V Exilu - mise pro hráče neer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, enkláva

Šli jsme enklávou k otvoru, kterým jsme přišli. Poté, co jsme se dostali na povrch, šli jsme do tábora zběračů, kteří u enklávy jistě nějaký čas byli

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, u enklávy

Vyrazil jsi k táboru sběračů, ale Zik tě zarazil.
To by nebyl dobrej nápad. Některý sběrači nás viděli jak odcházíme za správcem. Kdyby jsme teď přišli od enklávy, tak pojmou podezření.
Řekl ti a vyrazil stranou od enklávy, aby jste se dostali za tábor sběračů.
Kolin vyrazil za ním.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine

Samozřejmě že nepujdeme od enklávy. Musíme to vzít od osady. To jsem neřekl? Moje chyba. Když jsem tam šel, chtěl jsem se rozhlídnout. nešel bych až do tábora
podíval jsem se po krajině po nějaké cestě, která vede oklikou až k táboru sběračů. Poté jsem se tou cestou vydal

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Tví společníci se netváří že by ti to věřili, ale neřeknou nic, a tak se tedy vydáte k táboru sběračů oklikou.
Když tam dorazíte, tak Zik začne pro sebe brblat něco na účet správce že jste nedostali povolení. Sběrači se na vás hned podívají jako na potenciální zákazníky a začnou pomalu vytahovat své zboží z batohů.
Zik s Kolinem se zastaví každý u jednoho z prodávajících a ležérně pozorují jejich zboží.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Podíval jsem se po táboře.
hmm. Možná tenhle by mohl něco mít. Ale ne. Ten nevypadá na nějakýho lepšího hledače.
A co támhleten? Ten nevypadá jako nějaký chudák.

Došel jsem si k tomu zběrači. Třeba tu má něco zajímavýho.
Dobrej. Máte tu něco lepšího než co jsem viděl doposud?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Jasně.
Odpověděl ziskuchtivě zběrač.
Začal vybalovat své úlovky.
Větina byla obyčejný šmuk, bylo zde i několik součástek pro výrobu meče, lehce naprasklý krystal a něco co vypadalo jako holocron.
Posledně jmonovaný předmět vytáhl s téměř posvátnou úctou a okamžitě začal vychvalovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Hmmm, mohu se na to podívat?
Ukázal jsem na holocron.
Poté, co jsem ho dostal do ruky, skusil jsem, jestli funguje tak, jak má. Pokud byl skouška úspěšná, zeptal jsem se co to stojí.

_______
jen jsem se chtěl zeptat, kolik mam asi creditů?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Vzal jsi do ruky holocron a skusil jak funguje.
Ten nijak nereagoval. Byl to falsifikát.
Sice velmi uměle provedený, bez citlivosti na Sílu bys o nepoznal, ale falsifikát.
Postraně jsi si všiml že Kolin u svého prodavače smlouvá o nějakém světelném meči.
Ještě jednou jsi shlédl jeho nabídku, ale neviděl jsi nic extra zajímavého, co by jsi měl chít kupovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Jak se opovažuješ prodávat mi falzifikát!?
Zažhnuly mi oči rozzuřením.
Měl by s mi obstarat něco, za co jsem ochoten zaplatit.
Použil jsem při poslední větě Sílu přesvědčování.
Nechtěl bych, aby se ti tady něco stalo, a ty taky ne že?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Jestli se ti to nelíbí, tak to nekupuj, ale nedělej tu ramena.
Zchladil tvé snažení sběrač.
Všiml sis že několik sběračů co nevybalili žádné zboží se po vás začalo nenápadně dívat.
Kolin se mezitím domluvil na ceně jednoho meče, zaplatil za něj a dál si prohlížel nabídku sběrače.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Jak myslíš
Dokončil jsem tuto diskusi.
Máš ještě něco jiného, než co tady je?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Ne.
Odpoví chladně a začne opět balit svou nabídku..
Zik mezitím odešel od sběračů stranou, nic zajímavého nenašel, Kolin zase přešel k jinému obchodníkovi a začal si prohlížet jeho nabídku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, tábor sběračů

Poohlédl jsem se kolem tábora. Hledal jsem někoho, kdo by mohl mít něco obzvláště cenného, nebo alespoň něco, co by stálo za to, abych to koupil.
Když jsem někoho našel, řekl jsem 4 slova.
Co máš nejlepšího naprodej?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Sběrač ti beze slova předvedl co má on.
Většina toho byla stejné kvality jako u předchozího obchodníka.
Vysktytnulo se zde ale i několik součástek do světelného meče, co vypadali slibně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Podíval jsem se po sortimentu. Do očí mi padly součásti světelného meče. Mimo neůčinných částí jsem tu vyděl i několik, které by mohly mít nějaké schopnosti. Vzal jsem je do ruky, a podíval se, jestli vypada slibně, jestli by stálo za to to táhnout až na tatooine.
Kolik stojí tyto součásti?
Ukázal jsem na to, co by stálo za to.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“