Vyjádřil svůj názor kopilot.
Spíš bysme měli bejt pohromadě. Co sem slyšel tak sou místní potvory fakt agresivní. Nehledě na to že společně toho najdeme mnohem víc.
Nehledě na to že se navzájem ohlídáme před podrazama.

Oponoval mu pilot.
Kopilot protočil oči a zavrtěl nevěřícně hlavou.
Hmm. Takže je rozhodnutí na tobě.
Pronesl s nelibostí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“